Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2008., 10:56   #1
Ja i moj brat Robjert takodjer za HDZ!

Zanima me jel on i njegov brat Robjert i dalje za adeze? Citam sve te forumase a pogotovo hadezeovce jer su mi oni dosta mjerodavni kad pricaju o HDZ-u (mislim kad daju kritike na racun vlastite stranke). Pa ja stjecem dojam da je Ivi usla voda u usi....evo jedan rece da samo lud covjek moze docekati ubojstva i krv u zagrebu sa roncevicem kao ministrom i da nema plan B..pri tom mislivsi na sanadera (po nacinu pricanja momak je hdz-ovac)...
Onda se sjetim reklama za izbore koji nisu bili tako davno....preicat narodu da ce se zaposliti jos ljudi...200 000 novih otvorenih radnih mjesta...nogometasi i njihova braca (Robjert)...pa rukometasi (mozda su zato dobili dvorane od sve skupa nekoliko milijardi kuna dok bolnice trunu - jeben te boze i prioriteta)...dug 50 mlrd dolara...od 5. brzine padosmo u rikver i to zesci....nezna se koji nam se kotac okrece brze od kojeg...
uglavnom mislim da kola pice gadnom brzinom u rikver i neznam sto se treba desiti da to stane...pa sto taj Ivo nema nikog pametnog u toj stranci...jedne godine vukelic ministra gospodarstva drugi mandat ministar obrane?!?!?!?!? WTF????....roncevic jadan nemoze reda uves u vlastitoj spajzi da bi u drzavi...lovrin - jel se to pravosudje pomaklo sa mjesta??? - kirin - mila majcice jubito...
jedino kazu da je suker sposaoban - to cak i oporba prizna...
za milinovica kazu da je to zapravo hebrang u sjeni
primorac - kad god ga vidim samo ponavlja UDZBENICI SU BESPLATNO UDZBENICI SU BESPLATNO...ko robocop (mada mi je ok )

onda kad gledate sto su drzavi prioriteti - dvorane mostovi..picke materine...pa to je strasno...proizvodnja je izumrla - satrali su proizvodnju...neeeeeeeeema je...sve prodano...
od svih ubojstava u drzavi policija uspije otkriti samo ona u kojim se ubojica sam preda u policijsku postaju

STRUCNE LJUDE na mjesta predvidjena za to a ne jebivjetre koji samo misle kako odguliti 2 godine + 1 dan nebil imali saborsku mirovinu...strasno...eeeeeeeeeej 2 godine + 1 dan - pa j*** li im *** onu milu majku
bik koji trči is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 11:07   #2
S obzirom da se u programima štednje ne spominje kresanje dotacija komercijanom športu, nema razloga da i dalje ne budu uz HDZ.
Njima je dobro.
Ne smijemo si dopustiti smanjivanje količine pleha po vitrinama!
To je Hrvatski prioritet!
zgubydan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 11:10   #3
Quote:
zgubydan kaže: Pogledaj post
S obzirom da se u programima štednje ne spominje kresanje dotacija komercijanom športu, nema razloga da i dalje ne budu uz HDZ.
Njima je dobro.
Ne smijemo si dopustiti smanjivanje količine pleha po vitrinama!
To je Hrvatski prioritet!
istina...vise mi vrijedi gol od Ivana Balica nego svi gospodarski projekti u drzavi...pa ako vec mogu birati - radije biram da utakmica izmedju hrvatske i danske pocne sa 3 gola prednosti nasih nego da ja dobijem 2 place...
palac gore za dvorane..tako i treba..a bolnice? - pa u bolnicama su samo bolesni - a sto je vise bolesnih u drzavi to je standard manji - bome imaju oni i pravo
bik koji trči is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 11:16   #4
prevario si se, ne treba odgulit ni da, a kamoli 2 godine!
on si za te 2 godine nađe zamjenu, i onda i on i ta zamjena dobije saborsku mirovinu!!

