Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2017., 00:23   #41
Quote:
masal kaže: Pogledaj post
Meryem 9-1 fragman

https://www.youtube.com/watch?v=vaON...ature=youtu.be

Naravno da ne vidimo ni da radi išta drugo osim što po čitave dane jurca za Meryem i smišlja spletke u tren oka.
ALI glumac je fantastičan, sve odrađuje sa lakoćom i vrlo uvjerljivo,tako da ga mrzim iz dna duše
U pravu si, nikakvog slucaja, nista...

A dobar je glumac, ne znam jel me vise nerviraju brcici ili kako prica ili kako gleda trebao bi biti on tu radi dinamike, Ali ovo sto gledamo je stalno jedno te isto. Nek jednom oni njemu zakucaju, pa on njima itd. Ovako dosad znas da je u startu sve izgubljeno i da je svaka akcija propala. Doduse Savas kopca prebrzo za turske serije, Ali opet ga tuzilac nadmudri.

Smatram da je Meryem makla s mrtve tacke u smislu sto je progledala i udaljila se od Oktaya iako i dalje suti u vezi pravog krivca. A mozda ima i pravo, jer kako je dosla sebi tako je i vidjela za sta je sve sposoban Oktay, a i ne zeli da Savas sazna jer bi vjerovatno nastupila katastrofa.

Nadjoh prelijep gif
Kako sam se i ja nervirala kad se krene posluzivati Meryeminim kolacicima



Kad im policajac kaze sta se gledaju zaljubljeno



I sklanjanje kose s Meryeminog lica

__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 14:42   #42
Quote:
masal kaže: Pogledaj post
pade Meryem ko kruska. Zanima me koliko ce jos proci pre nego Savas pocne da bude svestan da nesto oseca prema njoj a da nije pod izgovorom sazaljenja i iskupljenja.

Quote:
masal kaže: Pogledaj post
Nisam gledala sinoćnju epizodu. Status tužioca me nervira već duže vrijeme,ko neki superman koji je uvijek korak ispred ostalih,uvijek se dočeka na 4 noge i niko mu ništa ne može
Naravno da ne vidimo ni da radi išta drugo osim što po čitave dane jurca za Meryem i smišlja spletke u tren oka.
ALI glumac je fantastičan, sve odrađuje sa lakoćom i vrlo uvjerljivo,tako da ga mrzim iz dna duše
Quote:
Black Kelebek kaže: Pogledaj post
U pravu si, nikakvog slucaja, nista...

A dobar je glumac, ne znam jel me vise nerviraju brcici ili kako prica ili kako gleda trebao bi biti on tu radi dinamike, Ali ovo sto gledamo je stalno jedno te isto. Nek jednom oni njemu zakucaju, pa on njima itd. Ovako dosad znas da je u startu sve izgubljeno i da je svaka akcija propala. Doduse Savas kopca prebrzo za turske serije, Ali opet ga tuzilac nadmudri.
Meni je ovo njegova treca uloga gde ga gledam. U Sili mi je pilio po zivcima bez obzira sto su mu lik okrenuli za 180 stepeni. Kupio me je za sva vremena u filmu Günesi Gördüm (preporuka za film, ima da se nadje s prevodom). Moram priznati da me najvise nervira njegov stajling sa sve "Dzef" frizurom koja je tako 80s

Quote:
masal kaže: Pogledaj post
Savaš (Furkan) mi je otkriće, nisam ga dosad nigdje gledala i odlično glumi.
Gledala sam ga u Tatlı İntikam i tamo mi nije legao lik kojeg je igrao - potpuno nedosledan u karakteru i postupcima. Kao doduse i cela serija koja je iz romanticne komedije otisla u nekom suludom pravcu.

