Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2018., 21:01   #21
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Već si naporan sa time, nije ti svaka tema otvorena u svrhu da se dokaže da su "ateistički zapadnjaci" najnaprednije evolucijske karike.
Ja sam isto OŠTRO protiv cijepljenja, pogotovo sad kad su prodali imunološki, zna se kome, nakon čega je cjepivo poskupilo nekoliko puta, ako nisi jako potkapacitiran nije teško zbrojiti dva i dva.
Najbolji umjetnici, sportaši i izumitelji dolaze upravo iz tih po tebi "zatucanih" krajeva, kojima te tvoje "visokoevoulirane ljudske karike", jako zavide.
A da ne govorim koliko su naše žene lijepše i šarmantnije u prosjeku od tih tvojih "žena sa velikim mozgom".

Je si li ti Hrvat u opće?

Znaš kako ja kažem, superiornost pokušava dokazati onaj tko je nema.
Ja pričam o prosječnom IQ, a ne o genijalcima koji odjebu iz svojih vukojebina i ne vraćaju se više u njih (Nikola Tesla). Zanimljivo je kako su svi primitivci i kozojebi protiv ljudskih (dječjih, ženskih, LGBT...) prava, a protiv mita, korupcije, socijalne nejednakosti nisu. Zato su tu gdje jesu.
konjokradica is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 21:05   #22
Eto. Siromašni duhom su oni koji ne obraćaju pažnju na nečiji IQ.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 21:09   #23
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Eto. Siromašni duhom su oni koji ne obraćaju pažnju na nečiji IQ.
A što ako ih moraš trpjeti u svojoj blizini ili još gore, ako su ti nadređeni ili ti egzistencija ovisi o njima?
konjokradica is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 21:11   #24
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
Pre nego sto se moze uopste poceti razmisljati o odgovoru, trebalo bi definisati sta znaci "duh".
Inace, kao sto se kaze - ako ne znamo o cemu pricamo, sve je moguce.

PS
Treba uzeti u obzir i da je Biblija prepuna gluposti, koje nikakvo objasnjenje ne moze naciniti pametnim (iako se teolozi trude vec dvije tisuce godina).
I odrediti mu mjernu jedinicu. Recimo, moj duhovni kapital iznosi 1,2 caspera tvoj 2,6 caspera. Oni koji imaju 0,9 caspera ili manje mogu se smatrati siromašnima duhom pa bi ih netko trebao subvencionirati. Ako to učini Crkva, tada će oni imati više crkvenog duha i kao takvi postati dioničari obećanog Kraljevstva Nebeskog. Nešto kao Ponzijeva šema, pretpostavljam.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 21:11   #25
Eto. Siromašni duhom otrpe egzistencijalne muke.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 21:11   #26
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Zanimljivo je kako su svi primitivci i kozojebi protiv ljudskih (dječjih, ženskih, LGBT...) prava, a protiv mita, korupcije, socijalne nejednakosti nisu. Zato su tu gdje jesu.
Ja se zalazem za LGBTK prava, znaci jednaka prava za sve lezbe, gejeve, biseksuaalce, transice i kozojebe.
sarkomirkof is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 21:16   #27
Eto. Siromašni duhom šute nad tuđim pravima.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 22:04   #28
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Ja pričam o prosječnom IQ, a ne o genijalcima koji odjebu iz svojih vukojebina i ne vraćaju se više u njih (Nikola Tesla). Zanimljivo je kako su svi primitivci i kozojebi protiv ljudskih (dječjih, ženskih, LGBT...) prava, a protiv mita, korupcije, socijalne nejednakosti nisu. Zato su tu gdje jesu.
"IQ"
A ti si ga mjerio Hrvatima i zapadnjacima?
Samo duboko iskompleksirana osoba može pričati o prosječnom IQ neke nacije, krajnje neprimjereno i degutantno.
Stavljanje stereotipa na neku naciju je upravo ono što su radili fašisti, a ti sebe smatraš njihovim velikim protivnikom.
Radio sam i sa Vikinzima, "zapadnjacima", i nema tu neke razlike tko je pametniji, nisam u prosjeku primijetio ništa, svi su ljudi i to zavisi od čovjeka do čovjeka, natjecanje u IQ je samo poremećaj dubokih kompleksaša.
"Visoki ip"
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 22:12   #29
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
"IQ"
A ti si ga mjerio Hrvatima i zapadnjacima?
Samo duboko iskompleksirana osoba može pričati o prosječnom IQ neke nacije, krajnje neprimjereno i degutantno.
Stavljanje stereotipa na neku naciju je upravo ono što su radili fašisti, a ti sebe smatraš njihovim velikim protivnikom.
Radio sam i sa Vikinzima, "zapadnjacima", i nema tu neke razlike tko je pametniji, nisam u prosjeku primijetio ništa, svi su ljudi i to zavisi od čovjeka do čovjeka, natjecanje u IQ je samo poremećaj dubokih kompleksaša.
"Visoki ip"
Vikinzi su nekad bili barbari, a sad su najarazvijenije demokracije na planetu. Mezopotamci su od nekad najrazvijenije civilizacije na svijetu spali na primitivce koje je jedino nafta spasila da ne budu poput Afrike ili još gore, a neće nafta još dugo biti glavno gorivo na planetu...
Ne volim naciste i one koji mrze samo nekoga jer je drukčiji. Da Hitler nije bio glup ko kurac, osim što je zaratio sa čitavim svijetom, ne bi otjerao jednog Židova Einsteina od sebe, ali drago mi je što nacisti kratkoročno razmišljaju, zato uvijek najebu. Bogu hvala na tome.
konjokradica is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 22:37   #30
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
one koji mrze samo nekoga jer je drukčiji.
Kaj fali? Nikad nisam razumio zašto je mržnja problem. Ti mene mrziš, ja mrzim tebe... Pošteno. A ono naglašavanje da ne voliš naciste mi je jednako i neko ko se stalno ograđuje od gejeva. Ista razina ksenofobije.
sarkomirkof is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 22:39   #31
Quote:
sarkomirkof kaže: Pogledaj post
Kaj fali? Nikad nisam razumio zašto je mržnja problem. Ti mene mrziš, ja mrzim tebe... Pošteno. A ono naglašavanje da ne voliš naciste mi je jednako i neko ko se stalno ograđuje od gejeva. Ista razina ksenofobije.
Stavljaš naciste i pedere u isti koš? Bravo. :klap:
Fašisti i kozojebi su danas simbiotske vrste. Primjer, kada je bio fašistički referendum o braku, dovozili su kozojebe autobusima u Zagreb, a mračna Katolička Crkva se pobrinula u svojim župama i Todorićevom Konzumu za taj referendum. Također je nedavno bio prosvjed u Splitu protiv Instanbulske konvencije. Kozojebe su organizirali fašisti.
konjokradica is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 22:41   #32
Eto. Siromašni duhom misle da mržnja je pošteno nešto.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 23:28   #33
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Stavljaš naciste i pedere u isti koš? Bravo. :klap:

Da, i srbe isto zaboravio si.

Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Eto. Siromašni duhom misle da mržnja je pošteno nešto.
A šta je to mržnja gospon pravedniče? Nemaš pojma. Ljudi čim čuju riječ mržnja odmah se ograđuju. Ljudi su odivjek mrzili i mrzit će drugačije od sebe. Ko toga nije svijestan, nesvijesno započinje sukob i tako u krug.

Uu ja sam pravi život postam dvosmislene postove provociram mučki inkognito iza leđa uhu hu kako sam sofisticiran. Jadan si. Nemoj se spuštat na moji razinu ostani tamo di misliš da si sjajan.
sarkomirkof is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 23:42   #34
Eto. Siromašni duhom nit da znadu što je to pravednost.


(pričekaj tren, samo što nisam završnu riječ...)
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 10:25   #35
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Stavljaš naciste i pedere u isti koš? Bravo. :klap:
Fašisti i kozojebi su danas simbiotske vrste. Primjer, kada je bio fašistički referendum o braku, dovozili su kozojebe autobusima u Zagreb, a mračna Katolička Crkva se pobrinula u svojim župama i Todorićevom Konzumu za taj referendum. Također je nedavno bio prosvjed u Splitu protiv Instanbulske konvencije. Kozojebe su organizirali fašisti.
A kakve su vrste komufili i SDP?
Pitam jer se stvarno primijetio napredak kad su bili na vlasti, nekako se manje šmrkalo i pila piva pred dućanom.

Jbt, svi ateisti koje znam su masovno počeli upisivati fax, al jebga, na vlast je opet došao HDZ pa su odustali jer su imali krivca za svoj neuspjeh.

Sad su opet pred dućanom...
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 11:27   #36
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Stavljaš naciste i pedere u isti koš? Bravo. :klap:
Fašisti i kozojebi su danas simbiotske vrste. Primjer, kada je bio fašistički referendum o braku, dovozili su kozojebe autobusima u Zagreb, a mračna Katolička Crkva se pobrinula u svojim župama i Todorićevom Konzumu za taj referendum. Također je nedavno bio prosvjed u Splitu protiv Instanbulske konvencije. Kozojebe su organizirali fašisti.
Svi nacisti su pederi, ali nisu svi pederi nacisti.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 22:30   #37
Ovo je siromaštvo duhom.

konjokradica is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 11:30   #38
Mali medo Winnie pun je duha!
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 14:11   #39
Casu treba prvo isprazniti da bi se napunila
__________________
https://bostan11.blogspot.com/
https://soundcloud.com/bostan123/sets/kompozicije
http://kuran.co.ba
Bostan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 16:58   #40
Quote:
Bostan kaže: Pogledaj post
Casu treba prvo isprazniti da bi se napunila
Ova je mudra.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:06.