Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2017., 10:12   #21
Ebru daj makni te crvene ljute smajliće, prepadneš me svaki puta, ima ih tako slatkih. npr.

Ja samo malo prevrtim ove YT filmiće pa što zaključim zaključim ne čitam facebook pa ne znam.
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 11:43   #22
Talking

Dobro jutro draga ribice.
Prije nego sredim dojmove i prokomentiramo 87 epizodu evo ti nekoliko imformacija.: finale sezone 89 ili 90 epizoda .a evo moje mišljenje zašto rad ovo što rade s likovima , zašto s razvojem likova idu u nama neželjenom smjeru. i ova serija ide u treču sezonu i pojaviti e se navodno još dva tri nova lika / glumca
Toliko za ovo jutro . bojim se da bi je mogli upropastiti ao crnu ruža ali to je turska specijalnost
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 11:47   #23
Quote:
ebru kaže: Pogledaj post
Dobro jutro draga ribice.
Prije nego sredim dojmove i prokomentiramo 87 epizodu evo ti nekoliko imformacija.: finale sezone 89 ili 90 epizoda .a evo moje mišljenje zašto rad ovo što rade s likovima , zašto s razvojem likova idu u nama neželjenom smjeru. i ova serija ide u treču sezonu i pojaviti e se navodno još dva tri nova lika / glumca
Toliko za ovo jutro . bojim se da bi je mogli upropastiti ao crnu ruža ali to je turska specijalnost
Ja još nisam odgledala epku to ću najvjerojatnije večeras pa se sutra pišemo.
Ne vjerujem da idu u slijedeću treću sezonu....
pa koliko će puta ove cure umrijeti i koliko puta će ih oživljavati.
Žilav neki narod ovi Turci!

Vidiš kak možeš naći lijepe smajliće, samo nemoj pretjerivati.
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 17:38   #24
evo ti obečane informacije još uvijek ne mogu prihvatiti da je ona točana novost je sa stranice stanice ljubitelji turskin serija
Već sam pisao da će serija Kırgın Çiçekler -Ranjeno cveće imat i treću sezonu.Ptodukcija je tim povodom odlučila da u novoj sezoni pojača glumačku ekipu. Tako će se u narednoj sezoni ekipi serije pridružiti i 4 nova glumca: Melisa Sözen, koja će glumiti Defninu i Serkanovu majku, Gurbej Ileri, Aras Ajdin i Miray Akay. a sutra komentiramo 87 epku
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 18:14   #25
Sada sam malo proguglala ove likove koje si navela, opet sva sila ženskadije i to očito loših majki i jadnih maloljetnica, a ova dva muškića nekakvi mutni i crni i očito će biti neki negativci.
Da znaš da mi je dosta ove negative.

Mogli su barem u trećoj sezoni ubaciti jedno dva jaka muška lika i da se onda svi računi poravnaju.

Evo upravo sam gledala i ovu 87-u i opet sam je pretrčala jer je stvarno teško gledati jad ovih cura koje se stalno traže uokolo.
Songul mi je do sada bila svijetla točka jer je bila jak i čvrst karakter, zaštitinica svih cura, a ovo sada je dno. Ona je krpa s kojom mater od Guneja briše pod, a Zehra joj ne da ni riječ reći.

Teško ću se ja zadržati na ovom jadu.
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 22:50   #26
Wink

da ribice istog sam mišljenja treća sezona je nepotrebna bojim se idu za tim da unište to divo jedinstvo među prijateljicama. meni isto fali ona songul koja svakom zna reč što ga ide , koiko je puta i banu i mesude postavlja na mjesto koje zaslužuju kad se samo sjetim koliko je opodržavala i poticala seher da kaže istinu meral kad je sazala da je seher meralina majka , kako ju je samo napala kad je seher vratila meral u dom toliko da joj je da joj je bacila kamen u prozor. k kad su saznali seherine razloge koliko je puta govorila meral da je malo prestane pretiskat i pokuša razumet. gdje su one :cure koje su branile ejlul od kemala i bile ga spremne ubiti kad su mislile da je ejlul mrtva. nedostaju min once cure koje su prebile defne i kokoške jer su ponižavale cemre . meral koja jeplakala za majkom i bila spremna cijeli svije preokrenut da nađe njezinog ubojicu. meral koja je one kokoške osramotila kad su ponižavale seher. songul koja je svima bila mama . cemre koja nije dala mesude da id napadat ejlul kad je ova priavila kemala. koliko gos su neke stvari bile pretjerane sad mi nedostaju i one su bolje od onog što nam planiraju servirati , nisam misla to reč nedostaje mi cemre koja je rekla defne u lice ti si posvojena kad ju je ova pokušala utopiti ili ona cemre koja je htjela osvetuiti nazan zbog gokana , one cemre koja je svojim curama u dom poslala hranu kad je saznala da su se potrovale ipokazala koliko se briine za njih iako je ljuta na njih , cemre koja je iako je bila ljuta na cure jer su je kao izdale dotrčala meral kad je čula za je seher nestala , ona meral koja je pjevala onako osječajno svojoj majci za rođendan i poslje pjesmu posvetila ejlul. ne sviđa mi se uopče ova meral koja se poglupila kad je vidječla luksuz i auto.

