Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2009., 13:59   #41
Horoskop za životinje/kućne ljubimce

dakle... da li vrijedi isto kao i za ljude? U cemu je razlika? Moze li se uopce primjeniti?

Da li mogu neko znanje iz astrologije primjeniti konkretno na...mog psa?
tomihejtomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 11:23   #42
Gdje su ljubimci u natalnoj, koja kuća i/ili planeta?
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 12:14   #43
Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post
Gdje su ljubimci u natalnoj, koja kuća i/ili planeta?
U 6. polju.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 13:16   #44
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
U 6. polju.
Hvala... tako sam i mislila jer mi je jupiter u šestom polju, a tumačenje je da volim životinje.
..no vladar je uran, da li onda tešku bolest mog ljubimca mogu tumačiti kroz opoziciju tranzitnog urana na pluton, i kvadratom tranzitnog neptuna na nat.uran?
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 13:51   #45
Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post
Gdje su ljubimci u natalnoj, koja kuća i/ili planeta?
Serija šest je nekakva osnova...dakle 6/ME/djevica....A zašto, zato što se na tom nivou nalazi naša unutarnja posvijesna potreba za komunikacijom i povezivanjem sa životinjskim svijetom na jedno višem nivou (djevica je jedanaesti znak od škorpije). Pošto vodolija simboliše te zakone u prirodi koje čovjek spoznaje....tako isto jedanaesti znak od škorpije je djevica...kojom mi spoznajemo zakone u tom životinjskom svijetu...jer je djevica ''vodolija'' za škorpiju ...Tako da je znak djevice i merkur kroz koji se djevica manifestira ključni za uopšte razumjevanje životinja...njihovo funkcioniranje...baš kao što je djevica zaslužna za spoznaju o našem osobnom funkcioniranju tijela tako je isto zaslužna za spoznaju o funkcioniranju životinja...Dakle to je bio prvi korak ka njihovom pripitomljavanju...prvo dakle uspostavimo tu nesvjesnu kominikaciju s njima...A za to je bilo potrebno prilagodjavanje i usklađivanje (djevica) nas sa životinjama i životinja sa nama...tada šesta kuća dolazi na red...dakle životinje s kojim smo uspostavili najbliskiju komunikaciju postale su domaće životinje...e zašto baš su one predstavljene šetom kućom....jer je to treća kuća (bliski prijatelj) sa našim domom (četvrta kuća)...Dakle nešto što je u našoj bliskoj okolini....za razliku od svih onih divljih životinja koje žive izolovane (12 kuća) od ljudi. E sad ostali vrlo bitni faktori za razlikovanje kućnog ljubimaca od samo domaće životinje od koje imamo ili nemamo koristi....su prvenstveno venera koja je planeta odnosa...ljubavi...blagonaklonosti...i kako je naravno bitna za uopšte odnose s ljudima i emocije stvorene među ljudima tako isto je važna i za odnose sa životinjama...dakle taj emotivan prijateljski odnos sa životinjama ljubimcima kao sa ljudima.Sama riječ ljubimac kaže da nešto ljubiš (venera). I naravno jupiter koji isto je indikator da netko u kući ima ljubimca...zato što ova planeta egzaltira u raku...i ona predstavlja tog zaštitnika...dakle osobu koja je uzela sebi pod zaštitu neku životinju...to je planeta čuvarkuća...što isto možemo primjeniti na ljubimce dakle životinje koje čuvamo u kući...E sad netko bi reko pa mjesec je zadužen za čuvanje...ali razmislite malo strijelac je znak koji sjedinjuje životinju i čovjeka u svojoj simbolici on je predstavljen kombinacijom čovjeka i životinje i jupiter je ta otvorenost ka stranom biću a mjesec je ono što direktno od nas potječe,od naše genetske linije od naše unutarnjosti..jupiter je ono što je s polja našlo prostora za našu unutarnjost-tj taj neki nama strani vanjski život u ovom slučaju životinje ...dakle jupiter sadrži upravo takvu energiju koja nas uči našem duhvonom razvoju kroz životinju koju gajimo... našoj dobrodušnosti i plemenitosti (jupiter)...Znak strijelca kroz jupitera simboliše ono što mi kao viša umna bića trebamo da njegujemo u sebi a to je onaj životinjski dio nas...koji cemo da razumijemo tako što ćemo da se