Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2017., 11:01   #61
i tako meni na um pade jedna argentinska telenovela koja se zvaše Yago
glavni lik bijaše plavokosi i plavooki ljepotan Ivan Sančez-ović iliti Jahja Sandžaklija a koji se u stvarnom životu zove Omar a mi bismo rekli Omer.
i tako smo se mi oduševljavali tim tele novelama, glumcima koji dok pričaju svoje monolge bulje u zid i stlano plaču, a ne znaju plakati, omalehne djevojke koje ne znaju ni pjevati i glumiti a stalno pjevaju i glume i misle da je vrhunac glumačkog izraza i umijeće stisktati okice jer mimike od plastike i botoxa svakako nemaju...
e tu je bio i jedan lik za kojeg u wiki piše da je antagonista a kojem se ime Federico Olivera

vidi mange a...
e Ferdo je glumio ulogu u toj seriji jago prezime mu čamoro ( Chamoroo inače označava stanovnike marijanskih otoka- tako piše majke mi)
ko zna kako mu je ime- to je neka varijanta imena Lorenco?
__________________
https://mislislam.blogspot.com/ U plodnom predjelu raste bilje voljom Gospodara njegova, a u neplodnom tek s mukom.
Vojnik Gorčin is offline  
Old 09.12.2017., 15:20   #62
Quote:
Vojnik Gorčin kaže: Pogledaj post
u institutu za jezik u Sarajevu eksplodirali su svi tomovi Rječnika Bosanskog jezika od Dževada Jahića i tom prilikom stradao je određeni broj lektora i lingvista. zanimljivo je da među stradalim nema niti jedan Bošnjak iako u RS taj jezik kategoriziraju kao "jezik bošnjačkog naroda".
rezultati preliminarne istrage upućuju na to da je eksplozija uzrokovana paranenormalnim djelovanjem i niskim nivoom pismenosti koji je detektovan kako putem zlotnog lončića dolazi iz Njemačke.
povodom ovoga, sazvana je izvanredna sjednica HNS koji je zaključio, s obizorm da među stradalim ima Hrvata, da se radi o još jednom u nizu napada na sarajevske Hrvate, a koji za cilj ima majorizaciju istih na cijelom području BiH. vlasti u BiH su pozvane da što prije donesu izborni zakon kako bi se ovim i sličnim incidentima stalo u kraj.
Milorad Dodik je rekao da ga ne interesuje šta se događa u Sarajevu, odnosno u Teheranu, kao je on reka, ali da nadležne službe pomno motre šta se dešava sa višetomnim Rečnikom srpskohrvatskog književnog jezika iz 1967. a koji se nalazi u JU НАРОДНА И УНИВЕРЗИТЕТСКА БИБЛИОТЕКА РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ, jer drugog zapravo i nemaju.
za svaki slučaj pozvao je Putina da pozove Kozake- zlu ne trebalo.

Bakir I. je, grčevito se fatajući rukom za srce, izjavio ne treba bespotrebno dizati tenzije jer to nije nikako dobro za srce. rekao je još i ovo:
"Bože zdravlja! mi ćemo do 21. 12. donijeti platformu i strategiju kako bismo u budućnosti mogli spriječiti ovakve pojave.
evo već smo obavijestili našu ambasadu u Njemačkoj da pojača aktivnosti oko podizanja nivoa pismenosti među našom dijasporom."
genijalno.


jel @remzudin vuče konce (pardon, laserske zrake) iz pozadine ?

Quote:
Vojnik Gorčin kaže: Pogledaj post
e Ferdo je glumio ulogu u toj seriji jago prezime mu čamoro ( Chamoroo inače označava stanovnike marijanskih otoka- tako piše majke mi)
ko zna kako mu je ime- to je neka varijanta imena Lorenco?
yago, pasión morena: renzo chamorro.
(diminutiv od lorenzo).
__________________
allahu akbar, al putinu rahbar
antilles is offline  
Old 09.12.2017., 18:48   #63
Quote:
Remzudin kaže: Pogledaj post
Bakir je imao vec jednom jednu saobracajnu nesrecu,kao i Dodik......nek explodira.
Možeš li naći argentinsku podmornicu i oživiti njenu posadu?
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Old 10.12.2017., 15:01   #64
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Možeš li naći argentinsku podmornicu i oživiti njenu posadu?
o cemu ti jos sanjavas ?

Ako ja nesto injiciram,zbog cega cu da izravnaram ?

