Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2004., 22:02   #21
Jmmica koliko se de dugo baviš jogom i koliko vremena na dan i koliko dana u tjednu...

I kakve rezultate si postigao.l..


????
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2004., 23:29   #22
yogu, cini mi se ~4 godine..u ovom zivotu
rezultati fenomenalni, znanje-jako upitno.

a inace.. ne radim sve u isto vrijeme, nemam jednostavno tolko vremena...sad nisam vec 2 meseca meditiral i koma...yogu isto nisam mogel mjesec dana zbog bolesti ili trcanja...al pokusavam...sto duzhe radish, to ti sve jace djeluju stvari..prije bi yogu delal dosta, sad je vec pranayama glavna..yoga je uvijek potrebna za tijelo, al 20 min pranayame stvore sto ti s yogom treba sat i pol. osjecas da su cigarete i alkohol no good..pocnesh osjecat energije ljudi, one iznutra (kaj nije opce fora, vecinom vidish blokade, ignoranciju, frustracije..ovdi u gradu. pa se onda morash jos s tim nositi..mislim to se vidi uvijek vishe-manje, al ovak vidish nekak..drukcije..kroz...)...s druge strane pocnesh osjecati jace prirodu i njezine snage, svijet oko sebe i sebe u njemu..transformativno iskustvo prilicno..bolesti pocnu izlazit van, jace osjecas svoje vlastite blokade, senzbilizirash se opcenito...eto kaj da ti velim. nakon kaj prvo dobish jako puno energije zbog yoge(zavisi o vrsti), ja sam na pocetku izlazil do 2 puta u tjednu, cjelonocno, studiral i radil, polako skuzis da time samo nemilice razbacujesh energiju, i pocnesh traziti tishinu, mir, centar, kanaliziranje energije, i promjenish tak neke stvari u zivotu. odmices se od dosadasnjih prijatelja, nalazish nove..to ti je put yoge. ha kaj velish za rezultate ´
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 11:43   #23
Quote:
eto kaj da ti velim. nakon kaj prvo dobish jako puno energije zbog yoge(zavisi o vrsti), ja sam na pocetku izlazil do 2 puta u tjednu, cjelonocno, studiral i radil, polako skuzis da time samo nemilice razbacujesh energiju, i pocnesh traziti tishinu, mir, centar, kanaliziranje energije, i promjenish tak neke stvari u zivotu. odmices se od dosadasnjih prijatelja, nalazish nove..to ti je put yoge. ha kaj velish za rezultate ´


______________________________
Ima li kakava dobra vjrežba za punjenje energijom za polet u svakodnevnom zivotu , tj. da nisam pospan cim moram nesto raditi.....

U neku ruku tehnika za motivacijsku energiju i protiv ljenosti


Ak ju znas napisi mi ju ovdje...




Quote:
Istina problem je kad ostanes bez kose
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 13:48   #24
upravo ovo spomenuto, yoga, meditacija, pogotovo pranayama. samo se treba delati. od nicega nebu nish doslo samo.

inace nemam vremena za prodiskutirati, mozda vlovim nekaj kasnije..
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2004., 09:10   #25
drago;
Otklanjanje vanjskih okidača ne rješava problem jer obrazac ostaje. ,
da obrazac ostaje, naučena rekcija na nešto, kad ukloniš uzrok, tj. kad uzrok više nije uzrok, ni okidač, kad je to uobičajeni događaj iz asortimana svakovnevnih zbivanja, a ne nešto značajni, što okida, tada i obrazac ostaje prazna ispuhana vreća,
neši snažni emocionalni doživljaji svega i jesu zapravo to; napuhane prazne vreće ničega, tj. naših projekcija ili doživljavanja nekih tamo često čist nevezanih zbivanja ili pojava,

"već je jedino rješenje uroniti u te obrasce i iscjeliti sebe. "

i kad uroniš praznu napuhanu vreću, koja je tebi jako puna, teško je iz nje izaći i iscijeliti se, nego se samo pretumbavaš u prazno, uronjena u obrasce..

"Lijek su osjećaji, a da bismo ga mogli upotrijebiti, moramo postati prisni sa našim emocijama i biti ih svjesni u svakom trenuku; biti svjesni misli koje ih prate i tjelesnih manifestacija. "

lijek? cc, kakav lijek,
osvjestiti, to da , čisto ih racionalno osvjestiti
kameni kamen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2004., 09:53   #26
Ma kameni...

Kakve emocije , cilj svih joga tehnika je negirati i sputavati emocije-- one su neprijatelj na yoga putu
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:10.