Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2016., 15:52   #741
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Pa žena i nariče, jer ima problem s nalaženjem. , pa onda slijedi par uputa, pa par uvrijeđenih koji se u uputama ne pronalaze, pa strana koja upućuje se malo brani, bacaka, pa padne par udaraca ispod pojasa na osobnoj razini. I tak, eto nas na 30 i nekoj strani, ostavivši autoricu u dalekoj izmaglici isparavanja iz tipkovnice

Sori za of.
Meni je pocelo smatat sta zapravo svaka tema ovako nekako zavrsi. Svi isfrustrirani.
__________________
Ucite dico.
Surround is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 15:54   #742
Ti se baš nesekirao..

(ne ti, onaj prije tebe)
Lady Gala is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 15:57   #743
Quote:
Surround kaže: Pogledaj post
Meni je pocelo smatat sta zapravo svaka tema ovako nekako zavrsi. Svi isfrustrirani.

Pa ja, ne može nikad na zajebanciju otići

Sad tamo neki vodoinstalater uživa u životu, sa jednom ili više žena, mlati pare, putuju, skaču padobranom i šta sve ne..a ovdje se neki satraše brinući se što ga neko neće. Neki nebitan snob
Lady Gala is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 16:05   #744
Quote:
reficuL kaže: Pogledaj post



recimo da si ti magistra farmacije, imaš svoj stan, auto, sve sređeno tip-top, šefica si neke ljekarne i imaš pristojnu plaću od recimo 12-13 tisuća kuna....elokventna, načitana, urbana, kulturna, a i prilično obdarena tijelom, stasom i ljepotom...

na nekom kulturnom događanju upoznaš lika koji te očara, savršen....zgodan, elokventan, šarmatan, vozi super auto, ima kuću na Srebrnjaku, baš si fino kliknete, ti se maltene zaljubiš na prvi pogled i još ti prođe pomisao; "udajem se za njega!!!"

i onda uslijedi hladan tuš;
ne, nije vodoinstalater!!!

lik je doktor znanosti biokemije, radi na institutu....i kaže ti, "čuj mala, zgodna si, fina, divna i krasna, ali znaš, ti si obična prodavačica lijekova u ljekarni i plafon tvoje karijere je naručivanje mjesećne potrebe lijekova za prodaju....kaj ću ja s tobom osim te nategnuti par puta onak iz fore....još da imaš doktorat, možda bih razmislio, ali ovak....aj bok..."


a ti bi sva vesela i sretna odskakutala doma sa misli u glavi; "cool, lik me odjebo jer sam mu super, ali nemam "stupanj" obrazovanja kao on...pederčina jedna površna i umišljena, ja ovak super cura, a on me maltene tražio INDEX na uvid....svinja muška..." :LOL:


eeee, ekipa, znate kaj.....za mene je ova tema EOD jer mi se gadi kada vidim kakvim smo društvom okruženi...i danas sutra će takvi imati djecu i odgajati ih;

EOD
pa čovjek može nać razlog koji god hoće da mu se ne sviđam
šta se tu može, pa ne mogu se svakom sviđat
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 16:09   #745
Quote:
Lady Gala kaže: Pogledaj post
Pa ja, ne može nikad na zajebanciju otići

Sad tamo neki vodoinstalater uživa u životu, sa jednom ili više žena, mlati pare, putuju, skaču padobranom i šta sve ne..a ovdje se neki satraše brinući se što ga neko neće. Neki nebitan snob
Aj pusti ga na miru.
__________________
Ucite dico.
Surround is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 16:25   #746
pratim pomalo temu...komentirala sam već na nekoj stranici svoje čuđenje...

reficul...vidim da ti nije jasno zašto ovdje tolike žene odbijaju vodoistalatere, mesare,trgovce i slinče...

ove žene(djevojke) koje tu odgovaraju da nebi vodoistalatera pa ih ti pitaš zašto...pa one odgovaraju nebuloze tipa...nisu dovoljno ovakvi, onakvi...
ma glupost...
reći ću ti ja pravi razlog.... a to je sljedeće.

