Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2007., 22:26   #81
cini mi se da ste u pricu utkali jedan sasvim nepotreban djelic - mrznju, odnosno prezir prema homoseksualizmu. da se razumijemo, takve osobe, koje su (zbog lose karme valjda) osudjene da ljubav traze tamo gdje ju nikad nece naci, u istom spolu, nisu zasluzile niciji prezir. eventualno sazaljenje, makar ni to.
Harley Quinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 00:26   #82
Grunf philosophy

Quote:
Peregrinus kaže: Pogledaj post
......
Za pokretacicu ovoga topica: Jednoga dana ces otici iz roditeljske kuce, i sve ce to biti iza tebe. Nadam se da ces sretno zivjeti sa svojom partnerkom. Nemoj da ti bude zao sto je stav tvojih roditelja takav - jer njima ce biti zao kad te izgube. Nemoj padati u ocaj i depresiju. Ti si sasvim normalna. Kokos je jedna jako zanimljiva i znatizeljna zivotinja, i ima jak majcinski instinkt. Sto je dobro za jednu kokos dobro je i za covjeka. Uzivaj. Putnik pozdravlja.
Svaka ti čast majstore , posl'e ovakve argumentacije samo su dvije mogučnosti:

1.ako nisi lezbejka jedino što možeš žarko da poželiš je da to budeš

2.Ako si si gey ( kako ovo gej milo zvuči veseljak) onda uzmeš ovo za cijelodnevnu matru

Ti si sasvim normalna. Kokos je jedna jako zanimljiva i znatizeljna zivotinja, i ima jak majcinski instinkt. Sto je dobro za jednu kokos dobro je i za covjeka.

. Sto je dobro za jednu kokos dobro je i za covjeka.

. Sto je dobro za jednu kokos dobro je i za covjeka.
.....i uživaš.



Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi. ,"bolje ispasti glup nego iz voza", Tko hoda, ne trci...

peregrinus kralju moje osobno štovanje
insaninside is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 01:15   #83
Meni je potpuno svejedno tko što radi, normalno sva pravila vrijede kao i u sva dva spola, zašto bih ja brinio o nečijem životu ,nitko ne brine ni o mom.
__________________
Postani Uspješan
uspjesko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 07:19   #84
Quote:
insaninside kaže: Pogledaj post
Svaka ti čast majstore , posl'e ovakve argumentacije samo su dvije mogučnosti:

1.ako nisi lezbejka jedino što možeš žarko da poželiš je da to budeš

2.Ako si si gey ( kako ovo gej milo zvuči veseljak) onda uzmeš ovo za cijelodnevnu matru

Ti si sasvim normalna. Kokos je jedna jako zanimljiva i znatizeljna zivotinja, i ima jak majcinski instinkt. Sto je dobro za jednu kokos dobro je i za covjeka.

. Sto je dobro za jednu kokos dobro je i za covjeka.

. Sto je dobro za jednu kokos dobro je i za covjeka.
.....i uživaš.



Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi. ,"bolje ispasti glup nego iz voza", Tko hoda, ne trci...

peregrinus kralju moje osobno štovanje



Pogresno iscitavas neke stvari... ne shvacas moj humor, dosjetke i bezazlenost argumenata. Nije svaciji humor isti. Racimo, ja sam pisao o kokoski jer sam to ocima vidio i cinilo mi se da je argument saljiv, zanimljiv, netendenciozan i blag.

Jednostavno nisam isao agresivno nesto tvrditi. I uvijek se nakaci netko ko ce to proglasavat "mantrom" i ozbiljnim znanstvenim argumentom.


Moras da naucis da razliciti ljudi imaju razliciti smisao za dosjetke, sale i humor.
__________________
Peregrinus, lat. moguće je izvesti iz per ager, što može značiti onaj koji prelazi polja, ili per eger prelaziti granice. I u prvom i u drugom slučaju hodočasnik je stranac, čovjek na putu ka nekom cilju. To ga dakako razlikuje od običnog lutalice, jer ovaj hoda bez cilja.
Duhovito!
Peregrinus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 08:24   #85
Quote:
Harley Quinn kaže: Pogledaj post
to nije ljubav, to je bolest
Definiraj ljubav i bolest odvojeno....a onda uvidi glupost koju si napisao.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 08:26   #86
Quote:
uspjesko kaže: Pogledaj post
Meni je potpuno svejedno tko što radi, normalno sva pravila vrijede kao i u sva dva spola, zašto bih ja brinio o nečijem životu ,nitko ne brine ni o mom.
Tako je, da manje gledamo u tuđe spavaće sobe a više se bavimo svojim životima manje bi bilo nesreće na svijetu.

Što to immmmaa u ljudima tužno, da gledaju u tuđe životeeeee
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 08:30   #87
Quote:
Harley Quinn kaže: Pogledaj post
cini mi se da ste u pricu utkali jedan sasvim nepotreban djelic - mrznju, odnosno prezir prema homoseksualizmu. da se razumijemo, takve osobe, koje su (zbog lose karme valjda) osudjene da ljubav traze tamo gdje ju nikad nece naci, u istom spolu, nisu zasluzile niciji prezir. eventualno sazaljenje, makar ni to.
Tko zna, oh tko zna, krhko je znanje,
a možda se tebi karmom dogodi to isto stanje
da s nekim istim dijeliš ljubav ko imanje
da li ćeš i onda reći daje to bolest i sranje?
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 08:44   #88
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Tko zna, oh tko zna, krhko je znanje,
a možda se tebi karmom dogodi to isto stanje
da s nekim istim dijeliš ljubav ko imanje
da li ćeš i onda reći daje to bolest i sranje?
Ha! Evo jos jednog dokaza da su homo osobe sklone poeziji...
up99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 08:46   #89
Quote:
Mandragoran kaže: Pogledaj post
Pozdrav susjed...
nekima je bitno... meni bi npr. bilo jako tesko da se osoba koja je 20 i kusur godina bila uz mene najednom okrene protiv mene... i to zbog razloga na koji ja ne mogu utjecati...
A susjedi smo... Nisam znao...

