Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2007., 20:35   #1
Exclamation Bio sam skeptičan, ali astrologija, tarot i čitanje iz dlana su stvarni!

Impresivan video!

Naravno, ako ste pogledali do kraja. Molim vas komentare...
__________________
Are you A Bright?

Truth is Stranger than Fiction because Fiction Has to Make Sense.
Superskeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 21:21   #2
Quote:
Superskeptik kaže: Pogledaj post
Impresivan video!

Naravno, ako ste pogledali do kraja. Molim vas komentare...
Zanimljiv video u svakom slučaju, ali ok kada se govori o općim karakteristikama čovjeka, a kada ti netko govori za diživljaje iz prošlosti i još poveže na budučnost, pa nismo svi imali iste događaje, zar ne?
Cat_drive is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 21:37   #3
Quote:
Superskeptik kaže: Pogledaj post
Impresivan video!

Naravno, ako ste pogledali do kraja. Molim vas komentare...

ljudi se vole fascinirati. Vole se sami u nešto uvjeriti čak i kada ih nitko ni u šta ne uvjerava. Amerikanci su najgori po tom pitanju (ako ste se družili s njima, osobito sredovječnim ženama, onda znate kakvi su).
No ni naši duhovnjaci nisu bolji. Vole se oduševiti ispraznim riječima jednog Osha Rajneesha, jednoga Guđijeva, jednoga Castanede.
To naprosto tako ide. Kada se ljudima nešto silom sviđa, ponašaju se kao zaljubljeni: namjerno previđaju nedostatke i vide samo pozitivu. Nije to uvijek loše, ali generalno, naziva se gubljenje glave.
Borut011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 16:56   #4
Quote:
Cat_drive kaže: Pogledaj post
Zanimljiv video u svakom slučaju, ali ok kada se govori o općim karakteristikama čovjeka, a kada ti netko govori za diživljaje iz prošlosti i još poveže na budučnost, pa nismo svi imali iste događaje, zar ne?
Ne, ali u tome i jest stvar - kada se radi ovako (grupno) ispada impresivno.

A sad zamisli kad se takva tehnika "hladnog čitanja" izvede u situaciji "jedan na jedan", te kad se može - s obzirom na čitanje govora tijela - točnije navoditi "pročitanog" u željenom smjeru.
__________________
Are you A Bright?

Truth is Stranger than Fiction because Fiction Has to Make Sense.
Superskeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 17:57   #5
Quote:
Superskeptik kaže: Pogledaj post
Ne, ali u tome i jest stvar - kada se radi ovako (grupno) ispada impresivno.

A sad zamisli kad se takva tehnika "hladnog čitanja" izvede u situaciji "jedan na jedan", te kad se može - s obzirom na čitanje govora tijela - točnije navoditi "pročitanog" u željenom smjeru.
Dobro je fascinantno u svakom slučaju i voljela bih to naučiti
Cat_drive is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 15:09   #6
Ja kad ponekad gledam Ezo Tv uvijek se tako slatko ismijem da im se evo javno zahvaljujem sto postoje, kazem to ozbiljno, oni su legende!!!! Uzasno je zabavno gledati njihova ozbiljna lica dok toboze gataju i proricu a nemaju pojma i dobro se nose sa tim pozivima. Jedne prilike ih je netko nazvao i j.im m.prevarantsku ali gospođa Vidovita se nije dala izbaciti iz takta, nastavila je dalje pozivat gledaoce da se javljaju. Za takvo nesto zaista moras imati želudac.
Jamshid is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 11:06   #7
Quote:
Jamshid kaže: Pogledaj post
Ja kad ponekad gledam Ezo Tv uvijek se tako slatko ismijem da im se evo javno zahvaljujem sto postoje, kazem to ozbiljno, oni su legende!!!! Uzasno je zabavno gledati njihova ozbiljna lica dok toboze gataju i proricu a nemaju pojma i dobro se nose sa tim pozivima. Jedne prilike ih je netko nazvao i j.im m.prevarantsku ali gospođa Vidovita se nije dala izbaciti iz takta, nastavila je dalje pozivat gledaoce da se javljaju. Za takvo nesto zaista moras imati želudac.