Zadnje uređivanje ebru : 06.06.2017. at 23:17.
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 19:01   #27
Unhappy

Ne zam arkadašice dali svi vidjela faragmeni za 88 epizodi po tom fragmaniju je to finalna epizoda sezone i ako je to stvarno takio ako je ovaj fragmani pravi ne vidim razlofga da se ide u treću sezonu. Po tom fragmaniju Serkan prosi Cemre ako sam dobro shvatila barem ona tako kaže djevojkama a banu izfgleda zabali domm i na karaju ubada kader noožem ako Kader umire ili bilo koja od cura ne vidim potrebe za trečom sezon , jer simbolika serije je t tome da su one pet prijateljica , pet sestara i bez samo jedne od njih serija ne bi imala smila ako su krenuli opet sa ubijanjem cura mogli su onda ubiti još rrije meral , pa ejlukl , ina kraju cemre jer ako im je cilj samo jeno ubojstvo jedne od cura onda srrija gubi n kvalitetu to po meni znači uništiiti seriju ali turci mislim njihovi scenaristi to uvijek izvrsno naprave. Zanima me tvoj komentar arkadašice ako jestvarno ovako onda je to zadnja epizoda anđela kooju ču ja pogledati i nadam se da im ni u turskoj neče proći ali turska publika izgleda voli krv do koljewena,
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 11:23   #28
Pozdrav svima, priključujem se temi

Ne znam turski, ali lako se moze zakljušiti kako kroz ove poslednje 4 epizode polako ali sigurno unistavaju odnos devojaka.... iz kog razloga to rade, ne znam... Prvo sa Meral i Kader, a sada i sa Dzemre i Ejlul... Može li neko da mi objasni zbog čega su se rastali Ejlul i Serkan? Nevezano za to, ova scena u najavi mi je spustila Serkana na nulu... Po Dzemrinom pogledu se nadam da će ipak biti dovoljno normalna da ne ide dalje sa njim, ali nešto više nisam sigurna u to, sviđao joj se Serkan još pre... E sad, ono najgluplje.. xD Dokle će da ih ubijaju na kraju sezone? Prvi put je imalo efekta, sada postaje smešno... Jedino ako su stvarno blesavi da ubiju nečiji lik i da tako nastave treću sezonu, koja, posle Kemalove smrti nije bila ni potrebna... Glavni cilj je bio rešiti se Kemala, sada će glavni cilj biti rešiti se Banu.. Treba ju gledati celu treću sezonu
Branilaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 17:47   #29
Unhappy

Quote:
Branilaz kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, priključujem se temi