integrišemo(jupiter) sa životinjama i promatramo njihovu prirodu i tako učimo o sebi samima....To je ono kad mi dodjemo recimo doma sa posla i dočeka nas maca koja je uspjela da se domogne nečega što smo sklonili od nje i zabranili da uzima...a ona je našla svoj način za koji su sposobne samo te životinje (imaju svoje posebne kvalitete (jupiter)) .Mislim konkretno na recimo tu gipkost mačke i sposobnost da lagano odskače s jednog predmeta u kući na drugi predmet i onda dohvati ono što joj nije bilo u dometu.To što je ona pokazala tu sposobnost snalažljivoti (koju jelte imamo u sebi) nas upravo uveseljava i približava toj životinji,jer smo vidjeli dio sebe u njoj...mi joj naravno zbog toga opraštamo (VE) što je napravila nered u kući pomazimo je (VE) i nasmijemo se (VE)...osjećajući se duboko povezan sa tom životinjom kako taj odnos sve više raste i razvija se...tako se i mi razvijamo kao ljudi na jedan pozitivan način kroz tu ljubav (JU,VE)...Zato se kaže da nas kućni ljubimci oplemenjuju (JU).E sad pogledajte razliku djeteta i ljubimca u istoj situaciji djetetu je isto bilo zabranjeno da dohvati nešto u kući...ono nije poslušalo i vi iako ga volite to izaziva razočarenje (vaša unutarnjost mjesec je povrjeđen)...bez obzira što ga vi volite najviše na svijetu jer je djete sunce,merkur dakle vi ste djetetu autoritet on je vaša odgovornost i od djeteta se nešto očekuje i traži da razumije i da ga naučimo da razumije jer smo ista vrsta isto biće...od životinje ne možemo tražiti da nešto razumije u potpunosti jer ne gledamo život na isti način...tako da je životinji u startu oprošteno ...mi smo svjesni da smo prihvatili biće koje ne možemo da kontrolišemo i urazumimo (za razliku od djece) i onda nas ona nikada ne mogu uvrijediti (mjesec) kao što to može dijete.Djete je bilo svjesno sli i dalje nerazumno...i mi smo odmah razočarani u sebe kao ličnost (sunce) jer ga nismo uspjeli još dovoljno vaspitati inaučiti onako kako smo željeli i planirali (serija pet/jedanaest)...a životinja ne zna šta je to biti nerazumna i nikad ni neočekujemo da bude jer znamo da to ne može...životinje imaju neku drugu logiku koju mi moramo uskladiti sa našom i prilagoditi našoj...Dakle sunce i mjesec imaju veze s djecom a jupiter i venera s ljubimcima..kužite tu razliku odgajanja ljubimca i djece...u osnovi se ne radi uopšte o istom odnosu...
Još samo da dodam da sad koji ljubimci su upitanju to naravno ukazuje simbolika određene životinjske vrste koja je vezana sa ovim gorepomenutim indikatorima.Naravno ne možemo sa svim vrstama životinja niti uspostaviti jednako blizak odnos kako sam ja gore idealistično opisao (tipa neko ima iguanu zatvorenu u akvarijumu...)...Zato koliko su snažno ili slabije i dobro (ili lošije) postavljeni indiratori za ljubimca i da li ih uopće ima...mi vidimo koliko iskreno smo mi vezani za ljubimce koje imamo da li je to zbog utjecaj pomodarstava...radoznalosti ,isticanja luksuza i moći (ovi što imaju tigrove pa ih na kraju ti tigrovi pojedu ili ozljede...) koliko je neko spreman imati ljubimca...da li traži zamjenu djeteta u ljubimcu...ili je to ona prava iskonska potreba da imaš neku životinju kao bilskog prijatelja...iz ljubavi...Sve to moramo gledati u karti...
Snen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 14:50   #46
Quote:
senad90 kaže: Pogledaj post
Serija šest je nekakva osnova...dakle 6/ME/djevica....
Hvala Senad na tako opsežnom odgovoru.. Da ne kvotam sve samo ću ukratko navesti da se meni sve po propisu posložilo..djevica je podznak, merkur konjukcija sunce blizanci, jupiter je na vrhu 6 kuće u vodenjaku-gotovo cijeli život su to mačke, uran u strijelcu 4kuća, a venera 8kuća u biku (9kuća), ceres-briga za druge konj.merkur u 10k u raku koji je 11k.
Što se tiče ovog zadnjeg zašto netko ima životinje ili zašto ih nabavlja, ja iz ljubavi i ne nabavljam ih nužno, najčešće me same odaberu jer životinje osjete kod koga će im biti dobro i gdje će imati ljubav, skrb i zaštitu, Često se znalo dogoditi kad jedan ljubimac ode na vječna lovišta, novi se sam u roku mjesec dana nacrta na pragu vrata.