Quote:
masal kaže: Pogledaj post
Ayca se dokazala u Karagulu, uvjerljivo glumi i komične scene...i zaista bi voljela da njen lik konačno krene s mrtve točke.
Pokazali su da je srčana i čvrsta ali i naivna do bola. Ne mogu opravdati njenu šutnju i pokrivanje Oktayeve krivice čak ni mladošću i zaljubljenošću. Previše toga je morala progutati zbog te šutnje, gledati u oči majku koja je izgubila kćer, zar zaista ne vidi njegovu krivicu i odgovornost,čak i da je bila nesreća i "nije vidio" Sevinč na tlu??
Quote:
Black Kelebek kaže: Pogledaj post
Smatram da je Meryem makla s mrtve tacke u smislu sto je progledala i udaljila se od Oktaya iako i dalje suti u vezi pravog krivca. A mozda ima i pravo, jer kako je dosla sebi tako je i vidjela za sta je sve sposoban Oktay, a i ne zeli da Savas sazna jer bi vjerovatno nastupila katastrofa.
Slazem se. Pogledala sam 7. s prevodom i tu vec pocinje da se pomalo osvescuje.
Ja sam shvatila da ona prvenstveno cuti zato sto je obecala. A sad iz fragmana za 9. da cutanjem stiti Savasa jer je svesna da dokle god je sveza bol, Savas moze da preduzme drasticne mere ili s druge strane i Oktay, ako se oseti ugrozenim.

Inace Aycu prvi put gledam i preslatka mi je. Ona i Furkan su mi bas super dizi par.
__________________
Life is too important to be taken seriously.
Murka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 10:42   #43
Meryem 9-2 fragman

https://www.youtube.com/watch?v=CRpV...ature=youtu.be
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 18:02   #44
Pozz... vidim serija polako pada u zaborav , a ja tek rešila da je gledam. U moru ovih serija, meni se ona jedina sviđa, pa sam u roku od dva dana odgledala 8 ep., a vidim da je izašao i prevod za 9.

Ako se Merjem posle dešavanja iz 10. ep. ne opameti, onda ne znam kad će. Napreduje njen lik, laganim koracima ka prosvetljenju, ali to po meni ide baš sporo. Sva sreća pa Savaš nije naivan i glup, pa nešto i preduzima, mada svaki njegov korak je tupkanje u mestu, ali nije ni čudo kad i u kući ima dve osobe koje ga sputavaju. Dok nam je tužitelj svemoguć.

Fragi 1 i 2 za 10. epizodu

https://www.kanald.com.tr/meryem/fra...bolum-fragmani

https://www.kanald.com.tr/meryem/fra...lum-fragmani-2
__________________
HulKer
RenaSe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 06:53   #45
Quote:
RenaSe kaže: Pogledaj post
Pozz... vidim serija polako pada u zaborav , a ja tek rešila da je gledam. U moru ovih serija, meni se ona jedina sviđa, pa sam u roku od dva dana odgledala 8 ep., a vidim da je izašao i prevod za 9.

Ako se Merjem posle dešavanja iz 10. ep. ne opameti, onda ne znam kad će. Napreduje njen lik, laganim koracima ka prosvetljenju, ali to po meni ide baš sporo. Sva sreća pa Savaš nije naivan i glup, pa nešto i preduzima, mada svaki njegov korak je tupkanje u mestu, ali nije ni čudo kad i u kući ima dve osobe koje ga sputavaju. Dok nam je tužitelj svemoguć.

Fragi 1 i 2 za 10. epizodu

https://www.kanald.com.tr/meryem/fra...bolum-fragmani

https://www.kanald.com.tr/meryem/fra...lum-fragmani-2
I mene to iznenadjuje... Serija je bas nekako pitka, glumci dobri, prica zanimljiva - pretpostavljam da se pojavilo dosta novih serija, pa ko ce to sve ispratiti. Ja gledam samo dve, Meryem je jedna od njih...

Fragmani za 10. epizodu su poprilicno interesantni, jedva cekam tu epizodu...
Tasha416 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 08:39   #46
Yok,yok...gledam evo devetu i moram spomenuti..
Ova kuća gdje je Beliz Bilen(uprav ose probudila nakon burne večeri)..kuća izvana..ama to je Kemalova kuća iz Kara sevda(čak i kauč stoji na istom mjestu)..
Hahahahah,kaže moj muž,koliko Turci snimaju serija,nemaju dosta kuća..moraju se ponavljat
__________________
Tanka je granica između netko i nitko..
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 10:57   #47
Quote:
Tasha416 kaže: Pogledaj post
I mene to iznenadjuje... Serija je bas nekako pitka, glumci dobri, prica zanimljiva - pretpostavljam da se pojavilo dosta novih serija, pa ko ce to sve ispratiti. Ja gledam samo dve, Meryem je jedna od njih...