Ne znam turski, ali lako se moze zakljušiti kako kroz ove poslednje 4 epizode polako ali sigurno unistavaju odnos devojaka.... iz kog razloga to rade, ne znam... Prvo sa Meral i Kader, a sada i sa Dzemre i Ejlul... Može li neko da mi objasni zbog čega su se rastali Ejlul i Serkan? Nevezano za to, ova scena u najavi mi je spustila Serkana na nulu... Po Dzemrinom pogledu se nadam da će ipak biti dovoljno normalna da ne ide dalje sa njim, ali nešto više nisam sigurna u to, sviđao joj se Serkan još pre... E sad, ono najgluplje.. xD Dokle će da ih ubijaju na kraju sezone? Prvi put je imalo efekta, sada postaje smešno... Jedino ako su stvarno blesavi da ubiju nečiji lik i da tako nastave treću sezonu, koja, posle Kemalove smrti nije bila ni potrebna... Glavni cilj je bio rešiti se Kemala, sada će glavni cilj biti rešiti se Banu.. Treba ju gledati celu treću sezonu
Pozdrav i zebi draga Branilaz dobro došla natemu. Sve što si rekla potpisujem od rijeći do rijeći. Pitaš zašto ubiti neki lik i nastaviti treću sezonu, slažem se s tobom ali to su ti turci. Scenaristi kad više ne znaju što bi s likom jednostavno ga ubiju. Ako je ovaj fragmani istiniti onda se kladam da avršava sa onom scenom uboda kader od strane banu. da nas di jeseni ostave u neizvjesnosti dali je kader preživjela ili ne da bi zadržali gledatelje, u seriju mada ne shvačaj da to gledartelje nervira i odbija ili možda ipak ne.
Jer to su ipak turci koji očito vole krv do koljena valjda krv do koljena u turskoj povećava gledanost: toliko za sada do večerašnje epizode onda ću prokomentirati i 87 i 88 epizodu. nadam se da ču ako nastavim seriju pratiti na jesem oimati još nekog za komentiranje. , jer je dosadno kad nemaš s kim komentirati i razmjenjivati dojmove.
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 20:04   #30
Paaa, ja nisam sigurna hoću li nastaviti na jesen, ali za ovo do sada nemam što pametno za reći.

Eto totalna nebuloza od odraslih likova koji manipuliraju curama. Ja ne znam gdje raste onakav Kemal ili ova Banu ili Zehra, ja to nikada nigdje nisam vidjela a imam godinica.
Odnosno ako i ima takvih,ljudi, drugi ih otpile na brzaka, ne možeš kod nas prodavati maglu i da ti to prođe ( mislim na onu glupu Zehru koja je hamile po turskom običaju "tri" godine).
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 20:45   #31
Smile

Quote:
ribica0903 kaže: Pogledaj post
Paaa, ja nisam sigurna hoću li nastaviti na jesen, ali za ovo do sada nemam što pametno za reći.

Eto totalna nebuloza od odraslih likova koji manipuliraju curama. Ja ne znam gdje raste onakav Kemal ili ova Banu ili Zehra, ja to nikada nigdje nisam vidjela a imam godinica.
Odnosno ako i ima takvih,ljudi, drugi ih otpile na brzaka, ne možeš kod nas prodavati maglu i da ti to prođe ( mislim na onu glupu Zehru koja je hamile po turskom običaju "tri" godine).
Pa slažem se s tobom ribice oii ja bih najrađe bojkotirala seriju ali moj je problem da ono što počnem to volim i dovršiti. Ali ovi turci imaju običaj uništavati serije sjeti se samo crne ruže i manipulacije djecom to me malo ppodsječa na to ,zatim bilo je jošserija koje su turci upropastiloi , i moj dragi tuđi život oni se očito polakome za gledanošču i nakrahj izgube kompas i nestane im ideja.
toliko za sada
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 21:52   #32
Unhappy

Po meni bi ako misle raditi treču sezonu trebalo bi se pojaviti još bar četri nova muška pozitivna lika za meral . ejlul cemre i kader naravno od uvjetom da su sve cure preživjele koliktivno gušenje od dima zajedno sa banu i da je kader uz to preživjela banuin ubod nožem u što ne sumljam, Malo mi je žao da meral nije skupila hrabrost u trenutku kad je kader napala banu i zaustavila njihovo natezanje time što je konačno rekla istinu kader i tako bi možda spriječila da banu ubode kader nad se da ako cure prežive i ovo da če mral ovaj događaj konačno otvoriti oci i da ce shvatiti da nikakav novac ne vrijedi odnosa sa prijateljicama tj sestrama. Ne znam je li Cemre na koncu prihvatila Serkana ili ne? Ja znam da je Cemre ispočetka bila luda za serkanom ali je i čak ga je ejlul htjela ostaviti kad je saznala da je i cemre zaljubljena u njega ,se cemre zaljubila u gokana koji je tada bio sa defne ako se ne varam.Cemre je bila toliko luda za gokanom da je nakon njegove smrti bila spremna ubiti nazan da se osveti a serkan je bio toliko lud za ejlul da jebio u stanju ubiti kemala radi nje a sad ovo i zato mislim da bi se trebala pojaviti neka nova za kojom če serkan poludjeti i novi dečki na ejlul i cemre jer mi nikako ne sjeda da je ntko bio najprije s jedno a onda s drugom najboljom prijsateljicom kako one sebe nazivaju sestre isto je i što se tiće merta najprije je izlazio sa kder ba bio lud za songul i skoro je zbog njega izgubila guneya a sad je sa meral ili cenk kojem se rvo sviđala meral pa je shvatio da voli kader zato bi se i za kader i meral trebao pojaviti netko novi baš kao i za dečke jedino su od početka songul i guney iskreno ludo zaljubljeni i nadam se da če biti zajedno:Samo ako bude tako u što sumljam možda nastavim pratiti seriju
toliko za sada
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 21:01   #33
E stvarno ga preteraše... Koliko će puta umreti svaka od njih? Pa makar ovo bio još jedan san..

