Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2008., 15:41   #21
što, jest, jest....javna blamaža je pogođena; samo što se nije izblamirala engleska, nego hrvatska

samo tako dalje; još ćemo mi i zarađivati u kladionici suspiriume
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 19:53   #22
Quote:
wild_rose kaže: Pogledaj post
ja bih rado postavila za BIH ali ne znam koje datume uzeti, da li onaj za prvu službenu utakmicu ( jer jedino sam taj otkrila 30.11.1995.) ili neko drugi
sat takođe ne znam gdje naći, pa ako neko može tu pomoći neka mi malo pomogne
Mi smo pod vlascu Neptuna, tesko ces doci do radixa BiH-sve je u magli i mulju.
A cak i da dodjes do njega sumnjam da cemo se ikad plasirati na neko takmicenje, ni superiorni trigoni Jupitera, Marsa, Urana i staznamkoga u progresiji nam nece pomoci.
S T E L I U M is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 20:12   #23
Šta znaš možda sada planete i zvijezde budu barem malo na strani BiH, a baš bih voljela znati kako im stoje zvijezde, al eto izgleda da nije moguće, šteta
__________________
Moja natalna karta
wild_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 20:46   #24
Za to ti ne treba astrologija - iz nicega ne moze doci nesto, citaj da se makar dio onoga sto se ulaze u vjerske i ine objekte te prljave radnje ulaze u sport kao sto to radi Hrvatska primjera radi, davno bi i mi imali neke zive nade da cemo biti na nekoj mapi svijeta-ne bi trebali nikakve ekstra bujne i plodne aspekte i konstelacije .
Odosmo u off-topic ...sorry

Btw. Slazem se sa konstatacijom da je ova Susp-ova analiza bila, iako ne losa, prilicno navijacki obojena.Meni je bio sumnjiv ovaj polozaj Jupitera u tradicionalnom engleskom jarcu + jaka zelja za osvetom-pobjeda Engleza.Ali lako je sada biti general.
S T E L I U M is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 20:00   #25
nah šteta što nisi bio u pravu
raw is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 22:36   #26
Mišljenje astroforumaša o lošem predviđanje rukometnog prvenstva!

Prije samog početka rukometnog prvenstva na RTLu su Vera Čudina, jedna astrologinja i jedna numerologinja(zaboravio sam i mena) su prognozirali debakl rukometaša!

Tu i tamo susrećem se s astrologijom i kad sam vidio da troje uglednih prognozera budćnosti neovisno prognozira istu stvar bio sam iznenađen i vjerovao sam u taj ishod! Ali kako vidimo to se nije dogodilo!
zaba1111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 17:56   #27
Sportska prognoza

jucerasnja tekma izmedju croatia sesvete i nk zagreb
pratil sam korake sa ove stranice http://www.astrosport07.webs.com/

oboje ekipe igraju doma u potpuno bijelim dresovima, vani u potpuno crvenim (takvo sto se lako pogleda na wikipediji), ovnu je simbolika crvena boja, vagi bijela. znaci croatia sesvete domacin - bijeli dresovi, nk zagreb gost - crveni dresovi. ovo se poklapa i sa tim da je asc domacin, dsc gost.

karta je napravljena na pocetak utakmice,no tad sam se i pital kaj bi bilo da se pogleda karta pa se valjda moze uzet i da je postavljeno i kao obicno horarno pitanje


link

rezultat nije bil nerijesen - mjesec nije combust, nije u padu, jupiter (mjesecev dispozitor) takodjer nista od tog, ni retrogradan, (jedina pretpostavka za to je trigon sa marsom)

vlasnik domaćina VE u padajućoj kući ,5ta kuća (11ta za gosta) govori o načinu igranja, mars je gostima u fiksnom lavu u fiksnoj 11toj, te oni igraju lavovski, cijelu utakmicu dominiraju terenom, dok domaćin ima neptuna - umorni, neispavani, smeteni, ne da im se

north node u 4toj kuci, 10ta od 7me, jača uspjeh gosta, south node obrnuto
mjesec 120 sa marsom isto govori u prilog gosta, dok obrnuto MO 180 gostujuća VE (ili ovdje nije bitno dal je aspekt pozitivan ili negativan?). mzoda se gleda ko ima vise aspekata (VE samo 1, MA 3)?

rezultat je bil 1-4 za goste.

of course pocetnik sam pa bi bilo dobro da obilato komentirate

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 01.05.2010. at 20:11. Reason: link
pic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 20:56   #28
Ovo je baš zanimljivo Pic, ne bih komentirala tvoj post jer se nisam bavila nešto pretjerano ovakvim prognozama, al bih napisala neke svoje zaključke.
U ovoj karti se posmatra odnos osi 1-7 koja predstavlja dve momčadi koji igraju. Domaćin bi uvijek bio predstavljen 1.k, a gost 7, a kroz ovu os se vidi i rezultat igre. Kako netko igra vidi se u 5.k., a kako ovdje posmatramo dvije momčadi ovo je os 5 - 11 kuća, gdje 5.k. govori o tome kako igra domaćin, a 11.k. kako igra gost (11. je peta od sedme).

U karti što si postavio vladar 1.k je Venera u Blizancima 180 Mjesec i ovo već umanjuje mogućnost pobjede domaćina jer nema harmoničnih aspekata. Vladar 7.k je Mars 120 Mjesec, skladan aspekt koji nosi pobjedu gostima jer je Mjesec u ovoj karti vladar 10.k. koja govori o postignućima i daje svojim harmoničnim uticajem na vladara 7.k pobjedu gostima.
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:45.