Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2015., 12:53   #41
Quote:
mala nemirna kaže: Pogledaj post
ti to meni nekaj?
aham
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Old 30.11.2015., 13:47   #42
Quote:
hrgazgb kaže: Pogledaj post
Ups.

Ovo bi moglo bit bolno
Ma jok, zna aljehin da sam ja samo sitna provokatorica i da ga do zadnje trepavice simpatiziram.
Almost Rosey is offline  
Old 30.11.2015., 15:53   #43
Dok sam ovdje bario bilo je neloše, sad kako ih ne barim nikako mi ne ide komunikacija s forumaškom populacijom ženskog roda. Mislim da se uvrijede kad ih ne želiš zbariti

Bilo je pitanje al da ga sad ne tražim za quote - izašao sam s više od 5 i gotovo sve su bile zgodne. Čak i one s kojima nikad nisam izašao (udaljenost, krivi trenutak itd) su barem po slikama bile ok.
Ne znam tko stalno širi neku tezu o neprivlačnim forumašicama i zašto ali to ne stoji.
lurker312 is offline  
Old 30.11.2015., 17:47   #44
Quote:
Ribbons Undone kaže: Pogledaj post
Stvarno?
Mislio sam na doslovni poziv. Provokatorice.

Ovako:

Dragi Aljehin, danas bih se baš jebala (bez obaveze). Možeš li?

--

Red Viper.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Old 30.11.2015., 17:55   #45
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Mislio sam na doslovni poziv. Provokatorice.

Ovako:

Dragi Aljehin, danas bih se baš jebala (bez obaveze). Možeš li?

--

Red Viper.
Kakav je to forumas koji nekad ne moze
__________________
Kurvasta. (od curvy )
baby-bluz is offline  
Old 30.11.2015., 18:11   #46
Star (iskusan) i s ponekom neodgodivom obavezom.

Najgore su ove tvojih godina. Mogle bi cijelu noć.


Jednom sam dogovarao druženje preko ove platforme i curka nije htjela pristati da se vidimo samo na prijateljskoj bazi. Ne mora uvijek sve završiti na seksu.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Old 30.11.2015., 18:27   #47
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Star (iskusan) i s ponekom neodgodivom obavezom.

Najgore su ove tvojih godina. Mogle bi cijelu noć.


Jednom sam dogovarao druženje preko ove platforme i curka nije htjela pristati da se vidimo samo na prijateljskoj bazi. Ne mora uvijek sve završiti na seksu.
Star? Citajuci te, imala sam dojam da si stariji (od mene), a ti ispade mladic

Iskusan vjerujem da jesi. Opet dojam na osnovu nacina koji pises.

A sad "ove mojih godina"
Da ti pobijem tezu o nasoj vanserijskoj izdrzljivosti - meni dosta jednom Nisam atleticarka ni gimnasticarka a ni neki tvojih godina nisu neodoljivi ljubavnici.

Ja sam u oglasu trazila prijateljsku kavu. Ocito je problem bio u "curki". Presaltaj se na zene.
__________________
Kurvasta. (od curvy )
baby-bluz is offline  
Old 30.11.2015., 18:58   #48
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
to samo sa mnom ako hoces.



Priznaj volis ga primiti od starijih od sebe
ne moram priznat. zna se vec
vidis da vec po ovoj definiciji spadam u stare olinjale koke

eno,naganjam pjetla il on mene!?
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 30.11.2015., 19:23   #49
Quote:
povjerljiv i ok kaže: Pogledaj post
hrgazgb, ti si regan kad i ja pa me zanima nekaj, koliko si ih ti upoznao uživo da nisu bile debele i kuč_e tražile utjehu od bivšeg kojeg su nogirale?
(ako si opće imao oglase prtp)

Ja sam izašao sa jednom 2012. (s ovih oglasa) a sa četri drugdje i išao na više spojeva (izlazaka) sa istima. Zadnje se vrijeme nisam ni trudio, nije bilo motivacije kad vidim da se i drugi muče, bar sam bolje iskoristio svoje vrijeme.
To mi čudno, dal je samo meni tako i frendu i njegovom i mom bratu ili je i svima tako teško nešto pošteno pronaći... jel uopće ima više smisla?

Usput
Jel ITKO ovdje (od MUŠKIH) imao više od 5 uživo spojeva sa foruma?
Iskreno, nemojte pretjerivat. moš mislit
Ja bi tebe sad tak iz zajebancije, zasamaral.
Bio sam blag

O jesam, imal sam oglasa, samo opet, ja sam malo u krajnost jer imam malo cudne oglase ak u obzir uzmes to da sam u braku, ne mislim ga razjebat, trazim zajebanciju al nebum ni nikaj drugo odbil.

Al nebum ni uvijek prihvatil.

E sad, mozda je problem u meni ali, svaka cura, zena, i jedna teta (moral sam, znas me, pusa) su bile ok, svaka na svoj nacin.

Mislim, debela, di je mjerilo?
Znas, bil sam jednom sa curom koja je bila, malo visa od mene, za tezinu nisam ziher, al je bila jebeno simpa jer je bila opustena, prirodna, nije bila ogranicena, opet u mom slucaju to znaci i vise nego "slobodna"

Sve ovisi kak se postavis, kaj si u glavi zamislis, kaj ocekujes.

Zapravo je i tu i neznam di na netu ili u zivotu uvijek, bar meni, bilo najbolje kad nisam nis ocekival.

Svi mi imamo duhove iz proslosti, samo su se ovi moji mene splasili.

Opusti se, mislim, oces mrsave, odes u cekaonicu kod psihica koj se bavi bulimijom.

Nije nikaj kaj ide direkt tebe nego ide sve koji se neznaju opustit.
__________________
kad nestanem, nisam nestao zato kaj to želim nego zato kaj je vrag došal po svoje.

i posveta, mojim bedacima, znali buju:https://www.youtube.com/watch?v=cg_hLDSW_Ok
hrgazgb is offline  
Old 30.11.2015., 19:25   #50
Quote:
mala nemirna kaže: Pogledaj post
ček, ak oću na dejt s nekim vorumašem onda moram znat peć burek?
Lako spec, treba znat smotat
__________________
kad nestanem, nisam nestao zato kaj to želim nego zato kaj je vrag došal po svoje.

i posveta, mojim bedacima, znali buju:https://www.youtube.com/watch?v=cg_hLDSW_Ok
hrgazgb is offline  
Old 30.11.2015., 19:28   #51
Quote:
baby-bluz kaže: Pogledaj post
Kakav je to forumas koji nekad ne moze
Iskren
__________________
kad nestanem, nisam nestao zato kaj to želim nego zato kaj je vrag došal po svoje.

i posveta, mojim bedacima, znali buju:https://www.youtube.com/watch?v=cg_hLDSW_Ok
hrgazgb is offline  
Old 01.12.2015., 01:01   #52
tek sto nisam
__________________
balance issues
oversteer is offline  
Old 01.12.2015., 01:11   #53
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Evo ja sam bio na više od pet dejtova. Iako, nije se izrodilo ništa ozbiljnije iz istih.
Znam jednog forumaša koji je upoznao curu preko oglasa i sad su u sretnoj
vezi, već preko godinu dana. Znam par koji se upoznao na forumskom tulumu i
sad su u braku. Vjerujem da ima još puno sličnih slučajeva...

Problem u oglasima je što većina zvuči očajno. Moji oglasi su bili uglavnom
zajebancija i javljale su mi se djevojke koje su isto takve - opuštene,
neopterećene.

Osobno, mislim da je bolji način za upoznavanje dolazak na forumska
okupljanja/tulume. Znam dosta ljudi koji su se tako skompali.
Ostavit ćeš puno kompletniji dojam nego samo preko slova, i ako si
zanimljiv, već ćeš nekoj zapesti za oko. Ili će te preporučiti sestri,
frendici, mami, susjede... snahi od jetrve.
I tak...
Ništa se i neće izroditi u 99% njih, kamo li da imaju same pojma realno što žele, kako mi se čini još trebamo i misliti za njih, telepati postati.

Forumski tulum a, ja zaključujem da to ne ovisi o mjestu nego o njenoj psihi, ako je odlučila nešto s nekim imati da će to onda tada biti (koji god razlog bio), a ne dal je bio tulum br 47 ili 90, internet ili uživo, zavisi dal je odgojena da bude normalna da ima nekoga ili jakog karaktera.