no tu nisam bitna ja, mislila sam baš kako se oni vide, npr kako se u nečijoj karti vidi bolest ili smrt ljubimca..ali na kraju dana i nije važno koji su tranziti, aspekti kojeg orbisa i sl. kad se već događa i osjeća i ne možeš utjecati na njih.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 16:00   #47
Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post
Hvala Senad na tako opsežnom odgovoru.. Da ne kvotam sve samo ću ukratko navesti da se meni sve po propisu posložilo..djevica je podznak, merkur konjukcija sunce blizanci, jupiter je na vrhu 6 kuće u vodenjaku-gotovo cijeli život su to mačke, uran u strijelcu 4kuća, a venera 8kuća u biku (9kuća), ceres-briga za druge konj.merkur u 10k u raku koji je 11k.
Što se tiče ovog zadnjeg zašto netko ima životinje ili zašto ih nabavlja, ja iz ljubavi i ne nabavljam ih nužno, najčešće me same odaberu jer životinje osjete kod koga će im biti dobro i gdje će imati ljubav, skrb i zaštitu, Često se znalo dogoditi kad jedan ljubimac ode na vječna lovišta, novi se sam u roku mjesec dana nacrta na pragu vrata.

no tu nisam bitna ja, mislila sam baš kako se oni vide, npr kako se u nečijoj karti vidi bolest ili smrt ljubimca..ali na kraju dana i nije važno koji su tranziti, aspekti kojeg orbisa i sl. kad se već događa i osjeća i ne možeš utjecati na njih.
Možeš vidjeti svog ljubimaca trenutnog u karti...derivatno po kućama ,ipak su one najpersonalnije u karti....koji je to po redu to tvoj kućni ljubimac?
Inače znak vodolije jedanaesta kuća i uran mogu da lako ukažu generalno na bolesti kućnih ljubimaca jer je to šesti (zdravlje,bolesti) znak od djevice (kućni ljubimac).To mi i ima logike jer je kućni ljubimac životinja za čije zdravlje je angažirana ljudska inteligencija koja uveliko pomaže da se ljubimcima produži život,pronađe lijek....danas gotovo kao kod ljudi postoje čitave metode liječenja....kućni ljubimci u tim uslovima duže žive nego ista vrsta u divljini....ali s druge strane možda je upravo zbog čovjeka sve više bolesti i među životinjama koje su u njihovom okruženju razvojem tehnologije i zagađenjem prirodne sredine...što svakako ne pogoduje niti životinjama kao što ne pogoduje ljudima.

Zadnje uređivanje Snen : 29.06.2017. at 16:23.
Snen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 16:09   #48
Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post
Često se znalo dogoditi kad jedan ljubimac ode na vječna lovišta, novi se sam u roku mjesec dana nacrta na pragu vrata.

no tu nisam bitna ja, mislila sam baš kako se oni vide, npr kako se u nečijoj karti vidi bolest ili smrt ljubimca..ali na kraju dana i nije važno koji su tranziti, aspekti kojeg orbisa i sl. kad se već događa i osjeća i ne možeš utjecati na njih.
Možeš li iz tih situacija izvući neki zaključak?

Ja se mogu točno sjetiti samo zadnjeg ljubimca, kad sam ga uzela i kad sam ga vratila. (dakle, nije smrt, ali je otišao iz mog života) Bili su oba puta Uran i Jupiter u tranzitu na vl. 6.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 16:31   #49
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Možeš li iz tih situacija izvući neki zaključak?
Može se.
https://www.youtube.com/watch?v=R_KIoGsxsKI
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 16:53   #50
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Možeš li iz tih situacija izvući neki zaključak?

