Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2016., 13:45   #8721
Ako može brz odgovor. Da li je moguć prelazak sa izvanrednog na redovni studij poslije jedne godine. U Statutu više da je moguće, ali u referadi su mi rekli da nije.
Dino151 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 23:24   #8722
Pozdrav, ove godine sam upisao izvanredno ekonomiju u Rijeci ali nisam iz Rijeke, pa me zanima ima li neko da bi iznajmljivao iksicu mjesecno? (neko ko zivi tamo, a ide redovno pa mu ne treba)
Shinteki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 14:46   #8723
Pozdrav

Ima li netko materijale ili skripte za razlikovni program? Ako netko kojim slučajem ima molim vas javite se u privatne poruke Lp
Parlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 10:18   #8724
Quote:
Parlas kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Ima li netko materijale ili skripte za razlikovni program? Ako netko kojim slučajem ima molim vas javite se u privatne poruke Lp

Pridružujem se molbi kolege.
Hvala
berninho is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 16:10   #8725
planira li netko upisati Razlikovni program u Bj ove godine?
superhuman4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 22:15   #8726
Pozdrav........ima netko kakvih materijala za diplomski???
im2107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 18:16   #8727
ima li na tom faksu interakcije student-profesor tijekom predavanja da ti profesor olakša gradivo ili se to i tamo izgubilo?
strongenough is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 18:53   #8728
Ima li netko saznanja, kolike su šanse zapošljavanja u inozemstvu sa smjerom međunarodno poslovanje? Dvoumim se između toga i politologije, gdje se smjer bira tek na diplomskom.
Pogubna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 12:35   #8729
Dali ima netko da je na preddiplomskom markenting,da napise malo iskustva. I malo me buni,na post. student,pise poslovna ekonomija,na kojem koraku se bira marketing?
screppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 23:36   #8730
Quote:
screppy kaže: Pogledaj post
Dali ima netko da je na preddiplomskom markenting,da napise malo iskustva. I malo me buni,na post. student,pise poslovna ekonomija,na kojem koraku se bira marketing?
I mene marketing na ekonomiji zanima, makar razmisljam i o Opatiji, poslovna ekonomija pa kasnije marketing. Mislim da se na upisima bira smjer, eventualno kasnije na postani student
Barbara106 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2018., 14:42   #8731
Ovako, završila sam stručni studij na efri po starome programu. No u zadnje vrijeme ozbiljnije razmišljam nastaviti studij jer bi u neko dogledno vrijeme voljela imati VSS.
Uvjet za to je da moram upisati razlikovnu godinu da mogu nastaviti dalje...
Ima tko da je upravo u takvoj nekakvoj fazi ili da je završio razlikovnu godinu?
Također, zanima me gdje mogu nabaviti materijal za učenje, voljela bi se nešto ranije početi pripremati da mi kasnije bude lakše. Vidim da forum više nije aktivan kao prije.
Molim za pomoć!
thunderstorm03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2018., 14:18   #8732
Pozdrav, imam jedno pitanje. Apsolvent sam (redovni), znači na drugoj godini diplomskog studija, s tim da mi je u ljetnom semestru ostao jedan predmet s 1. godine diplomskog, prenio sam ga. Postoji velika šansa da ga ni ove godine neću položit, pa me zanima može li se kolegij upisivati treći put? Koliki su u tom slučaju troškovi?
Faranin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2018., 06:58   #8733
Vidim da se vec pisalo o tome, no prije par godina, pa me zanima je li se sto promjenilo i je li izvedivo vanredno studirat na efri i putovat iz zg? Kako funkcioniraju predavanja, kolokviji i ispiti? I kako tocno funkcioniraju oni nastavni centri u Bjelovaru i Karlovcu?
SophieLuana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2018., 14:56   #8734
Btw, da li ima netko za prodati knjigu ili kopiju knjige Olivier Blanchard - Makroekonomija. Treba mi za učiti navedeni predmet. Hvala unaprijed!
thunderstorm03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2018., 21:26   #8735
Quote:
thunderstorm03 kaže: Pogledaj post
Btw, da li ima netko za prodati knjigu ili kopiju knjige Olivier Blanchard - Makroekonomija. Treba mi za učiti navedeni predmet. Hvala unaprijed!
imaš na fejsu grupu efri diplomski. sigurno ima rtarih članova koji bi je se rado riješili ako je već nisu zapalili :zu: ako ne nađeš...kopirnica popaj nasuprot pomorskog preko ceste pa uličica dolje 10m od ceste. imaju sve i dosta su jeftini (bili)

Quote:
SophieLuana kaže: Pogledaj post
Vidim da se vec pisalo o tome, no prije par godina, pa me zanima je li se sto promjenilo i je li izvedivo vanredno studirat na efri i putovat iz zg? Kako funkcioniraju predavanja, kolokviji i ispiti? I kako tocno funkcioniraju oni nastavni centri u Bjelovaru i Karlovcu?
završio sam prije 2 godine tako da moje uzmi s rezervom. imaš u bjelovaru nastavni centar gdje dođu profesori i u karlovcu. mislim da ima samo izvanredno. dakle, 3 predavanja pa kolokvij, 3 predavanja kolokvij. u ta zadnja 3 predavanja imaš seminar pa završni i popravni. najbolje je pitat referadu. ako oni ne znaju....

Zadnje uređivanje buje3000 : 31.07.2018. at 21:31. Reason: dodavanje informacija
buje3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2018., 15:00   #8736
Hvala puno na informaciji i pomoći! Svakako ću tako nešto i napraviti...
thunderstorm03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2018., 20:14   #8737
izvanredno studij poslovne ekonomije

Pozdrav svima. Hitno, hitno, hitno mi trebaju informacije. Ako mi netko može pomoći bila bi jakooo zahvalna. Živim u Zagrebu i kako izgleda nisam na jesenskom roku upala na ekonomski u Zagrebu, ali u Rijeci jesam. E sad me zanima koliko je to izvedivo? Pošto sam stalno zaposlena i imam dijete sigurna sam da neću moći na predavanja dolaziti. Ne nikada, ali ne često. Pa ako mi netko može točne informacije reći jesu li predavanja ako upišem izvanredno obavezna. Hoću li moći izaći na kolokvije i ispite? Može li se pohvatati gradivo ako se ne ide na predavanja? Ako ima itko u sličnoj situaciji da ima točne informacije, molim da mi pomogne! Jer nema mi smisla otići u Rijeku na upise i platiti godinu ako se to tako ne može iskombinirati. Puno hvala unaprijed na odgovoru.
dench is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2018., 20:11   #8738
Smile

Quote:
dench kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima. Hitno, hitno, hitno mi trebaju informacije. Ako mi netko može pomoći bila bi jakooo zahvalna. Živim u Zagrebu i kako izgleda nisam na jesenskom roku upala na ekonomski u Zagrebu, ali u Rijeci jesam. E sad me zanima koliko je to izvedivo? Pošto sam stalno zaposlena i imam dijete sigurna sam da neću moći na predavanja dolaziti. Ne nikada, ali ne često. Pa ako mi netko može točne informacije reći jesu li predavanja ako upišem izvanredno obavezna. Hoću li moći izaći na kolokvije i ispite? Može li se pohvatati gradivo ako se ne ide na predavanja? Ako ima itko u sličnoj situaciji da ima točne informacije, molim da mi pomogne! Jer nema mi smisla otići u Rijeku na upise i platiti godinu ako se to tako ne može iskombinirati. Puno hvala unaprijed na odgovoru.
predavanja ti nisu obavezna, možeš samo na ispite dolaziti
dante 22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2018., 09:41   #8739
nitko
rango2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2019., 15:14   #8740
Razlikovni program

Pozdrav, namjeravam upisati razlikovni program na EFRI kako bih mogao na diplomski sljedeće godine (inače sam student FOI-a). Uglavnom, zanima me koliko je program zahtjevan, jesu li predavanja obavezna i je li moguće usporedno raditi?
Hackerman44 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:23.