Fragmani za 10. epizodu su poprilicno interesantni, jedva cekam tu epizodu...
Slažem se. Još kad se detaljnije bude razvio odnos između Savaša i Merjem, tek će biti zanimljivo. Ja zapravo čekam da i on shvati da ovo njegovo ponašanje prema Merjem nije čisto zaštitnički i kako bi joj se iskupio. Mislim da ćemo od 10 ep. gledati malo drugačiju Merjem, na onoj železničkoj stanici mislim da će imati suicidne namere, ali će prevagnu želja za osvetom, tako da se nadam novoj Merjem, manje plačno, naivnoj...vreme je da postane jaka.

Quote:
11tena kaže: Pogledaj post
Yok,yok...gledam evo devetu i moram spomenuti..
Ova kuća gdje je Beliz Bilen(uprav ose probudila nakon burne večeri)..kuća izvana..ama to je Kemalova kuća iz Kara sevda(čak i kauč stoji na istom mjestu)..
Hahahahah,kaže moj muž,koliko Turci snimaju serija,nemaju dosta kuća..moraju se ponavljat
hahahh lepo je to rekao
Ja nisam odgledal mnogo turskih serija, možda 5-6, ali sam i u njima videla da se uglavnom sve ponavlja, od kuća u kojima žive, do mesta za izlazak, pa mi se čini kao da sam već posetila Istanbul.

prevedena najava.
https://www.youtube.com/watch?v=F91aEoKsdZw
__________________
HulKer

Zadnje uređivanje RenaSe : 01.10.2017. at 12:04.
RenaSe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 13:50   #48
Quote:
RenaSe kaže: Pogledaj post
Pozz... vidim serija polako pada u zaborav , a ja tek rešila da je gledam. U moru ovih serija, meni se ona jedina sviđa, pa sam u roku od dva dana odgledala 8 ep., a vidim da je izašao i prevod za 9.

Ako se Merjem posle dešavanja iz 10. ep. ne opameti, onda ne znam kad će. Napreduje njen lik, laganim koracima ka prosvetljenju, ali to po meni ide baš sporo. Sva sreća pa Savaš nije naivan i glup, pa nešto i preduzima, mada svaki njegov korak je tupkanje u mestu, ali nije ni čudo kad i u kući ima dve osobe koje ga sputavaju. Dok nam je tužitelj svemoguć.
Naravno da se gleda, ali izgleda da nema mnogo toga da se komentarise (u smislu sve je potaman ). Ja je pratim bas sa uzivanjem.

Quote:
RenaSe kaže: Pogledaj post
Slažem se. Još kad se detaljnije bude razvio odnos između Savaša i Merjem, tek će biti zanimljivo. Ja zapravo čekam da i on shvati da ovo njegovo ponašanje prema Merjem nije čisto zaštitnički i kako bi joj se iskupio. Mislim da ćemo od 10 ep. gledati malo drugačiju Merjem, na onoj železničkoj stanici mislim da će imati suicidne namere, ali će prevagnu želja za osvetom, tako da se nadam novoj Merjem, manje plačno, naivnoj...vreme je da postane jaka.
Meni je slatko da ih gledam i ovako kada su polu-svesni kao ona ili kao on zbunjeni a vidi se da uzivaju u drustvu jedno drugog.

Moj mini osvrt na pogledanu 9. epizodu. Licno mi se sve svidja, u kom smeru i kojim tempom se razvija prica i likovi. U ovoj epizodi skidam kapu Beliz, e sad, videcemo sta ce biti dalje sa njom i Oktajem. Oktaj se od oportuniste polako pretvara u sociopatu.
Ono sto nije dato u najavama za 10. vec kroz detalje u 9., je pojavljivanje novog lika - Berka, brata od Beliz i price vezane za njihovog oca i Jurdala. Moguce je da je Jurdal ubio njihovog oca i sad Berk zeli da se osveti, pa pocinje preko male Naz. (izvinjavam se ako sam fulala sa imenima).
Takodje mi nije jasno zbog cega Jurdal ima otpor prema Derininoj mami, neka neuspela afera?

Jedva cekam 10. i zao mi je sto je Meryemin tata ubijen. Da li je to uradio licno Oktay ili onaj domar ili neko treci?
__________________
Life is too important to be taken seriously.
Murka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 14:25   #49
Quote:
Murka kaže: Pogledaj post
Naravno da se gleda, ali izgleda da nema mnogo toga da se komentarise (u smislu sve je potaman ). Ja je pratim bas sa uzivanjem.


Meni je slatko da ih gledam i ovako kada su polu-svesni kao ona ili kao on zbunjeni a vidi se da uzivaju u drustvu jedno drugog.

Moj mini osvrt na pogledanu 9. epizodu. Licno mi se sve svidja, u kom smeru i kojim tempom se razvija prica i likovi. U ovoj epizodi skidam kapu Beliz, e sad, videcemo sta ce biti dalje sa njom i Oktajem. Oktaj se od oportuniste polako pretvara u sociopatu.
Ono sto nije dato u najavama za 10. vec kroz detalje u 9., je pojavljivanje novog lika - Berka, brata od Beliz i price vezane za njihovog oca i Jurdala. Moguce je da je Jurdal ubio njihovog oca i sad Berk zeli da se osveti, pa pocinje preko male Naz. (izvinjavam se ako sam fulala sa imenima).
Takodje mi nije jasno zbog cega Jurdal ima otpor prema Derininoj mami, neka neuspela afera?

Jedva cekam 10. i zao mi je sto je Meryemin tata ubijen. Da li je to uradio licno Oktay ili onaj domar ili neko treci?
Da baš su slatki. Kad ga ona onako sidljivo pogleda...glumica mi je baš simpatična i odlično dočarava Merjemin lik. Nisam je nigde gledala, ali mislim da će odlično odraditi posao i kad bude trebalo da glumi hrabru, odlučnu i jaku Merjem, a mislim da u tom pravcu idu sa njenim likom. I sviđa mi se što to rade postupno a ne ono jedan dan slatka i naivna Merjem, a sutra već puna samopouzdanja.
Sviđaju mi se i ostali likovi, pa mi čak u pojedinim momentima i Jurdal bude simpatičan...Za maćehu sam mislila da će biti ona tipična zla žena, koja je sprema na sve za pare, ali zapravo je baš pozitivna i brine o deci i odnosu koji imaju sa ocem.
Ovo za Derininu maju i mene baš interesuje, postoji tu neka ozbiljna tajna, vrlo moguće i da su bili u nekoj vezi, za koju je znala Savašova majka i da je sve to uticalo na odnose u porodici. I ona koliba koju je Savaš nasledio od majke, očito da joj je služila kao neko utočište.
Beliz je i mene iznenadila, mislila sam da će ona biti glavna zaštita Oktaju, ali shvatila je ona u kakvog se vampira pretvorio, a jadna samo je htela nekog kao što joj je otac bio. Mada i njiu će iskoristiti, jer planira da preko njene kompanije posluje sa Jurdalom. Da li će to sprečiti njen brat i da li to znači da ćemo konačno videti Oktaja kako se muče, a ne da mu sve ide na ruku, ja se iskreno nadam.
Pretpostavljam da ga je domar ubacio u bazen, po Oktajevo naređenju. Mene interesuje da li je ona doktorka ili sestra, šta li je već, prenela Savašu poruku koju je napisala ili su i nju smaknuli?
__________________
HulKer
RenaSe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 18:30   #50
Quote:
RenaSe kaže: Pogledaj post
Mene interesuje da li je ona doktorka ili sestra, šta li je već, prenela Savašu poruku koju je napisala ili su i nju smaknuli?
Mada bih ja to volela, cisto sumnjam da ce ona to otkriti Savasu. Pretpostavljam da mu nije rekla preko telefona o cemu se tacno radi, verovatno je napomenula da je nesto vazno, ali ne specificirajuci detalje. E sad, kad Savas bude stigao ili ce ona vec biti likvidirana ili ce biti necim ucenjena da mu ne kaze sta je Arif napisao...

Mislim da ce zavrsnica fragija biti i zavrsnica epizode da se stvori vise neizvesnosti sta ce biti u narednoj epizodi... JMHO...

Mene zanima kome u prvom fragiju Oktay izgovara: Nikada neces biti tamo... Ako treba sve cemo ih pobiti? Da li prica sam sa sobom ili...?