u društvu je na cijeni ona žena koja ima dečka ili muža FER-ovca, strojara...ti i slični faksevi
...a ona koja ima muža vodoistalatera u očima primitivaca nije dobra ni vrijedna kao ona koja ima muža FER-ovca.

sebi dižu cijenu...jer ako je nju odabrao FER-ovac onda nešto vrijedi. eto, to ti je.

tako ti većinom (ne sve, naravno) razmišljaju današnje cure, žene ali neće to priznati.

molim nemojte se okomiti sad da to nije istina...je, ali nećete priznati ni sebi a kamoli za javnost.

eto, reficul jel sad kužiš?? to ti je istina. mogla sam odmah napisati a ne da se prosipaju stranice i stranice okolišanja.
zgode3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 16:30   #747
Quote:
zgode3 kaže: Pogledaj post
pratim pomalo temu...komentirala sam već na nekoj stranici svoje čuđenje...

reficul...vidim da ti nije jasno zašto ovdje tolike žene odbijaju vodoistalatere, mesare,trgovce i slinče...

ove žene(djevojke) koje tu odgovaraju da nebi vodoistalatera pa ih ti pitaš zašto...pa one odgovaraju nebuloze tipa...nisu dovoljno ovakvi, onakvi...
ma glupost...
reći ću ti ja pravi razlog.... a to je sljedeće.

u društvu je na cijeni ona žena koja ima dečka ili muža FER-ovca, strojara...ti i slični faksevi
...a ona koja ima muža vodoistalatera u očima primitivaca nije dobra ni vrijedna kao ona koja ima muža FER-ovca.

sebi dižu cijenu...jer ako je nju odabrao FER-ovac onda nešto vrijedi. eto, to ti je.

tako ti većinom (ne sve, naravno) razmišljaju današnje cure, žene ali neće to priznati.

molim nemojte se okomiti sad da to nije istina...je, ali nećete priznati ni sebi a kamoli za javnost.

eto, reficul jel sad kužiš?? to ti je istina. mogla sam odmah napisati a ne da se prosipaju stranice i stranice okolišanja.
Uglavnom da rezimiramo zelis reci da je ktiterij zena kod nas uglavnom prilicno povrsan i dosadan do nevjerojatnih razina ili?
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 16:31   #748
Quote:
zgode3 kaže: Pogledaj post
p.

ove žene(djevojke) koje tu odgovaraju da nebi vodoistalatera pa ih ti pitaš zašto...pa one odgovaraju nebuloze tipa...nisu dovoljno ovakvi, onakvi...
ma glupost...
reći ću ti ja pravi razlog.... a to je sljedeće.

u društvu je na cijeni ona žena koja ima dečka ili muža FER-ovca, strojara...ti i slični faksevi
...a ona koja ima muža vodoistalatera u očima primitivaca nije dobra ni vrijedna kao ona koja ima muža FER-ovca.

sebi dižu cijenu...jer ako je nju odabrao FER-ovac onda nešto vrijedi. eto, to ti je.

.
imam veće šanse kod FERovaca i sličnih nego kod vodoinstalatera, moram i to uzet u obzir
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 16:41   #749
dobro cure, kaj ste se zbedirale...

ugl...ne, nemate veće šanse kod FER-ovaca nego se više krećete u takvom društvu i na slična mjesta izlazite van.
frendice su vam s takvim tipovima pa ne možete vi jbga biti sa vodoinstalaterom ...

kaj bi mislilo društvo o vama???

vi birajte kog vi hoćete, neka neka druga cutra izabere vodoinstalatera ako hoće...svako ima pravo na izbor


