Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2018., 20:22   #81
Draga Dakle da još malo nastavim o Meral vratila bih se malo na 86 epizodu i njezin prvi san .
Meral. Djedice mogu li na ljuetovanje u Bodrum
Djed: Naravo gdje god želiš
Meral.: Meral i u Pariz
Djed . Naravno
Meral: djedice puno te volim, sreča što si moj djed.
Dolazi Kader
Kader Jadnice. Izdajice.
MMeral Kader šti ti je. je si li poludjela
Kader. Prevarila si me zbog novaca. A bile smo sestre.
Meral: I jesmo.
Kader: Nisi mi Sestra. Čak mi nisi ni prijateljica. Mrzim te . Gubi se. Hajde
Meral: Ovo je moja kuča.
Kade. Nije saznala sam tvoju laž
Djed. što se događa
Kader Lagala vam je jadnica.Vaša prava unuka sam ja G sadri
Djed: JHe li to točno Meral.
Meral. Djedice , mogu objasniti
Kader : A što? Lažljivice gubi se
gMerak. Kader nemoj, mogu ti objasniti , nemam kamo
Kader . Gubi se na ulicu
Meral. Kader slušaj me. oprosti mi
Kader . Gubi se Nilkkad Ti neču oprostiti.
Meral.: Kader ne ostavljaj me moluim te
Kader; Gub ise
Meral Viče Kader i budi se iz sna. vidi se da Meral muči savjest i kud sreče da je tada smogla snage i sve priznala Kader je se kasnijree njezin san obistinio na najgori način ne samo da ju je Kader izbacila na ulicu nego ju je i oposla u zatvor u kojem je skoro poginula. i ne samo to ponizila ju je pred cijelim sveučilištem. Pitam se jeli vijedilo toga.Slažem se i s tobom da je Meral podjeljena nije ona loša osnoba jednostavno je teško nakon što je okusila bogatstvo teško se vratiti na staro ali nije svjesna koliko će joj još grizodušja i u koliku će opasnost dovesti sebe djevojkjke da nešto razjasnim i utvrdimo glradivo da li se onaj požar koji se nama činio tako stvaran dogoduio iuili je bio dsan plod Meralinog grizodušja ne kiužim jer na početku treče sezone oni preuređuju dom jeli ga to preuređuju zbog požara koji se u njemu desio ili zbog nečeg drugog molim te odgovori mi na to pitanje to bi mi puno pomoglo pri shvačanju i komentiranju one posljedne scene udomu na kraju druge sezone a i to nije jedina scena koju želim rokometirati s tobom imna ih još barem tri. Ali molim te odgovor i nastavljamo komentiranje i razmjenu mišljenja je ne zsam kad oyo nanjkerava nastaviti s objavom novih epki iako su potvrdsili da će i dalje nove epke objavljivati samo nisu rekli kad će objaviti novu epizodu čekam tvoj odgovor ikom na ovaj post pa da nastavimo analizitrati 88 epizodu a još ima toliko toga što želim komentirati s tobom iz 88 epizode
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 20:50   #82
Požar se zaista dogodio, Banu je umrla, devojke su bez posledica preživele... Sve su one to pričale, nisu prikazali nijednu scenu, nego sam ja našla preko sajta. Dom je izgoreo u potpunosti, tako da su dobile novu zgradu, žive u potpuno novoj zgradi. U pravu si za odnos Meral / Kader. Meral dovoljno dobro zna Kaderino razmišljanje, zato joj nije ni rekla, zbog nekog straha, ali i zbog straha da se ne vrati opet u sirotište. Prosto je pretpostavljala Kaderinu reakciju.... E onda kad se bude izdešavalo sve posle, vidimo Kaderine gene, gde se menjaju njena ponašanja u sekundi..... "Volim te ali te moram dobrano kazniti, po koju god cenu to bilo".... Draga moja, tako mi je žao što ova serija nema više fanova, prosto nije predstavljena publici na pravi način
Branilaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 22:20   #83
Predviđen je kraj Kirgin Cicekler u junu, kako navode u Turskim medijima... Još je krajem prošle godine, 11.2017, krenula vest da je glumica koja glumi Songul je trudna već 4 meseca, čime joj termin završava u maju, odnosno 5 mesecu ove godine, tako da će imati mogućnost ili da ubiju Songul u seriji ili da završe do maja. E sad, producenti su izrazili navodno veliku razočaranost opadanjem gledanosti serije, jer su treutno konstantno top 8, a 104,105 epizoda su im epizode sa gledanosti u AB rangu u turskoj sa po 2,33%, što je ubedljivo najgori rejting koji su ikada imali za neku epizodu ove serije.

Ja iskreno mislim da je dovoljno da završe ovu sezonu, i da to bude kraj serije, jer ne verujem da će moći da podignu gledanost serije kao nekada, dok su imali Kemala, Mesude, Banu među zlikovcima... Draga javljam šta saznam, ovo su informacije koje sam otkrila sa EMDT foruma gde pišu ljudi koji poprilično aktivno prate turske medije, a ponešto od toga sam našla i ja sama.
Branilaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 22:40   #84
Dakle draga prije svega hvala na odgovoru i pojašnjenju a sad se opet vračamo na 88 epizodu na kraju ču se opet vratiti na požar
Ali sad Idemo malo na spoj Serkan Cemre sigrumna sam da čes se i ti samnom složiti da je to spojo
Cemre: sušam Te serkane
Serkan: Zašto?
Cemre : Kako Zašto zvao si me da razgovaramo
Serkan: Oprosti . Malo sam uzbuđen
Cemre. Zašto što se dodgodilo?
Serkan. Cemre želio sam ti reči neke stvari , htio sam ti ih reči još jučer dpok smo plesali. Znaš zašto nisam
Cemre: Da. Da pomočnica nije na vrijeme upala u Meralinu sobu, napadačica joj je mogla pzbiljno nauditi.Nastavi
Serkan: Pojedimo kolač pa ćemo razgovarati
Cemre: Dobro.
Konobar : U slast
Cemre: pogriješili ste. Mi smo samo prijatelji možda je kolać za drugi stol
Konobar. Ne kolač je za voj stol.
Serkan. cemre kolač je za Tebe
Cemre. Kako ti si ga naručio
Serkan.: Cemre mi se poznajemo od djetinjstva, skupa smo odrasli, svašta smo skupa proživjeli. čak su nas skupa i zalili betonom i pokušali ubiti.
Ja več neko vrijem osječam prema treebi nešto više od priajteljstva.Ne želim ti više biti samo prijatelj
Cemre: a Eylul
Serkan . Ona je rekla da više nismo zaljubljeni. Znam da i ti nešto posječaš prema meni. Želim da budemo zajedno Nemoj me odbiti
Cemre: Neču te odbiti. Treba mmi vremena da prihvatim
Serkan dobro mogu čekati
Nije Cemre potrebno vrijeme da pristane na Serkanovu ponudu več eylulin balgoslov da se baci u naručje Serkanu bez osječaja krivnje. Serkanu je trebalo da ih Kenđmal zalije betonom i gotovo ubije da shvati da Cemre a ne Eylul ljubav njegova života . Osim toga ion se Eylul vratio samo iz sažaljenja i zato što ga je što ga je cemre odbila zbog grižnje savjesti. Nije Serkan mogao oprosti Eylul bjeg s Atakanom mah je to proglasio izdajom i time da ga ona više nevoli tj da je pobjegla s Ataknom jer se zaljubila u njega , noiije imao mozga da shvati da je Eylul pobjegla s Atakanom jer je mislila da će na kraju biti sigurnija s Atakaniom nega sa njim Serkanim nije mogao shvatiti da je eylul vjerovala da će ih Kemal prije nači nego ako pobjegne s Ataknom i osim toga da im ni Nazan neće dati mira. Osim toga nije joj mogao oprodstiti što je glumila smrt koliko god mu pokušavala objasniti da je to od nje tražila policija A da je vidimo kako je završila Serkanov velika ljubav prema Cemre je završila zbog jednog nesporazuma , a da se on njioj nije cijelu noć javljao moraala bi vjerovati njemu a on nema ni malo povjerenja u nju. Vise vjeruje lažima nego svojoj djevojci.Nisu li cure zbog Serkana i Guney završile osramočene na testu djevičansva. Ali Guney se nakon toga okajo, promjenio se , odrastao sazrio, Kader je u oppočetku iskoristila Merta jer jedina ona u društvu nije imala dečka , onda je Mert postao negativac koji je bio zaljubljen u Songul pa poslje pokušao iskoristiti Meral ali i on se pokajao , promjenio , odrastao i sazrio i sad su on i Meral Sretni zajedno. Ali Serkan je i dalje osato na istoj razini s početka serije ista ljubomorna budala ali nažalos Cemre je sljepo zaljublhjena u njega iako je ne zaslužujree dojma sam da bi nju tak raskid potpuno uništio.
Drguga scena koja me se dojmila
Razgovor cura i cemre u domu
Cemre. Cure. Moram van nešti reči. Serkan me pitao da budemo skupa
KaderDakle draga prije svega hvala na odgovoru i pojašnjenju a sad se opet vračamo na 88 epizodu na kraju ču se opet vratiti na požar
Ali sad Idemo malo na spoj Serkan Cemre sigrumna sam da čes se i ti samnom složiti da je to spojo
Cemre: sušam Te serkane
Serkan: Zašto?
Cemre : Kako Zašto zvao si me da razgovaramo
Serkan: Oprosti . Malo sam uzbuđen
Cemre. Zašto što se dodgodilo?
Serkan. Cemre želio sam ti reči neke stvari , htio sam ti ih reči još jučer dpok smo plesali. Znaš zašto nisam
Cemre: Da. Da pomočnica nije na vrijeme upala u Meralinu sobu, napadačica joj je mogla pzbiljno nauditi.Nastavi
Serkan: Pojedimo kolač pa ćemo razgovarati
Cemre: Dobro.
Konobar : U slast
Cemre: pogriješili ste. Mi smo samo prijatelji možda je kolać za drugi stol
Konobar. Ne kolač je za voj stol.
Serkan. cemre kolač je za Tebe
Cemre. Kako ti si ga naručio
Serkan.: Cemre mi se poznajemo od djetinjstva, skupa smo odrasli, svašta smo skupa proživjeli. čak su nas skupa i zalili betonom i pokušali ubiti.
Ja več neko vrijem osječam prema treebi nešto više od priajteljstva.Ne želim ti više biti samo prijatelj
Cemre: a Eylul
Serkan . Ona je rekla da više nismo zaljubljeni. Znam da i ti nešto posječaš prema meni. Želim da budemo zajedno Nemoj me odbiti
Cemre: Neču te odbiti. Treba mmi vremena da prihvatim
Serkan dobro mogu čekati
Nije Cemre potrebno vrijeme da pristane na Serkanovu ponudu več eylulin balgoslov da se baci u naručje Serkanu bez osječaja krivnje. Serkanu je trebalo da ih Kenđmal zalije betonom i gotovo ubije da shvati da Cemre a ne Eylul ljubav njegova života . Osim toga ion se Eylul vratio samo iz sažaljenja i zato što ga je što ga je cemre odbila zbog grižnje savjesti. Nije Serkan mogao oprosti Eylul bjeg s Atakanom mah je to proglasio izdajom i time da ga ona više nevoli tj da je pobjegla s Ataknom jer se zaljubila u njega , noiije imao mozga da shvati da je Eylul pobjegla s Atakanom jer je mislila da će na kraju biti sigurnija s Atakaniom nega sa njim Serkanim nije mogao shvatiti da je eylul vjerovala da će ih Kemal prije nači nego ako pobjegne s Ataknom i osim toga da im ni Nazan neće dati mira. Osim toga nije joj mogao oprodstiti što je glumila smrt koliko god mu pokušavala objasniti da je to od nje tražila policija A da je vidimo kako je završila Serkanov velika ljubav prema Cemre je završila zbog jednog nesporazuma , a da se on njioj nije cijelu noć javljao moraala bi vjerovati njemu a on nema ni malo povjerenja u nju. Vise vjeruje lažima nego svojoj djevojci.Nisu li cure zbog Serkana i Guney završile osramočene na testu djevičansva. Ali Guney se nakon toga okajo, promjenio se , odrastao sazrio, Kader je u oppočetku iskoristila Merta jer jedina ona u društvu nije imala dečka , onda je Mert postao negativac koji je bio zaljubljen u Songul pa poslje pokušao iskoristiti Meral ali i on se pokajao , promjenio , odrastao i sazrio i sad su on i Meral Sretni zajedno. Ali Serkan je i dalje osato na istoj razini s početka serije ista ljubomorna budala ali nažalos Cemre je sljepo zaljublhjena u njega iako je ne zaslužujree dojma sam da bi nju tak raskid potpuno uništio.
Drguga scena koja me se dojmila
Razgovor cura i cemre u domuo si mu ti odgovorila
Cemre. Nisam Ga odbila
Eylul. Ti si mi sestra. Znaš koliko volim Serkan . Ja ću biti najsretnija ako ste vi stretni
Cemre. Stvarno tako misliš. Stvarno nemaš nimalo gorčine u sevbi
Eylu. Nemam. Dođe do Cemre i zagrle se
Cemre . Puno ti hvala Eylul. Ne želim te izgubiti
Eylul Mi smo sestre, svašta smo zajedno prožoivjele i nismo se razdvojille. Nečemo niu safd
To pokazuje da je Meral u pravu kad kaže da Eylul ima največe srce koje je ikad vidjela. Jer ja ne bih moga pet minuta nakonprekida s dećkom tom istom dečkiu poželjeti sreču sa svojiom najboljom riajteljico,m jednog dana možda ali odmah ne sigurno ja mogu shvati da se smatraju sestrama i da djele gotovo sve ali ne mogu shvatiti da jele ukus i kjubav prema istome dečku ali život nam priča čudsdne priće.
Čekam tvojekomentare jer još imam dvije stvari iz te druge sezone 88 epizode koje bih htjela prokomentiratui s tobom
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 00:43   #85
Džemre je po mom mišljenju apsolutno ispravno postupila... Pre svega, nije dirala Ejlul još na početku serije, iako je bila zaljubljena u njega. Nije prihvatila Serkanovu ponudu sve dok joj Ejlul nije dozvolila i odobrila. Serkan mi je najljigaviji turčin kakvog retko viđam u serijama. Ee pa on nije časio časa da juri za Džemre.... Je li toliko bilo teško da sačekaš, da se stvari malo ohlade? Sve je meni jasno, draga, oni nemaju vezu već duže vreme (Serkan i Ejlul), to više nije to, davno su se ohladili itd, ali čoveče pretera ga.... A videli smo kakva je ta ljubav između Serkana i Džemre, koji je otvoreno vređa i muči, a devojka ni kriva ni dužna, mogla je da iskoristi svu slobodu ovog sveta, ali ne, pokorna je prema Serkanu, a on to ne vidi, i zato mi je on nikakav čovek.... Sad se sećam Meralininih reči kad kaže devojkama "Šta sve toliko vidite u Serkanu?" Jer istina, on jeste fin, ali to je to, toliko imam o njemu da kažem.

Po mom mišljenju, Ejlul (glumica) je odradila maestralno one dve scene (prva kada joj Džemre kaže da je dobila ponudu od Serkana), (druga kada ih posmatra kako plešu).... Jer, po njenom licu, mi vidimo da ona pati, a onda vidimo da se odjednom ona sama vraća u normalu, verovatno kaže sebi "Ejlul to je prošlo, on ti je bio prva ljubav i to je to, ne osećaš ništa prema njemu i vreme je da ga oslobodiš"... I u tom momentu se nasmeje i nastavlja dalje, verovatno sa mišlju "I to je život, ne možeš braniti ljudima koji se vole zarad ljubavi koja više nikad neće biti ista". Prosto, tačno vidimo po licu da joj je u početku krivo, ne zbog njih dvoje nego zbog sebe, što je ta ljubav propala, a onda vidimo da se ona pomirila sa činjenicom i da je hrabro nastavila dalje. Sve u svemu, oni su deca, jer imaju tek 18 godina, nikakva iskustva, i ne možemo reći da su trebali da znaju kako da se ponašaju, mladi su i ne znaju kako da pristupe današnjem svetu. U odnosu na Serkana, Džemre i Ejlul su puno gorih stvari proživele i dosta su zrelije od njega, što je vidno očigledno, a on hrli glavom bez obzira, kao svi mladi ljudi. Zato se on i ponaša tako, ali opet, i on je proživeo mnogo toga sa njima, trebalo bi da zna kako treba da se ponaša u životu.




Draga moja, malo mi je sve to čudno sa Songul. Ovamo je sa svojim prijateljicama danonoćno, žive, dele i sve, i onda ona nije smogla hrabrosti da pita Meral da li može da joj da pare da se upiše na fakultet..... Još gore, krila je i od Guneja, a ona nije ni kriva ni dužna što je Zehra potrošila pare na sebe..... Kao da gledamo u drugu Songul. Ja iskreno, mislim da se tu radi o mnogo dubljoj priči... Ne znam šta ti misliš, ali moje mišljenje je da je Songul shvatila da neće tako lako moći da završe zajedno, kao i da neko mora da se žrtvuje i da radi jer u suprotnom neće stići oboje da završe fakultet. Isto tako, treba se brinuti i o Zehri, trudna je i ona, svesna je Songul da njima nema ko da pomogne i da moraju sami da se brinu o sebi, tako da verujem da ju je to odvratilo od bilo kakve ideje da upiše nešto dalje.... To je život, desila se zehra, umre joj otac, previše obaveza... Ona je prosto izgubila svoje ambicije i nadanja koja je imala nekad, planirala je verovatno da stanu na noge zajedno kada Gunej završi prvu godinu pa da krene i ona sa školovanjem, ali ostane još i trudna, tako da to je jedna životna priča kao uputstvo svim mladim ljudima koji je gledaju... Da nikad ne treba propustiti nijedan trenutak života, kao ni šansu, jer posle toga, retko će se ista i otvoriti ponovo....


Scena sa Gunejem i Harikom mi je bila isto pomalo čudna. Gunej je predivan mladić koji nikada ne bi prevario Songul, ali bio je totalno zbunjen kada mu je luda Harika došla i krenula da ga ispituje, pa čak i telefon uzela... Odvratna mi je. Još Ejlulina reakcija kad kaže Songul "Čuvaj Guneja"... Ispade Gunej skroz nestabilna osoba a nije.

Jedva čekam dalju diskusiju dragaa
Branilaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 19:31   #86
Draga prije svega da tinzahvalim na informaciji okkonrajanja serije u turskoj zapravo i ja sam prepostavila da je ovo pšojednja sezona zbog turdnoče glumice koja glumi Songul, samo se nadam da što ju snimizti još preostalih 20 epizoda ili kolikon je večćpreiostalo dio lipnja da neće uzbog geledanosti po obuičaju seriju ubrzati i završiztti u tri epizode. Doše nek pomire cure i odmah završe seriju ako hoće mada bih ja voljela da ide u miro do lipnja ali čisto sumljem
E da se Još Malo vratim na 88 epizodu serije.
Razgovor Defne- Nazan prvi njihov lijepi razgovor majke i kčeri nakon dugo vremena
Defne: Ja sam glupaća. Kakon sam mogla zamjeniti pitanja. Gubim godinu
Nazan: Nema veze. Ionako se nisi puno trudila ove dogine ., druge godine češ se više truditi.
Ne želim više čuti da tako pričaš o sebu. Ti si pametna djevojka
Defne. Nisam te nala cxijemiti zar me?
Nazan. Ne govoriti
Defne. Nije nas nikad voljel azar ne?
Nazan. tko
Defne pa naša biološka nmkjkla.
Nazan. Natravno da vas je voljela . Ali život je takav
Defne. Jeli nam ona dala imenba
Nazan: Ne nije , pitala sam je želi li nije željela
Defne. Više Je ne želim nači. Neču život potratiti tražeči onu koja mi nije htjela ime dati.
Imam jednu majku . to si ti. Zagrli je
. Nazan.. dušo moja onda ke Nazan počen škakljati.
Defne kaže ne mama ne radi gto
Naza. Još si uvijek moje dijete
Iako je Nazan bila uvijek daleko od moje miljenice drago mi je što je Defne konačno shvatgila koliko je ona voli zapravo koliko god Nazsan u životu zla napravila moramo joj priznati da je Serkana i Defne uvijek branilkla ko lavica i bilka spremna umrijeti za njih baš kao prava majka. Ovaj njihov topao razgovor me podsjetio na predivne nezaboravne trenutke iz iodnosa MEral injezine nikad prežaljene majke Seger na dobra stara vremena
A sad idemo Na požar
Banu u daljnjem tekstu ču je zvati anđeo smrti a ponekad i sotana jer se ne mogu odklučiti što je ona dakle krečem na posao
Sotona se šulja po domu i ulazi u sobu usnulih djevojaka Gleda ih i uzima Eylulin mobietl i šalje porukuu Mera
Sotona u poruci piše: Meral moramo hitno razgovarati. Dođi odmah ovamo Kader šalje poruku
Meral spava i budi je signal da je dobila poruku.Meral koja nije svjesna daje Banu u domu
Curama čita poruku.
Meral: Što je sada ? da im se nije nešto dogodilo? Spaničeno zove Eylul. Ne javljaju se. Sigurno se nešto dogodilo sva uspaničena juri udom
U domu ulazi u sobu od djevojaka
Meral. Cure. Eylul, Cemre, Kader jeste li dobro. Probudite se.
Bogu hvala.Dobro ste
Cemre: Što je?
Eylul: Što ti radiš ovdje?
Meral kader mi je poslala poruku sa tvog mobitela , rekla je da je hitno pa sam se uspaničila
Dobro ste zar ne?
Kader: Nisam poslala poruku.
Mreral. Zezaš me? Pogledaj. Pokaže joj poruku. Vidi
Kader: Nisam je poslala . Stvarno
Eylul: Nisam ni ja
Cemre. Tko je onda poslao
Otvaraju se vrata i anđeo smrti ulazi u sobu u rukama sa upaljenom svječom
Anđeo smrti. Ja sam je poslala
Kader: mama? Anđeo. Smrti : Mama, da: Koju nijednom nisi posjetila u ludnici
Okreče dse i zaključava vrata
Cemre: Zašto zaključavaš? Kako si ušla? Hedoš, Hedoš
Eylul: Hedoš pomozi. Hedoščuješ li nas Hedoš. Hedoš
CemRe. Čuješ li nas? Hedoš. Striko Rusteme
Anđeo smrti: Nikom ni je palo na pamet da se ovdje skrivam
Ali dobra majka ne ostavlja svoju djecu. Zato sam ti došla Kader
Zašto me tako uplašeno gledaš , zlato mamino?
Kader: ne diraj me
Kader: Meral učini nedšto
Meral. Gleda Mobitel
Anđeo smrti: Pusti to
Cemre.: Meral je si li dobro
Kader: Jesi li dobro
Anđeo smrti. Nemoj je ni u kom slučaju žaliti. Ona tebe nije žalilaOve noćo ćew se promijeniti životi dviju osoba. Samo malo. Možda triju jer ja ču opet biztti bogata kao nekoć
Eylul: Hedoš
Cemre. Miolim te pomzi. Otvori vrata
Eylul. Strikio rusteme
Cemre: Čujete li nas. Neka nas netko čuje, molim vas
Eylul: Pomozi . Hedoš. Striko Rusteme
Cemre. Spasi te nas. Pomozite nam
Eylul: Razvalite vrataCemre: Strikoio Rustem molim te včuj nas
Hedoš Kakva je to vika
Cemre. Otvorite vrata. Hedoš
Hedoš: Cure.
Eylul. Hedoš
Cemre. Hedoš brzo zovi policiju
Hedoš : Cure vičete u jedan glas. Što se događa
Kader. Moja mama je ovdje
Hedoš .Što?
Eylu. Heoš
Hedoš. Cure
Kader. Molim te otvori vrata
Meral. Gori
Anđeo smrti. Ne prilazite mi
Meral. Teta Banu dozvoli nam da ugasimo vatru
Anđeo smrti. Prvo ćemo riješiti ovu stvar
Meral, će vam nešto reći. Hajde Meral
Hedoš. Cure
Eylu. Hedoš otvori vrata. Otvori Molim te
Cure što se zbiva
Kader. Mam otvori vrata, Molim te otvori da izađemo
Anđeo smrti. I ja sam tebe zazivala kad su me bacili u ludnicu. Nisi se ni ostvrnula
Kader.: Ovo je između nas dvije. Pusti moje sestre da idu molim te
Anđeo Smrti: Tvoje sestre? I ona ztti jee Sestra? Ah Kader, tako si glupa.
Uvijek si bila glupa. Proklet dan kad sam te potražila. Uništila si mi život
Neka se nitko ne miće:,
Kader . Eylul makni se
Anđelo smrti. Uplašile ste se? Zašto ? Kader ljubavi s tobom sam
Zar Misliš daa želim da nastradaš
Kader. Molim te otvori vrata, pa ćemo razgovarati
Cemre. Reta Banu molim te
Anđeo smrti. Meral ništa ne govori
Dakkle anđeo smrtii u daljnjem tekstu Sotona
Sotona: Ovdje je kao u paklu sada? Meral znaš da zaslužujreeš goriti u paklu
Jer si prevarila moju naivnu kčer. Ali mene nisiž
Meral. Dobro dobro. Sve ču reči samo otvori vrata da ne izgorimo
Sotona. Ne , otvori li otiči ćeš Sad reci
Hedoš : Doniop si sjekiru Rusteme
Cure. Hedoš
Kader. Ubila si Umut . Ubila si moju malu sestru
Sad ćeš ubiti mene. Ubij.
Sotona: Pazi kako razgovaraš sa mnom. . Ovdje sam radi tvoga dobra
Cemre: Eylul moramo otvoriti prozor
Kader: Ne bojim te se. Ne bojim te se
Sotona. Pusti
Kader. Hajde, ubij me
Cure. Kader
Sotona. Pusti
Kader. Ne bojim te se hajde
Cure. Kader
Kader. Hajde
Sotona. Nemoj
Kader : hajde
Cure: Kader
Meračl. Kader
Cemre : Što si učinila
Sotona . Kčeri
Cemre. Ne prilazi
Merač. Kader molim tew nemoj umrijeti . Kader. K
Kader nemoj umrijeti molim te Kader
Eylul Hedoš otvori
Meral : Kader
Eylul. Hedoš , Hedoš
Meral. Kader
Eylul Striko Rusteme
Meral. Cemre , Cemre
Eylzul: Hedo , Hedoš
Meral.: kader. Cure
Eylul:Heedoš , Hedoš
Maral, Eylul. Što sam to učiniklla' Što sam učinila Kadr molim te oprosti mi sestro
Banu je stvarno pravi anđeo smrti ili sotona odkud njoj bilo kakkvo pravo sda osuđuje
Meral , i zahtjeva nešto od nje.Nije ona nikad mislila na kaderino dobroo njoj je samo bilo
U cilju da se preko Kader , domogne bogatstva i vrati nekadašnjem životu.
Toj luđakinji upšče nije došlo do mozga da ugrožava i Kader svojim postupcima
Nakon svih svojih djela je zadnja koja ima pravo bilo koga osuđivati a ka,mmoli
Kader i Meral. Meral pomalo shvača što je učinila ali je strah i dalje jači od nje i
Dalkjwee osdlučje šutjeti. Svako na njezinom. Prekasno potaje svjesna kud jhje njezina
Izdaja dovela i prestraljena je time. Da budemo jasni Ne pravdam Meraline
Postupke jer nemaju opravdanja kako tavo nešto možeš napravitiu
Nekome koga zoveš sestrom ali isto tako mogu shvatiti u neku ruku i Meral
Xcijeli život im je sve nedostajlo , bile su ponižavane zato što siročad i bez , novca
Onda je pronašla majku i kad je konačno izgledalo da če dotaknuti komaddić
Sreče uz mjaku na onako jeziv način je gubi ona scebnna kad njezino tjelo
Pronalazi onako na smeču kao da nije bila ljudsko biče ostao mi je neizbrisiv
I sada malo okusi bogatsvo i opet kraj. Pitaš se zašto Siongul nije smogla hrabrosti
Da moli Meral novac za studij koji bi jpoj ova sigurno dala nije li
Sadri ponudiuo da svinm prijateljicama plati faks. Kod Songul se ne radii o nedostatku hrabrosti , sramu ili nedostatku ambicije i borbenosti več jednostavno o njezinom vlastitom ponosu kojehg
Smo jaklo dobro upoznali jer ga je vrlo ćesto primjenjivala na guneyiu i potrebi da se dpkaže i žrtvuje
Toliko za sad
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 20:31   #87
Slažem se draga, scena sa Defne i Nazan je bila predivna.... Ja iz nekog čudnog razloga gotivim Nazan, ona ovde dođe kao jedina normalna majka koja ne bira sredstva da bi zaštitila svoju decu. Nekada je obožavam, nekada mi je odvratna, ali sve u svemu, ona je jedan od onih negativaca koje prosto moraš voleti.

Banu se ceo život borila samo za pare, nikada nju nije bilo ni briga za bilo koje dete koje je jadno ispalo njeno. Ja stvarno mislim da je ona pretekla i Kemala po zlu, ozbiljno, onako bolesna osoba ne može biti čovek, a kamoli majka 3 dece od kojih je jedno ubila...... I onda ide kraj scene u kojoj je ona probola Kader u onom požaru, a onda krenula da se brine je li živa..... Hvala gospodu pa je umrla, ali mene mnogo zanima kako bi tekla radnja da je ostala u životu, kako bi se borila za novac i sve ostalo, a to bi promenilo priču iz korena....

Jeste, Songul je pre svega ponosna, ali i dalje mislim da je jedna njena strana tako razmišljala, da nema ko i kad da se brine o Zehri i detetu, a kamoli da plaća kiriju, dugove i ostalo što ide sa tim. Mislim da su se tu preplitali i ponos i ovo drugo što im je svakodnevnica od koje ne mogu pobeći.
Za sad toliko draga
Branilaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 00:18   #88
Ou draga, možda loše vesti

Serija nam se završava ove sezone, serija koju puštaju nakon Anđela, odnosno Kirgin Cicekler, se zove 8 dan (osmi dan), a čim imaju spremnu seriju koja treba da nam smeni anđele, znači da mogu da završe Anđele i pre juna, ukoliko padaju sa rejtingom, znači kad god hoćeš . Na kanalu D su samo ove nedelje odlučili da prekinu sa 3 serije zbog loše gledanosti, tako da sada Anđeli moraju ozbiljno da se poprave sa pričom inače će prekinuti seriju pre vremena....
Ja nisam ni videla da su u ponedeljak na tv-u stavili i popularnu tursku seriju "Crno bela ljubav", i time nam praktično uzeli i ono malo gledalaca..... Ako se ne poprave, biće svašta.... Izgleda da Turci vole samo zle stvari poput Kemala i Banu, ovo lepo im je dosadno ...

Baš sam se razočarala
Branilaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 12:29   #89
"Serija "Osmi dan" pocece sa emitovanjem u martu na ATV kanal. Prema glasinama, rukovodstvo kanala priprema projekat koji ce zameniti seriju "Ranjeno cvece". Medutim,producenti Ay Yapim-a nisu zadovoljni konkurencijom koju ima nj ihova serija 'Jama",pa instistiraj u da se serija prebaci u cetvrtak. Sve ce to zavisiti od uspeha iii neuspeha serije "Ptice
bez krila". "

izvor: Despine Team

http://despine.net/zavrsava-se-serija-ranjivo-cvece/

http://despine.net/serija-osmi-dan-u-martu-na-atv/
Branilaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 13:13   #90
Da draga čim sam pročitala tvoj post o gledanosti serije Kirgin Cicekler ili ranjivom cvijeće u turskoj
Počela sam se pribojavati scenarija da scenaristi zbog srmoglavom pada reytinga ne završe našu seriju u tri naredne epizode. Ne znam snimaju li još o prepostavljam ako snimaju da bi ovaj tjdan kada ide 107 epizoda oni trebali snimiti 110 i tako redom do kraja .Jer uvijek je bilo takio kod turaka da su seriju snimili tri epizode unaprijed od one koja se trenutnio daje. Bilo bi jako lijepo da nam unatoć gledanosti dovedu ovu posljednju sezonu do nekog smislenog kraja u svibnju ili kao što je običaj u lipnju iako čisto sumljam poznavajući turke onii će seriju završiti u tri epizode i to naravno s tragičnim krajem. To je njihov mentalitet , podređrenos i obezvrijevanje žene koka vrije samo i isključivo ako rodi nasljednijksa, snag pod ti mislim fizička snaga muškarca glave obitelji , moja je žena moja i ne smije nikoga pogledati , trazgovarati s njim , raditi , družiti se i naravno krvna osveta ono da brat mora oženiti šogoricu nakon bratove smrti. Oni jedniostavno ne zaju ništa drugo osim krvi. Nažalost bojim se da ćemo ostati prikračeni za priču o Meralinu ocu , o kaderinu smo ipak nešto saznali iz dkjedovih usta , iz Banuinih usta i na koncu konca iz pisma koje je napisao ocu i stvari koje je saučuo za priču Cemrinih roditelja isto znamo baremm njezin završetak , songulinog oca smo upoznali isaznali njegovu prriču za eylulinog znamo da jree umro kad joj je bilo godina , ali o meralinom neznamo niššta osim da je napustio Seher kad mu je rekla da je truda i da joj je onda obitelj uzela dijete i dala ga u dom a njoj rekli da je mrtvo i pokazali grop a onda je kako bi skrili sramotu natjerali da se uda . Znamo kako je njena priča nažalosst završila možda da jree ona malpo poživjreela Meral ne bi postala takva ali što je tu je. Mi se samo nadajmo da če nam seriju dovesti do svibnja li lkako bi bili korektni lipnja i završtiti s normalnim krajem iako i posljednji fragmani da naslutti u kom su smjeru krenuli a to je onaj tragični smjer koji ne želimo zamisliti. I da slažem se s tobom scenaristi su največu pogrešku napravili ubivši Banu ali jerojatno je glumica željela otiči pa su morali ubiti lik iako sam sigurna da bi im ona bolje držala gleanost od Macide, Zehre i Eydera. I još na kraj pojavio se Serkanov i Defnin otac. Kažem nadajmo se da će seriju u posljednjoj sezioni dovesti do nekog logičnog kraja u svidnju ili lipnju što poznavajuči turke lčisto sumnmljam aali na da ipak umire posljednja zar ne. Javi kad nešto novo nadeš illi sazznašija ču sa svoje sztrane napraviti isto.Draga vidjela sam i ovaj tvoj najnoviji post ali ovo szu joj uvijek samo glasine zarne ništa nije szto posto potvrđeno mislim to da nova serija kreće u martu ili je to gotova sztvar
Za sada toliko draga
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 13:54   #91
Draga moja, oni pripremaju Defninog odnosno Serkanovog oca da preuzme ulogu Kemala u maltretiranju Kader, to dođe kao osveta što se Ejder sprdao sa Defne, i time misle da podignu gledanost, ali mislim da rejting ne zavisi samo od toga nego i od tog dana u kome se serija pušta.... Oni kada su pustili 3 nenormalno jake i popularne serije u ponedeljak, kada su i Anđeli, ništa bolje ne možeš ni da očekuješ.

Ovo znači da onda planiraju još 10ak epizoda da snime, eventualno 12 da bi došli do 120 epizoda, jer otprilike mogu da puste još 10 epizoda do kraja marta, što bi značilo da neće doći ni do 120 epizoda. Moje mišljenje je da završavaju sa Songulinim porođajem, jer je tako, krajem marta, sredinom aprila i privatno glumici termin, što znači da ćemo biti uskraćeni daljih dogodovština sa Songul, Gunejem i njihovim detetom... U pravu si, Meralinog oca nećemo ni videti, a toliko smo dugo to iščekivale.

Generalno, mislim da neće umreti nijedna od njih, eventualno Songul ako planiraju nešto dalje, ali ne verujem, mislim da će se držati priče sa "ili sve devojke žive ili umiru zajedno", tako da ih sigurno neće ubiti.

Da je Banu ostala u životu, gledanost bi im bila bar 7%, rangirali bi se mnogo visoko... Svi smo i iščekivali njen dalji tok radnje, ali ja je ne vidim ni u jednoj drugoj seriji, ne znam šta joj je trebalo da se skloni iz serije....

Hahah draga moja, slatko sam se nasmejala kad sam videla novu seriju Kizlarim Icin, odnosno serija za moje kćeri, u kojoj naš Kemal igra nekog baš zlog lika.... Gledanost im je svega 3% i gase se uskoro, mnogi spominju da je razlog baš on....

Videćemo dalja dešavanja, to svakako.
Branilaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 15:53   #92
Draga moja kažem meni je osobno najviše žao što ćemo biti prikraćeni za priću Meralinom ocu što se priće oko Songul , Guneya i bebe tiće to je moglo poslužiti za rad u budućnosti neku novu sezoni gje bi djevojke injihovi životi nakon stuudija i udaje moguče karijere bili važni gdje ne bi bilo gje bi oni kao rodditelji i njihova djeca bili centar priće , tj gdje njihovo roduitelji više nemaju tako važnu ulogu trebali su se usmjeriti na riće Defninog i Serkanog ooca te Meralinog oca to to bi za ovaj period priće i serije bilo to bar po mom mišljenju ali to su noje puste želje i sbnovi ja več znam koji bi bio moj scenarij ali to su turci.
A što se njihove gledanosti tiće ja vjerujem da je ona krenula opadati kad su objavikll da je glumica koja glumi sonul u četvrtom mjesecu trudnoće i također objavili da je ovo posljednja sezona serije. Za gledanos su si turci sami grivi je oni najmanje pet serija dveno izbace svsaka tv po jednu neznam koliko je novtelevizija t turskoj ali računaj na dnevoj bazi svaka po jednu na tjednoj 5 a na mnjesečno 20 pa računaj koliko je to a govo svaka serija im idje jednom tjedno uu top treminu i i trajanju od 2 od 2 i pol a nekad i tri sata. Nije ni čudo da im serija za serijom propada zbog gledanodsti jer su se previše razbahatili
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 19:43   #93
Ou draga, iz nekog razloga se nije objavio komentar, pa da sumiram ono čega se sećam.

Uglavno, svaki kanal dnevno uvece izbaci 2 serije, jednu od 20h, drugu od 23h, i zamisli x5 dana... Ja bih poludela

Oni imaju još solidnog materijala da izbace, gledano na radnje, imaju Meralinog oca, celu njenu familiju koju nikada nije upoznala, Defninog oca, pa majku, pa dalja situacija sa Ejderom, pa Songul i Guneja sa detetom, možda i još nečijim detetom, uz sve to dodaj i malo mafije, sporednih likova i situacija i eto, oni prosto imaju materijala za još jedno 25 do 30 epizoda, kako smo se nas dve i usaglasile... Umesto toga, dobićemo 10 epizoda i to je to, ali dobro, daj šta daš.

Draga, ne znam jesi li videla sinopsis za 89 epizodu Nastavljaju sve normalno, piše nova epizoda za 5 dana, tako da mene ne bi čudilo da nam seriju ni ne prekidaju, jer se u Turskoj završava, tako da komotno mogu da prevedu sve do kraja...

DELETED

Zadnje uređivanje TheWitch : 26.01.2018. at 20:14. Reason: krsenje pravila podforuma
Branilaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 11:58   #94
Cool

Kaže po dvije dvenno za svaki kanak za dva termina pa računaj X pet dana tjedno X 4 do pet tjedana ovisi o mjesecu X !2 mjeseci u godini koje oni silne pare zgrču od prodaje prava na prikazivanje serija van turske. Oko nekh serija se i dan danas vuku repovi kao npr Paramparca gdje su glumci tužili tv kiču koja im nije isplladila obečanio dio od honorara od prodaje prava na prikazivanje seerije van turske.
Ali da se mi vratimo na naše Anđele ili Ranjivo cvijeće kako pi bilo ispravnije doduše i naiv anđeli je dobar naziv jer Fereide zove djevojke moji anđeli ali u ovom slučaju kao i u reijetki slučajevima je i doslovan prijevod Ranjivo cvijeće je dobar je one i jesu su toj najranjivijoj dobi , krhke poput ciječa kako ih ono defne pogrdno naziva ruže iz sirotišta one odoista i jesu poput ruža punih trnja je njihov put je stvarno težak i trnovit. Bap kao u slučaju s dosklocvnim rijevodom sertije Kara sevda koju naši prevode Bit ćeš mojha a doslovni prijevod je crna ljubav koja doista ui je crna ljubav. kažeš dobiti ćemo još deset epizoda naših anđela mog ranjivog cvijeća a imaju solidan materijal za snimiti sezonu do kraja ali zbog strmoglavog pada ggledanosti pojim se da nečemo dobiti ni deset epizoda nego dvije , tri, četiri najviše pet računajući ovu u ponedeljak pogotvo ako nnovu seriju koja mjenja ranjivo cvijeće startaju u trečem mjjesecu. da vidjela sam sinopsis za 89 epizodu trebala bu doči na oyo 31. sijećnja baš kad smo izračunali da bi se na tv trebala početi prikazivati 88 epizoda.
Toliko do novih vijesti ili do 107 epizode naravno nakon toga i 89 i svih ostalih kako do kraja serije u tiurskoj tako i onih s našim prijevodom koje ne mogu dočekati da pogledam pa da opet raspravlljamo o njima i pokjedinim scenama a imma toliko toga dobrog i zanimljivog što dolazi:klap:
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 18:28   #95
Draga moja, duže vreme me nije bio jer ne mogu da postignem sve obaveze, ma sve me snašlo draga.

Uglavnom, nisam stigla da pogledam 107 epizodu, pogledala sam samo sinopsis za 107 epizodu na engleskom i najavu za 108 epizodu....

Šta reći draga, dobile smo Kemala 2, epizode traju za pola sata kraće, kraj se uveliko smeši i nemaju šta novo da nam daju u seriji. Gledanost se održava na 4.6 i to je dobro, omogućava seriji trajanje sezone do kraja, ali i gledaoci i glumci su svesni da je kraj serije jako blizu, po onome što sam videla u najavi za 108 epizodu, deluje mi kao da gledam skroz nešto novo, kao da sam preskočila 20 epizoda i sad ne mogu da se snađem ko je šta i gde... Mnogo me interesuje šta će sada Zehra učiniti, a Macide mi je anemičan zlikovac niskog IQ-a kome će taj novac vrlo lako prodati. Serkanovom ocu se Kader izgleda svidela i kreće gonjenje do kraja. Songul nosi devojčicu i to je jedina svetla tačka, a Nazan je uspela da posvađa Serkana i Džemre, a znamo već Serkana, ograničenog kakav i jeste.
Moram te pitati za tvoje mišljenje, ima li logike da su svi roditelji ovih devojaka čista zla? Mogli su da udare neku kontru sa bar Serkanovim roditeljima da budu fini i dobri nasuprot svim zlim koje smo videli, ali dobro, moraju od nekud negativci da nam se pojavljuju.


Što se tiče 89 epizode, oni samo odlažu, pustiće je u četvrtak verovatno, piše za 2 dana da je puštaju, a često četvrtkom izbace seriju.

Draga javljam se kroz neki dan, čekam tvoje utiske, pa ćemo nastaviti dalje
Branilaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 20:12   #96
Draga slažem se s tobom u Defninom i Serkanovom ocu dobili smo Kemala 2.
Nažalost sada vidimo gdje su Meral dovele njezine laži i prevara, sada kad je
pokušala upozoriti Kader što je Nacide napravila, i da Ejdeer nema neke dobre
namere spram nje Kader joj ne želi vjerovati. ne mkogu vjerovati da Meral zarađuje prodavajzući hamburegere šteta što su odustali od toga da zarađuje pjevanjem jer ima divan glas. Ali pomaže Eylul i Meral kupujući hamburegere , prvo bnaručje za sebe a onda kupjuje je idjeli po ulici i Eylul ga opet vidi kao dobročinitelja. Nije on loš , Serkan ICemre ne kužim u kojoj su oni fazi. Da ovo mi je sa songul i Guneyom najsvijetlija točka u seriji. Je li nam se too i Ferid našla oći u oći s pištoljem , sad ona u životnoj opasnosti. Da čiini mi se da se Defninu i serkanoovu ovcu sviđa Kader i to mi ne miriši na dobro. Pitala si što mislim uima li logike da su roditelji svih cura l toliko loši. Recimo Meralina majka Seher po meni nije bila loša samo joj dse dogodilo nesretan splet okolnosti , mlada se zaljubila , zatrudnila bila je sa sela a tamo fsu svi zaostali i smatraju da je sramota ako žena rodia neudana , njoj su da skriju sramotu uzeli djete i prisilno je udali za sarijeg muškarca koji prepostavljam nije mogao imati djec a znao je da ona nije nevina i maltretirao je radi toga. Onda je nažalos zvarišla u bjelom robllju i očito prostituciji više se nije mogla izvuči iz toga nema sumlje da je voljela Meral i pokuušala je zaštiti onako najbollje znala. Za meralinog oca neznamo i nažalost nećemo sazbnati jedino znamo da je ostavio Seher kad je rekla da je trudna baš kao to je i ayhan ostavio Banu kad je čuo da je trudna ne bi se čudila i da joj je rekao da ponbaci a moguće da je meraklin otac mafuijaš to nikad nećemo saznati. Mesude je pak bila jadna uhglupaća odgojena na selu koja je odgojena da smatra da žena ne može bez muškarca se brinuti za obitelj. voljela je ona i Bušru i Metina i eylul na svoj način aliu uvjerenje da žena ne može sama odgojiti djecu umištilo ju je.keaml uopće nije imao teški posao zavesti ucviljenu udovicu s dvoje djece željnu ljuubavi i muške podrške, o Eylulibnu ocu neznamo nišzta ali vjerujem da je bio dobar čovjek jer mi je ostalo u sječanju kad je kemal htio prodati stvari kako se Eylul borila da spasi glazbenu kutiju koja joj je bila jeduina uspomena na oca.[I]sto tako sigurna sam da su i Cemrini roduitelji njoj bili najbolji roditelji na svjetu kakav su bili jedan prema druugome i ona tragedija koja se dogodila kad su propali je druga prića. Znamo kakva je Banu ona je djecu koristila da bi sebi osigurala lagodan život ali nije čudo ako je nju u djetnjstu Neriman zlostavljala. Songulin otac je napravio puno grešaka u životu, dslužio je svojju kaćžnu i pokajao se što je kasnije ispao sirovina je druga prića opn je zapravo bio slabić kojim je Zera vješto manippučlirala. Glavno je pitanje što će sad Zehrica kad je novac presušio Kader će se brzo snać jer joj rad nikad nije bio stran.Za sogulinu majku znamoo da je jako voljela svioje djewte akli je nažalost umrla.
Nadam se iskreno se nadam da serija ide do kraja sezone i da ćemo vidjeti i meralinog oca . Da moram ti priznati da me iznenadio fragmani za 108 epizodu kao neki novi početak , kao da sam posljednjih 20 naastavaka prespavala nadam se da bi mogli doćehkati kraj sezone svibanj ili lipanj jer nisam ništa našla da o n su objavili koja je finalna epka serije Kirgin cicekler u turskoj osin onog jefragmanija u kojem piše da je 121 epizoioda finalna.
Toliko za sada veselim se novim epkama na oyo čekam tvoje komentare na moj post pa da nastavimo raspravu
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 13:51   #97
Draga moja, Feride nam se našla oči u oči sa pištoljem, ako si shvatila, Bušrina prijateljica živi sa roditeljima gde otac tuče i zlostavlja majku, a kada su se Toprak i Feride umešali, čovek je potegao pištolj na našu Feride.

Meral i Elul koliko sam ja shvatila rade neki sporedni posao, još uvek studiraju i moraju da zarade za kiriju. Ali je meni predivan, trudi se i uspeo je da mi zameni Serkana, prosto vidi se da je ozbiljniji od njega, ali ja iskreno nisam navikla na neke velike promene, kao što se nisam potpuno navikla za Alija i Ejlul, tako se nisam navikla ni na onu novu najavu .

Po pitanju roditelja,slažem se sa tobom, jedino je Seher meni jedina dobra majka, koja je preživela zlo sveta, i makar na kratko doživela da je ćerka vidi i nazove majkom.... Ja svaki put kažem, ničija smrt mi nije toliko teško pala kao njena, i scene sahrane, pa i posle toga.. Mesude nije dobra majka, ali nije to smisleno radila protiv svoje dece, već nije imala mozga i razuma, usamljenost i beda su je pobedile i bila je opsednuta Kemalom kao jedinom svetlom tačkom, a videli smo scene gde su Mesude i deca presrećni zajedno.. Nazan je nenormalno loša žena, za sve ostale osim za svoju decu, njoj su deca prioritet i to je jedina stvar koja je nju kao lika izvukla kao jednog od najomiljenijih negativaca. Džemrini roditelji su pretpostavljam bili pravi roditeli za primer, prisećajući se prve epizode, bili su jako dobri.

Što se tiče sezone, ATV (televizija na kojoj se Anđeli emituju je već najavila novu seriju, "uskoro", zove se 8 gun, odnosno 8 noći, i kako su objavili preksinoć odnosno u ponedeljak uveče prvu najavu te serije, dali su nam do znanja da će serija krenuti kroz mesec do dva meseca, a kako je već poznato da bi trebalo da zamene Anđele, odnosno Kirgin Cicekler, postaje jasno da nam anđeli završavaju za nekih 7 epizoda, smatra se da će finalna epizoda biti 115 ili 118, možda čak i manje. Videćemo.

Čekamo sutra 89 epizodu, jedva čekam da sumiramo utiske :klap:

Pozdrav draga <3
Branilaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 14:53   #98
Draga bilo je i vrijeme da bnam se i feride nađe oći u oći s pištoljem pošto ona ne podnosi nepravdu i pokušava sve zaštititi i ponekad gura nos u stvari koje je se ne tiču jer koliko god ona želja biti dobra i pomagati nažalost nemože uvijek sve spasiti bilo je pitanje vremena kad će se naći oči u oči s pištoljem naravno pod tim nikako ne znači da podržavam nasilje ui smatram da na njega ne treba reagirati ali treba pronnaći način mjesto i vrijeme., kažem bilo je pitanje vremena kad će se Feride naći oči u oči s pištoljm jer je ona dosad jedini lik ćiji život nikad nije bio ugrožen djevojke su se toliko puta našle u životnoj opasnosti i preživjele bez posljedica da to više i ne brojim.guney je bio upucan od zehrinog ljubomornog bivšeg muža Seefina oca, aSeher je ubijena od strane mafije tj od abasova brata koji je htio naplatiti dug ali prije svega osvetuiti brata kojeg je Seher strpala u zatvor i uništila mu posao. I nazan je čak bila oteta, mesude izbodena . mert je nastradao je je pokušavao pljubiti Meral protiv njezine volje.
Ali Feride nikad ništa osim što je bila u zatvoru nakratko jer je kemala gađala nadgrobnom pločom koju je on postavio u ddvorište doma da zastraši eylu.
vidim da su Serkan i cemre definitivno prekinuli griješim li i je li to znak da Serjkan napušta seriju. Nadam se da scenaristi u želji da poprave gledanost seriju zapravo u očajničkom pokušaju da to naprave ne bi opet išli u smjeru da razdvoje, Eylul i Alija i spoje Eylul i Serkanova neki takvui razvoj priće bi nakon svega što se izdešavalo između Ceme i serkana i Rylul i Serkana bio stvarno previše ali našim scnaristima niakav problem.
Kažeš d aqtv najatvljuje da će nova serija 8 noći koja ide umjesto anđela trebala početi s emitiranjem kroz dva mkjeseca i da bi anđeli mogli imati izmeđ 115 i 118 epizoda znaći amo reći da serija s emitiranjem kreće krajem ožujka ili početkom travnja znaći da bi anđeli mogli ztavršiti sa 115 ili 116 epizodom ili ako stvarno idu na 118 onda to znači da planiraju seriju završiti sonulinim porođajem i da sve podešavaj da finalna epizoda bude pšto bliže datumu kad je glumici i privatno termin. Jedva ćekam razvoj sitiuacije te 89 , 90 , 93 , 95 , 101 , 104 isve daljnje epke na oyo i 108 epku u turskoj
Čujemo se s novim komentarima i utiscima kad oyo objavi 89 epizodu a nadamo se draga da će to biti sutra
Pozdrav draga
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 22:10   #99
Ma, navlače publiku, Serkan i Džemre će ostati zajedno, ako ga ne ubiju do kraja serije, što ti kažeš, kao što ostaju i Ali i Ejlul.

Ja nešto draga mislim da su oni i planirali da završe sa songulinim porođajem, ali ako bi ju je ubili, nju ili nekoga od devojaka na kraju serije, ja ne znam, nikada u životu više ne bih gledala ni jednu seriju koju bi ti isti producenti dalje snimali.

Takođe, jedva čekam dalje epizode

Draga, malo i mi da se nasmejemo

https://www.instagram.com/p/Benk_A3B...kirgxncicekler
Branilaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 02:22   #100
Draga, odgledala sam 89 epizodu i puna sam utisaka

U skoro svim scenama sam uživala, ali iskreno, moram priznati, scene sa onom jadnom dcom su mi bile previše... Svesna sam da se ovakve pa i još gore stvari svuda dešavaju, pogotovo u Turskoj, ali mislim da nisu trebali ono da prikazuju.... Naredne epizode su scene sa decom živom zakopanom pod zemljom, maltretiranja i ostalo... Kod ovih par scena sam morala da preskočim taj deo ove epizode, a kada sam saznala da je devojčica preminula, morala sam da stanem sa gledanjem jedno pola sata... Jako je osetljiva tema, lako potrese čoveka. Serkan mi je još veći smor nego što je bio, izgleda nadmeno bar pod trenutnim utiscima koje imam, i mislim da je generalno njegov lik postao naporan. Ipak, slažem se sada, jeste on par za Džemre, ili se možda ipak varam. Meral me je opet iznenadila, zapravo, nije me iznenadila, to je takav jasan sled događaja, perfektno je prikazana njena promena lika i kajanje, kao i, šta strah može učiniti i napraviti od osobe, strah da ne izgubi jedinu porodicu koju ima, strah od gubitka bogatstva, posebno onaj san na početku koji jasno pokazuje koliko nju to sve izjeda i koliko to više nije ona opuštena vrckasta Meral koju znamo..

Ali ovde deluje poprilično nadmeno, ali sam ga kao lika jako zavolela, sada sam sigurna da je on stvarno dobra kombinacija za Ejlul.

Kader mi je preslatka sa svojim štreberskim ponašanjem, svojim velikim trudom da uspe..... A sada, šok...... Da li je Banu umrla? Ja sam sad već pozaboravljala razgovor između Kader i Neriman, je li Banu umrla ili je vraćena u ludnicu? Jer Neriman kaže "Jesi li išla da obiđeš majku? Pomoli se za nju bar".... Sad, da li da joj obiđe grob, ili nju u ludnici, ostaje mi pitanje.. Ako sam nešto propustila, molim te da mi javiš Pre svega sam zbunjena jer sam u sadržaju na engleskom saznala da je Banu umrla, i sad odjednom više nisam sigurna u to (Valjda jer se nadam potajno da se može vratiti, praviti dalje scene i tako to, iako znam da je to trenutno prosto nemoguće.).

Meni trenutno Nazan izgleda jako fina prema Džemre, ne znam zašto se promenio njen lik i mržnja prema Džemre, ostaje nam da sačekamo taj prevod. Pretpostavljam da kada se bude obogatila, zbog straha od Džemre i duga koji ima prema njoj.

Ja sam iskreno presrećna jer nam Nova tv pušta epizode koje su premijerno bile pre 4 meseca, i nadam se da ćemo ih odgledati do kraja. Movtex sada prevodi sve normalno i na vreme, jer ga gledaju samo ljudi sa pretplatom, ali Anđele ne prevode jer čekaju da Nova tv prekine pa da oni nastave dalje..

Toliko za sada, draga, čekam tvoje utiske pa da nastavimo dalje
Branilaz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:37.