strašno...
blade-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 11:39   #5
Quote:
blade-ri kaže: Pogledaj post
prevario si se, ne treba odgulit ni da, a kamoli 2 godine!
on si za te 2 godine nađe zamjenu, i onda i on i ta zamjena dobije saborsku mirovinu!!

strašno...
jel to istina?
bik koji trči is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 12:27   #6
Quote:
drvazaprikolicu kaže: Pogledaj post
istina,tužna istina....jučer bilo na TV...i Bandić može u penziju makar je bio par mjeseci u saboru,ali je tri puta bio biran pa može...
nemam rijeci...
bik koji trči is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 12:35   #7
hdz im daje pare pa vole hdz.bandić gradi po zagrebu stanove za kamenjarce.
zg se pretvara u kamenjar.dajte vi hrvati koji niste s kamenjara-aktivirajte se više politički i to zaustavite.
cchater is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 12:37   #8
p.s.-nadam se da me se neće krivo shvatiti.ja sam isto s kamenjara.ali ozbiljno ovo mislim-a valjda je jasno što želim reći.zagrebom moraju upravljati zagrepčani.
cchater is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 12:48   #9
..a pokretač topic-a vjerojatno sebe smatra kao idealnog predstavnika nove vjerodostojne hrvatske elite ? Mislim, psovke u uvodnom postu su bas dokaz kulturnog ponašanja, svaka čast.

Robert Kovač, kao i svaki drugi hrvatski državljanin, ima pravo na svoje mišljenje. Iako on odluci da to javno izgovori .. u čemu je problem? Glavno da pljujete po dijaspori jer je ona ipak dežurni krivac..
__________________
You guess? Don't you know?
Holy Golightly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 12:49   #10
Quote:
cchater kaže: Pogledaj post
zagrebom moraju upravljati zagrepčani.
pa tko vam brani?
__________________
You guess? Don't you know?
Holy Golightly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 14:59   #11
Quote:
Holy Golightly kaže: Pogledaj post
..a pokretač topic-a vjerojatno sebe smatra kao idealnog predstavnika nove vjerodostojne hrvatske elite ? Mislim, psovke u uvodnom postu su bas dokaz kulturnog ponašanja, svaka čast.

Robert Kovač, kao i svaki drugi hrvatski državljanin, ima pravo na svoje mišljenje. Iako on odluci da to javno izgovori .. u čemu je problem? Glavno da pljujete po dijaspori jer je ona ipak dežurni krivac..
Ne baš, jer kad je to govorija nije se prestavija kao običan građanin nego kao kapetan reprezentacije i on nije dijaspora.
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 15:01   #12
nije, nije....samo mu je bankovni račun dijaspora!
blade-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 18:10   #13
Quote:
Holy Golightly kaže: Pogledaj post
pa tko vam brani?
znaš šta?nemoj provocirati! nisam zagrepčanin(to sam već rekao).
ali vidim da se previše i previše ljudi doselilo u zg.btw-ja nisam čovjek poput bandića koji za sebe kaže nešto što nije.ni ion nije zagrepčanin..i nisam reko da netko nekom nešto brani--nego sam pozvao,što više-apelirao na zagrepčane da počnu barem malo
cchater is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 18:33   #14
više razmišljati o svom gradu.ja sam u zg došao s velikim entuzijazmom a ne iz nekog interesa.ja mogu živjeti u svojoj obiteljskoj kući u dalmaciji.ali jednostavno-kad sam u zg se osjećam bolje.i zbog tog entuzijazma ovo govorim sad. jako volim zg i ovaj kraj. -jedan moj frend stalno govori protiv bosanaca i hercegovaca i nikako ih ne podnosi.meni je žao što je tako-jer sam hrvatski nacionalist i svi hrvati su moji sunarodnjaci(osim možda nekih tipa janjevci i neki koji su isto kao fol hrvati iz južne amerike,pitaj boga di žive-koji su se pomješali sa španjolcima i indijancima,i neznam s kim-a tv propaganda nas uvjerava da su i oni naši ljudi).međutim-ja moram priznati da je on u pravu i slažem se s njim.jer se previše i bosanaca i hercegovaca doselilo u njegov zavičaj.jebiga.što će još biti do kraja bandićevog mandata.
zg gubi identitet.
cchater is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 18:36   #15
Quote:
bik koji trči kaže: Pogledaj post
Zanima me jel on i njegov brat Robjert i dalje za adeze?
:
danas za hdz mogu biti samo kriminalci-lopovi,plaćenici(taj njegov brat robert očito spada u tu kategoriju) i jadni,glupi ljudi ispranog mozga.ili bez mozga.
jer ovaj narod voli da ga se jaše.
cchater is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 11:27   #16
Quote:
cchater kaže: Pogledaj post
znaš šta?nemoj provocirati! nisam zagrepčanin(to sam već rekao).
ali vidim da se previše i previše ljudi doselilo u zg.btw-ja nisam čovjek poput bandića koji za sebe kaže nešto što nije.ni ion nije zagrepčanin..i nisam reko da netko nekom nešto brani--nego sam pozvao,što više-apelirao na zagrepčane da počnu barem malo

zagreb je velegrad i metropola, po mnogocemu centar RH i sasvim je logicno da se ljudi iz svih krajeva RH dosele u grad. vidis, meni porijeklo gradonacelnika uopce nije bitno, cak je i potpuno nevazan. ali, ako je to za tebe vazan kriteriji, onda je to tvoje pravo. u tom slucaju glasaj za drugog kandidata - vrlo jednostavna stvar.
ne vrijedi kukati.
__________________
You guess? Don't you know?
Holy Golightly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 09:23   #17
Quote:
cchater kaže: Pogledaj post
hdz im daje pare pa vole hdz.bandić gradi po zagrebu stanove za kamenjarce.
zg se pretvara u kamenjar.dajte vi hrvati koji niste s kamenjara-aktivirajte se više politički i to zaustavite.
Štaš se aktivirat sad kad je sve ošlo u tri p**ke materijalne?????!!. Bananu smo prošli još 2005.
__________________
...ja sam opušten i relaksiran...welcome to america...
rockyxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 11:02   #18
Quote:
zgubydan kaže: Pogledaj post
S obzirom da se u programima štednje ne spominje kresanje dotacija komercijanom športu, nema razloga da i dalje ne budu uz HDZ.
Njima je dobro.
Ne smijemo si dopustiti smanjivanje količine pleha po vitrinama!
To je Hrvatski prioritet!
Nemojte tak dečki,uvijek se u medijima govori kako su naši sportaši za RH vani učinili više nego itko drugi.Ono kad na cilju ili nakon pobjede mašu našom zastavicom,pa himna i ruka na srcu kad su na tronu,a onda lijepo odu i porez plate u Monacu ili Monte Carlu.Neš ti rodoljublja,tipično Hdzeovski.Povedu boj za domovinu i spreme pare u džep.Sposobno društvo,tko ne bi bio za njih,pa i moj brat takodjer !?!
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 17:01   #19
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Nemojte tak dečki,uvijek se u medijima govori kako su naši sportaši za RH vani učinili više nego itko drugi.Ono kad na cilju ili nakon pobjede mašu našom zastavicom,pa himna i ruka na srcu kad su na tronu,a onda lijepo odu i porez plate u Monacu ili Monte Carlu.Neš ti rodoljublja,tipično Hdzeovski.Povedu boj za domovinu i spreme pare u džep.Sposobno društvo,tko ne bi bio za njih,pa i moj brat takodjer !?!
Teško je. Oni porez plaćaju u Monacu ili Monte Carlu a ja ovako talentiran!
rama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:58.