samo žalosno je da vi neke tvrdite one neke razloge sa prošlih stranica a pravu istinu sam napisala u postu malo prije. i to je tak. priznale vi ili ne. no hard feelings.
zgode3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 16:58   #750
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
vjerojatno nije dovoljno vježbao jer se prestao bavit takvim stvarima nakon srednje škole
a i većina ljudi koji izaberu bit majstori imaju više sklonosti za praktično
dopuštam da postoje iznimke, ali to je sad nebitno za poantu
Osim što ovo zapravo nije fer generalizacija, jer ti po nečijoj struci zapravo ne znaš kakav je taj čovjek, koji su mu hobiji, koje knjige čita, i koje filmove gleda. A čovjeka zapravo formira sve što u životu radi, a ne samo ono što mu piše na diplomi ili svjedodžbi.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 17:08   #751
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Normalno da nije presudan, jer ako kazes da je presudan to automatski znaci da nema kvalitetnih i uspjesnih osoba bez fakulteta sto je teska pizdarija.
Da je veca vjerojatnost da ce random osoba sa fakultetom biti uspjesnija i "kvalitetnija"(navodnici jer ne znam tocno kaj to znaci ljudima i kak uopce definirati kad je strogo individualno) od random osobe bez, to stoji.
Fakultet, bilo koji, ti daje veću količinu relativno apstraktnih pojmova, koji ti u načelu uglavnom mogu poslužiti za lakše objašnjavanje i razumijevanje svijeta oko sebe. Druga je pak stvar koliko je čovjek sposoban iskoristiti te pojmove na pravilan način, i koliko mu to uopće vrijedi u nekom svakodnevnom životu. Ja ću s diplomom pravnog fakulteta analizirati rezultate zadnjih izbora puno lakše nego prosječni vodoinstalater, ali je pitanje što mi to u životu vrijedi....I to još ne znači da taj vodoinstalater nje genijalni šahist za kojeg nitko ne zna jer se šahom bavi samo za svoju dušu.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 17:12   #752
Quote:
zgode3 kaže: Pogledaj post
u društvu je na cijeni ona žena koja ima dečka ili muža FER-ovca, strojara...ti i slični faksevi
Eto, sad lijepo znam zašto mi je dečko student strojarstva, nema drugog objašnjenja osim ovog :klap:
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 17:16   #753
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ovo me podsjeca na forumske price 'e, al Bill Gates nije imao diplomu' ili pricanje o vrhunskim zaradama automehanicara i slicnih. Koliko takvih u drustvu ima? Ne kazem da ekipa s faksom ima neke urnebesne zarada u HR, al prodavanje price o nekakvim iznimkama ti barem u HR - ne drze vodu.
Slažem se, ali idem s tim na drugu stranu, pa tvrdim da danas nijedan nivo obrazovanja nije garancija za baš ništa. Imaš ljude s fakultetom koji su malo duže bili apsolventi, i par godina bez posla, i s 35 su na stručnom osposobljavanju, a imaš i zanatlije koji su otvorili obrte, i nisu neki bogatuni, ali s 35 imaju 15 godina staža, svoju firmu i sami sebi isplaćuju kakvu takvu plaću. Živimo u prefluidnom društvu da bismo nečije životne perspektive procjenjivali po količini apstraktnog prestiža koja mu se veže uz formalnu stručnu titulu.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 17:21   #754
Quote:
zgode3 kaže: Pogledaj post

ugl...ne, nemate veće šanse kod FER-ovaca nego se više krećete u takvom društvu i na slična mjesta izlazite van.
frendice su vam s takvim tipovima pa ne možete vi jbga biti sa vodoinstalaterom ...
zašto to misliš?
zašto bi to bilo nemoguće?

