Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2016., 08:48   #281
Nakon 16 piva I 6 duplih votki, ispovracala zid zgrade kroz prozor, ukljucujuci susjedovu antenu, srusila se I mater dok me tusirala pitala izgledam li dobro gola

Izjavila ljubav krivom tipu nakon pola litre absintha.

U Zagrebu nosila frendicu 5 km na ledjima pritom si raskrvarivsi noge, ali pjevajuci Nek ti bude ljubav sva. S njom u dvoglasu.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 11:32   #282
Quote:
NadiaComaneci kaže: Pogledaj post
Ja sam drasticno smanjila alkohol zbog nacina na koji utice na mene, ali ima bisera iz (doduse bliske) proslosti

Uglavnom klasika: rigala, izgubila mobilni, novcanik, jakne itd Jos je bilo tih nesretnih seksualnih iskustava o kojima zene na ovoj temi, cini mi se, zanemaruju pricati
Samo nastavi sa sexualnim greskama, to je uvijek zanimljivo
SteveMqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 23:39   #283
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Nakon 16 piva I 6 duplih votki, ispovracala zid zgrade kroz prozor, ukljucujuci susjedovu antenu, srusila se I mater dok me tusirala pitala izgledam li dobro gola

Izjavila ljubav krivom tipu nakon pola litre absintha.

U Zagrebu nosila frendicu 5 km na ledjima pritom si raskrvarivsi noge, ali pjevajuci Nek ti bude ljubav sva. S njom u dvoglasu.
Bad mom

:nerademismajlići:
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 15:17   #284
vozio 160 na sat u ulici dugoj 500 m
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 11:15   #285
Prije cca 2-3godine nacugali se u lokalnoj birtiji
Taman u to vrijeme su bili prosvjedi u bih zbog nekog maticneg broja il sta ja znam vec
Kak se u nasem gradu nije nista desavalo a u srednjoj bosni vec krenuli palezi i ostale gluposti u 4 ujutro padne nam na pamet zapalit dvije gume na nasem novom trgu
Moroni kakvi jesmo svratimo na benzinsku i u 2l fantinu bocu kupimo litar benzine, sumnjivi ni malo
Odemo na trg i postavimo dvije gume, polijemo benzinom i zapalimo, pritom si zapalim obrve i jaknu (jakna imala kao ono krzno na kapuljaci)
Bjezimo doma poslije toga, rigas dok trcis u isto vrijeme da sto prije dodjes do auta (nemoguce doci s autom do trga)
Budim se ujutro, kroz maglu se sjecam sta smo sve radili, stara mi uz kavu govori da su i kod nas poceli prosvjedi, kao na trgu gume zapaljene
Pravim se da nemam pojma o cemu prica, citam lokalne portale na netu svi o tome pisu
Nakon 2 dana murija dolazi na vrata i vodi me na ispitivanje, pravim se mutav da nemam pojma o cemu pricaju
Radnik s benzinske nas ocviko za gorivo, a jedan debil iz ekipe na ispitivanju sve prizno sta smo radili iako je samo u birtiji s nama bio, nego je cuo
Zavrsetak price, godina dana uvjetne, nocenje u stanici u potpuno drugom gradu (cca 40km) udaljenom jer smo bili prerizicni da bi nas tu ostavili jer je bio najavljen mirni prosvjed taj dan, nisu nam davali ni vodu ni hranu jer su nas vodili kao teroriste u postaji
Ak koga zanima ima i video nadzorne kamere toga dogadjaja
__________________
Uvik kontra...
Tobi20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2019., 19:18   #286
Dosla sam na ideju otvoriti ovakvu temu, potrazila da li vec ima, i evo nasla pa ju podizem

Sinoc sam bila u Crikvenici na maskarama. To se odrzavalo u sportskoj dvorani. Nastupao Grdovic.

Kad je sisao s pozornice, ja sam preskocila ogradu, popela se na pozornicu, otisla za njim u neku straznju prostoriju. A boli me briga za njega nego mi je bilo zabavno raditi pizdarije. Ne znam kamo je nestao, ali pojavili su se zastitari i ja sam pocela bjezati po nekim hodnicima i skrivala se u svlacioni i umirala od smijeha jer mi je bilo zabavno kako me ganjaju. Na kraju su me uhvatili i izbacili van. A ja sam se opet vratila unutra na glavni ulaz jer tamo su bili drugi zastitari koji nisu znali sto se dogodilo.

