Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2008., 18:50   #1
Astrološke prognoze sportskih natjecanja

Ovo sve što sam napisao uzmite sa REZERVOM , prvi put pišem ovakvu prognozu.
_______________


Evo žao mi je zbog više stvari. Prvo što moj kompa zvjezdoznanac nije ovdje da se zajedno kladimo, drugo što se nitko nije sjetio ove teme.

utakmica počinje danas u 20.45

Dakle gledamo elekciju, gledamo trenutak, ovo je natalna karta početka utakmice:

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?r...go.x=8&go.y=12

Moramo znati genetski horoskop prije svega. Englezi su hladni Jarac, a mi smo nešto manje hladna Djevica.

Ac je na 2 Bika, sama egzaltacija Mjeseca, govori o velikoj medijskoj praćenosti ali naravno govori i o domaćinima to smo mi. Mjesec označava početni naboj i Mjesec kao vladar egzaltacije odlazi u 10 polje u Jarca. I nalazi se u praznom hodu, što je prvi znak da možemo biti - razočarani ishodom ove utakmice. Drugi pokazatelji su na strani Hrvatske no ovoga se treba pričuvati.

Nažalost Mjesec se nalazi u znaku Jarca, a to je upravo znak engleske, dočim Sunce je u Djevici koje govori baš o Hrvatskoj. Sunce odlazi od konjukcije sa Saturnom što govori da smo mi već stekli iskustvo na Englezima i da smo ih slavno zgazili.

Mislim brine me taj Mjesec, on je u znaku Engleske, ali ima separacijski trigon sa Suncem = slavna nacija i obala država, koja zajebava sve ostale = sunce otišlo od Saturna.

Hrvatska je 1 polje ovog natala. i venera odlazi u svoje sjedište u Vagu i egzaktnu konjukciju sa vertexom.

venera 0 vertex u vagi označava tipičnu situaciju u kojoj golman stoji na golu a netko puca ili penal ili slobodni udarac, u svakom slučaju udarac iz prekida. Onaj tko prvi da gol iz takve situacije je ili pobjednik ili mu je osiguran remi ali izgubiti NE može.

Ovo je iznimno kompleksna karta.

Po mome mišljenju Mjesec u 10 polju u Jarcu lako može označavati javno poniženje, poniženje koje svi gledaju , nakon dobre utakmice Sunce 120 Mjesec.

Kritične minute 31,41 i 55.

Vladar 7 polja, je Mars i on je u vagi slab, u prijevodu golman = idiot, i ovo označava mnoge prekršaje koji će se ovdje događati, posebice od strane crnaca iz engleske reprezentacije.

Kažem jedino što Engleskoj ovdje ide na ruku je taj Mjesec u znaku njihove domovine, što bi značilo da će se žestoko boriti.

jedina šansa da nas ikako zeznu je ako u bilo kojoj okrugloj minuti zabiju gol onda će šibicarski čuvati rezultat.

Sve ostalo je na strani Hrvatske.

Za kraj pogledati ćemo i sabijski simbol 23 jarca gdje se nalazi Mjesec:

23 The army is erect in a long faultless line as resplendent officers confer upon a private two awards for bravery


Da sublimiramo sve:

Pobjeda je više na strani Hrvatske i vjerojatnije je da će Hrvatska pobijediti, Englezi će imati svega nekoliko prilika i to tijekom drugog poluvremena koje se nadam neće iskoristiti.

Ako prvi gol bude dan iz slobodno udarca, taj pobjeđuje.

Sabijski simbol bi govorio da će se englezi boriti ali će na kraju biti javno osramoćeni i ta sramota će biti prikazana = Mjesec u Jarcu.


Ako se baš moram kladiti rekao bi da će biti 2:1 za Hrvatsku, a alternativna opcija je 1:1
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 18:55   #2
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
utakmica počinje danas u 20.45
Krivo.
itreius is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 18:58   #3
hahahah počinje sine počinje a čak i da ne počinje cijelo prvo polje i dalje zahvaćeno istim znakom.

jebote kad si napisao da je krivo onda napiši pravo vrijeme kad si takva faca.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 18:59   #4
20:50
Možemo zaključiti da su sva ostala predviđanja također kriva.
itreius is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 19:01   #5
5 minuta nije moglo promijeniti ništa, naprotvi stupanj se mogao pomaknuti samo prema naprijed u tom slučaju.

molim te poštedi me ovakvih podjebavačkih provokacije. ne pišeš na ovom forumu i dolaziš mi prati mozak .

nemaš veze s vezom.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 20:18   #6
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
Za kraj pogledati ćemo i sabijski simbol 23 jarca gdje se nalazi Mjesec:

23 The army is erect in a long faultless line as resplendent officers confer upon a private two awards for bravery

Sabijski simbol bi govorio da će se englezi boriti ali će na kraju biti javno osramoćeni i ta sramota će biti prikazana = Mjesec u Jarcu.
S obzirom da je Mjesec na 23°37', u Sabijskim simbolima se gleda 24° Jarca.
__________________
"Though the seas threaten, they are merciful. I have cursed them without cause."
S.C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 20:54   #7
moguće no 23 mi nekako više logički odgovara.

nitko nema drugih komentara
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 21:07   #8
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
moguće no 23 mi nekako više logički odgovara.
Nije moguce, nego je tako. Kako kod Sabijskih simbola nema "nultog" stupnja, tako je prvi stupanj Jarca od 0° do 0°59'.....Sto znaci da je ovaj na 23°37' zapravo 24. stupanj u Sabijskim simbolima.

A da je 24 Jarca malo teze uklopiti u ovo tumacenje, tu se slazem.

Quote:
nitko nema drugih komentara
Ne. Ja se samo kuzim u Sabijske simbole, u nogomet ne bas.
__________________
"Though the seas threaten, they are merciful. I have cursed them without cause."
S.C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 21:40   #9
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
Moramo znati genetski horoskop prije svega. Englezi su hladni Jarac, a mi smo nešto manje hladna Djevica.
Šta ti to znači? Zašto je HR djevica? Nikako mi ne stoji djevica za HRV ....
Ali horoskop za 25. lipnja 91 mi totalno stoji.

Quote:
Vladar 7 polja, je Mars i on je u vagi slab, u prijevodu golman = idiot, i ovo označava mnoge prekršaje koji će se ovdje događati, posebice od strane crnaca iz engleske reprezentacije.
Stipe je jarac i trenutni mu tranziti ne idu na ruku.......
manaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 08:32   #10
Dobro si prognozirao.

(ako zanemarimo da ništa nije bilo točno )
itreius is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 10:05   #11
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
Ovo sve što sam napisao uzmite sa REZERVOM , prvi put pišem ovakvu prognozu.
_______________




Moramo znati genetski horoskop prije svega. Englezi su hladni Jarac, a mi smo nešto manje hladna Djevica.

Ac je na 2 Bika, sama egzaltacija Mjeseca, govori o velikoj medijskoj praćenosti ali naravno govori i o domaćinima to smo mi. Mjesec označava početni naboj i Mjesec kao vladar egzaltacije odlazi u 10 polje u Jarca. I nalazi se u praznom hodu, što je prvi znak da možemo biti - razočarani ishodom ove utakmice. Drugi pokazatelji su na strani Hrvatske no ovoga se treba pričuvati.

Nažalost Mjesec se nalazi u znaku Jarca, a to je upravo znak engleske, dočim Sunce je u Djevici koje govori baš o Hrvatskoj. Sunce odlazi od konjukcije sa Saturnom što govori da smo mi već stekli iskustvo na Englezima i da smo ih slavno zgazili.

Mislim brine me taj Mjesec, on je u znaku Engleske, ali ima separacijski trigon sa Suncem = slavna nacija i obala država, koja zajebava sve ostale = sunce otišlo od Saturna.

Hrvatska je 1 polje ovog natala. i venera odlazi u svoje sjedište u Vagu i egzaktnu konjukciju sa vertexom.

venera 0 vertex u vagi označava tipičnu situaciju u kojoj golman stoji na golu a netko puca ili penal ili slobodni udarac, u svakom slučaju udarac iz prekida. Onaj tko prvi da gol iz takve situacije je ili pobjednik ili mu je osiguran remi ali izgubiti NE može.

Ovo je iznimno kompleksna karta.

Po mome mišljenju Mjesec u 10 polju u Jarcu lako može označavati javno poniženje, poniženje koje svi gledaju , nakon dobre utakmice Sunce 120 Mjesec.

Kritične minute 31,41 i 55.
Meni je jasno zašto se nisi pridržavao ovog prvog dijela, drugi je pisalo tvoje srce..isto mi se dogodilo jučer kad sam u jednom društvu na osnovu karte prognozirala pobjedu Engleza, djeca su se rasplakala...odmah sam se povukla...to nam je pogriješno...zato uvijek i tvrdim da sam astrolog sebi ne može objektivno pogledati kartu...kad vidiš nešto loše kažeš da, ali vidiš ovdje je to i to, izvući ću se nekako. Svejedno

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 11.09.2008. at 11:45. Reason: quote
ion321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 11:25   #12
pa evo ja čekam da sada počne generalno pljuvanje po meni i mom promašaju.

ne znam znao sam da je Mjesec bio u znaku Jarca , engleske , da je tamo bio i Jupiter ali nisam bio da je to dovoljno da ih izvuče.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 11:44   #13
Ja mislim da si bio samo malo patriotski raspolozen pa si pogrešno protumačio zvijezde, ali si pogodio da će neko biti osramoćen, a to je nažalost bila Hrvatska, malo si i te minute zeznuo, drugi ćeš put glavom gledat a ne srcem tada će ti vjerovatno jasnije biti
mene sada zanima da li bi neko mogao vidjeti šta čeka nogometnu reprezentaciju BiH, hoće li se barem plasirati na svjetsko prvenstvo, koliko su im zvijezde sada naklonjene
bila bih stvarno zahvalna kad bi neko barem malo pogledao tu natalnu kartu
__________________
Moja natalna karta
wild_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 12:08   #14
Quote:
wild_rose kaže: Pogledaj post
Ja mislim da si bio samo malo patriotski raspolozen pa si pogrešno protumačio zvijezde, ali si pogodio da će neko biti osramoćen, a to je nažalost bila Hrvatska, malo si i te minute zeznuo, drugi ćeš put glavom gledat a ne srcem tada će ti vjerovatno jasnije biti
mene sada zanima da li bi neko mogao vidjeti šta čeka nogometnu reprezentaciju BiH, hoće li se barem plasirati na svjetsko prvenstvo, koliko su im zvijezde sada naklonjene
bila bih stvarno zahvalna kad bi neko barem malo pogledao tu natalnu kartu
Vrlo rado ako je postaviš,i ja navijam za njih(osim Hrvatske, normalno) od kada je tamo Ćiro!
zvjezdoznanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 12:33   #15
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
pa evo ja čekam da sada počne generalno pljuvanje po meni i mom promašaju.
Pa nećemo sad nego kad budeš tvrdio da se sve može predvidjeti astrologijom
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 12:47   #16
Eto Suspirium, promašio si, al zašto bi te itko pljuvao. Ukoliko ovu temu pošteno razradimo možemo samo imat koristi i pravac u kladionice
Prema mojim saznanjima postoji više karti koje bi se uzimale za Hrvatsku, jedna je ona da je Djevica, druga da je Rak. Ja sam nešto više sklona uzmati ovu drugu, stoga bi trenutni sabor planeta u vagi pravio kvadrate na sunce i merkur hrvatske i onda bi jel poraz bio gotovo pa zagarantiran.
Ova karta koju si postavio kao početak utakmice...pa sama igra bila bi u 5.k. a vladar sunce u separacionoj konjukciji sa saturnom govori o sigurnom porazu, uz opoziciju na uran-ne da se radi o porazu, nego o katastrofi...al lako je bit general poslije bitke jel tako...
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 12:50   #17
ja bih rado postavila za BIH ali ne znam koje datume uzeti, da li onaj za prvu službenu utakmicu ( jer jedino sam taj otkrila 30.11.1995.) ili neko drugi
sat takođe ne znam gdje naći, pa ako neko može tu pomoći neka mi malo pomogne
__________________
Moja natalna karta
wild_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 13:23   #18
Istina Saradonija pogriješio sam. No s druge strane bilo bi mi mnogo lakše da sam imao sa kime ranije diskutirati na ovoj temi.

Nažalost Hrvatske, mislim da je zvjezdanova teza ispravna.

Kada se Mjesec nađe u znaku zemlje koja sudjeluje u utakmici šanse za njihovu pobjedu su ogromne.

Naime, Saradonija postoji razlika:

genetskog horoskopa i horoskopa države. Može se koristiti i jedan i drugi.

Moramo razlikovati Engleze od Engleske. Svaka država proživljava mnogo državnih uređenja a pogotovo jedna kriminalna organizacija kao što je Ujedinjeno Kraljevstvo. S druge strane kod Hrvatske je poprilično jasno iako i dan danas ima onih koji uzima 8.10 a ne 25.6.

Međutim, moramo se zapitati koliko je za jednu državu značajna jedna utakmica i da li će ju sukladno tome prikazati jači aspekti ili tek oni slabiji.

Hrvati su Djevica / Škorpion. Često se može čuti kako je Hrvatska Djevica, pa opet Djevica i tako dalje. Ali kad pogledate datume stvaranja Hrvatske nema nigdje Djevice. Pa to je upravo zato jer govorimo o genetskom horoskopu.

Englezi su Jarac, to znam što su u podznaku ne znam ali pretpostavljam da su nešto pokvareno.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 13:26   #19
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
Englezi su Jarac, to znam što su u podznaku ne znam ali pretpostavljam da su nešto pokvareno.
United Kingdom
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 15:14   #20
Paaa Suspiriume, voliš biti pohvaljen i isticati svoje uspjehe, ali lijepo je što si spreman primiti i kritike. Treba znati i gubiti. Iako ja uopće ne mislim da si ti tu izgubio, jer si na početku napomenuo da je ovo tvoj prvi pokušaj ovakvog predviđanja. Osim toga ja sam nekako uvjerena da je teško predvidjeti sam događaj, previše je tu vanjskih faktora u igri. Mada znam osobu koja fscicantno pogađa apsolutno svaki događaj, koliko sam ga ja pratila još nije fulao. I pitam se jel on ima zaista toliko znanje ili su tu još neke sposobnosti u igri. Već smo negdje spomenuli faktor slobodne volje kada su osobna predviđanja u pitanju, a kada je u pitanju recimo prognoza utakmice, onda je to puno složeniji posao nego što mnogi misle. Ne volim se upuštati u takve prognoze jer treba puno (točnih) podataka, ne možemo sve samo gledati na nivou Hrvatske i Engleske. Tu bi bilo potrebno napraviti horoskope izbornika, svih igrača, a horarac bi bio točka na i.
Smiješno mi je kada se astrolozi stave u poziciju običnih gatala, kad čitamo prognoze što će se dogoditi u slijedećih godinu dana u Hrvatskoj i svijetu. Tu se zna izvaliti takvih gluposti, a sve skupa zapravo služi za promociju samoga sebe. Samo ne znam kako se to astrolog promovirao ako je nalupao svašta, pa se nakon isteka tih godinu dana svi smiju i smatraju astrologiju glupošću.
Bilo kakve prognoze ne bi smjeli olako davati, tu smo da pokažemo astrologiju smislenom, kao što si ti Suspiriume, a i svi ostali koji se time ozbiljno bave, dokazali kroz zadovoljstvo onih kojima smo radili horoskope.
zodiak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:57.