https://www.youtube.com/watch?v=rPdNmv8ozcs
Branilaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 18:53   #34
Generalno, serija je ok, nije tipično ljubavna, ali pretjeruju malo sa nesretnim događajima/situacijama.
__________________
🎭 El que no arriesga nada no va al infierno ni va a los altares 🎭
Maryati is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 09:28   #35
Ekipa a gdje vi to sve gledate unaprijed? Ne razumijem ni riječ turskog pa mi to na youtubu ništa ne znači, gdje gledate s prijevodom?
lostdreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 14:16   #36
Prevedeno je trenutno do 66 epizode, ovo ostalo moras gledati na youtube... Postoje neki profili na instagramu gde su neke bitne scene prevedene na engleski.. Otprilike su preveli sve bitno iz svih epizoda.

Jel neko gledao novu epizodu? Malo je konfuzno, Banu je umrla? Serkan smrtno bolestan koliko vidim.. Meral sve gora... Ako je neko uspeo da isprati epizodu, bilo bi lepo da okaci ovde sadrzaj kako bismo razumeli i mi ostali kojima turski nije jaca strana
Branilaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 14:14   #37
uopće ne razumijem ovo sad. kako to da su ejlul i serkan prekinuli?iako, moram priznati da ja imam nepopularno mišljenje. meni serkan bolje paše uz cemre. al ak se s njom spetlja i onda umre od te neke bolesti onda će ona izgubiti drugog dečka po redu. to je previše.
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 01:16   #38
Quote:
just-do-it kaže: Pogledaj post
uopće ne razumijem ovo sad. kako to da su ejlul i serkan prekinuli?iako, moram priznati da ja imam nepopularno mišljenje. meni serkan bolje paše uz cemre. al ak se s njom spetlja i onda umre od te neke bolesti onda će ona izgubiti drugog dečka po redu. to je previše.
Draga moja Kasniš Eyul i Serkan su prekinuli u drugo setzoni jer je on bio ljbomoran na Atakana a osim u toga je u najboljij namjeri ispričao novinaru priču o tome kako kemal zlostavlja ejlul da porušio kemalovu priču da eyul zarađuje i ne uzdržava familiju ali eylul mu je zamjerila što je njezinu priču bez njenog dopuštenja ispričao novinaru imolila atakana da joj pomogne zaustaviti priču u novimama on je to učinio. ionda je jednom otišla na snimanje a serkan je taj dan imao prvi nastup na ulici i bila mu je vrlo bitna eylulina potpora ali kako joj je oskrsnuo posai i vidjela je da će zakasniti nazvala je cemre i nju zamolila da se idse nač sa serkanom i tu je počeo špo meni početak kraja serkan joj je predbacio da je on uvijek bio uz nju a ona nijhe mogla doći jednom kasd je njeremu bilo bitno a i tu se on počeo zbližavati sa cemre istina je da je nakratko izgledalo da su se pomirili kad mu je napravila ljiubomornu scenu zbog merve ali onda je onda je nazan strpala defne u dom i dok se brinula za defne cemre se polako počela ponovo zbližavati sa serkanom i nazan , a još je više cemre i serkana povezao eylulin nestanak mada je cemre se htjela od njega udaljiti nakon što joj je eylul priznala da je još zaljubljena u njega ali serkan je otvoreno rekao cemre da su on i eylul davno prekinuli na što mu je cemre rekla eylul je još zaljubljena u tebe a on joj je na to rekao ja se ne želim udaljiti od tebe i eyul je čzula taj dio razgovora i odsječala se izdanom- onda je došala ta mesudina smrt pa kemalova otmica bušre i kemalova ponovna otmica eylulali ovaj puta i kader i eylulina navodna smrt što je još više povezalo serkana i cemre. Ako se sjetimo početka serije Cemre je bila ludo zaljubljena u Serkana on jre bio njena prva ljubav valjda još od djetinjstva i jako je patila kadsd jesaznala da je on s Eylul ali se makla prijteljici s puta i onda se zaljubila u gokhana ali da budemo iskreni mislim da serkana nije nikad potunio prebojela. Iskreno kao par i meni mgo bolje erkan paše sa Cemre nego sa Eylul ali u ovom trenutku ne mogu to progutat s tog aspekta što su Eylul i Cemre najbolje prijateljice kako sama cemre kaže sestre ma da nmaju istu krv.