Da je ona 20 i kusur godina bila uz tebe onda se ne bi tako lako okrenula od tebe... Da te istinski voli, ne bi joj to bilo bitno... Ja npr. svojoj nisam rekao i znam da ne bi to dobro prihvatila pa s razlogom sumnjam i u njenu istinsku ljubav prema meni. I pomirio sam se s time... Kroz sve ovo vrijeme ispada da me voli dok je sve po njenom i na koncu ispada da je ona zapravo jako sebična i posesivna. Naravno, govorim o svojoj majci, ne želim generalizirati. U zadnje vrijeme ju malo promatram drugim očima i postajem svjestan svih njenih mana...
Vjerujem da ima majki koje su uistinu onakve kakve svi zamišljamo i očekujemo da majke budu, ali moja nije jedna od tih. I na to ima pravo. Kao što i ja imam pravo biti ono što jesam.
I ne znam zašto moramo idealizirati taj lik majke kao izvora bespredmetne ljubavi kada ih većina nije takva...
balrog is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 08:48   #90
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Tako je, da manje gledamo u tuđe spavaće sobe a više se bavimo svojim životima manje bi bilo nesreće na svijetu.

Što to immmmaa u ljudima tužno, da gledaju u tuđe životeeeee
bravo majstorice!!! :klap:
__________________
Though they know we're just marionettes, they will kill everyone who wish to cut our strings.
Lichinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 08:49   #91
Quote:
up99 kaže: Pogledaj post
Ha! Evo jos jednog dokaza da su homo osobe sklone poeziji...


Slanje poruka u stihovima sklonost je mnogih koji vješto barataju riječima.
Logički zaključak; onaj tko barata riječima i čini to vješto su homo osobe, a da to niti ne znaju
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 09:13   #92
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post

Slanje poruka u stihovima sklonost je mnogih koji vješto barataju riječima.
Logički zaključak; onaj tko barata riječima i čini to vješto su homo osobe, a da to niti ne znaju
Sad znas
up99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 09:20   #93
Moje misljenje je da nije dobro etiketirati se. Ja za sebe ne mogu da kazem da sam homo, ali ne mogu da kazem ni da sam hetero, niti da sam bi, a opet sve to mogu biti.
Zasto?
Zato sto to posmatram iz perspektive: muskarac je aktivan u vom svetu, on je stub, oslonac, borac za prehraniti svoju porodicu, glava, a zena je ono suprotno. Ja, koliko se god trudio, ne mogu biti non-stop muskarac, nekad imam vise zenskog u sebi. Sto ne znaci da mi se ne dopadaju zene (visoke podpetice, cipkane carape, lonlynes in eyes ), mada bih lagao ako bih rekao da mi se i neki muskarac ne dopadne.
up99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 09:23   #94
Quote:
up99 kaže: Pogledaj post
Sad znas
Ne znam, prosvjetli me...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 09:27   #95
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Ne znam, prosvjetli me...
Bolja umetnost dolazi iz reci ljudi sa margine ili onih koji nisu sigurni u svoj identitet.
To je moje misljenje
up99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 09:28   #96
Quote:
up99 kaže: Pogledaj post
Bolja umetnost dolazi iz reci ljudi sa margine ili onih koji nisu sigurni u svoj identitet.
To je moje misljenje
To je posledica, a uzrok potrazi sama.
up99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 09:53   #97
Quote:
up99 kaže: Pogledaj post
To je posledica, a uzrok potrazi sama.

Kakve veze ima osobno shvaćenje umjetnosti sa temom ovog ovdje?

Iili smo prešli na neki drugi aspekt iste teme?
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 10:58   #98
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post

Kakve veze ima osobno shvaćenje umjetnosti sa temom ovog ovdje?

Iili smo prešli na neki drugi aspekt iste teme?
Nema nikakve, samo sam se onako ubacio. Izvini ako sam te uvredio.
up99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 11:34   #99
Quote:
up99 kaže: Pogledaj post
Nema nikakve, samo sam se onako ubacio. Izvini ako sam te uvredio.
Ne, samo me zbunjuješ
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 12:04   #100
Quote:
Harley Quinn kaže: Pogledaj post
cini mi se da ste u pricu utkali jedan sasvim nepotreban djelic - mrznju, odnosno prezir prema homoseksualizmu. da se razumijemo, takve osobe, koje su (zbog lose karme valjda) osudjene da ljubav traze tamo gdje ju nikad nece naci, u istom spolu, nisu zasluzile niciji prezir. eventualno sazaljenje, makar ni to.
Zasto si uvjeren da se dvije gay osobe ne mogu voljeti?!?
Ali sa ovim drugim, da ne zasluzuju prijezir ni sazaljenje, se u potpunosti slazem... meni osobno bi najvise odgovarala totalna ravnodusnost od osoba za koje smatram da se namaju pravo mijesati u moj zivot...
Mandragoran is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:21.