Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2016., 18:46   #761
ah, jos su nekad uciteljice govorile: "djevojke zenite inzenjere".
steta sto se znanje prestalo prenositi s koljena na koljeno pa se mora otkrivati topla voda; sto od strane muskih, sto od strane zenskih.

... a i budimo realni ipak su strojari najkvalificiraniji za heftanje rupa
__________________
OH, so you wanna argue? BRING IT. I got my CAPS LOCK ON !
čupavostvorenje is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 18:48   #762
Quote:
ElGrandioso kaže: Pogledaj post
zenska trazi muskarca koji sa 25 ima cijeli zivot isplaniran ispred sebe i ceka samo nju da mu upadne u savrsenu sliku, nista ne nudi i pita di su takvi muskarci. Takav nije valjda toliko blesav da ima veze sa nekom koja ima 3 strane prohtjeva i da mijenja svoje ponasanje kak njoj pase kad ju zvekne sunce
zenska je isto tako rekla da ga je bila pronasla (ocito postoje), samo eto, bila je nemarna. "sama pala, sama se ubila"
__________________
OH, so you wanna argue? BRING IT. I got my CAPS LOCK ON !
čupavostvorenje is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 19:08   #763
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
zašto to misliš?
zašto bi to bilo nemoguće?

recimo da sam ja neugledna, ali vrlo pametna kemičarka, znanstvenica koja radi u nekom laboratoriju
što misliš imam li veće šanse kod profesora kemije ili kod vodoinstalatera?
ovaj drugi uopće ne bi mogao cijeniti moje kvalitete jer se u to ne razumije i one mu ne znače ništa
prof. kemije i ti u ovom slučaju imate iste razgovore u vezi posla i tu se razumijete...ali možda ti je s njim dosadan sex, vodi inače dosadne i isprazne razgovore koji tebe ne zanimaju, ima čudno društvo koje ti se ne sviđa...ima toga još...

a vodoinstalater te cijeni jer si kako pišeš ovdje načitana, inteligentna, možda ti je s njim ugodno u društvu, zabavan je, romantičan...

..i shvatiš da ti je bolji vodoinstalater...
zgode3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 19:14   #764
Quote:
zgode3 kaže: Pogledaj post
prof. kemije i ti u ovom slučaju imate iste razgovore u vezi posla i tu se razumijete...ali možda ti je s njim dosadan sex, vodi inače dosadne i isprazne razgovore koji tebe ne zanimaju, ima čudno društvo koje ti se ne sviđa...ima toga još...

a vodoinstalater te cijeni jer si kako pišeš ovdje načitana, inteligentna, možda ti je s njim ugodno u društvu, zabavan je, romantičan...

..i shvatiš da ti je bolji vodoinstalater...
ja ti pokušavam reći zašto bi opisana kemičarka imala veće šanse kod kemičara nego kod vodoinstalatera

i to što su izabrali isto zanimanje možda znači da imaju nekih sličnosti
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 19:15   #765
Quote:
čupavostvorenje kaže: Pogledaj post
ah, jos su nekad uciteljice govorile: "djevojke zenite inzenjere".
nekima od nas nebi ni to pomoglo :P

Al sad FERovci ni FERovke nemaju baš nešto previše vremena za ljubavne veze bar koliko cujem po faksu, a oni kojima ide na faksu ko od šale imaju vremena i za takve stvari , makar kod nekih je problem što jednostavno ne znaju baš ženama ( mal mi krug poznanika jer sam " socijalno nevješt", ali i ti imaju jako limitiranu komunikaciju sa ženama) niti prilaziti na takav način sve nekako prijateljski pa nastane problem, ili ih žene jednostavno ne vide u takvom svijetlu pa se naljute itd.
ElGrandioso is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 19:20   #766
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
ja ti pokušavam reći zašto bi opisana kemičarka imala veće šanse kod kemičara nego kod vodoinstalatera

i to što su izabrali isto zanimanje možda znači da imaju nekih sličnosti
da, imaju isto zanimanje.


