Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 26.01.2013., 14:57   #10
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Rodno mjesto je opisano serijom 4. pa je potrebno pogledati:

▪ u kojem znaku je vrh (u tom smislu preseljenja je naravno naglašena promjenjiva kvaliteta jer primarno opisuje tendenciju promjene)

▪ gdje je otišao vladar 4. polja (u tom smislu njegov odlazak u seriju 9. govori o selidbi u stranu zemlju)

▪ ima li vladar 4. polja aspekte i veze na Uran koji su jedan od glavnih signifikatora kada je u pitanju raskršćavanje s urođenim

▪ također Jupiter kao signifikator "stranca" u 4. polju ili u vezi s Mjesecom govori o potrebi za istraživanjem drugih krajeva i "širenju" van prostora u kojem smo rođeni

itd...
Moj vladar 4 kuće je uran, (otišao u 2 kuću strijelca-inozemstvo). Zatim imam jupiter u 4 polju, i u vezi s mjesecom (koji je umetnuti znak 9 polja).

Po ovome imam potrebu da odem izvan mjesta rođenja!

Ali mene zanima da li je ta potreba da se ode,ustvari sudbina, pa će osoba otići sigurno u inozemstvo jer joj je tako "zapisano" ili ta potreba može ostati i nezadovoljena zbog nekih osobnih životnih odluka, ili okolnosti.

To je ono što me i općenito buni kod astrologije, u kojoj mjeri mi odlučujemo sami a u kojoj je nešto predodređeno(ako je uopće predodređeno?)
Ili je karta samo zapis naših želja, težnji a na nama je kako ćemo i da li ćemo to odraditi?
Možda sam malo odlutala od teme ali jako me zanima.
Hvala.
jelovnici is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:14.