Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2017., 08:16   #81
Čovjek ne poznaje pojam benzinska crpka
Pas mater svako vozilo koje uzmem poslije njega je na rezervi i nakon 8 godina i mojih živčanih slomova oko toga, jednostavno je tako
Ima sreće što ga volim
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 15:49   #82
A, ono kad nismo baš pri parama, ali klincima treba nešto sezonske odjeće. I njoj trebaju hlače i još neka sitnica. I ok, Bože moj, ako treba - treba, dogovorimo se oko budžeta.

I eto nje nakon par sati sva ozarena počne vadit stvari. Jakna za klinca za sljedeću jesen, bila na super akciji, par majica i hlača isto za godinu-dvije unaprijed jer je, je li, bila super akcija.

Već vidim cijeli budžet premašen, a tek dvije stvari za klince koje mogu sad obuć.

Šećer na kraju, sebi kupi sedmu nijansu slične veste, par majica, patike ili čizme, a hlača naravno nije bilo ni u jednom od 10 dućana u kojima je bila.

Suma sumarum - potrošeno 50% više od dogovorenog budžeta, podmireno do 50% potreba zbog kojih je inicjalno išla u šoping.

I nemoš se ti protiv toga borit....
vlastimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 15:59   #83
Možeš, samo moraš ić s njom, a to onda zahtjeva više vremena i živaca i strpljenja nego što vrijedi novac koji je potrošila 😂

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 16:24   #84
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Možeš, samo moraš ić s njom, a to onda zahtjeva više vremena i živaca i strpljenja nego što vrijedi novac koji je potrošila 😂

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Ne navlaci ga.
Onda bi treptala okicama i padala u ocaj pred njim jer ona to tak bi, a zna da si nemreju to priustiti....

I drek na kraju. Popusti.

Bolje da ide sama.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 16:29   #85
Treba bit čvrst 😂 kod mene je obrnuto... Kod mene je "zmija u džepu", a mm kad je u dućanu kupit će sve šta mu se svidi samo da nije džabe došao, a akcije... za njega stvorene... Onda mu googlam da je to najčešće takva cijena ili blizu i bez akcije... trebalo nam, ne trebalo... Tako da sam ja ta koja reži vrati to, ne treba nam, pa takve hlače već imaš, ne treba nam pak gustog soka jer već imaju dva doma isl već sam spomenila kad ide sam u spizu onda je to bar popis x2, zato rijetko i ide sam 😂

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 16:43   #86
Uvijek mora pojest jabuku direktno prije spavanja. Znači on uvijek opere zube, sredi se i sve i onda pojede jabuku i ide spavat. Jer zdrava je za zube. Ali ostanu komadići među zubima i to se onda raspada cijelu noć. Rekla sam mu da zamijeni redoslijed al nemreš. Svaki ali svaki dan.

Tuširanje. Nikad, nikad se ne briše ručnikom nego onak ovlaš pa sve kaplje, a onda takav mokar odlazi na balkon taj isti ručnik stavit na sušenje. I kad je ljeto, a bome i kad je minus zimski. Rekla sam mu da će pokupit upalu pluća ali kaže da ga to čeliči i da baš zato nikad nije bolestan.

Ima naviku non stop ići u dućan, stalno nekaj mu fali od hrane pa ide kupit, a ne daj Bože da kupi nešto više pa da imamo u zalihi, uvijek je sve na knap. Kaže da je njemu odlazak po špeceraj ko odmor i da to voli. Mene izluđuje, ideš nekaj radit od jela, nema neki sastojak, evo ide on "skoknut".
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 20:06   #87
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Nekak sumnjam da seksualno zadovoljeni muskarac misli na seks cijeli dan.
Prije da ne dobije bas cesto pa hoda ko macak oko vruce kase po cijele dane, ne bi li nesto usicario.
Pa zvuči logično, ali moj m ima valjda ima neki seksualni poremećaj
malabaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 20:17   #88
Quote:
malabaja kaže: Pogledaj post
Pa zvuči logično, ali moj m ima valjda ima neki seksualni poremećaj
Nije zadovoljen do kraja?