Jos nesto... Ne znam zasto ali mi se nekako cini da ce se na kraju spetljati sumanuti Oktay i Derin... Ne znam...
Tasha416 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 20:28   #51
Quote:
RenaSe kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da ga je domar ubacio u bazen, po Oktajevo naređenju. Mene interesuje da li je ona doktorka ili sestra, šta li je već, prenela Savašu poruku koju je napisala ili su i nju smaknuli?
Quote:
Tasha416 kaže: Pogledaj post
Mada bih ja to volela, cisto sumnjam da ce ona to otkriti Savasu. Pretpostavljam da mu nije rekla preko telefona o cemu se tacno radi, verovatno je napomenula da je nesto vazno, ali ne specificirajuci detalje. E sad, kad Savas bude stigao ili ce ona vec biti likvidirana ili ce biti necim ucenjena da mu ne kaze sta je Arif napisao...
------
Jos nesto... Ne znam zasto ali mi se nekako cini da ce se na kraju spetljati sumanuti Oktay i Derin... Ne znam...
Mislim da sestra nece odmah reci za poruku iz straha. Vrlo je moguce da su joj zapretili, mada nisam sigurna koliko je onaj domar video. Videli smo da je prisluskivao. U nekom momentu ce ona da progovori ili ce taj papir negde da se pojavi. Jos uvek niko nista ne moze Oktayu svemogucem

I meni ide ka tome da ce Oktay i Derin da se spetljaju. Ona je sve cemu on tezi, a ako izuzmemo kako ga mi dozivljavamo, on bi trebalo da bude neki opasno dobar frajer posto sve zene padaju na njega, jel Mada ni jedno ni drugo ne zasluzuju srecan kraj, doduse njoj za sada mogu da progledam kroz prste ali on nikako.
__________________
Life is too important to be taken seriously.
Murka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 23:15   #52
Quote:
Tasha416 kaže: Pogledaj post
Mada bih ja to volela, cisto sumnjam da ce ona to otkriti Savasu. Pretpostavljam da mu nije rekla preko telefona o cemu se tacno radi, verovatno je napomenula da je nesto vazno, ali ne specificirajuci detalje. E sad, kad Savas bude stigao ili ce ona vec biti likvidirana ili ce biti necim ucenjena da mu ne kaze sta je Arif napisao...

Mislim da ce zavrsnica fragija biti i zavrsnica epizode da se stvori vise neizvesnosti sta ce biti u narednoj epizodi... JMHO...

Mene zanima kome u prvom fragiju Oktay izgovara: Nikada neces biti tamo... Ako treba sve cemo ih pobiti? Da li prica sam sa sobom ili...?

Jos nesto... Ne znam zasto ali mi se nekako cini da ce se na kraju spetljati sumanuti Oktay i Derin... Ne znam...
Još uvek je rano da se sazna tako bitan detalj, napraviće Oktaj ko zna još koliko spletki, dok ova poruka ne stigne do Savaša ili Merjem.

Na jednoj od slika za narednu ep. čini mi se da on leži na onoj tužiteljskoj odori i da su mu oči onako krvave, da li od besa ili se možda nešto rasplakao, pa je moguće da ga je neko ili nešto iznerviralo, pa sam sa sobom razgovara. Možda ne želi da se vrati na početak i da ponovo bude siromašan?

I meni se čini da će se njih dvoje spetljati. Ona mi je sva kao neki petlić ili skakavac, još u kombinaciji sa Oktajem, evo već se ježim. Ali i njeno i njegovo ponašanje već sad upućuje na to da su njih dvoje stvoreni jedno za drugo. Glumcu koji igra Oktaja svaka čast, odlično glumi negativca - poželim da ga zadavim kadgod ga vidim na ekranu.
__________________
HulKer
RenaSe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:03   #53
Quote:
RenaSe kaže: Pogledaj post
Pozz... vidim serija polako pada u zaborav , a ja tek rešila da je gledam.

pozzz ekipa, gledam i ja, samo dok ja odgledam vi već sve iskometirate

Naravno i meni su Meryem i Savaš odlični, s tim da mi Meryem piči po živcima opasno, ja iz ep u ep čekam da ona napokon progovori, al svaki put odustane što me zbilja nervira. Mogu shvatit zaljubljeni naivni curetak koji živi u svijetu bajki, i koji potpuno vjeruje i voli čovjeka nepoznavajući ni njega ni svijet oko njega. Al ako si već završila gdje jesi, već nekoliko puta vidila njegovo pravo lice i naličje, pa koliko ti treba da shvatiš s kakvim gnjusnim i moralno upitnim čovjekom imaš posla. Ok, vidim da ona polako shvaća, al po mome još uvijek nedovoljno. Svakom se može dogodit naivnost, al kad se ta naivnost stalo ponavlja e onda imamo problema s zdravim razumom.