Zavisi od odnosa kako neki faktori igraju ulogu.
Da Podmornica nije moja kreacija,mozda bi se naslo - a mozde ne !
U Njemackoj je bilo nekoliko kriminalni zlocinstva na Zene i Djece koje su
bili nestali,i posle za jedno vreme su nji mrtvo pronasli i zlocinac je bio
uhapsen.
Eh,po sto ja nemogu vratiti vreme nazad-nemogu potvrditi dali bi Policija
imala isto taj uspijeh bez moje manipulacije ???

U istrazivackom Experimentu o onom nestalom Avionu MH 370 nisam
imao uspijeha i Avion se nije do danas mogao naci.
Ja znam jedno,ako ja nista uradim onda ce se "nista" desiti.
Borim se vec vise od 25 Godina,kako cu tu misterioznu silu da bolje
kontroiram,ali ja do dan danas neznam s kakvom silom imam posla ?
Remzudin is offline  
Old 10.12.2017., 17:34   #65
Remzo, što je tebe uopće navelo da počneš s takvim glupostima? I što je bio prvi eksperiment - bušenje guma na susjedovom BMW-u kontroliranim emisijama ektoplazme ili što?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Old 10.12.2017., 20:26   #66
[QUOTE=Remzudin;66602385]Sensitivna reakcija paranormalne sile ima mnogo definacija rezultat,zavisi kako se razume interpretacija.
Ovde imamo jedan primjer o jednom experimentu kojeg sam davni dana izvrsavao.
Dosao je sad trenutak da svojoj moc moran davati jedan aktualisiran update.
Da vidimo sta se desiti,ja mislim da ce on biti slagiran sa jednim mozdacnim udarom !






ali Ratko nije jedini s kojim sam experimentirao.
Ja sam Generala Petreus od US Army skinuo sa Komande

[

Kakve su to slike? Kakav je to trokut i svijetleće crte?
čokobon is offline  
Old 10.12.2017., 20:37   #67
Quote:
Vojnik Gorčin kaže: Pogledaj post
i tako meni na um pade jedna argentinska telenovela koja se zvaše Yago
glavni lik bijaše plavokosi i plavooki ljepotan Ivan Sančez-ović iliti Jahja Sandžaklija a koji se u stvarnom životu zove Omar a mi bismo rekli Omer.
i tako smo se mi oduševljavali tim tele novelama, glumcima koji dok pričaju svoje monolge bulje u zid i stlano plaču, a ne znaju plakati, omalehne djevojke koje ne znaju ni pjevati i glumiti a stalno pjevaju i glume i misle da je vrhunac glumačkog izraza i umijeće stisktati okice jer mimike od plastike i botoxa svakako nemaju...
e tu je bio i jedan lik za kojeg u wiki piše da je antagonista a kojem se ime Federico Olivera

vidi mange a...
e Ferdo je glumio ulogu u toj seriji jago prezime mu čamoro ( Chamoroo inače označava stanovnike marijanskih otoka- tako piše majke mi)
ko zna kako mu je ime- to je neka varijanta imena Lorenco?
Gdje dođu ti otoci? Jel tamo bacaju taj hoodoo? I kakve veze to ima sa bosanskim piramidama? Hoćemo li zvat Ghostbusterse ili Martija Misteriju? (Neandertalce već imamo. )
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Old 10.12.2017., 20:55   #68
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Remzo, što je tebe uopće navelo da počneš s takvim glupostima? I što je bio prvi eksperiment - bušenje guma na susjedovom BMW-u kontroliranim emisijama ektoplazme ili što?

ne,..moj prvi oficijalni i otvoreni Experiment u Internetu je bio prorok od onog
nesretno nastradanog Aviona od Air France AF 447.
Avion je pao 01.06.2009 u Atlantik,ja sam tu nesrecu 10 dana unpred
izjavio.Datum necu nikad zaboraviti,jer sam ga namjerno izabrao jer je bio
jedan praznik ( Christi Himmelfahrt ).
A u istom trenutku je to bio jedan Dan,kojeg sam sebi izabrao za svoj
buducni zivot.Da taj Avion nije pao,danas bi moj zivot imao jedan skroz
drugi put.Ja nebi u nista vise vjerovao u Paranormalno i onu svoju Anomaliju
u sebi,bi ja uskategorio u jedno vrst postraumatican sindrom-i gotovo.
Ja sam vec prije otog datuma u tajnosti experimentirao,ali nisam u to
vrijeme imao dovoljno iskustva i podrske od jednog Forschungsinstituta.

