Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2017., 21:00   #721
Quote:
Narikača kaže: Pogledaj post
Slika s Praljkom je na Smijesnim fotkama i Crni humor 18+.

Nitko nije stavio ovdje. Niti micao.
Istina, moja isprika, previdio sam ono 18+ na kraju...

Bacio sam oko popodne onako usput, zar nije pisalo da je morao staviti link iz nekog razloga, da se netko zalio?
dokle-vise is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 21:08   #722
Quote:
dokle-vise kaže: Pogledaj post
Istina, moja isprika, previdio sam ono 18+ na kraju...

Bacio sam oko popodne onako usput, zar nije pisalo da je morao staviti link iz nekog razloga, da se netko zalio?
E za to ne znam iskreno. Nisam to nigdje vidjela
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 22:25   #723
Quote:
dokle-vise kaže: Pogledaj post
Zar nije tu bio neki link na sliku s Praljkom?

Ne znam gdje da pitam, pa pitam ovdje:

U cemu je problem s tim?

Zar postoji cenzura na forumu?

Jel ovo crni humor ili nije?

Netko se nasao uvrijedjen tom slikom i porukom?

Pa je moderator brze bolje maknuo post sa teme "CRNI HUMOR"?

Nije vam fora zajebavati se oko necijeg samoubojstva?

Ali bez problema stoje pedofilski vicevi?

Malu curicu od 6 godina moze jebati ko hoce na ovoj temi i to je "SAMO" crni humor, ali kad se stavi Praljak onda je problem u cemu?

Btw. ne smetaju me ni vicevi o pedofilima, ni slike Praljka, zato i postoji ova tema, ali me smeta dvolicnost, licemjernost.
Bila je slika s Praljkom i ne, slika nije bila na temi Crni humor nego na temi Smiješne fotke pa sam ju premjestio u ispravnu temu. I da, slika je bila prijavljena kao nepodobna pa sam ju stavio kao LNK, nisam ju obrisao. I? Je li to neki problem? Dapače, vjerujem da ni ne bi bila prijavljena kao nepodobna da je odmah bila stavljena na pravo mjesto.

Kao drugo, moje je mišljenje da je jedno pisati općenite viceve o samoubojstvima i pedofilima, a drugo da u te iste viceve nadodaješ prava imena i prezimena.

EDIT: Bile su dvije slike s Praljkom i obje sam premjestio u ispravnu temu.

Zadnje uređivanje mrzm smglsnk : 01.12.2017. at 17:58.
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 19:48   #724
Ova slika https://scontent.fzag1-1.fna.fbcdn.n...4f&oe=5AD18BEB s ovog posta https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=391 gdje je Praljak prikazan kao Ork je "malo" ispod granice dobrog ukusa.
Onako, pljuvati po mrtvom čovjeku baš i nije smiješno
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 21:33   #725
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Ova slika https://scontent.fzag1-1.fna.fbcdn.n...4f&oe=5AD18BEB s ovog posta https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=391 gdje je Praljak prikazan kao Ork je "malo" ispod granice dobrog ukusa.
Onako, pljuvati po mrtvom čovjeku baš i nije smiješno
Što fali, ja sam umro od smijeha kada sam vidio tu sliku...dobar crni humor. Relax, kako je netko rekao, vicevi o mrtvoj djeci je cool i sve je to dobro, ali čim se malo dotakne 'rvata odmah show , idemo ban, vještice na zid srama, i tako to
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 01:07   #726
Nije Ork usput, nego Witcher (Geralt) iz istoimenog serijala igara. Just saying.

Zašto je Praljak loš ukus a židovi iz ww2 nisu? Mislim da je tema za crni humor baš to, crni humor. Ili sve ide ili ništa.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 03:59   #727
Quote:
mrzm smglsnk kaže: Pogledaj post
Bila je slika s Praljkom i ne, slika nije bila na temi Crni humor nego na temi Smiješne fotke pa sam ju premjestio u ispravnu temu. I da, slika je bila prijavljena kao nepodobna pa sam ju stavio kao LNK, nisam ju obrisao. I? Je li to neki problem? Dapače, vjerujem da ni ne bi bila prijavljena kao nepodobna da je odmah bila stavljena na pravo mjesto.

Kao drugo, moje je mišljenje da je jedno pisati općenite viceve o samoubojstvima i pedofilima, a drugo da u te iste viceve nadodaješ prava imena i prezimena.

EDIT: Bile su dvije slike s Praljkom i obje sam premjestio u ispravnu temu.
daklem ovo sto je kolega mrzm prebacio sliku je ok, ja sam zajebo jer je meni bilo smijesno a i fulo sam za par sati (dan republike slika, zakasnio sam jedno dva sata) i nisam previse razmisljao gdje bi bilo "primjereno" postat to sve. tako da u jednu ruku se izvinjavam ako je neprimjereno, ubio se coek i to sve, a u drugu ubila se budala i to sve, daklem sto se tice sadrzaja kao sto rekoh meni je smijesno, to sto nekom nije, a sta da vam radimo ? mislim mogu ja da se izvinim ali cinjenica ostaje, nekom je coek nekom je debil, internet nema dusu.
__________________
Prijatelj i ja, sedimo na klupi, gledamo zvezde
bata konj harmonikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 15:56   #728
Zato što čovjek ima ime i prezime, nije neki generički arhitip.
Razlika je "pomalo" bolna.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 16:44   #729
I žrtve Grenfell Towera https://www.thesun.co.uk/wp-content/...trip=all&w=609 su imale ime i prezime pa to nije spriječilo ekipu da napravi memorijalnu svijeću https://images.duckduckgo.com/iu/?u=...lity%3D100&f=1 Zamisli.

Jebiga, zato se i zove CRNI humor i nije baš za svakog. Tu nema svetinja.
Lowryder is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 18:27   #730
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Zato što čovjek ima ime i prezime, nije neki generički arhitip.
Razlika je "pomalo" bolna.
kao sto sam napisao smjesan je taj detalj sa DANOM REPUBLIKE, sto se tice imena i prezimena doticnog, zasluzio je svakako da mu se ime i prezime valjaju po blatu, barem ja tako mislim. imaju i njegove zrtve ime i prezime
daklem nema razloga za raspravu, kom se ne svidja nek ide negdje drugdje, kao sto bi to general sa slike obicavao reci u nekim trenutcima, ne obaziruci se nimalo na to sto je to "pomalo" bolno bilo za one koji su ga slusali. da ne pisem sad tu stosta. sretan ti dan republike liku.
__________________
Prijatelj i ja, sedimo na klupi, gledamo zvezde
bata konj harmonikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 22:38   #731
Ili sve ili niśta a o ukusima se ne diskutira.
Ja npr zaobilazim o crnim s djecom ali ako ih netko voli -njegova lićna stvar i izbor.
U crnim vicevima ismijavaju skoro sve poznatije pokojnike svijeta, pa...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 11:44   #732
Quote:
Lowryder kaže: Pogledaj post
I žrtve Grenfell Towera https://www.thesun.co.uk/wp-content/...trip=all&w=609 su imale ime i prezime pa to nije spriječilo ekipu da napravi memorijalnu svijeću https://images.duckduckgo.com/iu/?u=...lity%3D100&f=1 Zamisli.
Jebiga, zato se i zove CRNI humor i nije baš za svakog. Tu nema svetinja.
Samo što je to napravljeno za cijeli kolektiv, a ne za pojedinca.

@bata, ma super, crni humor je baš za političke rasprave...
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2018., 22:17   #733
S kime se sutra vidim na WinDaysima?
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 09:50   #734
Uf, izgleda zanimljivo. Ponesi kameru, tu će sigurno biti šege i materijala za ovaj pdf.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 17:15   #735
Quote:
leMONZoo kaže: Pogledaj post
Uf, izgleda zanimljivo. Ponesi kameru, tu će sigurno biti šege i materijala za ovaj pdf.
Za sada slabo... Barem što se tiče zahebancije. Eventualno mogu spomenuti da mi u sobi ne radi (hladna) klima. Teta na recepciji mi kaže da su još uvijek na režimu grijanja.

Tnx, Obama!
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2018., 19:34   #736
NIJE vijest kad se Grdović napije i kad ga snime u alkoholiziranom stanju - vijest je kad ga se uslika da pije - sok:

https://www.24sata.hr/show/teska-vre...bevande-575438

__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2018., 08:43   #737
Jbt da elitno naselje Arbanasi
Arbanasi su elitni u Zadru kao i Dubrava u Zagrebu.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2018., 16:49   #738
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Jbt da elitno naselje Arbanasi
Arbanasi su elitni u Zadru kao i Dubrava u Zagrebu.
Ne znam ja, 'Arbanasi' mi zvuče egzotično...
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2018., 08:50   #739
Quote:
Strucnom timu nase reprezentacije ne fali nista osim strucnosti.

Odela imaju.

^
Beba Balašević o srp. nogometnoj reprezentaciji
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2018., 17:10   #740
Sexualni odgoj
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:19.