Quote:
tako da se nadam novoj Merjem, manje plačno, naivnoj...vreme je da postane jaka.
Pa brate vrijeme je da to i postane, ako je ova smrt oca totalno ne zdrma i opameti, ne znam što vi više


Quote:
Murka kaže: Pogledaj post
Moj mini osvrt na pogledanu 9. epizodu. Licno mi se sve svidja, u kom smeru i kojim tempom se razvija prica i likovi. U ovoj epizodi skidam kapu Beliz, e sad, videcemo sta ce biti dalje sa njom i Oktajem. Oktaj se od oportuniste polako pretvara u sociopatu.
I meni je 9 bila odlična, dinamična, niti jednog trenutka bubica nije radila
Svemogući tužitelj je napokon bio bar na malo stjeran u kut. Iako se on opet po dobrom strom običaju brzo snašao. Meryem na vratima, Beliz u kućnom ogrtaču, napokon i jedna i druga shvaćaju s kojim pacijentom imaju posla. i mene Beliz ugodno iznenađuje, al opet mi se nešto čini da će ona brzo pokleknut, ima bit da ovaj brko tužitelj posjeduje super moći omamljivanja i zaglupljivanja žena I slažem se da će tužitelj kako bude sve više tjeran u kut tako sve više se pretvarat u psihopata, on zbilja neće prezat od ničega i nikoga
Savaš i Meryem sve više zajedno i sve mi se čini da Savaš nije ni svjestan koliko mu Meryem već sada znači, sam sebe zavarava da mu treba isključivo radi dokazivanja istine. Derin to već vidi i osjeća pa mu je i sasula u lice, s tim da on naravno još to sebi ne želi priznat. Još će ovdje vode proteć dok njih dvoje priznaju svoje osjećaje, al bez obzira njih dvoje i njihove scene pa i ti počeci njihovih osjećaja su slatki i baš mi ih je lijepo gledat dok otkrivaju jedno drugo
Osim njih dvoje, uživam gledat i Gulću i Burdžu, pravo su mi lijep par.

Quote:
I meni ide ka tome da ce Oktay i Derin da se spetljaju
što se tiče njih dvoje, pa i zaslužuju se, za sada ne vidim kad bi se to moglo dogodit, al s obzirom da ne smijem sumnjat u brkatog tužitelja i njegove casanova vještine, mogla bi i Derin brzo kapitulirat

Quote:
Jedva cekam 10. i zao mi je sto je Meryemin tata ubijen. Da li je to uradio licno Oktay ili onaj domar ili neko treci?
Oktay mislim da nije, još je rano da on osobno uprlja ruke(al sam sigurna da će i taj trenutak u seriji doć), mislim da je onaj domar, jer je to trentuno najlogičnije.
Što se tiče med. sestre i njene poruke Savašu, mislim da je on neće sigurno dobit, nešto će se već tu ispriječit, ili će je potkupit, ili će je smaknut
__________________
"Najveći problem u komunikaciji je taj što ljudi ne slušaju da bi razumjeli, nego slušaju da bi odgovorili."
makiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 13:03   #54
Nisam u mogucnosti da gledam seriju, jer je nema na yt, ali gledam SavMer scene i Fukran i Ayca su mi definitivno najljepsi par sezone, jedva cekam neke lijepe scene izmedju njih. Bas pasu i fizicki i imaju savrsenu hemiju..
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 00:06   #55
SPOILER ALERT!!! Kratak sadrzaj 10. Epizode

Obojica, Oktay i Savas, bivaju upozoreni da je Arif progovorio i hitaju ka bolnici. Meryem je vec tamo i krece da potrazi oca koji ima cilj da upozori Meryem na to sta mu je Oktay uradio.
Burcu sumnja da Ertan stoji iza napada na nju i Guclua, tako da njih dvoje odluce da prate Ertana, a Savas se daje u potragu za medicinskom sestrom koja je nestala.
Meryem jos vise krivi sebe za probleme koji se desavaju osobama koje su joj drage i odlucuje da napise pismo u kojem objasnjava sta se sve desilo kada je Sevinc poginula. Pismo ostavlja na Sevincinom grobu. U isto vreme, ona donosi novu odluku u pogledu svog zivota.
Savas cini sve sto je u njegovoj moci kako bi Meryem promenila odluku i da bi joj ukazao na istinu.
Tasha416 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 09:39   #56
makiba

Tasha416 znači od pisma ništa? Ko zna gde će ono završit i ko će ga naći? Meni na pamet pada Jurdal. Onda će i on Oktaja držati u šaci.
__________________
HulKer
RenaSe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 12:11   #57
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Nisam u mogucnosti da gledam seriju, jer je nema na yt, ali gledam SavMer scene i Fukran i Ayca su mi definitivno najljepsi par sezone, jedva cekam neke lijepe scene izmedju njih. Bas pasu i fizicki i imaju savrsenu hemiju..

ja i ti seeni ko da smo se dogovarale što ćemo gledat i slažem se da su njh dvoje odličan par, a Aycu je prekrasna žena, nikad je nigdje nisam gledala i baš mi je lipo osvježenje na ekranu

Quote:
RenaSe kaže: Pogledaj post
makiba

Tasha416 znači od pisma ništa? Ko zna gde će ono završit i ko će ga naći? Meni na pamet pada Jurdal. Onda će i on Oktaja držati u šaci.

ne kužim što bi on radio na Sevincinom grobu i pronašao pismo, to mi baš nema smisla a opet ne pada mi na pamet tko bi uopće uzeo to pismo, jedino mama od Sevinc, al zašto bi ona onda to pismo krila
Što se tiče Erkana, već u prošloj ep Burcu je počela da sumnja u njega, tako da se nadam da će ga i razotkrit
A i baš me zanima što će to dalje Meryem sprečavat u otkrivanju istine Savašu jer ako je ova smrt oca potpuno ne zdrma i promjeni ne znam što će
__________________
"Najveći problem u komunikaciji je taj što ljudi ne slušaju da bi razumjeli, nego slušaju da bi odgovorili."
makiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 14:53   #58
Quote:
RenaSe kaže: Pogledaj post
makiba

Tasha416 znači od pisma ništa? Ko zna gde će ono završit i ko će ga naći? Meni na pamet pada Jurdal. Onda će i on Oktaja držati u šaci.
To i mene zanima... Obzirom da je Oktay svemoguc i ima svoje agente posvuda, ne bi me cudilo da je neko od njegovih ljudi prati i nadje pismo. Mozda mu je ona pretila da ce o svemu progovoriti...

A moze biti i Sevincina mama koja ce onda uzeti pravdu u svoje ruke ili sakriti pismo od Savasa...

Opcija je i Derin, koju mozda muci griza savesti pa ode na Sevincin grob ili prati Meryem...

Cetvrta opcija ej Yurdalov covek, Riza...
Tasha416 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 14:14   #59
Prekrdasili su sa svemogucim Oktayem brate, i to davno ma daaaaaj

Jos kad mi zine ispod onih brkova a unutra mu lebdi jezik joj, od zivaca se smijem

Desilo se otprilike kako sam i icekivala, osim sto nije bila zadnja scena, Sto ju Savas nije uhvatio oko struka i sto se ipak nije namjeravala ubiti jer joj se to ipak kosi s vjerskim uvjerenjem

Ne da mi se ni razmisljati o tome sta pise na onom papiru.

Na Turana su skroz zaboravili, citala sam kako se ljudi organizuju da mu plate advokata jer jadan cami u zatvoru, a niko prstom ne mrda

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 15:15   #60
Quote:
Black Kelebek kaže: Pogledaj post
Prekrdasili su sa svemogucim Oktayem brate, i to davno ma daaaaaj
........

Na Turana su skroz zaboravili, citala sam kako se ljudi organizuju da mu plate advokata jer jadan cami u zatvoru, a niko prstom ne mrda

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
Nisam sinoć gledala ali pretpostavljam kako je išlo

bold
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:22.