Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2014., 23:30   #4601
Quote:
Sokolić kaže: Pogledaj post
Ne vrijeđaj purgere.
Purgeri? Tko su ti?
Corduroy is offline  
Old 13.02.2014., 23:34   #4602
Quote:
Corvus27 kaže: Pogledaj post
Postat ćete i vi Istrastanci ultraHrvatine što ćemo vam mi Hrvatine dokazati tenkovima, postat ćete kolevka hrvatstva. Sve koji ne prihvaćaju Hrvatsku poslati jednosmjernom kartom u Italiju, a drugi dio u Šumadiju i Kuršumliju otkud su se ti novopećeni istrijančići dovukli.
Čekaj,se samo meni čini ili ti imaš neki limit......., možda utječe blizina zemalja Bliskog istroka??

Sarkazam
Sarkazam (grč. σαρκασμός, sarkasmós; sarkazein = gristi usne od bijesa, sarx = meso) je zlobna, ljuta, zajedljiva, oštra i gorka poruga ("koja grize u meso"); pojačana ironija. To je oštra, pakosna poruga, jaka ironija, obično zasnovana na paradoksu. Polazište joj je negativan stav prema onomu kojem je upućena.

__________________
Starboard side ,u 3 ......!!!
Bark is offline  
Old 13.02.2014., 23:44   #4603
Quote:
pravaš21st kaže: Pogledaj post

Ne znam čemu vrijeđanje mene i mog političkog opredjeljenja,desnica vam je stalno na meti.Ono što sam htio postič otvaranjem teme,postigao sam.Autonomaši su se otkrili,pokazali za koju zastavu im srce tuče.
Ljepo ti je Inox napisao.

Nisu oni došli pjeniti se oko jedne bezvezne rečenice i potencirati nekakav sukob. Misliš li da je to razlog problema iz vremena služenja vojnog roka?
I sasvim mi je jasan obrambeni stav. Čak i troluckanje na neke od komentara. Ja se još smijem, Eno jedan spominje tenkove

A valjda sad kad je popustila fama oko 'referenduma' i inih o tako velikih problema treba pronači još kojeg unutarnjeg neprijatelja.
odakle mi je samo to poznato?
Corduroy is offline  
Old 14.02.2014., 00:21   #4604
Quote:
Bark kaže: Pogledaj post
Čekaj,se samo meni čini ili ti imaš neki limit......., možda utječe blizina zemalja Bliskog istroka??

Sarkazam
Sarkazam (grč. σαρκασμός, sarkasmós; sarkazein = gristi usne od bijesa, sarx = meso) je zlobna, ljuta, zajedljiva, oštra i gorka poruga ("koja grize u meso"); pojačana ironija. To je oštra, pakosna poruga, jaka ironija, obično zasnovana na paradoksu. Polazište joj je negativan stav prema onomu kojem je upućena.

Samo sam se malo šalio i provocirao, bez namjere da bilokoga uvrijedim.
Corvus27 is offline  
Old 14.02.2014., 00:25   #4605
Quote:
Corvus27 kaže: Pogledaj post
Samo sam se malo šalio i provocirao, bez namjere da bilokoga uvrijedim.
Hodi spat,trube!!
__________________
Starboard side ,u 3 ......!!!
Bark is offline  
Old 14.02.2014., 00:58   #4606
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Nažalost, to češ moći učiniti samo promjenom adrese, ne i promjenom države

Ili ostani, nauči malo o Hrvatima i njihovoj kulturi, onda te možda bude sramota ovih gluposti...

Problem je što su neki se doselili u Hrvatsku, ali je nisu nikada prihvatili, pogotovo neovisnu, ni nakon par desetljeća i onda vrijeđaju Hrvate i nazivaju ih pogrdnim imenima...
U principu sam rekla sve što sam htjela reći, ali samo još da ti spomenem da su ovi naši krajevi karakteristični po tome što ljudi za života promijene nekoliko država bez da su se ikad maknuli s mjesta.

Ne vidim zašto bi me bila sramota vlastitog mišljenja, ima nas raznih pa i takvih kao ja. Ne možemo svi biti uniformni u mišljenju, mada bi neki to žarko željeli.
Marina Fiume is offline  
Old 14.02.2014., 01:02   #4607
Quote:
Princess Daisy kaže: Pogledaj post
A ako ti Hrvatska ne odgovara, spakuj se i odleprsaj tamo gdje je srcu draze.
Ti živiš u Italiji. Zaključak, po tvojoj vlastitoj logici, je da ti Hrvatska očito ne odgovara jer si se spakirao i otišao. Ne znam zašto druge kritiziraš zbog onoga što si sam napravio.
Marina Fiume is offline  
Old 14.02.2014., 01:13   #4608
Ne bi on išao. Odveli ga zli fašisti u bijelo roblje. Tko je vidio da takve hrvatine žive kod starih neprijatelja svojom voljom?
cave troll is offline  
Old 14.02.2014., 07:38   #4609
Ma koja autonomija Istre, kad je Todoric pokupovao pola istarske zemlje . Dobro, ne bas pola, ali dosta velik dio i jos kupuje.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Old 14.02.2014., 07:51   #4610
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Nažalost, to češ moći učiniti samo promjenom adrese, ne i promjenom države

Ili ostani, nauči malo o Hrvatima i njihovoj kulturi, onda te možda bude sramota ovih gluposti...

Problem je što su neki se doselili u Hrvatsku, ali je nisu nikada prihvatili, pogotovo neovisnu, ni nakon par desetljeća i onda vrijeđaju Hrvate i nazivaju ih pogrdnim imenima...
Izvini, a ko si ti da ces ljudima pametovati sta treba ko' biti, a sta ne? Ti najvise vrijedjas ljude jer se ne slazu sa tvojim sovinistickim ispadima. Ako se neko osjeca kao Istrijanin a ne kao hrvat, onda to trebas prihvatiti. Sva sreca pa Istra nije zarazena nacionalizmom.
Crni-Vrh is offline  
Old 14.02.2014., 08:31   #4611
Quote:
proljetnileptir kaže: Pogledaj post
a možda su oni to tvoje pitanje shvatili kao provokaciju.treba i na to misliti.
što se mene tiče-istrijani se imaju pravo izjašnjavati i kao istrijani.ne moraju se izjašnjavati kao hrvati ukoliko nemaju volje za to.zašto se ne bi organiziralo u istri narodni referendum pa da se istrijane pita žele li autonomiju ili možda neovisnost od hrvatske-bilo što.autonomiju u okviru hrvatske-to bi vjerojatno prihvatili. istra je posebna regija-kroz povijest je bila odvojena od hrvatske-nije bila pod hrvatskom vlašću.pa logično i da im je identitet drukčiji malo.s tim ne bi smjelo biti problema.
Znači,onda nam sljede zahtjevi kao u Španjolskoj i Belgiji.Istra želi autonomiju,isto to mogu tražiti i dubrovčani,Dalmacija je bila zasebna regija prije ujedinjenja Hrvatske,isto kao i Slavonija.Ako su ljudi nezadovoljni politikom,stanjem u državi,postoje izbori,pa mjenjajte,ili odselite iz Hrvatske ako mislite da se ništa ne može promjeniti,a drugdje vam je bolje.Ni ja nisam zadovoljan sa stanjem u državi,ali za to ne krivim Istrane,dalmatince,slavonce,zagorce,nego pojedine ljude sa imenom i prezimenom.Mislim da bi svi ljudi koji VOLE HRVATSKU,ma gdje u Lijepoj našoj živjeli,trebali udružiti snage za boljitak svih nas,a ne ispoljavati separatističke želje.Napominjem,oni koji VOLE Hrvatsku,a oni koji ne,ne mogu zamisliti kako je živjeti u državi koju ne smatraš svojom,a želje ti se nikada neće ostvariti.
pravaš21st is offline  
Old 14.02.2014., 08:40   #4612
Quote:
Crni-Vrh kaže: Pogledaj post
Izvini, a ko si ti da ces ljudima pametovati sta treba ko' biti, a sta ne? Ti najvise vrijedjas ljude jer se ne slazu sa tvojim sovinistickim ispadima. Ako se neko osjeca kao Istrijanin a ne kao hrvat, onda to trebas prihvatiti. Sva sreca pa Istra nije zarazena nacionalizmom.
Domoljublje ili ljubav prema Domovini,bar poštovanje,nema veze sa nacionalizmom.A i sam nacionalizam nije toliko negativan pojam koliko ga vi želite prikazati,ali to je već druga tema.
Mislim da je ova rasprava dobar pokazatelj zašto nam u Hrvatskoj nikada neće biti dobro.Razjedinjeni smo,bez zajedničkog cilja,ali i to se da promjeniti.
pravaš21st is offline  
Old 14.02.2014., 09:32   #4613
Quote:
Crni-Vrh kaže: Pogledaj post
Izvini, a ko si ti da ces ljudima pametovati sta treba ko' biti, a sta ne? Ti najvise vrijedjas ljude jer se ne slazu sa tvojim sovinistickim ispadima. Ako se neko osjeca kao Istrijanin a ne kao hrvat, onda to trebas prihvatiti. Sva sreca pa Istra nije zarazena nacionalizmom.
Yok ti si. To ti se u Istri zove lokalpatrijotizam... A sad se vrati na teme o kojima nešto kužiš, ako uopče postoje.
__________________
Make America Great Again!
veruda is offline  
Old 14.02.2014., 20:44   #4614
Ovo ne budem moderirao.

Molim otvoriti novu raspravu s kvalitetnijim uvodom.


nastavak

Zadnje uređivanje rezon@tor : 15.02.2014. at 13:40.
rezon@tor is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:46.