recimo da sam ja neugledna, ali vrlo pametna kemičarka, znanstvenica koja radi u nekom laboratoriju
što misliš imam li veće šanse kod profesora kemije ili kod vodoinstalatera?
ovaj drugi uopće ne bi mogao cijeniti moje kvalitete jer se u to ne razumije i one mu ne znače ništa
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 17:22   #755
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
Osim što ovo zapravo nije fer generalizacija, jer ti po nečijoj struci zapravo ne znaš kakav je taj čovjek, koji su mu hobiji, koje knjige čita, i koje filmove gleda. A čovjeka zapravo formira sve što u životu radi, a ne samo ono što mu piše na diplomi ili svjedodžbi.
to je generalizacija, da
moguće je da nije tako, ali je manja šansa
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 17:24   #756
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
...što fali snobizmu kao takvom?
zašto bi itko trebao imati probleme sa tuđim izborom,tuđim ''listama'' i preferecijama...?
odmah se sjetim teme gdje sam jasno o dan, pri punoj svijesti-navela da me ne zanimaju tipovi koji nemaju krov nad glavom...zaboli me zašto,kako i što je tome prethodilo..
jednostavno-nisu mi na listi poželjnih
pa me ekipa drvljem i kamenjem...i to forumski dušebrižnici koji su se našli uvrijeđenima..
onak,čemu to...?
pa ne bih niti ja ludjela za vodoinstalaterom...jbg.znam kakav je to tip posla,bez obzira na dužan respect i zanimanju i onome tko ga upražnjava...novac nebitan....no ako je čovjek to htio, to radi s guštom,pozitiva je i još dobro zarađuje, ma super))
ali nekako što phiber kaže-to je 0,01% vjerovatnost..
pa nismo u Almodovarovim filmovima......*rolleyes*
Snobizmu kao takvom, fale barem dvije stvari, iako je ovakav kakvim ga ti opisuješ legitiman izbor. Kao što je moje legitimno pravo da si u glavi zacrtam da neću jebati nijednu ženu osim Jennifer Aniston. Svatko ima pravo na kriterije i preferencije, samo je pitanje koliko su iste životne i poštene prema drugoj osobi. Neke jesu, neke nisu. A snobizmu fali a) to što masa ljudi zabrije na nerealni i neživotni snobizam, i onda po forumu kukaju da nema više pravih žena ili muškaraca i b) u tvom primjeru sa stambenim pitanjem je problem to što živiš u društvu u kojem je čak i mladim, pametnim, ambicioznim i obrazovanim ljudima problem dobiti stalan posao koji im omogućuje da na kredit kupe stan. To još uvijek ne negira tvoje pravo da tu postaviš kriterij, ali bih ja recimo rekao da je u danim uvjetima tvoj kriterij čisto kurčenje, zbog kojeg bih te ja odjebao i da zadovoljavam sve tvoje uvjete, jer to znači da nisi svjesna društvenih uvjeta u kojima živiš. Što ne znači da ne smiješ imati taj kriterij.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 17:26   #757
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
Fakultet, bilo koji, ti daje veću količinu relativno apstraktnih pojmova, koji ti u načelu uglavnom mogu poslužiti za lakše objašnjavanje i razumijevanje svijeta oko sebe. Druga je pak stvar koliko je čovjek sposoban iskoristiti te pojmove na pravilan način, i koliko mu to uopće vrijedi u nekom svakodnevnom životu. Ja ću s diplomom pravnog fakulteta analizirati rezultate zadnjih izbora puno lakše nego prosječni vodoinstalater, ali je pitanje što mi to u životu vrijedi....I to još ne znači da taj vodoinstalater nje genijalni šahist za kojeg nitko ne zna jer se šahom bavi samo za svoju dušu.
Paaaa, sta nisam ja rekao nesto jako slicno?
Da je, citiram, (samog sebe )
Quote:
veca vjerojatnost da ce random osoba sa fakultetom biti uspjesnija i "kvalitetnija"(navodnici jer ne znam tocno kaj to znaci ljudima i kak uopce definirati kad je strogo individualno) od random osobe bez
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 17:29   #758
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Paaaa, sta nisam ja rekao nesto jako slicno?
Da je, citiram, (samog sebe )
Samo sam to rekao preciznije......Osjetio sam što misliš i izveo poantu do kraja.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 17:29   #759
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Eto, sad lijepo znam zašto mi je dečko student strojarstva, nema drugog objašnjenja osim ovog :klap:
Sada sam se kratko ubacila u svoju poziciju u prošlosti i...ljubomorna sam

(doduše, bila sam s tri ferovca, ne bih se trebala žaliti )

Zadnje uređivanje Notfunny : 23.03.2016. at 17:48.
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 17:44   #760
zenska trazi muskarca koji sa 25 ima cijeli zivot isplaniran ispred sebe i ceka samo nju da mu upadne u savrsenu sliku, nista ne nudi i pita di su takvi muskarci. Takav nije valjda toliko blesav da ima veze sa nekom koja ima 3 strane prohtjeva i da mijenja svoje ponasanje kak njoj pase kad ju zvekne sunce
ElGrandioso is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger