Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora

Dijaspora Za sve iseljenike.
Podforum: Emigracija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2017., 03:01   #1
Smisao za humor

Mogao bih dugačak uvod imati, ali neću duljiti.

Temeljno je oitanje, koliko se razlikuje humor u zemlji u kojoj živite od balkanskog humora?

S obzirom koliko već dugo živite tamo gdje živite, kako vam se činio njihov humor na početku, kako sada?

Da li ste se pomalo odvkli od našeg humora?

Da li ste kada "njima" pokušali prevesti neki našvi?

Konkretnu, ja u vam sitni slovima napisati tekst Blogera Krle koji je meni jako smiješan.
Vi slobodno pišite kako se vama čini, i kako bi na njega gledali ljudi iz "vaše" zemlje , pogotovo ako ivite u nekoj "Uređenoj" zemlji:

Quote:

Neki dan mi kolega sa posla pričao kako se živ usro na naplatnim na Grobniku. Otiša je kod brata po sušeno meso, prekinulo ga u predjelu crijeva kad je vidio carinu... od straha da ga ne zaustave i zaplijene sušene kobasice i ostalo. Ja mislio on se zajebava... al kad reče da zna dvojicu kojima su zaplijenili svo sušeno meso jer nisu imali račun, kao dokaz da su ga kupili sirovog... ja nisam moga vjerovat.

Love nas ako vozimo rakiju... love nas ako vozimo sušeno meso... nedo bog da ti nađu 2 kile duvana... ti danas u avtu moš jedino bezbrižno vozit trokut i dizalicu. Jebem ti mater... ja sam se prije smijao onom diktatoru Čaušeskom iz Rumunjske, on je kažnjava svaku obitelj koja je imala više od jedne kokoši... krutejebo, naši ti danas ne daju ni jednu kokoš. Aj stavi kokoš u auto!... carina kad te zaustavi "Čija ovo kokoš!? Imate li papire za kokoš!?"... ko ima papire za kokoš majka vas jebla!?... "Čije je ovo jaje!?"... onda se okrećeš prema kokoši pa joj veliš "El ga nisi mogla snjeti nakon carine majka te jebala!"... i za jaje te jebu. Izlegne li se iz jajeta noj, eto sranja... "Čiji ovo noj!? Ko mu je ćaća!? Ima li noj papire il je emigrant!?"... onda gledaš u kokoš a ona sliježe ramenima, okinulo ju prije 5 dana u kokošinjcu i to na spavanju... a ko ju je okino, ona nema pojma... pjevac nije garant... a noja u selu nema nitko... onda carini objašnjavaš kako ti je mali visok i trenira košarku... i voli kokoši... pa možda otud noj iz jajeta.

Kupiš u Konzumu 100 kila mesa, pokažeš račun... nema problema.
Uzgajaš svoja 2 prasca... osušiš meso u kobasice i pršute... voziš rođaku... ulove te... ti si kriminalac.

Pa jebem ti milu mater... kreni Putine... ravnaj sve predsobom!

sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:48.