Hm...ali je sve drugacije izaslo,nego sto smo svi ocekivali.
Posle tog avionskog pada sam otisao na neurologicnoj kontroli gdje su
sa jednim specijalnim aparatom pronasli tu Anomaliju u meni koja stvara
jednu thermalnu reakciju.

Yuppi to je bio onaj Dokaz koji je meni falio,da ja nisam lud ili poludio.
Ali jos ja nisam za to vrijeme znao sta imam i kakav nadnaravni talent imam
i poceo sam na sve strane istrazivati.Ja sam kompleto cjeli esoterican Sektor
studirao od Telekinese,Telepatije....do pozivanje Duhova i Dzinova.

Ja sam pronasao da ja imam jednu vrst nadnaravno psihokineticni Talent
koji manifestira jednu aktivnu Silu u jedno drugo mjesto.Ali ta Sila se
ne aktivira odmah,nego ima jednu variablu od 10 dana.
To znaci da sve sta radim,mogu racunati sa jednim resultatom za 10 dana.
Pronasao sam isto da iz mene izlazi jedna Energija negativne frekvencije.To znaci,da ja
mogu samo nesrece stvarati i ograncio sam svoje istrage u Vojnom Sektoru da
svoj Talent kao nadnaravno Oruzije optimiram.
Moj slogan je : better to be a good Destroyer as an bad healer.
Remzudin is offline  
Old 10.12.2017., 21:25   #69
Ne pitam te za prvi dokumentirani eksperiment nego kada i kako si se prvi put zainteresirao za te stvari. Također, voljela bih znati o kojoj se konkretno neurološkoj pretrazi radilo i kojim je riječima ta anomalija zabilježena na nalazima.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Old 10.12.2017., 21:32   #70
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Ne pitam te za prvi dokumentirani eksperiment nego kada i kako si se prvi put zainteresirao za te stvari. Također, voljela bih znati o kojoj se konkretno neurološkoj pretrazi radilo i kojim je riječima ta anomalija zabilježena na nalazima.

kakvo relevantno znacenje to za tebe ima ?
Remzudin is offline  
Old 10.12.2017., 22:51   #71
...disneyland

... dali ste čuli za micky mouse ... kolosalno fenomenalno paranormalnog miša koji pretvara ovce u vjernike ... i obrnuto ... nemreš bilivit
__________________
I used to be catholic but converted to Narcissism
TwoFish is offline  
Old 11.12.2017., 00:05   #72
[QUOTE=čokobon;66954291]
Quote:
Remzudin kaže: Pogledaj post
Sensitivna reakcija paranormalne sile ima mnogo definacija rezultat,zavisi kako se razume interpretacija.
Ovde imamo jedan primjer o jednom experimentu kojeg sam davni dana izvrsavao.
Dosao je sad trenutak da svojoj moc moran davati jedan aktualisiran update.
Da vidimo sta se desiti,ja mislim da ce on biti slagiran sa jednim mozdacnim udarom !






ali Ratko nije jedini s kojim sam experimentirao.
Ja sam Generala Petreus od US Army skinuo sa Komande

[

Kakve su to slike? Kakav je to trokut i svijetleće crte?
to su sasvim obicne normalne Slike iz novina i iz Interneta odstampani
na jednom Drukeru.
Taj Trokut je jedna konstruirana Pyramida od kristalnog Stakla,a to
svijetlo je crveni Laser od jednog isto konstruiranog Projektora sa jacom
strujom.
Remzudin is offline  
Old 11.12.2017., 00:24   #73
Quote:
Remzudin kaže: Pogledaj post
kakvo relevantno znacenje to za tebe ima ?
Eto, tako, bavim se istraživanjem paranormalnih pojava i nordijskoj mitskih bića koja žive pod mostom i glancaju kamenje.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Old 11.12.2017., 10:02   #74
Loremz od Arabije

Časnom pejgamberu Sulejmanu a.s., a koji je čist od onoga što mu drugi pripisuju, data je vlast nad mnogim sferama. simbol njegove vlasti, prsten, je danas pomno čuvan tj. sakriven.