Ne, problem je upravo taj što su na oglasima takvi iz zajebancije, takvima bi trebalo zabraniti slanje poruka jer se nitko pošteno ne upozna i izađe s takvom zrelom/ozbiljnijom/kvalitetnom osobom, mislio sam da je to smisao tih oglasa.
Očigledno da nije, samo zajebancija, zato više ni neću biti tu, shvatio da će to biti uvijek problem.
Oni za zajebanciju i opuštanje trebali bi otići na chat temu koja je predviđena za takve, i tam nek troše svoje dosadno vrijeme s ostalima.
To bi trebalo u pravila uvrstiti, bilo bi bolje za one koji su zbilja usamljeni i očekuju da im se pisanje oglasa isplati.

Quote:
ekho kaže: Pogledaj post
Šta to su oglasi za barenje?!!!
Ja sam mislio da to služi za razbit par minuta kad ne znaš što bi sa sobom.
Zato treba napisat u naslov teme, "Za neozbiljne te kojima je život pun dosade da ga još moraju podijeliti s drugima jer fb nije dovoljan"

Quote:
dark_loki kaže: Pogledaj post
Teško da ćeš ikoga ovdje ikad zabariti, previše je muškića koji skaču na svaku forumašicu... nešto slično kao smokva.com tako da se rađe zajebavaj i uživaj.
Ne zna se jel jadniji muški očaj ili žene koje vole osjećaj da su poželjne od broja poruka u inboxu lame
Slažem se, svako si treba pronaći svoju vrstu zabave bolje nego trošiti vrijeme ovdje.

Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
zena ako ikad i postane normalna postane to tek sa trideset ili kasnije. rijetko kad ranije, a najcesce nikad.
koliko su stari stariji forumasi? mislim da bi 45 bila ok granica.
Možda ako sleti u svemirskom brodu. I nas dvojicu pokupi
Ako nije već normalna sa 16 - 19g. to neće ni postati, samo su gore što su starije po mom zaključku, nikoga ne slušaju, a okolina im oblikuje ličnost.
Karakter se ne mijenja.
I teško je nenormalnim ljudima objasniti što je zapravo dobro, normalno, vrijedno, ako sami već to ne znaju, nema za takve spasa, njihova glupost će ih koštati.

Quote:
hrgazgb kaže: Pogledaj post
Ja bi tebe sad tak iz zajebancije, zasamaral.
Bio sam blag
O jesam, imal sam oglasa, samo opet, ja sam malo u krajnost jer imam malo cudne oglase ak u obzir uzmes to da sam u braku, ne mislim ga razjebat, trazim zajebanciju al nebum ni nikaj drugo odbil.

Al nebum ni uvijek prihvatil.

E sad, mozda je problem u meni ali, svaka cura, zena, i jedna teta (moral sam, znas me, pusa) su bile ok, svaka na svoj nacin.

Mislim, debela, di je mjerilo?
Znas, bil sam jednom sa curom koja je bila, malo visa od mene, za tezinu nisam ziher, al je bila jebeno simpa jer je bila opustena, prirodna, nije bila ogranicena, opet u mom slucaju to znaci i vise nego "slobodna"
Sve ovisi kak se postavis, kaj si u glavi zamislis, kaj ocekujes.
Zapravo je i tu i neznam di na netu ili u zivotu uvijek, bar meni, bilo najbolje kad nisam nis ocekival.
Svi mi imamo duhove iz proslosti, samo su se ovi moji mene splasili.
Opusti se, mislim, oces mrsave, odes u cekaonicu kod psihica koj se bavi bulimijom.
Nije nikaj kaj ide direkt tebe nego ide sve koji se neznaju opustit.
A ti bi iz zajebancije, žešće udario glavom od pod kad bi ta ruka krenula prema meni.
Sačuvaj te glupe macho ispade za doma

Naravno da nema ogorčenih, njima je svejedno s kim su, ni ne znaju da su nesretne, glavno da im se po izgledu netko sviđa da mogu imati slike za fb profilne da mogu druge praviti ljubomorne (da to su njihova životna djela puna kompleksa), i onda govore kako su "muški su potrošna roba", iskorištavaju ih u svakom pogledu.
Zato meni nije svejedno, i biram najbolje za sebe, moraju nešto naučiti zaslužiti u životu, ako ih već to nisu roditelji naučili, i ne očekujem previše nego one samo nemaju ništa pozitivno za uzvratiti, neka koja pokaže da me zaslužuje odnosno bar neki trud ulaže, a ne neku ništariju, zanovijetalo, ili trofej ženu, jer nemam izbora, šta će mi one? Bolje mi je onda samom definitivno.
I tak imam pametnijeg posla i znam se dobro zabaviti u svoje slobodno vrijeme, nego s njima mljet satima bezveze i uzalud.