Sent from my S7 edge via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 21:06   #89
Quote:
Tourniquet_ kaže: Pogledaj post
Uvijek mora pojest jabuku direktno prije spavanja. Znači on uvijek opere zube, sredi se i sve i onda pojede jabuku i ide spavat. Rekla sam mu da zamijeni redoslijed al nemreš. Svaki ali svaki dan.
I moj je to radio, ali uspio je s godinama zamijeniti redoslijed.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 10:59   #90
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Čovjek ne poznaje pojam benzinska crpka
Pas mater svako vozilo koje uzmem poslije njega je na rezervi i nakon 8 godina i mojih živčanih slomova oko toga, jednostavno je tako
Ima sreće što ga volim
vis, na ovo je i moja draga pizdila stalno, da kak svaki put kad ona sjede u auto svjetli rezerva
al ponosno priznajem da joj se to ove godine nije nijednom desilo
skupa smo 12 godina, u braku 10...

znaci ima jos nade i za tvog muza
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 12:47   #91
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
I moj je to radio, ali uspio je s godinama zamijeniti redoslijed.
Kako mu paše jabuka nakon pranja zuba...nije mi jasno
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 13:27   #92
nikad, al nikad ne zamijeni praznu za punu rolu wc papira. dakle nonšalantno ostavi onaj kartonski tuljac i odšeta
__________________
Love, as if there was nothing more important in your life.
Louise Hay is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 13:30   #93
Quote:
Louise Hay kaže: Pogledaj post
nikad, al nikad ne zamijeni praznu za punu rolu wc papira. dakle nonšalantno ostavi onaj kartonski tuljac i odšeta
Ostaviš mu jednom prazni tuljac kad je već zasjeo na šolju i neće zaboravit nikad više...


P.S.
Moram dati ženi da čita ovu temu, pa da vidi kakvo blago zapravo ima.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 13:37   #94
Quote:
Louise Hay kaže: Pogledaj post
nikad, al nikad ne zamijeni praznu za punu rolu wc papira. dakle nonšalantno ostavi onaj kartonski tuljac i odšeta
Joj to i moj napravi, ili ostavi samo jedan listić da pakovanje nije u ormariću do ne bi ništa rekla, ali ovako je to baš čista lijenost Al ajde, kako rekoh ormarić je do pa ne gnjavim previše oko toga. Ima i pametnijih stvari za piljenje Treba birat bitke
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 13:42   #95
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Ostaviš mu jednom prazni tuljac kad je već zasjeo na šolju i neće zaboravit nikad više...
moš mislit, kakva je mustra vjerovatno bi se obrisao sa tuljcem


Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Joj to i moj napravi, ili ostavi samo jedan listić da pakovanje nije u ormariću do ne bi ništa rekla, ali ovako je to baš čista lijenost Al ajde, kako rekoh ormarić je do pa ne gnjavim previše oko toga. Ima i pametnijih stvari za piljenje Treba birat bitke
ne pilam ga za to, jer imam i ja putra na glavi
recimo ja nikad ne zamijenim vreću za smeće, sposobna sam i dalje trpati u nju, kad je debelo i odavno premašila svoj kapacitet
__________________
Love, as if there was nothing more important in your life.
Louise Hay is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 15:18   #96
Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post
vis, na ovo je i moja draga pizdila stalno, da kak svaki put kad ona sjede u auto svjetli rezerva
al ponosno priznajem da joj se to ove godine nije nijednom desilo
skupa smo 12 godina, u braku 10...

znaci ima jos nade i za tvog muza
Nema šanse
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 15:53   #97
Quote:
Louise Hay kaže: Pogledaj post
nikad, al nikad ne zamijeni praznu za punu rolu wc papira. dakle nonšalantno ostavi onaj kartonski tuljac i odšeta
Imaš i još nelogičnije -uzme novu, stavi je na prazni tuljac , ali prazni ostavi
A ovo za rezervoar sam mislila da bi trebala biti više ženska boljka (Za registar-ja to ne radim )
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 15:56   #98
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Imaš i još nelogičnije -uzme novu, stavi je na prazni tuljac , ali prazni ostavi :misli:
A ovo za rezervoar sam mislila da bi trebala biti više ženska boljka (Za registar-ja to ne radim )
Ja sam se preporodila otkad se Zewa baca u školjku.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 18:25   #99
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Haha pa nemoraš sad uzimat sve doslovno... Naravno da mi to nije bilo primarno, ali ja volim radit rukama, oko vrta, uradi sam po kući isl... I nezamislivo mi je da mi muž neće dat ruke... Čisto u tom kontekstu, bez obzira mijenjali sifon, montirali elemente, bušili rupe ili što bilo... Skoro sve radimo sami i to mi tako odgovara, kao što je rekao Flat osim ako baš ne moraš, zašto davati novac majstorima... To ne znači da momci koji to ne znaju manje vrijede, al eto takvi nikad nisu bili moj tip muškarca

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Meni nije bitno. Nedavno sam kupila ormarić u IKEI i montirala ga; ja sam čitala upute i slagala, on je ležao pored i zatezao do kraja kad je trebalo. Mogla sam sve i sama sve, a l kad je već bio tu sam ga iskoristila.
Važno mi je da nas zanimaju neke iste stvari, a to baš nisu praktične stvari. Tražimo skrbnika.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 21:05   #100
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Kako mu paše jabuka nakon pranja zuba...nije mi jasno
Nije ni meni. Ali eto ima ih još poput njega.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:34.