Ja se mogu točno sjetiti samo zadnjeg ljubimca, kad sam ga uzela i kad sam ga vratila. (dakle, nije smrt, ali je otišao iz mog života) Bili su oba puta Uran i Jupiter u tranzitu na vl. 6.
ali meni vladar 6.i je uran (i saturn, zaboravila sam na njega), trenutno je tr.jupiter sekstil uran i saturn konjukcija uran,
zadnji put je bilo isto jupiter sekstil uran, i još uran kvadrat uran,
no imam trenutno još i zdravog ljubimca tako da ne mogu ništa zaključiti,
ja uvijek svašta pitam, na kraju samo zbunim i sebe i druge.

Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Što, reinkarniraju se? Usamljena žena vučica?
Baš lijepa žena, predivan ten.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 17:21   #51
Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post
ali meni vladar 6.i je uran (i saturn, zaboravila sam na njega), trenutno je tr.jupiter sekstil uran i saturn konjukcija uran,
zadnji put je bilo isto jupiter sekstil uran, i još uran kvadrat uran,
no imam trenutno još i zdravog ljubimca tako da ne mogu ništa zaključiti,
ja uvijek svašta pitam, na kraju samo zbunim i sebe i druge.


Što, reinkarniraju se? Usamljena žena vučica?
Baš lijepa žena, predivan ten.
Mene nisi zbunila ,samo moraš tačno da se sjetiš koji je po redu kućni ljubimac za koga pitaš...Ako preskočiš ijednog doćićemo nažalost do poogrešne kuće...nije bitno uopšte to što imaš još jednog ljubimca...kažem ti tvog bolesnog kućnog ljubimca možeš promatrati kao pojedinca u svojoj karti derivatnim kućama...dakle ako je npr on deveti ljubimac po redu u tvom životu onda je on predstavljen desetom kućom i opisuju ga planete u toj kući sa aspektima zatim znak u toj kuci,vladar prve kuće itd...a njegovo zdravlje promatraš kroz svoju 3 kuću...vladara treće kuće aspekte s trećom kućom itd...Tu možeš vidjeti njegovu bolest kužiš...dakle kroz svoju natalnu kartu možeš vidjeti natalnu kartu svakog svog pojedinačnog ljubimca u nekom obliku Eto nadam se da sam malo pomogao

Zadnje uređivanje Snen : 29.06.2017. at 17:52.
Snen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 17:35   #52
Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post


Što, reinkarniraju se? Usamljena žena vučica?
Baš lijepa žena, predivan ten.
Na lijevom ramenu stoji nešto do ...
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 18:01   #53
Quote:
senad90 kaže: Pogledaj post
Nisi me zbunila,samo moraš tačno da se sjetiš koji je po redu kućni ljubimac za koga pitaš...Ako preskočiš ijednog doćićemo do poogrešne kuće...nije bitno uopšte to što imaš još jednog ljubimca...kažem ti tvog bolesnog kućnog ljubimca možeš promatrati kao pojedinca u svojoj karti derivatnim kućama...dakle ako je npr on deveti ljubimac po redu u tvom životu onda je on predstavljen desetom kućom i opisuju ga planete u toj kući sa aspektima zatim znak u toj kuci,vladar prve kuće itd...a njegovo zdravlje promatraš kroz svoju 3 kuću...vladara treće kuće aspekte s trećom kućom itd...Tu možeš vidjeti njegovu bolest kužiš...dakle kroz svoju natalnu kartu možeš vidjeti natalnu kartu svakog svog pojedinačnog ljubimca u nekom obliku Eto nadam se da sam malo pomogao
pamtim ih sve, samo ako se broje i polukućni ljubimci i oni iz ranog djetinjstva (više vrsta) po nabavi roditelja, onda je sto i neki, ako samo moje moje (uvijek ista vrsta) onda je sedmi ili osmi (ovisi), kasno je za praćenje zdravlja,

Pokušat ću ubuduće, da li se uvijek gleda zdravlje kroz treću kuću ili samo za devetog po redu?
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 18:41   #54
Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post
pamtim ih sve, samo ako se broje i polukućni ljubimci i oni iz ranog djetinjstva (više vrsta) po nabavi roditelja, onda je sto i neki, ako samo moje moje (uvijek ista vrsta) onda je sedmi ili osmi (ovisi), kasno je za praćenje zdravlja,

Pokušat ću ubuduće, da li se uvijek gleda zdravlje kroz treću kuću ili samo za devetog po redu?
Onda ako vec nisi sigurna da li je osmi ili sedmi po redu... promatraj iz oba ugla kartu pa koji ti se ugao više uklapa u tog kućnog ljubimca to je vjerojatno njegov polažaj karte...to što kažeš ''ovisi'' mi daje sumnju da si oba ljubimca posvojila ili dobila istodobno ...a onda ovog starijeg gledaš kao sedmog a mlađeg kao osmog po redu....znači idemo ovako sedmi ljubimac je predstavljen tvojom šestom kućom i ti sad kažeš šta bi to trebalo da znači...šesta kuća prestavlja sve ljubimce....pa jeste...ali sedmi ljubimac ti je NAGLAŠEN jer je u sjedišnoj kući kao i prvi....dakle njih dva možda imaju nešto zajedničko...evo kaži mi?Dakle tvoj prvi i sedmi ljubimac? Inače ovaj sedmi ljubimac pokreće i neki novi ciklus....Dakle zbog njega bi mogla da donosiš neke nove odluke u vezi ljubimaca...inače njegovu bolest (pored šeste) promatraš kroz jedanasetu kuću i njenog vladara...ako je on povezan (loše) sa vladarem prve kuće -merkurom ili sa prvom kućom onda to može dati smrt usljed bolesti ...inače ako je on osmi ljubimac po redu onda promatraš kartu kao da je osma kuća njegova prva kuća...dakle on je predstavljen tvojom osmom kućom i njegovim vladarem a tvoja prva kuća i merkur je njegovo zdravlje....dok mu je osma kuća (smrt) tvoja treća kuća

Zadnje uređivanje Snen : 29.06.2017. at 18:59.
Snen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 19:27   #55
Quote:
senad90 kaže: Pogledaj post
Onda ako vec nisi sigurna da li je osmi ili sedmi po redu... promatraj iz oba ugla kartu pa koji ti se ugao više uklapa u tog kućnog ljubimca to je vjerojatno njegov polažaj karte...to što kažeš ''ovisi'' mi daje sumnju da si oba ljubimca posvojila ili dobila istodobno ...a onda ovog starijeg gledaš kao sedmog a mlađeg kao osmog po redu....
Ne nego nisam bila sigurna kojeg ljubimca ubrojim kao prvoga,
ubrajati ću baš "sobne" takoreći. Kod mene je komplicirano jer npr.kao dijete sam imala i ribice ali njih ne ubrajam kao ljubimce jer smatram da im nije mjesto u akvariju i ne mogu ih maziti , i još drugih životinja (ništa perad i stoka).


Quote:
znači idemo ovako sedmi ljubimac je predstavljen tvojom šestom kućom i ti sad kažeš šta bi to trebalo da znači...šesta kuća prestavlja sve ljubimce....pa jeste...ali sedmi ljubimac ti je NAGLAŠEN jer je u sjedišnoj kući kao i prvi....dakle njih dva možda imaju nešto zajedničko...evo kaži mi?Dakle tvoj prvi i sedmi ljubimac? Inače ovaj sedmi ljubimac pokreće i neki novi ciklus....Dakle zbog njega bi mogla da donosiš neke nove odluke u vezi ljubimaca...inače njegovu bolest (pored šeste) promatraš kroz jedanasetu kuću i njenog vladara...ako je on povezan (loše) sa vladarem prve kuće -merkurom ili sa prvom kućom onda to može dati smrt usljed bolesti ...inače ako je on osmi ljubimac po redu onda promatraš kartu kao da je osma kuća njegova prva kuća...dakle on je predstavljen tvojom osmom kućom i njegovim vladarem a tvoja prva kuća i merkur je njegovo zdravlje....dok mu je osma kuća (smrt) tvoja treća kuća
Dugogodišnji sedmi je ipak, posebno jer je vladar 11 mjesec u kvadratu s merkurom -dakle došlo je do smrtne bolesti, povezujem to i tako što je
osmi po redu predstavljen osmom kućom vladar mars-nesretno je stradao, sedmi je nadživio puno mlađeg osmog, a sad deveti je venera-nježan i zdrav.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 20:10   #56
Znači li to da će svaki koji upadne u 8. kuću imati lošu sudbinu?