i kao takav stalno je bio svjestan toga da je to Dar od Boga i da je to za njega iskušenje da li će zahvalan ili nezahvalan biti.
od vojski koje je imao bilo je onih koji su njegove zadatka mogli izvršavati za nekoliko trenutaka, koliko treba da čovjek ustane iz stolice, najmoćniji među njima su su to isto mogli prije nego čovjek uspije podignuti spušteni očni kapak.
to što je on imao je Fadlullah( dar od Boga) a u današnje vrijeme učeni su nasljednici poslanika.
onaj ko je prvak u džehilijetu prvak je i u islamu.
ti ako imaš te profinjenosti o kojim govoriš možeš ih razviti takav kakav jesi, međutim, nećeš imati mira ni zadovoljstva,
a druge strane prijateljevanje sa Njim i Njegovim prijateljima donijet će ti viziju zvjezdanog trenutka, nešto što ćeš imati i što će biti neopisivo i sebe ćeš vidjeti iskljućivo kao hizmećara.
__________________
https://mislislam.blogspot.com/ U plodnom predjelu raste bilje voljom Gospodara njegova, a u neplodnom tek s mukom.
Vojnik Gorčin is offline  
Old 11.12.2017., 10:20   #75
supermen čini tavaf oko zemlje

Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Gdje dođu ti otoci? Jel tamo bacaju taj hoodoo? I kakve veze to ima sa bosanskim piramidama? Hoćemo li zvat Ghostbusterse ili Martija Misteriju? (Neandertalce već imamo. )
samo supermena nikog drugog!

__________________
https://mislislam.blogspot.com/ U plodnom predjelu raste bilje voljom Gospodara njegova, a u neplodnom tek s mukom.
Vojnik Gorčin is offline  
Old 11.12.2017., 12:10   #76
evo sad čitam Ivanića opuco visoki pritisak pa zaglavio bolnicehttps://www.klix.ba/vijesti/bih/mlad...iska/171211036
bolan Remzo, nemoj stare slike korisiti

Bakir nije u sredini nego sa strane


haj barem je dobra stvar što Dodik neće zvati Kozake
mada bi Čović mogao izmuhat nešto u vezi majorizaciji... jest Srbin ali ipak prezime Ivanić
__________________
https://mislislam.blogspot.com/ U plodnom predjelu raste bilje voljom Gospodara njegova, a u neplodnom tek s mukom.
Vojnik Gorčin is offline  
Old 11.12.2017., 12:54   #77
Svašta rodi majka!
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Old 11.12.2017., 16:08   #78
Quote:
Vojnik Gorčin kaže: Pogledaj post
evo sad čitam Ivanića opuco visoki pritisak pa zaglavio bolnicehttps://www.klix.ba/vijesti/bih/mlad...iska/171211036
bolan Remzo, nemoj stare slike korisiti

Bakir nije u sredini nego sa strane


haj barem je dobra stvar što Dodik neće zvati Kozake
mada bi Čović mogao izmuhat nešto u vezi majorizaciji... jest Srbin ali ipak prezime Ivanić

Jebo te Bog,odakle znas da sam ja isto u tu stvar mjesao prste svoje ???
Remzudin is offline  
Old 11.12.2017., 19:57   #79
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Eto, tako, bavim se istraživanjem paranormalnih pojava i nordijskoj mitskih bića koja žive pod mostom i glancaju kamenje.
ne vjerujem ti !


Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
i nordijskoj mitskih bića koja žive pod mostom i glancaju kamenje.
sa ovom zadnjom recenicom si sve usrala
Remzudin is offline  
Old 12.12.2017., 11:52   #80
Quote:
Remzudin kaže: Pogledaj post
odakle znas da sam ja isto u tu stvar mjesao prste svoje ???
niti ti ništa miješao.
ti si zaveden.
anamoni prisluškuju i onda ti šapuću- time stvaraju privid da si ti kao bajagi nešto uradio a zapravo nisi ništa uradio- znaš li koliko je ljudi uopće hospitalizirano jučer zbog istih stvari? ( U Bosni prije dva dana bilo -12 a taj dan otoplilo na +8, to ni zdravi ljudi ne podnose dobro) eto baš od njih svih ti eto našao Ivanića.

napravi eksperiment sam sa sobom.
eto voliš neke velike nazive- nazovi to "The Great Relevation"
odredi sad vrijeme do kad ćeš ući u svoj stan u kojem živiš- vidjet ćeš da nećeš moći.- zakasnit ćeš

a onda osloni se na Boga i zatraži nešto da ti se dadne i ako On bude htio daće ti se.

ti si bolan nemoćan- ni u svoju kuću ne možeš ući onda kad odrediš.

Innallahe sejubtila
__________________
https://mislislam.blogspot.com/ U plodnom predjelu raste bilje voljom Gospodara njegova, a u neplodnom tek s mukom.
Vojnik Gorčin is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:53.