Poslano sa mog 5056X koristeći Tapatalk
BLANQUETTE is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2019., 19:23   #287
Kakva manijakalna luđakinja

Jedna od mojih pizdarija je gledanje cura kak pišaju. Naime, išao sam pišati iza kluba i bezveze se popeo na stepenice neke, i imao sam šta vidjeti.. zadržao sam se tamo naredna dva sata, i naravno pozvao frendove, vidjeli smo sigurno preko 70 pičaka. Mislim da smo bili oko 17 godina tad
__________________
Love is what makes sex more than masturbation. If there is no love even if you are really with a partner you masturbate with a partner.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2019., 22:47   #288
Citala sam gore da su ljudi krali prometne znakove, stolice iz kafica i sl. Ja sam jednom bila u nekom kaficu gdje je bila promocija nekog piva. Ispred kafica je za reklamu bila 2 metra velika gumena napuhana boca od tog piva (kao luftic). Nju sam ukrala. Samo uzela i pobjegla. Ne znam da li me tko vidio, ali nitko me nije ganjao. Stajala mi je doma na ormaru godinama.

Poslano sa mog 5056X koristeći Tapatalk
BLANQUETTE is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2020., 16:50   #289
imal' kakvih 'bisera' u vrijeme alkohol-korona karantene?
il ipak prođe ispod radara kakvo naknadno podrhtavanja tla (ispod nogu...? ),
ili je nastupila alkohol apstinencija ko i vjernika u crkvi?

il' smo svi u modu i dosađujemo se uz vatrene na drugom, al bez žuje?

pitanja puno, vremena malo, a žuje ni u tragovima...
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2020., 23:52   #290
Quote:
K@rlo kaže: Pogledaj post
imal' kakvih 'bisera' u vrijeme alkohol-korona karantene?
il ipak prođe ispod radara kakvo naknadno podrhtavanja tla (ispod nogu...? ),
ili je nastupila alkohol apstinencija ko i vjernika u crkvi?

il' smo svi u modu i dosađujemo se uz vatrene na drugom, al bez žuje?

pitanja puno, vremena malo, a žuje ni u tragovima...
Šta je pederu, nisi izdržo bez nas pedera, a?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2020., 11:10   #291
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Šta je pederu, nisi izdržo bez nas pedera, a?
bolje pijan peder, nego korona peder

a digoh temu jer...

šetam noge u ponedjeljak i, kako je prazan grad popodne, ugledam neki lik koji lagano tetura linijom tramvajska pruga - cesta, (maksimirska kod zoo, pruga je u renoviranju, tramovi ne voze) ,ali ima prometa

skužim da je prilično popio i rekoh liku, dok sam prolazio kraj njega, da se pripazi i da se vrati na stazu, da ga ne pokupi kakav auto, a on će meni ' stari, bolje da me pokupi tramvaj nego korona'

aupičku, izazvao mi prvi pravi smijeh nakon potresa
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2020., 11:19   #292
Napio se slucajno,
Stavili me u taksi za ajodrom,
Nakon toga me stjuardesa budi u avionu..bio je medjunarodni let
Sa tim da se ne sjecam nicega izmedju, chek in-a, prolazka kroz imigraciju, ukrcaja...


Jos se dan danas pitam kako su me pustili..valjda sam se ponasao susvislo
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2020., 11:20   #293
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Nakon 16 piva I 6 duplih votki, ispovracala zid zgrade kroz prozor, ukljucujuci susjedovu antenu, srusila se I mater dok me tusirala pitala izgledam li dobro gola

Izjavila ljubav krivom tipu nakon pola litre absintha.

U Zagrebu nosila frendicu 5 km na ledjima pritom si raskrvarivsi noge, ali pjevajuci Nek ti bude ljubav sva. S njom u dvoglasu.
Ne seri, 16 piva, kakvih od 0.25?
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2020., 12:28   #294
Quote:
ijbb kaže: Pogledaj post
Ne seri, 16 piva, kakvih od 0.25?
pa valjda bezalkoholnih
__________________
Ladies and gents, I won’t pretend
I think I forgot my medicine

Just search T for Texarkana!
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2020., 13:17   #295
Quote:
aircanada kaže: Pogledaj post
pa valjda bezalkoholnih


Treba toliko tekucine popit jebote
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2020., 13:22   #296
Quote:
ijbb kaže: Pogledaj post


Treba toliko tekucine popit jebote
ode to njima u dupe i sise
__________________
Ladies and gents, I won’t pretend
I think I forgot my medicine

Just search T for Texarkana!
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2020., 13:24   #297
Quote:
aircanada kaže: Pogledaj post
ode to njima u dupe i sise
vidio sam, ima se kod maje za sto uhvatiti
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2024., 23:04   #298
Prvo sam se pijan posvađao sa svima na fešti onda sam se kasnije posrao u manjirku u kojoj je bio roštilj i otišao kući.
pennsylvanian is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2024., 00:07   #299
Nisam ja ali navodno je Pervan kad mu je dijete bilo malo .....posrao se djetetu u kahlicu i stavio djete da sjedi na njoj...kad je došla žena i uzela dijete skoro ju šlagiralo
Mtrankilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2024., 13:57   #300
Koji Pernar, onaj sto obilazi skole?
pennsylvanian is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger