Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2018., 23:45   #21
RenaSe

"onaj loknasti sa rupicom na bradi" mi je totalno antipatičan, gledala sam ga u nekoj seriji, a kako nisam mogla da se setim u kojoj , proverila sam imena sa spiska uloga i našla da se zove Yiğit Kirazcı i da je to bila serija Güllerin Savaşı. Dakle, nadam se da će i ovde biti jedan od sporednih likova i da se neće previše pojavljivati
kraljicaletnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 15:13   #22
Quote:
kraljicaletnja kaže: Pogledaj post
RenaSe

"onaj loknasti sa rupicom na bradi" mi je totalno antipatičan, gledala sam ga u nekoj seriji, a kako nisam mogla da se setim u kojoj , proverila sam imena sa spiska uloga i našla da se zove Yiğit Kirazcı i da je to bila serija Güllerin Savaşı. Dakle, nadam se da će i ovde biti jedan od sporednih likova i da se neće previše pojavljivati


Verujem da će biti sporedan lik, ali bojim se da će on biti jedan od onih sporednih negativaca koji će nam samo tako ići na živce, pa makar bio u kadru samo 2 minuta.
U početku mi nije išao par Burcu-Bugra, ali ovako sad na ovim promo posterima deluju lepo skupa. A kako se oboje nalaze na ovom glavnom posteru, sa Musom, onda mislim da će njih dvoje biti i glavni ljubavni par.
__________________
HulKer
RenaSe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 16:07   #23
Quote:
Lenka123 kaže: Pogledaj post

Po minulom radu scenarista, ne predvidjam da cemo biti odusevljeni. Prvih 7 epki bit ce dobre, a onda ce krenuti ustajale vode besmislja.
A joooj @Lenka šta me obradova zanači u zadnje vrijeme mi je suđeno da odgledam prvih par ep. i onda piši propalo
Inače, hvala na ovim infosima, ja kao totalni laik i neupućen puk se uvijek obradujem kad na temi ima neko ko ima saznaja i malo veća od obične priče i glavnih glumaca


Quote:
masal kaže: Pogledaj post
Ovako izgleda novi plakat...da li to znači da su ovo glavni nosioci radnje?
Otac,kćer i zet...mada po najavama Bugra djeluje više ko terorist ili neki agent koji se upliće u priču...
http://i63.tinypic.com/24n20xh.jpg
Plakat mi je baš zanimljiv, kao puzla koja će da se spaja, nekako ne mislim da se poznaju, više da će im se putevi ukrstiti. Mislim da Bugra nije sigurno zet, al bi mogao postati


Quote:
RenaSe kaže: Pogledaj post
Ja mislim da Bugra neće igrati Burcuinog muža
Zašto uopće mislimo da je Bahar udata jel to provjereno ili neki naš slobodan prevod

Quote:
U početku mi nije išao par Burcu-Bugra, ali ovako sad na ovim promo posterima deluju lepo skupa
A svi oni više manje na promo plakatima izgedaju dobro, i ovako na prvu djeluju lijepo, al vidit ćemo kad krene kako im se energija poklopila

Neko je napisao da bi bilo dobro da ima nekih 30 ep. eto i ja potpisujem, a može i manje što se mene tiče, al da sve skupa bude smisleno i zanimljivo
__________________
"Najveći problem u komunikaciji je taj što ljudi ne slušaju da bi razumjeli, nego slušaju da bi odgovorili."
makiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 17:05   #24
Quote:
makiba kaže: Pogledaj post
A joooj @Lenka šta me obradova zanači u zadnje vrijeme mi je suđeno da odgledam prvih par ep. i onda piši propalo
Inače, hvala na ovim infosima, ja kao totalni laik i neupućen puk se uvijek obradujem kad na temi ima neko ko ima saznaja i malo veća od obične priče i glavnih glumaca

Plakat mi je baš zanimljiv, kao puzla koja će da se spaja, nekako ne mislim da se poznaju, više da će im se putevi ukrstiti. Mislim da Bugra nije sigurno zet, al bi mogao postati

Zašto uopće mislimo da je Bahar udata jel to provjereno ili neki naš slobodan prevod

A svi oni više manje na promo plakatima izgedaju dobro, i ovako na prvu djeluju lijepo, al vidit ćemo kad krene kako im se energija poklopila

Neko je napisao da bi bilo dobro da ima nekih 30 ep. eto i ja potpisujem, a može i manje što se mene tiče, al da sve skupa bude smisleno i zanimljivo
Iskreno ni ja ne znam otkud to, možda zbog one najave tj. tizera gde ona pominje da želi da bude udata, ima dete i šta bi njena majka rekla na sve to. Ja sam više mišljenja da je ona možda u vezi sa ovim "loknastim sa rupicom u bradi"...sve dok joj se kao što ti reče putevi ne ukrste sa Bugrom.

I za sve ovo ostao iz posta se slažem. Po meni ključno je da između glavnih junaka postoji ta energija, pa se nadam da će osim na posterima i u seriji biti harizmatični i da će biti hemije.
Mene je Lenkin post skroz spustio na zemlju, pa neću previše očekivati od serije, jer je i kod mene isti slučaj (počela sam par serija i kod svake stala nakon par epizoda). Tako da za sad mogu da kažem da serija ima odličnu glumačku postavu, a kako će sve to izgledati kad krene sa emitovanjem videćemo. A do 30 epizoda je i više nego dovoljno, možda čak i mnogo kako epizode traju duže od dva sata.
__________________
HulKer
RenaSe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 21:42   #25
Meni nešto ostalo suprug ali nisam nigde pročitila niti čula odgledala sam opet teaser i fragman ona melodija iz teasera je baš lepa nekako , tajnovita nadam se da će to biti sa špice, gledajući još nešto sam primetila




ove različite boje za svaki lik
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 18:15   #26
odlično si ti ovo @Red primjetila s bojama zaista zanimljivo

sad jel slučajno il su išli na neku simboliku

crvena kao predstavlja ljubav, strasti,energiju - ovo bi bila Bahar
Quote:
Crvena je boja vatre i krvi, povezana je sa energijom, ratom, opasnosću, snagom, moći, odlučnosti, kao i sa strasti, željom i ljubavi.
žuta kao sunce, sjaj, svjetlo - ovo Hayati
Quote:
Žuta je boja sunca. Povezana je s radošću, srećom, intelektom i energijom.Žuta ukazuje na čast i lojalnost.
zelena kao priroda, kažu umirujuća - ovo Šehnaz
Quote:
Ona simbolizuje rast, harmoniju, svežinu i plodnost. Zelena ima veliku emocionalnu povezanost sa sigurnošću. Zelena sugeriše stabilnost i izdržljivost.
plava kažu muška boja a ovo potencijalni zetovi
Quote:
Često je povezana sa dubinom i stabilnošču. Ona simbolizira poverenje, odanost, mudrost, samopouzdanje, inteligenciju, veru, istinu i raj.
Malo sam potražila njihova značenja, e sad jel imaju ikakve veze ko zna meni svakako zanimljivo

Inače kažu večeras novi fragi



__________________
"Najveći problem u komunikaciji je taj što ljudi ne slušaju da bi razumjeli, nego slušaju da bi odgovorili."
makiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 19:09   #27
Evo ga fragi. Izgleda da loknasti jestre njen mož. A ona domaćica kao i u PŽ.
https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=W0-QYJyjKSw

Izgleda da je ona stvarno trudna, ali da će prilikom ovog napada u njihovu kuću da izgubi bebu (pa mi ona scena gde ona leži u onoj crvenoj sobi na pločicama zgučena sada ima smisla). Očito će zbog projekta njene majke na meti terorista biti ona i njen muž, i zbog toga će se otac i pojaviti kako bi je zaštitio (slučajno ili namerno videćemo). Ali već vidim da će Bahar tu preuzeti stvar u svoje ruke i sigurno krenuti u potragu za majkom i za osvetom.
__________________
HulKer
RenaSe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 19:11   #28
Quote:
RenaSe kaže: Pogledaj post
Evo ga fragi. Izgleda da loknasti jestre njen mož. A ona domaćica kao i u PŽ.
https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=W0-QYJyjKSw
Ma ovde izgleda da zna bilo sta napraviti, samo je malo smotana
AndjelakMALI is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 19:16   #29
AndjelakMALI ponovo se mi okupljamo. Stara ekipa na istom mestu.
Samo da ne sprema jaja, ona to radi sa sve ljuskom.
__________________
HulKer
RenaSe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 19:21   #30
Rene Poslije PZ rekla sam da necu propustiti ni jednu Burcinu seriju, pa da ne znam kakva je.

Imam osjecaj da ce ova valjati, ne bi ona toliko cekala dugo na neki projekat, pa uzela nesto sto joj se ne svidja.

Vidjecemo
AndjelakMALI is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 19:32   #31
Quote:
AndjelakMALI kaže: Pogledaj post
Rene Poslije PZ rekla sam da necu propustiti ni jednu Burcinu seriju, pa da ne znam kakva je.

Imam osjecaj da ce ova valjati, ne bi ona toliko cekala dugo na neki projekat, pa uzela nesto sto joj se ne svidja.

Vidjecemo
Isto je i kod mene. Ona i Birkan imaju veliki kredit kod mene, tako da planiram da pratim svaki njihov projekat. Nazalost Birkanova serija je trajala 2 ep., pa se nadam da ce Burcu sa ovom serijom imati vise srece - jer je koliko mi se cini pazljivo birala sta ce odabrati.
Ove najave me i nisu odusevile, ali deluju interesantno i naravno drugacije od PZ, sto je i dobro - taman da Burcu pokaze sav svoj talenat. Videcemo samo kako ce je turska publila prihvatiti, njihiv ukus nikako ne mogu da shvatim, pa sam vec sad zabrinuta. Ali racunam bice ovde akcije, mafije, pucanja, kidnapovanja, pa se to mozda i svidi vecini.
__________________
HulKer
RenaSe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 21:19   #32
Pozdrav staroj ekipi sa PŽ teme

Moram priznati da me ova treća najava nešto nije oduševila ali prve dve jesu. Nekako su mi bile bombastične, lepo upakovane sa muzikom. Videćemo. Sve u svemu jedva čekam serija da počne.
Snupika is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 21:31   #33
Jao uzasa, ovaj kovrdjavi isti Gargamel iz Shtrumpfova . Vec ga sad mrzim ...
bebaraw is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 21:43   #34
Snupika

Bebaraw i meni je baš, baš antipatičan i deluje mi kao da će biti prava ljiga. Sprema na sve kako bi došao do svojih ciljeva (možda neke pozicije u firmi ili možda da čak i on ukrade projekat Baharine majke).
__________________
HulKer
RenaSe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 22:32   #35
Quote:
RenaSe kaže: Pogledaj post
Snupika

Bebaraw i meni je baš, baš antipatičan i deluje mi kao da će biti prava ljiga. Sprema na sve kako bi došao do svojih ciljeva (možda neke pozicije u firmi ili možda da čak i on ukrade projekat Baharine majke).
Bude li ovakav , idemo u Istambul da ga bijemo . Samo da nam serija ima dobar rejting ..A i Kerim(Birkan) nam snima seriju...Ko ce ovo sve stici gledati majko moja...Necu ni na poso' ici kako je krenulo
bebaraw is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 11:20   #36
Dobro ,ovaj fragman najviše objašnjava šta je zaplet Na osnovu viđenog ja bih pre supruga povezala sa majkom, on kao da zna šta je amanet koji spominju otmičari, mada nije isključeno da im je on i dojavio tj da radi sa njima. Meni nije antipatičan, baš sam htela da spomenem da su svi muški likovi prijatnih lica U glumačkoj podeli jedino mi štrči Ceyda prvo jer je mlada za ulogu majke odrasle žene, kolika je razlika između Burcu i nje desetak godina drugo krupna je za Musu
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 15:33   #37
Opa, znači ipak je udata i čeka bebu

Jel joj ovo Bugra uperio pištolj u glavu znači budući ask iz osvete i mržnje, ono ništa novo, a opet me zanima kako su to upakirali

Meni ovaj rupičasti muž još uvijek ne ide na živce, iako nešto mislim da će on da ima neke veze s otimicom i tajnim spisima, mora da je dvoličan, valjda


Ono muž pozitivac će na kraju da bude zlikovac, a mafijoz će da bude dečko zlatna srca

@Snupika valjda će i ovdje da bude pribijanja uza zid
__________________
"Najveći problem u komunikaciji je taj što ljudi ne slušaju da bi razumjeli, nego slušaju da bi odgovorili."
makiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 10:51   #38
Neke nove slike - van seta izgleda.



__________________
HulKer
RenaSe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 11:57   #39
evo i mene..zbog Burcu cu gledat..iako mislim da HulKer nitko ne može nadmašit ali dat cu im priliku
majica85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 14:32   #40
Novi promo poster

AndjelakMALI is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:09.