ali jel si ti s nekim zbog njegovog zanimanja ili zbog toga kakva je on osoba?

kaj me briga kakvog je netko zanimanja ako mi u ostalim stvarima odgovara. pa jbmu neću s njim stalno raspravljat o poslu.
zgode3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 19:25   #767
Quote:
ElGrandioso kaže: Pogledaj post
nekima od nas nebi ni to pomoglo :P

Al sad FERovci ni FERovke nemaju baš nešto previše vremena za ljubavne veze bar koliko cujem po faksu, a oni kojima ide na faksu ko od šale imaju vremena i za takve stvari , makar kod nekih je problem što jednostavno ne znaju baš ženama ( mal mi krug poznanika jer sam " socijalno nevješt", ali i ti imaju jako limitiranu komunikaciju sa ženama) niti prilaziti na takav način sve nekako prijateljski pa nastane problem, ili ih žene jednostavno ne vide u takvom svijetlu pa se naljute itd.
I onda pocnu puniti temu na US-a o djevcima.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 19:29   #768
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Eto, sad lijepo znam zašto mi je dečko student strojarstva, nema drugog objašnjenja osim ovog :klap:
Andjele aj pitaj decka ima li sto djeva sa dobrim guzicama na strojarstvu? Ipak si dovoljno liberalna za to pitanje.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 19:31   #769
Quote:
zgode3 kaže: Pogledaj post
da, imaju isto zanimanje.


ali jel si ti s nekim zbog njegovog zanimanja ili zbog toga kakva je on osoba?

kaj me briga kakvog je netko zanimanja ako mi u ostalim stvarima odgovara. pa jbmu neću s njim stalno raspravljat o poslu.
želim s nekim imati zajedničke interese, trebamo se razumjeti i imati sličan doživljaj svijeta i sebe

za pojedina zanimanja su potrebne određene sklonosti te vezano s tim izražavam preferenciju prema njima
što je sve naravno generalizacija i nije nekakav eliminatorni faktor, već nešto što bi mi bilo plus
i naravno ima još puno drugih bitnih stvari

jel ti zvuči čudno da je nekom tko se bavi muzikom prednost da mu se partner također bavi muzikom ili nekom drugom umjetnošću, jer misli da bi se bolje s takvim razumio nego recimo s policajcem?
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 19:34   #770
Quote:
čupavostvorenje kaže: Pogledaj post
ah, jos su nekad uciteljice govorile: "djevojke zenite inzenjere".
:
Misliš na ovakve?
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 19:44   #771
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
I onda pocnu puniti temu na US-a o djevcima.
a ne znam baš da oni pune teme na USu o djevcima, jer vecina ih je na ferovskom forumu ako uopce idu na forume XD

A i ne razumijem ove danasnje zene, vecina ocekuje nekog više ili jednakoobrazovanog dok su na fakultetima otprilike 43% muškaraca 57% žena. Morat ce ili kresati prohtjeve ili ostat same.
ElGrandioso is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 19:52   #772
Quote:
zgode3 kaže: Pogledaj post
da, imaju isto zanimanje.


ali jel si ti s nekim zbog njegovog zanimanja ili zbog toga kakva je on osoba?

kaj me briga kakvog je netko zanimanja ako mi u ostalim stvarima odgovara. pa jbmu neću s njim stalno raspravljat o poslu.
Potpisujem sve!

Nakon posla želim doći doma, odmorit se i pričati o svemu samo ne o poslu!
Ne treba mi onda netko tko će samnom pričati o poslu non stop jer eto oboje smo jednakih/podjednakih zanimanja pa nam je to zajednička tema.

Dokle god me netko nasmijava, vjeran mi je, voli me i prihvaća onakvu kakva jesam tako me briga ima li samo srednju školu ili pak doktorat.
maruskamasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 19:52   #773
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Nisi autenticna priznaj to jednostavno i nije problem,trazis nesto sto ni sama ne mozes ponuditi. To je nevjerojatno koje vi zene kriterije navodite pa onda muskarcima prigovarate jer imaju nekakve kriterije.
Opet ponavljam legitimno je i sa tvoje strane skroz opravdano zivjeti kod roditelja (dijete etc..) ali ipak budimo donekle karakterni pa od potencijalnih partnera trazimo isto ono sto mozemo ponuditi.
tražim partnera koji ima vlastiti stan - jer ga ja nemam
tražim partnera koji ima vlastiti auto - jer ga ja nemam


logično, ne razumijem što ti nije jasno

što će nam dva stana
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 19:54   #774
Quote:
ElGrandioso kaže: Pogledaj post
a ne znam baš da oni pune teme na USu o djevcima, jer vecina ih je na ferovskom forumu ako uopce idu na forume XD

A i ne razumijem ove danasnje zene, vecina ocekuje nekog više ili jednakoobrazovanog dok su na fakultetima otprilike 43% muškaraca 57% žena. Morat ce ili kresati prohtjeve ili ostat same.
Nemoj ih ni pokusavati razumijeti,one niti same sebe ne razumiju. Ja sam pokusao pa sam ostao bez kose na glavi.

Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 19:56   #775
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
tražim partnera koji ima vlastiti stan - jer ga ja nemam
tražim partnera koji ima vlastiti auto - jer ga ja nemam


logično, ne razumijem što ti nije jasno

što će nam dva stana

Je T. sve je kristalno logično.

I ja trazim zenu sa nekih milijun eura na računu kojih ja nema,logično zar ne?

Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 20:00   #776
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Je T. sve je kristalno logično.

I ja trazim zenu sa nekih milijun eura na računu kojih ja nema,logično zar ne?

ne pretjeruj, manje je više


zašto? zato jer je veća vjerojatnost da netko ima stan i auto nego milijun eura na računu i samim time moj kriterij je puno realniji od tvog
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 20:01   #777
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
ne pretjeruj, manje je više
Je samo ne znam u kojoj matematici mozda onoj iz delta kvadranta.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 20:05   #778
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
garant mu se svidio tvoj bajk
nisi bila atraktivno obučena,što god to pod tim značilo.
sigurno si bila utegnuta,i dala bih se kladiti,da se on nije okrenuo za tvojom plavom kosom,već za tvojim atributima?

mislim da su u samom startu svi muškarci isti po tom pitanju,ne znam,možda griješim.
-muškarci koji žele samo sex i ništa obavezno oni padaju na sise i guzu?
-a ovi što žele nešto više na što oni padaju?isto na sise i guzu
U krivu si.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 20:05   #779
pa naravno da zanimanje ne garantira uspjeh veze i slicno,ali zasto ne bi bila polazna tocka nekom,ili kriterij?
zato jer sad postoji par posto vodoinstalatera koji su drukciji od vecine,ce mo ic trazit te izuzetke? mda.

i zasto bi snizavali kriterije? jedan dobar razlog a da nije: ostaces samaaaaa buuuuuuuua


mene ne zanimaju gejmeri npr,ni biloko ko gleda serije par sati dnevno,ikakve.pa da su sad ne znan kakve osobe. a baustelce da ne spominjen.

povrsni smo jer nan je izgled bitan,al ne presudan,sad smo snobovi jer nan ne pasu sva zanimanja,iako ono niposto nije presudno za uspjeh iceg osin za mozda priliku za sist na kavu i saznat vise.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 20:07   #780
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Andjele aj pitaj decka ima li sto djeva sa dobrim guzicama na strojarstvu? Ipak si dovoljno liberalna za to pitanje.
Kaže da ima zgodnih, ali jebiga, njega inače više zanimaju sise nego guzice... dakle, ne mogu ti garantirati baš za dobre guzice
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger