Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2013., 13:26   #1
Aura

Pošto nisam uspio naći nijednu sličnu temu evo otvaram ovdje. Dakle, boja aure i slicno, koja je vaša boja ako vam ju je netko uspio ''pogledati'' Meni su 3 osobe rekle da imam ''indigo boju'' i dobio sam mišljenje jednog vrhunskog stručnjaka koji mi je napisao:


Quote:
Yes I agree with what they told you. That was a good contact because is rare. But to be more precise, part of the aura is a deep blue. That refers to your activities, that you are active. But need to learn from your experience, to think twice before you act. There is also a violet component that is more brilliant. That is excellent, and is the ability to close the spectrum of colors, your excellent orientation heading to the future. The result of these two is indigo, that can at times be brilliant. -- But you have someting else going on. Sometimes there is a brilliant amber colored presence with you, that is guidance from spiritual presence. That can come in different forms. So it is important to pay attention when you feel this presence.
Dakle, ima li tko svoje mišljenje u vezi ovoga i može li mi tko malo protumačiti što mi je napisao ovaj uvaženi gospodin?
dominikosijek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 01:07   #2
Nebih se fokusirala na izrazavanje svog misljenje o iznad napisanome. Ali preporucila bi ti ovu knjigu: http://hr.scribd.com/doc/17722149/BR...liteljske-Ruke Tu ima dosta korisnih informacija o auri, pa i cakrama.

Aura u biti sadrzava 7 slojeva koji su usko vezani uz 7 cakri. Kad ja gledam auru, mogu je viditi na dva nacina, prvi je da vidim slojeve, nesto poput duge, kako strsi iznad glave, ruku itd, a drugi je taj da vidim samo jednu određenu boju koja vise izgleda kao nekakav "otisak" duse, tu ugl bude rijec o zutoj, zelenoj i plavoj boji. Zuta ukazuje na intelekt pa i jaku volju, zelena ukazuje na vrlo emotivne osobe, dok plava moze ukazivati na dobrog govornika ili jednostavno na izrazenu duhovnost itd. Aura se moze mijenjati, ovisno od raspolozenja, aktivnosti određene cakre i sl.

Ugl, moj savjet je da se procita gore navedena knjiga.
A u sirokom luku treba zaobilaziti knjigice sa pitanjima na temelju kojih se određuje vasa aura. To je vise onako za zabavu i ne treba to shvacati ozbiljno. Aura je promjenjiva, mjenja se kako se vi mjenjate i razvijate. Mnogi zahvaljujuci takvim knjigama, zabrijavaju da imaju ljubicastu auru. Iskreno, jos na nikome nisam primjetila auru te boje. Mozda bih takvo nesto mogla vidjela dok je osoba u dubokoj meditaciji, sa potpuno izmjenjenim stanjem svijesti (na jednoj vrlo visokoj razini). No mozda bi i ja sama morala biti u nekakvom laganom transu. No to su sada vec moja nagađanja.

Nadam se da sam barem nekako pomogla...
__________________
"Istinska inteligencija djeluje u tišini."
Anog Ite is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 03:35   #3
Hvala puno, samo to mogu napisati, da ne duljim previše, potruditi cu se procitati je sto prije.
dominikosijek is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 11:39   #4
Quote:
dominikosijek kaže: Pogledaj post
Dakle, ima li tko svoje mišljenje u vezi ovoga i može li mi tko malo protumačiti što mi je napisao ovaj uvaženi gospodin?
Jel te taj gospodin vidio u živo?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 19:49   #5
Molim vas ko ce mi reci kako da zastitim auru? Receno mi je da prolazim putem svaki dan gdje ima puno negativne enrgije i kupim entitete u auru, ok....entiteti ce biti ocisceni ali kako ja poslije da se zastitim, imal kakva meditacija, sta da radim da mi se to ne ponavlja stalno?
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 22:20   #6
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
Molim vas ko ce mi reci kako da zastitim auru? Receno mi je da prolazim putem svaki dan gdje ima puno negativne enrgije i kupim entitete u auru, ok....entiteti ce biti ocisceni ali kako ja poslije da se zastitim, imal kakva meditacija, sta da radim da mi se to ne ponavlja stalno?



Promjeni put
Salim se. Opusti se. Strah koji njegujes je suvisan.
A taj koji ti je to rekao bi trebao znati i kako da se zastitis.
Natthali is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 14:25   #7
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
Molim vas ko ce mi reci kako da zastitim auru? Receno mi je da prolazim putem svaki dan gdje ima puno negativne enrgije i kupim entitete u auru, ok....entiteti ce biti ocisceni ali kako ja poslije da se zastitim, imal kakva meditacija, sta da radim da mi se to ne ponavlja stalno?
zamisli krug zlatne svjetlosti oko aure koji će te štititi od svega negativnog.
Entiteti nisu bitni sami po sebi, no dobri su pokazatelji naših osobnih problema na kojima trebamo poraditi, kao što su uklanjanje vlastitih strahova i negativnih uvjerenja
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 15:16   #8
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
Molim vas ko ce mi reci kako da zastitim auru? Receno mi je da prolazim putem svaki dan gdje ima puno negativne enrgije i kupim entitete u auru, ok....entiteti ce biti ocisceni ali kako ja poslije da se zastitim, imal kakva meditacija, sta da radim da mi se to ne ponavlja stalno?
Ovo boldano...ako znas ocistiti sebe, znas i prostor, isti je nacin, iako bi bilo jednostavnije ici drugim putem.

Sto je toliko specificno da cini to mjesto negativnim? Osobno, vise ces zeznutih entiteta pokupiti na subotnoj spici, nego u nekoj mracnoj ulicici.
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 22:26   #9
Quote:
emnasut462 kaže: Pogledaj post
Ovo boldano...ako znas ocistiti sebe, znas i prostor, isti je nacin, iako bi bilo jednostavnije ici drugim putem.

Sto je toliko specificno da cini to mjesto negativnim? Osobno, vise ces zeznutih entiteta pokupiti na subotnoj spici, nego u nekoj mracnoj ulicici.
E pa nisam sigurna toliko u sebe. Mene za sad ciste drugi. Sta je toliko negativno na putu kojim idem. Pa...znam da se u jednoj kuci izvodi egzorcizam 2x sedmicno....moja pretpostavka je da se oko te kuce skupljaju lutajuci entiteti koji ne znaju gdje ce drugo kad budu istjerani....
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 12:25   #10
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
E pa nisam sigurna toliko u sebe.

Mene za sad ciste drugi. Sta je toliko negativno na putu kojim idem. Pa...znam da se u jednoj kuci izvodi egzorcizam 2x sedmicno....moja pretpostavka je da se oko te kuce skupljaju lutajuci entiteti koji ne znaju gdje ce drugo kad budu istjerani....
A sigurna si u drugog?

Kako znas da se vrsi egzorcizam..nije valjda da se cuje na ulici?
Tko ga vrsi? Svecenik? OPrivatna osoba?

Idu mi na zivce oni koji izbace entitet iz jedne osobe i ostave ga da baulja u potrazi za novom zrtvom bez da ga lijepo poniste i takvog lansiraju u izvor.
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 20:41   #11
Quote:
emnasut462 kaže: Pogledaj post
A sigurna si u drugog?

Kako znas da se vrsi egzorcizam..nije valjda da se cuje na ulici?
Tko ga vrsi? Svecenik? OPrivatna osoba?

Idu mi na zivce oni koji izbace entitet iz jedne osobe i ostave ga da baulja u potrazi za novom zrtvom bez da ga lijepo poniste i takvog lansiraju u izvor.
Da, da sigurna u drugog, provjeren....cisti me na daljinu.

Znam da se vrsi egzorcizam. Mozda ne svaki put kad se okupe tu ali 2x sedmicno se skupljaju u tu kucu i znam da svecenik vrsi egzorcizam tu....
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 14:16   #12
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
Da, da sigurna u drugog, provjeren....cisti me na daljinu.

Znam da se vrsi egzorcizam. Mozda ne svaki put kad se okupe tu ali 2x sedmicno se skupljaju u tu kucu i znam da svecenik vrsi egzorcizam tu....
Mogla sam si i misliti da je u pitanju svecenik.

Zar ti ne bi bilo prakticnije da te tvoje ciscenje aure nauci taj koji te cisti pa da se sama cistis, nego ovako vjecno ovisiti o drugome....
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 20:24   #13
Ako svećenik vrši egzorcizam onda se ne treba plašiti entiteta koji vrebaju slučajne prolaznike.
Postoje pravila egzorcizma i točno mjesto gdje se šalje neželjeni gost. On se ne tjera vani da čuči na pragu i vreba slučajnog prolaznika. Kad bi se tako radilo onda bi postojala veća mogućnost da se opet vrati u istu kuću odakle je istjeran...a ovi "tjerači" bi onda imali još više posla jer bi on doveo i društvo za tulum. Najveći entitet je strah. Strahu se suprotstaviš hrabrošću i nastaviš svojim putem.
Natthali is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 10:29   #14
Nego sta nego vreba slucajnog prolaznika, i to bilo gdje u astralu....i pola svecenika nema pojma sto radi (a kamo li da zna gdje ih salje) bas kao sto nema ni pola magicara...

i upravo stoga se isti cesto i vracaju u kucu iz koje otjerani, a bogami i vrebaju istu osobu (ili potomke) ''egzorciranog''.
Kad te jednom visa sila dotakne ...zauvijek si obiljezen...

Do onih vrhunskih svecenika (kao i magicara) je jako tesko doci, jer osim sto uglavnom nisu teatralni lajavci koji se trude da ih cijeli svijet prepozna, takoder ni ne gube vrijeme na male demoncice koji opsjedaju obican puk u nekoj ulicici u nekom gradu...
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 15:45   #15
Ja ne znam na koji nacin se vrsi taj egzorcizam ali sam shvatila da sam iz cijele price ja nadrljala jer sam slucajni prolaznik tim dijelom puta(a mozda je jos neko nadrljo a da ne zna). Sada tu dionicu zaobilazim u sirokom luku i osjecam se ok, ali taj osjecam mislim da vise proizilazi od pomoci reikiste koji mi je ocistio i zastitio auru, zapravo to je u toku. Mislim da je i ova kuca u kojoj stanujem (podstanar sam) donekle puna negativne energije. Sam kauc na kojem spavam kad sam ga skoro "cistila reikijem" osjetila sam puno negativnosti kao da se neko na njemu mucio, kao bolestan ili nesto slicno....iako se radi o jako poboznim osobama kod kojih stanujem (njihova kuca je tik do ove i cesto odlaze kod egzorciste da mu "pomazu") mislim da sam upala u neki zacarani krug da ga tak nazovem iako s tim nemam nikakve veze...ako budem mjenjala stan pokusacu da ga zamjenim novim stanom u novogradnji jer pretpostavljam da tu nema negativne energije....
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 15:57   #16
Nemoj samo da te uhvati paranoja tipa svugdje je oko mene zlo, i vreba me na svakom koraku, kao sto uhvati vecinu onih koji se pocnu baviti alternativom. Gle, sto vise radis energetski na sebi (drugima) sasvim je logicno da si zamijecen na astralnoj razini...

Predmeti, zidovi, namjestaj - skupljaju sve vibracije...i lose i dobre....jos jedino nekako nisam sasvim sigurna sto je sa plastikom i sintetikom...mozda i skupljaju, ali vrlo neprimjetno za razliku od nabrojenog...

Nove kuce su kao ''ciste'' (ako je teren na kojem zgrada napravljena ''cist''), ali je vecina tesko smece od gradnje. Kao takve, slabe auru na sasvim jedan drugaci nacin, sto te opet cini zrtvom (ili izabranikom) nekim tamo nevidljivim bicima koji postoje od pamtivjeka , no mi smo uglavnom coravi da ih vidimo i previse zaokupljeni kreditima i onim idiotima u saboru koji se smiju gladnom narodu...
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 16:25   #17
Quote:
emnasut462 kaže: Pogledaj post
Nemoj samo da te uhvati paranoja tipa svugdje je oko mene zlo, i vreba me na svakom koraku, kao sto uhvati vecinu onih koji se pocnu baviti alternativom. Gle, sto vise radis energetski na sebi (drugima) sasvim je logicno da si zamijecen na astralnoj razini...

Predmeti, zidovi, namjestaj - skupljaju sve vibracije...i lose i dobre....jos jedino nekako nisam sasvim sigurna sto je sa plastikom i sintetikom...mozda i skupljaju, ali vrlo neprimjetno za razliku od nabrojenog...

Nove kuce su kao ''ciste'' (ako je teren na kojem zgrada napravljena ''cist''), ali je vecina tesko smece od gradnje. Kao takve, slabe auru na sasvim jedan drugaci nacin, sto te opet cini zrtvom (ili izabranikom) nekim tamo nevidljivim bicima koji postoje od pamtivjeka , no mi smo uglavnom coravi da ih vidimo i previse zaokupljeni kreditima i onim idiotima u saboru koji se smiju gladnom narodu...
Draga @emna hvala ti sto se javljas na ovu temu. Kako tako olaksavas mi a vidim da se dosta razumijes u sve ovo. Tacno je da u zadnje vrijeme mnogo radim energetski na sebi, svaku noc radim meditaciju koju sam negdje procitala a mogu i ovdje napisat da drugi vide i znaju i da probaju radit na sebi. Volim pomoc svakome.
To si upravu za ove kuce , ciste su ak je teren cist, ali ipak ja cu pokusati useliti se u novu da vidim hoce li se sta promjeniti. Cisto da probam, jer sam jedna od onih koja smatram da se treba boriti za sebe, a ako ne uspijes bar ces znat da nije do tebe, nego eto...sudbina....sudbina...

Meditacija koju radim: legnem na kauc, zamislim oblak velicine plafona sobe u kojoj sam. Iz oblaka izlazi zlatna kisa koja cisti moju auru. Ja stojim ispod oblaka malkice rasirenih nogu i ruku. Kisa po meni pada od 5-10min. Nako toga pravim štit aure. Krenem od nogu ka vrhu kao da gradim svjetlece neprobojno jaje oko sebe a koje se zavrsava 1m iznad moje glave....

Eto
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 10:06   #18
Meni to vise djeluje kao vizualizacija, ali ako ti pomaze je isto dobro. Jedino sto mi djeluje vise kao 10 minutno alfa stanje, a kad si vec u tom stanju zasto ne i u baciti pri kraju vizualizacije programe kao npr. ''moja aura je snazna, jaka ..ili zasticena sam ...ili privlacim samo korisno i dobro za moje zdravlje duh i tijelo.... ...ili slicno....A ono, nece skoditi.

Ja sam mislila da radis klasicnu meditaciju (sa ili bez mantre) u kojoj se spajas sa Izvorom brisajuci svaku misao, ili emociju dok ulazis u delta stanje mozga.

Ma, glavno da pomaze...
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2013., 09:28   #19
Quote:
dominikosijek kaže: Pogledaj post
Pošto nisam uspio naći nijednu sličnu temu evo otvaram ovdje. Dakle, boja aure i slicno, koja je vaša boja ako vam ju je netko uspio ''pogledati'' Meni su 3 osobe rekle da imam ''indigo boju'' i dobio sam mišljenje jednog vrhunskog stručnjaka koji mi je napisao:




Dakle, ima li tko svoje mišljenje u vezi ovoga i može li mi tko malo protumačiti što mi je napisao ovaj uvaženi gospodin?
negdje sam pročitala da se aura sastoji od mnogo ovoja boje raspoređenih u tri sloja...moja dominantan je lavanda,a zatim plava i indigo...
__________________
divlji cvijetak...
tearosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 23:16   #20
kako saznati o svojoj auri?postoje li stručnjaci?
__________________
Create a sensual feeling about everything...
Latiosa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:28.