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 11:52   #39
Quote:
ebru kaže: Pogledaj post
Draga moja Kasniš Eyul i Serkan su prekinuli u drugo setzoni jer je on bio ljbomoran na Atakana a osim u toga je u najboljij namjeri ispričao novinaru priču o tome kako kemal zlostavlja ejlul da porušio kemalovu priču da eyul zarađuje i ne uzdržava familiju ali eylul mu je zamjerila što je njezinu priču bez njenog dopuštenja ispričao novinaru imolila atakana da joj pomogne zaustaviti priču u novimama on je to učinio. ionda je jednom otišla na snimanje a serkan je taj dan imao prvi nastup na ulici i bila mu je vrlo bitna eylulina potpora ali kako joj je oskrsnuo posai i vidjela je da će zakasniti nazvala je cemre i nju zamolila da se idse nač sa serkanom i tu je počeo špo meni početak kraja serkan joj je predbacio da je on uvijek bio uz nju a ona nijhe mogla doći jednom kasd je njeremu bilo bitno a i tu se on počeo zbližavati sa cemre istina je da je nakratko izgledalo da su se pomirili kad mu je napravila ljiubomornu scenu zbog merve ali onda je onda je nazan strpala defne u dom i dok se brinula za defne cemre se polako počela ponovo zbližavati sa serkanom i nazan , a još je više cemre i serkana povezao eylulin nestanak mada je cemre se htjela od njega udaljiti nakon što joj je eylul priznala da je još zaljubljena u njega ali serkan je otvoreno rekao cemre da su on i eylul davno prekinuli na što mu je cemre rekla eylul je još zaljubljena u tebe a on joj je na to rekao ja se ne želim udaljiti od tebe i eyul je čzula taj dio razgovora i odsječala se izdanom- onda je došala ta mesudina smrt pa kemalova otmica bušre i kemalova ponovna otmica eylulali ovaj puta i kader i eylulina navodna smrt što je još više povezalo serkana i cemre. Ako se sjetimo početka serije Cemre je bila ludo zaljubljena u Serkana on jre bio njena prva ljubav valjda još od djetinjstva i jako je patila kadsd jesaznala da je on s Eylul ali se makla prijteljici s puta i onda se zaljubila u gokhana ali da budemo iskreni mislim da serkana nije nikad potunio prebojela. Iskreno kao par i meni mgo bolje erkan paše sa Cemre nego sa Eylul ali u ovom trenutku ne mogu to progutat s tog aspekta što su Eylul i Cemre najbolje prijateljice kako sama cemre kaže sestre ma da nmaju istu krv.
imam kratko pitanje: kad će kemalu biti kraj?????????ne mogu gledati dok je on prisutan, želudac mi se okreće. hvala unaprijed
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 16:29   #40
Quote:
cincamarinca2 kaže: Pogledaj post
imam kratko pitanje: kad će kemalu biti kraj?????????ne mogu gledati dok je on prisutan, želudac mi se okreće. hvala unaprijed
Evo ubij me, ali ne znam točnu epizodu kad će on skončati, ali da te utješim, hoće, iako će jako puno zla još učiniti od onoga što se trenutno prikazuje na našoj tv.

Teško je gledati ovu seriju. Priznajem.

Ja sam pretrčavala na YT bez prijevoda pa zato i ne znam točnu epizodu. Ne znam čak ni na kojoj smo sada.
Mislim da Kemal skonča negdje u 81 ili 82.Sada se u Turskoj prikazuje 94.
Mislim da je nova negdje na 68 ili tako nešto.

Međutim da je samo Kemal negativa u seriji, čovjek bi nekako sve prebolio, ali Zehra je specijalac prve kategorije, s tim da je ona za psihološko ratovanje.

Ja samo znam da su kod mene svi živi odustali , ja premotavam po YT čisto za vidjeti kaj ima, ali oni jednostavno ne prestaju s crnilom, ne prestaju.
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:57.