I moji drugi po redu (par vodenih kornjača, muško i žensko) su nastradali kroz neobjašnjive okolnosti. Vl. 8. je Ma0Ve u 12. kući.

Prvi ljubimac mi je dugo živio i imao je lijep i ugodan život. Kornjača. Vl. 6. je u Jarcu.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 20:55   #57
Quote:
senad90 kaže: Pogledaj post
znači idemo ovako sedmi ljubimac je predstavljen tvojom šestom kućom i ti sad kažeš šta bi to trebalo da znači...šesta kuća prestavlja sve ljubimce....pa jeste...ali sedmi ljubimac ti je NAGLAŠEN jer je u sjedišnoj kući kao i prvi....dakle njih dva možda imaju nešto zajedničko...evo kaži mi?Dakle tvoj prvi i sedmi ljubimac? Inače ovaj sedmi ljubimac pokreće i neki novi ciklus....Dakle zbog njega bi mogla da donosiš neke nove odluke u
Prvi i sedmi nemaju ništa zajedničko, ali i tako zbog šeste kuće povezujem da je sedmi jer jest jako naglašen u mom životu, ne donosim sad specifične odluke o ljubimcima, već o sebi i životu, jer ova borba je jako utjecala na mene i osjećam da dolazi neka nova životna cjelina.

Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Znači li to da će svaki koji upadne u 8. kuću imati lošu sudbinu?
Ja mislim da je to zbog kombinacije 8. kuće i ratobornog marsa, da je neka pitomija planeta u pitanju možda bi sudbina bila malo svjetlija.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 21:37   #58
Da, mislim na karte koje su se već kao takve pokazale.

Ali meni je i 3. poginuo na cesti, iako on nije u 8. kući.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 16:28   #59
Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post
Hvala... tako sam i mislila jer mi je jupiter u šestom polju, a tumačenje je da volim životinje.
Da, evo da malo obrazložim, jučer nisam stigla.

...6. polje se nalazi ispod obzora, zadnje je polje ispod linije ASC/DSC i nalazi se na lijevoj strani karte (strani gdje su drugi, na strani odnosa). Kao takvo ono pored ostaloga označava područje života koje prikazuje uslužne djelatnosti, našu sposobnost "da budemo uslužni" u svakodnevici i ponudimo poniznu pomoć drugima, te odnose s podređenim i generalno sve podređene odnose. Domaće životinje su bića koja su podređena čovjeku i traže svakodnevnu čovjekovu brigu i skrb. U tom smislu Jupiter u 6. polju pomaže osobi da bude otvorena i tolerantna prema raznim vrstama životinjama i općenito "topla" prema tim bićima. Jupiteru u 6. polju odgovaraju naravno konji ali i sve životinje lutalice koje "pokupi na cesti".
Quote:
..no vladar je uran, da li onda tešku bolest mog ljubimca mogu tumačiti kroz opoziciju tranzitnog urana na pluton, i kvadratom tranzitnog neptuna na nat.uran?
Koja životinja je bila u pitanju i koju bolest je dobila?
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 19:25   #60
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Da, evo da malo obrazložim, jučer nisam stigla.
Nema veze

Quote:
..6. polje se nalazi ispod obzora, zadnje je polje ispod linije ASC/DSC i nalazi se na lijevoj strani karte (strani gdje su drugi, na strani odnosa). Kao takvo ono pored ostaloga označava područje života koje prikazuje uslužne djelatnosti, našu sposobnost "da budemo uslužni" u svakodnevici i ponudimo poniznu pomoć drugima, te odnose s podređenim i generalno sve podređene odnose. Domaće životinje su bića koja su podređena čovjeku i traže svakodnevnu čovjekovu brigu i skrb. U tom smislu Jupiter u 6. polju pomaže osobi da bude otvorena i tolerantna prema raznim vrstama životinjama i općenito "topla" prema tim bićima. Jupiteru u 6. polju odgovaraju naravno konji ali i sve životinje lutalice koje "pokupi na cesti".
Sve se slaže sa mnom. Lijepi i dragi su mi konji oduvijek


Quote:
Koja životinja je bila u pitanju i koju bolest je dobila?
Mačka-tumor.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:56.