Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Vrt

Vrt Sobne i vrtne biljke, kantice i lopatice, vaši zeleni ljubimci.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2007., 16:43   #1
Umjetna trava

Ovak, trebam 2-3 m2 umjetne trave visine do 4 cm. Kontaktirao sam par firmi u zg koje se time bave ali nitko nema maloprodaju,Ako netko zna gdje ima , ima viška itd. pišite. Btw, treba mi za uređenje grobnog mjesta koje je u šumici pa živa trava neće rasti, nema svjetla, sunca
__________________
bracek
bracek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 23:52   #2
Quote:
bracek kaže: Pogledaj post
Ovak, trebam 2-3 m2 umjetne trave visine do 4 cm. Kontaktirao sam par firmi u zg koje se time bave ali nitko nema maloprodaju,Ako netko zna gdje ima , ima viška itd. pišite. Btw, treba mi za uređenje grobnog mjesta koje je u šumici pa živa trava neće rasti, nema svjetla, sunca
Pokušaj kod sina našeg slavnog Ćire na malonogometnim terenima u Prilesju,oni su skoro mjenjali podloge na terenima ,sigurno im je nešto ostalo.
__________________
Vozi sigurno,vozi bager.
vepar81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 22:28   #3
ja sam nedavno uzeo 680 m2 trave,nije umjetna. Lokacija je Oštri Vrh,malo selo u blizini Nove Gradiške. djevojka koja to vodi objasnila mi je postupak kako rade. na zemlju bacaju sjeme trave koje je pomiješano s pijeskom zatim na tu zemlju na koju je prethodno bačeno sjeme valjaju te kad trava izraste imaju stroj koji reže role, nešto nevjerovatno. da nisam vidio nebih vjerovao! Ima čak 4 vrste trave,iskreno ne znam u čemu je razlika,ali dobro. špricaju je protiv korova i navodnjavaju. trava stvarno izgleda odlično. da napomenem samo da ta djevojka Marina Jakobović koja to vodi je stvarno prekrasna,mmmm. čak mi je prodala i robotsku kosilicu,cijena je malo opaka,ali eto...
no da se vratim na temu,travu su mi došli i postavili njeni radnici,tako da nisam imao nikakvih problema a trava stvarno dobro izgleda i definitivno je bolja nego umjetna
anđeo gabrijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 08:21   #4
samo za pojasniti kako to izgleda...."travni busen"
spoki007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 19:35   #5
Umjetna trava

Ja sam prije par dana kupila umjetnu travu visine 2.5 cm u Mollitiaj.d.o.o., predivne je zelene boje i gustoče te sam jako zadovoljna. Navodno imaju u ponudi raznih visina, prodaju od m2 nadalje i za razne namjene pa ako netko treba umjetnu travu nadam se da če mu ovaj post pomoči
Emanuela 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2022., 12:22   #6
Umjetna trava za dvorište

Poz svima
odlučio sam se za postavljanje umjetne trave, prošlo ljeto sve je spalilo sunce.
Ima kakva preporuka što staviti, kome se javiti?
Vidim ima nekoliko firmi da prodaju i postavljaju.
Hvala
matijazagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2022., 20:59   #7
Malo sam istraživao i našao sam https://www.konveks.hr/ponuda/umjetna-trava
Imaju umjetnu travu nizozemskog proizvođača GrassInc
Trave su im nešto sitno skuplje, ali kažu da su dosta kvalitetnije.
Ima li netko s njima iskustva sa GrassInc i da li se isplati dati koju kunu više za europsku travu?
Hvala
matijazagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2022., 02:46   #8
Pozdrav,

i mene bi zanimale informacije vezane za Matijin upit. Imam nekakvih 15-ak kvadrata pored opločnjaka koje bi trebalo "obuti" a htio bih baš umjetnu travu iako i dekorativni kamenčići nisu loša opcija.
grg4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2022., 20:13   #9
3.5cm sam platio 120kn, 4.5cm.
Preko njuškala jedan blizu mene dila, ali ne bih ga preporučio. Donio mi bio i iz 2 komada jednom to sam reklamirao donio novu a za onu je tražio pola cijene da je ne nosi nazad a ja je imam gdje iskoristiti. Oko 100m2 imam.
Ova od 3.5cm je bolja i gušća i nije potpuno ista ko ona od 4.5cm i zato ne bih preporučio tipa jer ne znaš šta će donijeti. Zadnje je poslao 2 ukrainca da se ne pojavi jer mi je digao tlak.
__________________
NE porezu na nekretnine!
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2022., 14:43   #10
Quote:
grg4 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

i mene bi zanimale informacije vezane za Matijin upit. Imam nekakvih 15-ak kvadrata pored opločnjaka koje bi trebalo "obuti" a htio bih baš umjetnu travu iako i dekorativni kamenčići nisu loša opcija.
Kakvi su to dekorativni kamenčići?
matijazagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2022., 19:10   #11
Quote:
matijazagreb kaže: Pogledaj post
Kakvi su to dekorativni kamenčići?
grg4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:30.