Naravno, tko nema očekivanja u životu neće biti razočaran.
To sam i ja govorio, ali isto znao sam uvijek što mi odgovara i što želim imati, i bilo mi je sto put bolje kad me nisu toliko žene zanimale i nisam znao koliko su pune kompleksa i krivnju koju pokušavaju svaliti na druge, ili svoje bivše.

Imao sam i vitku i deblju i patuljastu i jednu zgodnu, super visine, i još inteligentnu koju sam na kraju ja otjerao jer sam skužio da me iskorištava za utjehu i ništa dobrog se nebi izrodilo, nisam nijednu odmjeravao kao njihovi bivši a očekivao sam samo jednu jedinu stvar od njih, a to je da ja imam isto, bezuvjetnu ljubav.
Ako meni nije bilo teško njih prihvatiti kakve jesu (i još sam prema toj debljoj imao najduže i najviše strpljenja a bila je čudna i tvrdoglava/teška itd), zašto je onda njima bilo teško prihvatiti mene? Koliko čovjek treba potrošiti vremena i godina da one shvate/znaju što hoću? Zbog čega se odlučuju za brak? jer imaju koristi od muških, jer su nesposobne živjet same, otvoriti staklenku?
Frend me samo hvali, jedno drugog nasmijavamo, uvijek spomene da mu je drago što me pozna, i nikad nešto nije loše rekao za mene.
Što onda žene imaju protiv mene? Što one ne mogu prihvatiti sebe kakve zbilja jesu? Što ih ne štitim lažima kao drugi? Kako će onda ikad biti bolje osobe?
Zato takve i jesu slobodne i traže "savršenog" koji će ih moći tolerirati i biti ta budala, karakter se ne mijenja.

"Samo ljudi najuzvišenijeg i najnižeg karaktera se ne mijenjaju." Martin Luther King, Jr.
"Karakter čovjeka je njegova sudbina."


Super da si rekao to o psihićima.
Ja ih ne moram tražiti kod psihića, sa rozim sobama u kojima žive, plišanim igračke kojima su razmažene, kućnim ne/odgojem, razderanim hlačama, opterećene izgledom, takve već dolaze iz mentalnih bolnica koje zovu svoji domovi.
povjerljiv i ok is offline  
Old 01.12.2015., 06:40   #54
Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post
Budalo



Koja je definicija starije forumašice, nek mi netko objasni?
Ona koja vise nema menge?
*Hades* is offline  
Old 01.12.2015., 10:18   #55
Oglasi ne, forum da.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 01.12.2015., 10:24   #56
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
ne moram priznat. zna se vec
vidis da vec po ovoj definiciji spadam u stare olinjale koke

eno,naganjam pjetla il on mene!?
bicu tvoj Mujo
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Old 01.12.2015., 10:35   #57
inače sam odustao od ovog pdf-a long time ago...
ali, ova tema je iskočila na naslovnoj stranici pa reko - aj da vidim što ima nutra...

baš me razveselilo čitati iskustva
Weedeemer is offline  
Old 01.12.2015., 10:47   #58
nesto kao mujo iz doboja,alčak? bolan,moze! nekad sam i ja to. korjeni su krivi
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 01.12.2015., 11:36   #59
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
nesto kao mujo iz doboja,alčak? bolan,moze! nekad sam i ja to. korjeni su krivi
a kazem ti ja Fato, bona ne bila.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Old 03.12.2015., 22:39   #60
Baš sam malo bacila pogled i - meni su ti ljudi na oglasima prečudni (ako smijem to reć ). Svi se kao furaju na neku posebnost, pokušavaju bit originalni, a zapravo napišu identične gluposti kao i ostali. I svi vole filmove i serije i odlazak u prirodu ( ovo o b a v e z n o ).

Još kad se u većem dijelu posta koncentriraju samo na ono što ne žele, umjesto na ono što žele, i na to kakva osoba koju traže NE bi trebala biti, umjesto na to kakva bi trebala biti - previše je to pogrešno usmjerenih vibracija
Ne znam, nekako mislim da se na taj način može ostaviti samo dojam uobraženosti i zatvorenosti prema drugačijem, što može rezultirati time da čak i osobu koja bi im po svim kriterijima odgovarala odbije njihova isključivost.

Sve u svemu, moram priznati da me generalni neuspjeh većine postavljača uopće ne čudi.
Shaina is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:46.