Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2008., 14:19   #41
Quote:
Dea_u_oblacima kaže: Pogledaj post
Evo javljam da sam upravo nasla tu knjigu na internetu,malo sam surfala i uspjela sam ju nac. Pise ovako:

Autori :
Alma Daniel
Timothy Wyllie
Andrew Ramer
Naziv knjige : ZAMOLITE SVOJE ANĐELE
Mnoge knjige govore o susretima ljudi i anđela. Ova je knjiga drukčija. Naučit će vas kako da se družite i razgovarate sa svojim anđelima. Ako je ova knjiga u vašim rukama, tada su vas anđeli već dotakli.

djevojko izvrsno...mnogo hvala...
croatish7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 15:23   #42
ej a koje si ti postupke radila sta po redu
Silver Archer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 15:28   #43
NHF, ali ovo mi smrdi na nekakvu vjersku propagandu...
2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 16:00   #44
Najvaznije je vjerovati da ce se pojaviti i da postoje. Ima i neka molitva za to. Zazoves ga,ali u sebi... Mozes i na glas,svejedno. I pojavi se... Ne vidis ga. Jednostavno ga osjetis...
__________________
I live in the clouds. Reality is not for me. People say I should come down. That the clouds are not a place for grownups to be. I smile at them. Maybe one day, I say maybe one day I will come down. But I never will. Reality is not for me. I shall stay up there. The view is quite breathtaking!
Dea_u_oblacima is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 16:41   #45
Quote:
Dea_u_oblacima kaže: Pogledaj post
Jeste li ikada vidjeli svog andela? Pricali s njime,saznali njegovo ime,ili nesto slicno?

Ja sam prije malo manje od godinu dana na par dana od nonine prijateljice dobila neku knjigu u kojoj pise sve o andelima. Pri kraju su bila neka uputstva kako uspostaviti kontakt s svojim andelom. Isla sam pokusati. Lezala sam i radila sve sto je potrebno. Odjednom sam osjetila trnce po cijelome tijelu. Osjetila sam ruku na ramenu. Osjetila sam neizmjeran mir i toplinu. Odjednom se u mojoj glavi pojavila jedna rijec : Ahiel. Odonda nisam nista pokusavala. Danas sam pocela sumnjati u to. Koliko je vremena proslo... Odlucila sam na google upisati Ahiel. Nije mi davalo nis pouzdano. Mislila sam da je ta rijec plod moje maste. Zatim sam upisala Aheil angel. I ostala sokirana. Pisalo je sljedece : Ahiel ("brother of God") - an assistant to Qaphsiel (Kafsiel), a regent of Saturday, who is invoked when a woman is in labor. One of the childbirth amulet angels. Ostala sam zacudena. Taj andeo zaista postoji! On je moj zastitnik! Bio je tu,svojom rukom na meni. Posebice me zacudilo to sto je on jedan od 70 andela koji se djeci davaju pri rodenju. Za zastitu i sl. A ja imam 15 god,jos uvijek sam dijete ne... Ako uspijem nabaviti tu knjigu pokusati cu opet. Tko zna sto ce mi sada reci...

Kakva su vasa iskustva i sto mislite o tome?
DAJ NAM RECI UPUTE
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 16:44   #46
kako znate da je taj koji dodje taj za kojeg se predstavlja?
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 19:42   #47
Evo ja sam narucio knjigu, doci ce za par dana, pa cu pokusati to...
__________________
504 Gateway Time-out

The server didn't respond in time.
ZTS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 21:08   #48
pa daj ti reci upute pls kako si ti radila valjda se sjecas
Silver Archer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 00:54   #49
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
kako znate da je taj koji dodje taj za kojeg se predstavlja?
2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 01:22   #50
aj vandr...baš bi htio probat
Auto Frik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 01:43   #51
Dea

također sam pročitala knjigu i prekrasna je.
što se tiče kontakata sa vlastitim anđelima postoje brojne vježbe i radionice na kojima sam prisustvovala i doživjela divna iskustva.
najvažnije je otvoreno srce i ljubav, senzibilnost za 'finije sfere'.

također znam imena svojih anđela čuvara (2) i bila sam zapanjena kada sam na netu pročitala što znače njihova imena, jednostavno me opisuju

postoje vrlo praktične vježbe i na audio cd-u, u trajanju od 50 min
Vrijeme anđela - vježbe, Zdenka Andrijić


Oni nisu poput nas
Oni ne stanuju iza vrata s natpisom
Iseljeni iz vlastitog postojanja
Iza zida koji ograđuje
Oni koračaju po mostu od svjetlosti između nas- mene i tebe
I osluškuju ne bi li sićušni ljudski glasić zavapio u pomoć
__________________
Ne tražite istinu, samo se odrecite svojih mišljenja…

Osnovni je zadatak društva, zadržati društvo u bolesnom stanju...
greenpeace is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 11:36   #52
dobro nezelim bit nepristojan ali i ako iko moze napisat kako postupke...
Silver Archer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 11:45   #53
Quote:
2012 kaže: Pogledaj post
NHF, ali ovo mi smrdi na nekakvu vjersku propagandu...
da...smrdi na kilometre...nekoliko pitanja za vas...kako znate da su to anđeli?
...nabavili ste knjigu i 50 minuta vam je dovoljno da uspostavite kontakt sa anđelom,mada se nikad time niste bavili?...u 70% slučajeva se to sve mozak poigrava sa vama,dat ću vam primjer,u noći gledajte u jedan kut sobe i budite sigurni da je netko tamo,nakon nekog vremena uvjerit čete mozak da je stvarno netko tamo i počet čete vidjeti nešto čega zapravo nema...
300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 11:49   #54
Quote:
Silver Archer kaže: Pogledaj post
dobro nezelim bit nepristojan ali i ako iko moze napisat kako postupke...
imaš na prvoj stranici ovog topica,naziv knjige i autore,pa nabavi tu knjigu...nitko ti neće tu ništa servirati,po meni su to notorne gluposti...
300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 12:31   #55
Quote:
greenpeace kaže: Pogledaj post
Dea

također sam pročitala knjigu i prekrasna je.
što se tiče kontakata sa vlastitim anđelima postoje brojne vježbe i radionice na kojima sam prisustvovala i doživjela divna iskustva.
najvažnije je otvoreno srce i ljubav, senzibilnost za 'finije sfere'.

također znam imena svojih anđela čuvara (2) i bila sam zapanjena kada sam na netu pročitala što znače njihova imena, jednostavno me opisuju

postoje vrlo praktične vježbe i na audio cd-u, u trajanju od 50 min
Vrijeme anđela - vježbe, Zdenka Andrijić


Oni nisu poput nas
Oni ne stanuju iza vrata s natpisom
Iseljeni iz vlastitog postojanja
Iza zida koji ograđuje
Oni koračaju po mostu od svjetlosti između nas- mene i tebe
I osluškuju ne bi li sićušni ljudski glasić zavapio u pomoć
Jedino što onda mogu zaključiti je da je moj anđelčić gluh ko ponoć
Jer ja ne da vapim, vrištim!
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 13:06   #56
Quote:
300 kaže: Pogledaj post
da...smrdi na kilometre...nekoliko pitanja za vas...kako znate da su to anđeli?
...nabavili ste knjigu i 50 minuta vam je dovoljno da uspostavite kontakt sa anđelom,mada se nikad time niste bavili?...u 70% slučajeva se to sve mozak poigrava sa vama,dat ću vam primjer,u noći gledajte u jedan kut sobe i budite sigurni da je netko tamo,nakon nekog vremena uvjerit čete mozak da je stvarno netko tamo i počet čete vidjeti nešto čega zapravo nema...
Ne shvaćam zašto je to tako čudno!? Vjerovati u anđele? Ja vjerujem u Boga pa i u anđele. Moja mama je umrla prije pola godine i znam da je sada moj anđeo! Sanjala sam je kao anđela, u snu mi je ostavila poruku a počele su mi se događati i druge čudne pojave. Ne znam šta je tu čudno? Na svijetu ima toliko neistraženih i čudesnih stvari a mi ljudi smo takvi skeptici...
angel777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 14:35   #57
Quote:
angel777 kaže: Pogledaj post
Na svijetu ima toliko neistraženih i čudesnih stvari a mi ljudi smo takvi skeptici...
Slažem se, ali ne znam jel gore bit skeptik ili lakovjeran...
2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 15:52   #58
Quote:
2012 kaže: Pogledaj post
Slažem se, ali ne znam jel gore bit skeptik ili lakovjeran...
Ne kakovjeran samo biti otvoren za nove stvari i slijediti svoju intuiciju i srce! Malo više se osvrnuti na duhovno a ne samo materijalno... imala sam toliko teških kriza i situacija u životu i znam da me spasio samo Bog, i anđeli! I hvala im. A sada imam još jednoga, nažalost( da mi je bar mama živa...)
Eto toliko...
angel777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 15:59   #59
Komuniciranje s emanacijama poput anđela je ekstremno kompleksno i zahtjevno i ne vjerujem da se može postići pukim šuškanjem doborćudnih molitvi. Treba godine pripreme i iskustva, teško nabavljivih materijala (raznih kristala) te napredno znanje elementarnih razina postojanja.

Sve drugo je srljanje u duhovnu te eventualno fizičku propast.
__________________
GOD IS IN HIS HEAVEN
ALL IS RIGHT WITH THE WORLD
sun-in-eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 21:52   #60
Quote:
300 kaže: Pogledaj post
da...smrdi na kilometre...nekoliko pitanja za vas...kako znate da su to anđeli?
...nabavili ste knjigu i 50 minuta vam je dovoljno da uspostavite kontakt sa anđelom,mada se nikad time niste bavili?...u 70% slučajeva se to sve mozak poigrava sa vama,dat ću vam primjer,u noći gledajte u jedan kut sobe i budite sigurni da je netko tamo,nakon nekog vremena uvjerit čete mozak da je stvarno netko tamo i počet čete vidjeti nešto čega zapravo nema...
A to ima ja 300 stalno govorim... ono mozak im je na razini -4... samo misle o tome i onda umisljaju... ja sam vjernik i sve i molim se... vjerujem da postoji Bog.. ali da svaka baka na svijetu moze vidjeti svoga andela nebi bas reko... zalosno sto nasa mladez ovo sve vjeruje...
__________________
Ej prijatelju pročitao sam to u novinama a navečer sam vidio na TV-mora da bude istina"Novine - privatne,TV - privatna,
Joppa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:02.