Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2003., 13:21   #1
Question Neuroblastom

Dali mi netko može pobliže objasniti što je to neuroblaston (ili m)?
stefano is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2003., 18:00   #2
Gadan maligni tumor zivcanog tkiva. Sa m je.

Eto ti jedan link, ne vjerujem da ces dobiti puno odgovora, nadam se da neces imati potrebe upoznavati se detaljnije:
http://health.yahoo.com/health/encyc.../001408/0.html
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2003., 00:00   #3
Mojem prijatelju danas je umrla djevojčica (2 mj. života). Prije dva tjedna su doznali da je bolesna.

Hvala.
stefano is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2003., 01:03   #4
Strasno. Zao mi je
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2003., 04:25   #5
Ajde bar se nije mucila godinama i umrla nakon par godina muke.Ma joj,ja ti radim s klincima bolesnim od raka i non stop mi umiru djeca.Neki dan nam je umro mali koji nikad nije bio u remisiji duze od dve godine.Od kada je bio 3 godine star a umro je sa 15.Mos si mislit.Ma koma. Ja debelo razmisljam(ne znam da li to kod nas rade)kad cu imat djete da sacuvam pupcanu vrpcu i posteljicu(smrznuto),to sad jako puno tu rade jer se od tamo moze raditi transplatacija u buducnosti.Recimo ako imas rak nekada rade transplataciju ledjne mozdine,ili cord blood transplant.Ako imas to smrznuto puno je veca sansa da tjelo prihvati tvoje nego od osobe koja je donirala.Ma grozno,skuzila sam da ovo sve sto se ljeci, ustvari ti ljekovi ostave takve grozne posljedice da nekad mislim da li uopce ima smisla
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2003., 05:37   #6


Rita, jako hrabro od tebe sto pomazes djeci u takvoj teskoj situaciji. Svaka ti cast.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:32.