tarot je itekako stvaran i ima ljudi koji ga znaju tumačiti i nisu prevaranti.
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 19:03   #8
Quote:
tadukepa kaže: Pogledaj post
tarot je itekako stvaran i ima ljudi koji ga znaju tumačiti i nisu prevaranti.
Netko da, ali sigurno nitko sa EzoTv.
Jamshid is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 21:30   #9
Mirela Markovic

Ja sam bila rije 2 dana kod Mirele i zena me je zaprepastila...Rekla mi je takve detalje o meni koje nema sanse da zna ;nista opcenito;ono bas sitnice koje su me uvjerile da zena nekaj zna Bila sam kod puno "strucnjaka",neki su mi se dopali vise ili manje,mnogi su totalno fulali...Trebalo bi mi se uskoro nekaj desiti pa odmah javljam tko je bio u pravu;da li je to Danijela Velagic,Damir Peranic,Ivo Trobok,Ana Hera,Vera Cudina,razne tarot tete ili Mirela Markovic...
Lijepi pozdrav
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 17:43   #10
Dakle bila sam zapanjena tocnoscu kojom to zana skida proslost i sadasnjost,detalji koje NITKO osim mene ne zna...Ali moram vam svima iskreno priznati da za buducnost bas nisam nesto sigurna;stalno pomice rokove kad bi se nesto trebalo ostvariti,prvo je rekla osmi mjesec,sredina;pa sam ja opet otisla k njoj (pacijent sam,znam) pa je sad rekla pozetak devetog.Vec je skoro sredina devetog i jos NISTA.
Ne znam mozda je nesto i pogodila,vidjeti cemo.
Zasad nije.
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 11:56   #11
Quote:
sladana5 kaže: Pogledaj post
Dakle bila sam zapanjena tocnoscu kojom to zana skida proslost i sadasnjost,detalji koje NITKO osim mene ne zna...Ali moram vam svima iskreno priznati da za buducnost bas nisam nesto sigurna;stalno pomice rokove kad bi se nesto trebalo ostvariti,prvo je rekla osmi mjesec,sredina;pa sam ja opet otisla k njoj (pacijent sam,znam) pa je sad rekla pozetak devetog.Vec je skoro sredina devetog i jos NISTA.
Ne znam mozda je nesto i pogodila,vidjeti cemo.
Zasad nije.
i ćorava koka nabode zrno

stvarnost je ono što mi želimo da bude
Žulaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 22:07   #12
pozdrav sladana5 koliko si splatila za to?
LittleRedHood is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 22:54   #13
400 kn prvi put;nije mi vrag dal mira pa sam isla kod nje opet za nekih mjesec dana i onda sam joj dala jos 300kn.
I opet proslost i sadasnjost sto posto,a buducnost bas i ne.
Stovise,totalno krivo,barem zasad.
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 00:04   #14
sladana5, jel ti palo možda na pamet da spoznajom "što nam se treba dogoditi sutra" se naša sudbina mjenja i tom zakonitosti se ne dogodi to nego nešto drugo..
..mistika.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 00:27   #15
Ovo sto ti navodis mistika je prilicno interesantno...ja imam drugo vidjenje ali slicno. Licno verujem u neku sudbinu, zapisanost, nazovimo je kako hocemo, e sad posto sam i sama "pacijent" tj. obilazila i naobilazila se raznoraznih i tvrdim sa ovoliko mnogo godina, a imam, ih, da NIKO nije precizno rekao buducnost, znaci podvlacim NIKO. A nadavala se para, zivaca, nade, razocarenje, da ne pricam o iscekivanjima evo sad ce, pa povezivanjima ova rekla to, ovaj to, onaj ono, mora da je ovako itd...A NISTA nije islo tim nekim tokom.
Kao primer navodim sledece, pre nekih 16 godina sam otisla kod izvesne bake koja je "vidovita" znaci gleda u beleg, vodu i parce zemlje sa praga. Odlicno vidi ona meni da mi stoje 2 pobacaja, ja vicem jedan sam imala kaze dva, i tako se mi isvadjasmo, medjutim ja tada nisam znala da sam u drugom stanju...no sve to ne bi bilo tragicno da ja posle zaista nisam izgubila i tu drugu trudnocu. Ta druga trudnoca i treca koju sam iznela znaci rodila cerku, baka je formulisala ovako - evo ti brak, evo nemo' da pobacis nosis musko dete...ja je gledam...no sudbina je isla drugim tokom. Ja nisam rodila sina nego cerku, a covek me je ostavio u 8. mesecu trudnoce. Kada sam nakon porodjaja otisla kod nje...ona je "videla"...iiijjjuu sram ga bilo otis'o a nije ni saceko da se dete rodi...Da mislim se ali sto mi to ne rece...

I posto sam jadna kao i mnogi isla tamo amo, ne sporim cinjenicu da proslost zaista pogode, sadasnjost cak takodje, ali buducnost....eeee zato se kaze ne lezi vraze...dobiju krivu sliku jer je pitanje od "koga" je dobiju. I to je zaista moj zakljucak, krivo je i meni sto je tako...ali posto jeste, onda znamo da te krive prognoze dobijaju od demona znaci od iskona boraca za dusu ljudi i kneza lazi...nazalost moje iskustvo je takvo. A verujem i vecine samo ako zrelo razmisle. Izuzetno su retki oni koji zaista znaju. Ja jos nisam srela perfektan pogodak u buducnost, slabe naznake da...ali hronoloski redosled ne, vreme kao preciznu odrednicu jos manje...

Zadnje uređivanje jacat : 16.12.2011. at 00:46.
jacat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 01:14   #16
nije mi jasno kako možete dopustiti da vam tako muzu novce
carrie_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 04:32   #17
Quote:
..mistika.. kaže: Pogledaj post
sladana5, jel ti palo možda na pamet da spoznajom "što nam se treba dogoditi sutra" se naša sudbina mjenja i tom zakonitosti se ne dogodi to nego nešto drugo..
Ne razumijem te, sorry...
Znaci ako ja "znam" da sutra/preksutra NECU ici na taj i taj put; NECU dobiti na lotu; moguce da ipak otputujem odnosno dobim jack pot?
(Naravno ne u RH; svi znaju da je kod nas lotto namjesten.)
Ne znam mislim da je svakome sve otprije nesgdje zacrtano. Naravno da postoje ljudi koji mojgu jasno, glasno i tocno opisati tu sliku.
Samo do takvih je skoro pa nemoguce doci; zato ja jednostavno odustajem.
Zali Boze truda,vremena i; sto najvise boli zivaca i novaca.
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 15:54   #18
Quote:
sladana5 kaže: Pogledaj post
Ne razumijem te, sorry...
Znaci ako ja "znam" da sutra/preksutra NECU ici na taj i taj put; NECU dobiti na lotu; moguce da ipak otputujem odnosno dobim jack pot?
Upravo to
Budućnost ti je zapisana samo ako se tvoj život nastavi u istom pravcu, ako nešto promijeniš ili skreneš na drugi put i budućnost se mijenja!
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 01:11   #19
Po meni je to sve jedno veliko prodavanje magle.
Za usporedbu, frendica ima kolegu s faxa koji se zbog nedostatka novaca počeo baviti tarotom i raznim sličnim stvarima i na taj način zarađuje, a ne trebam ni spomenuti da nema pojma što je to uopće.

Na kraju krajeva, treba smiriti znatiželju u sebi. Možda ti Baba Manda neće otkriti nešto (što već ionako znaš o sebi - prošlost i sadašnjost? Ali budućnost ne zna?) ali ne ostaneš lakši za 300, 500 ili 1000 kuna. Netko kaže da pušenje šteti, mislim da šteti i ovo...

Kupi si novi kaput rađe, neće ti biti hladno dok razmišljaš o budućnosti.
PinkMuffin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:43.