Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2008., 13:15   #121
Koju kremu za sunce koristite za svoje bebe?

Koliki zaštitni faktor stavljate svojim bebama i koju kremu. ja baš jučer gledala kreme i cijene , niveina mislim da je 30 faktor je oko 80 kn, a babylove od dm-a faktor 50, 40 kuna. To san u dm-a vidila. Onda mi je usput bila ljekarna i sad neznan koju mi je pokazala al cijena joj je bila oko 150 kuna. Neka ka naj novija. E sad jel stvarno pravilo plati pa se rugaj il plaćamo samo ime. Ja svojoj koristin niveinu kozmetiku al me čudi kako nivea nema veći faktor, a pelene su mi super babylove pa zašo bi njihova krema za sunčanje bi bila loša a veći je faktor nego niveina. Il da uzmem u apoteci najskuplju. Jeli stvarno najskuplje i najbolje? Meni je pretjerano za kremu od 200 ml dat 150 kuna jer malu ionako neman u planu na najveće sunce izvoditi jedino ako moran. Koju kupiti??
__________________
Sara 14.10.2007,Petra 4.7.2011.
sara_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 13:23   #122
E baš sam i ja to htjela pitati i na kraju zaboravila.
Ja sam u Metrou kupila Niveinu kremu za sunčanje faktor 50 i platila oko 70kn.
__________________
Sizif je vjerojatno bio domaćica.
Durica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 13:29   #123
imate sve o tome u temi djecja i trudnicka kozmetika.. ili tako nekako.. ja koristim mustelu, ok je.. jedino sto mu ostaje lagani bijeli film preko lica, rukica.. pa izgleda malo blijedo
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 13:51   #124
i ja sam prošle godine kupila u metrou ovu faktor 50, i bila je čak nekih 10ak kuna jeftinija od drugih centara. Imam još od godinu prije isto od nivee faktor 30, onaj plavi sprej, ali nemogu na njemu naći rok trajanja, biće da se izbrisao od soli i masnoće kreme...
__________________
al ja volim guguguglati
petra593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 14:09   #125
ima već tema o zaštiti od sunca... mi imamo chiccovu (f 30 oko 70 kn) i niveinu (f 50 oko 100 kn) pa kombiniramo..
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 14:22   #126
Quote:
petra593 kaže: Pogledaj post
i ja sam prošle godine kupila u metrou ovu faktor 50, i bila je čak nekih 10ak kuna jeftinija od drugih centara. Imam još od godinu prije isto od nivee faktor 30, onaj plavi sprej, ali nemogu na njemu naći rok trajanja, biće da se izbrisao od soli i masnoće kreme...
mislim da one sve traju godinu dana nakon otvaranja.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=211060
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 14:33   #127
ja neču te niveine i garniera,jer znan da na naše tržište ne dolaze one izvorne,nego mi dobivamo za balkansko...razlika velika,imam prijatelja u Belgiji pa kad je dofurao garniera njihovog i našeg,ajme meni razlike...a ima li neka mama sa avene-iskustva ili roc-tako nešto!!??
ina25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 14:50   #128
imate puno na temi bebe i sunce
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 14:53   #129
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
mislim da one sve traju godinu dana nakon otvaranja.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=211060
Thanks na linku, ja isto za sebe koristin sundance i stvarno mi je dobra, jeindo san jedno litopo guzici pocrvenila jer bi sidila dok san se mazala pa ju nebi namazala , a sad valjda su i za bebe dobre. I ok su im cjene. Pelene su in super.
__________________
Sara 14.10.2007,Petra 4.7.2011.
sara_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 01:10   #130
mi koristimo Avene sa 40 faktorom...111 kn 75 ili 100 ml (neznam jer ju MM odnio na teren)...

imali Niveinu i uopće se ne da razmazat, beba bijela ko duh poslje nje...ova se tako ljepo razmaže da se svi mažemo a još nismo ništa potrošili.. ...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 01:23   #131
daylong s faktorom 50 za po gradu, za plažu sundance. nemam zamjerki!
__________________
i'm so cool i shit icecubes.
MissLestrange is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 09:07   #132
Moj pametni dragi je u ljekarni kupio Vichyjevo mlijeko ZF 50, ne usuđujem se ni pitati koliko je platio (on vjeruje da je dobro samo ono što je skupo ) - pouka: ne puštaj muško u shopping bez nadzora...

Inače, da sam imala vremena otići negdje do DM-a (nekad je život u manjem gradu jebeno skup i naporan), vjerovatno bih kupila njihovu robnu marku, općenito sam zadovoljna i kvalitetom i cijenom njihovih proizvoda.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 11:55   #133
Mi imamo Sebamed losion na ono špricanje, faktor 50.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 12:01   #134
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
mi koristimo Avene sa 40 faktorom...111 kn 75 ili 100 ml (neznam jer ju MM odnio na teren)...

imali Niveinu i uopće se ne da razmazat, beba bijela ko duh poslje nje...ova se tako ljepo razmaže da se svi mažemo a još nismo ništa potrošili.. ...
i mi
__________________
#timLaZarra
stella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 12:06   #135
Quote:
ina25 kaže: Pogledaj post
ja neču te niveine i garniera,jer znan da na naše tržište ne dolaze one izvorne,nego mi dobivamo za balkansko...razlika velika,imam prijatelja u Belgiji pa kad je dofurao garniera njihovog i našeg,ajme meni razlike...a ima li neka mama sa avene-iskustva ili roc-tako nešto!!??
znam sigurno i provjereno da se u mulleru prodaju proizvodi od nivee koji nisu za balkansko tržište. naručuju baš iz njemačke i original su proizvodi i ambalaža.
ne samo nivea, to vrijedi za sve artikle iz njemačke
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 12:07   #136
Quote:
ksenija_2 kaže: Pogledaj post
Mi imamo Sebamed losion na ono špricanje, faktor 50.
i mi
i nivein faktor 30
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 13:51   #137
Mi imamo Nivea Baby 50+ i super se razmaze, ne ostaje bijelo i jako malo je treba. Imamo i Avene 40 za lice, a decki se mazu sa Niveinim za djecu 3o, a poslije sa 15. Uzimala sam i od Balee i isto su mi ok.
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 14:04   #138
Mi isto imamo Avene, faktor 50, oko 100 kuna je bila, čini mi se
mio mao is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 14:18   #139
Imam ja podpitanje na ovu temu.
Moj mališ ima tek mjesec i po dana i planiramo ovo ljeto dosta biti vani, na moru i na brodu.
Naravno da će on uvijek biti u debeloj hladovini, ali kako da ga zaštitim;da li kremama, da li da ga pokrivam gazom ili oboje?
Čitala sam negdje da se djeca do 6 mjeseci starosti ne bi trebala mazati tim zaštitinim sredstvima, je li to stvarno tako?
Ne bih baš htjela da mi dijete ispašta na ovaj ili onaj način zbog mog gušta
Girasole is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 14:34   #140
mi smo Mihu mazali prošlo ljeto...imao je 3 mj u 7....ako smo bili vani između 12-16...inače ga samo držali u hladovini...i šeširić ...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:12.