Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2024., 15:13   #1
Zasto dobre cure lošije prolaze?

Ona je brižna, draga, pristojna, altruistična, oprašta, nije ljubomorna ni zavidna, ne spletkari, pomalo naivna i dobra cura

Ima sve top kvalitete ali cini mi se da “takve cure” lošije prolaze kod muskaraca ?

Mislim da mozda prolaze kod onih s losim namjerama pa iskoriste njihovu neiskvarenost, ali nekako su nevidljive na radaru svim drugima.

Decki jesu li vam dobre i pristupačne cure turn off? Ako je brizna prema vama u samom startu i veoma tolerantna je li vas to odbija od nje ?

Nekako mi se cini da je to čest slucaj ?Mozda se i varam.

Zanimaju me vasa iskustva, nebitno je li u ljubavnim iskustvima ili prijateljskim ili u odnosima na poslu, u flertu i slicno.

Cure jeste li imale neuspjeha u odnosima bas zato jer ste moralne, drage i dobre osobe prema svima, a jos vise prema decku koji vam se svida ?

Mislite da je to razlog zasto ste svrstane u frend zonu ili nevidljive kao kandidatkinje da vas se pozove na spoj ?
topaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2024., 15:55   #2
Ili imaš jako malo godina ili ti se krivo čini.

Druga stvar su naravno cure koje pričaju da loše prolaze jer su "dobre" a zapravo su intelektualno ograničene, nemaju osobnost, ili tom "dobrotom" pokušavaju kompenzirati očite fizičke ili karakterne nedostatke. Isto kao s dobrim dečkima zapravo.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2024., 16:10   #3
Dobrota kao i inteligencija nikako nije garancija uspjeha...

Bilo kakvu potraznju za ciljom treba promatrati kao neko natjecanje, ako u tom natjecanju dobrota ne kotira kao wining skill - sve je jasno...

Osoba nije jedna osobina...

Da li bih zelio da zenska koja me privuce bude i dobra, naravno da bih...

Moguce da se dobrota na prvu lakse odglumi... osoba koja ima sam dobrotu moze samo kroz frend zonu doci do veze... jer dobrota je nesto sto grije na blizinu.

Da li prilika cini lopova... u vecini slucajeva - da! Tko se da iskoristiti... bit ce iskoristen.
denilikeslife is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2024., 16:22   #4
Quote:
topaz kaže: Pogledaj post
Ona je brižna, draga, pristojna, altruistična, oprašta, nije ljubomorna ni zavidna, ne spletkari, pomalo naivna i dobra cura

Ima sve top kvalitete ali cini mi se da “takve cure” lošije prolaze kod muskaraca ?

Mislim da mozda prolaze kod onih s losim namjerama pa iskoriste njihovu neiskvarenost, ali nekako su nevidljive na radaru svim drugima.

Decki jesu li vam dobre i pristupačne cure turn off? Ako je brizna prema vama u samom startu i veoma tolerantna je li vas to odbija od nje ?

Nekako mi se cini da je to čest slucaj ?Mozda se i varam.

Zanimaju me vasa iskustva, nebitno je li u ljubavnim iskustvima ili prijateljskim ili u odnosima na poslu, u flertu i slicno.

Cure jeste li imale neuspjeha u odnosima bas zato jer ste moralne, drage i dobre osobe prema svima, a jos vise prema decku koji vam se svida ?

Mislite da je to razlog zasto ste svrstane u frend zonu ili nevidljive kao kandidatkinje da vas se pozove na spoj ?
Dobar je jako relativan pojam.

Ono što opisuješ vuče da se odnosi na nekog tko je potpuno neprivlačan...pa u nedostatku drugih kvaliteta koje su bitne za privlačnost drugom spolu osobu jednostavno proglasiš dobrom
Tipa kad vidiš curu koja je top komad ne razmišljaš o njenoj dobroti
Kad vidiš neku koja nije...onda kažeš da je dobra
Samo ti sterotipi ne vrijede u stvarnom životu...
I netko neprivlačan nije automatski dobar i obrnuto
Rosemary84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2024., 16:27   #5
Ne slažem se da dobre cure lošije prolaze, niti da je dobrota nešto što se treba previše isticati, to bi trebalo biti normalno.
Valjda postoje i druge karakteristike nekog osim što je normalan.

Rose je dobro sažela neke stvari.
Quote:
Rosemary84 kaže: Pogledaj post
Dobar je jako relativan pojam.
U čemu je dobra? U krevetu? : D

Ono što opisuješ vuče da se odnosi na nekog tko je potpuno neprivlačan...pa zato kažeš da je dobar
Samo ti sterotipi ne prolaze i stvarnom životu...
I pitanje je je li netko stvarno dobar ili ga u nedostatku nekih drugih kvaliteta na kojima se zasniva privlačnost proglasimo dobrim...
Ako netko nije dobar u krevetu, zalud mu sve ostalo.

Ako je dobra sinonim s prosječna, ili nema (ili ne želi) ništa previše ponuditi, onda je odgovor manje-više logičan...
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2024., 16:28   #6
Modificirala sam post, kud prije odgovaraš, nisam ni završila

Htjela sam reći da se često bezličnost brka sa dobrotom
Isto kao što su oni koji nikad ne iznose svoje mišljenje svima dragi i dobri, a zapravo nemaš pojma što misle
Rosemary84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2024., 16:34   #7
Quote:
Rosemary84 kaže: Pogledaj post
Dobar je jako relativan pojam.

Ono što opisuješ vuče da se odnosi na nekog tko je potpuno neprivlačan...pa u nedostatku drugih kvaliteta koje su bitne za privlačnost drugom spolu osobu jednostavno proglasiš dobrom
Tipa kad vidiš curu koja je top komad ne razmišljaš o njenoj dobroti
Kad vidiš neku koja nije...onda kažeš da je dobra
Samo ti sterotipi ne vrijede u stvarnom životu...
I netko neprivlačan nije automatski dobar
Dobra u smislu da je topla pristupačna i draga osoba koja ce ciniti lijepe stvari, pokloniti ti osmjeh, uskociti u rješavanju problema, pazljivo te slusati, biti tolerantna, pažljiva i brizna prema tebi. U smislu ja imam jako dobru frendicu, uvijek je tu za mene, ne odaje tajne, pažljiva je i velikodušna. U takvom smislu dobra osoba.

Mislim na cure koje prosječno dobro izgledaju, ne nuzno neprivlačnu

Je li nuzno biti top komad i kučka ?

Ako je cura top komad npr, a i bas dobra dusa od cure, pomalo neiskvarena hoce li biti muskarcima kao pozeljna i vrijedna truda i hoce li pobuditi u njemu da je vise i bolje upozna, pozove na dejt ? Ili je dobrota turn off?

Svi kao traze kvalitete a kad to dobiju nije im to zanimljivo
topaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2024., 16:45   #8
Dobro imaš top frendicu, frendica ti je, ne privlači te i ti nju ne privlačiš. U čemu je onda problem?
Otkud odmah slika crno-bijelog svijeta?
Otkud da je svaki top komad kučka?
Zato jer te neće?
I otkud ti da misliš da dobre cure loše prolaze?
U konačnici se nađu slični
Ne znam nijedan par da je on/ona super, a on/ona grozan
Rosemary84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2024., 16:49   #9
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Ne slažem se da dobre cure lošije prolaze, niti da je dobrota nešto što se treba previše isticati, to bi trebalo biti normalno.
Valjda postoje i druge karakteristike nekog osim što je normalan.

Rose je dobro sažela neke stvari.

Ako netko nije dobar u krevetu, zalud mu sve ostalo.

Ako je dobra sinonim s prosječna, ili nema (ili ne želi) ništa previše ponuditi, onda je odgovor manje-više logičan...
Pa mislila sam na cure koje nece provocirati svadu ili ce cak popustiti ako vide kuda to vodi. Ako je dobra ne znaci da nije pametna nego da ima visoku moralnu ljestvicu i mozda joj je prioritet empatija i dobročinstvo unzivotu nego nesto drugo.

Svi bi dragu i empatičnu curu u teoriji, sigurno da ce dobra cura pruziti i oralni seks i udobrovoljiti decku u krevetu u svakom smislu ako u tome pronalazi uzitak. Empaticnoj curi nebi trebao biti problem biti dobra u krevetu. Ali mozda njena osobnost nije muskarcima bas seksi ?

Ali naposljetku previse dobra, previse tu za njega, previse mu oprosti, previse mu tolerira…. Nakraju ce se okrenuti i baciti oko na neku hladnu nedostižnu koja ga ne doživljava. Nije mu zanimljivo, ijako su mozda kvalitete dobre cure ono sto mu treba za lijepu sigurnu vezu, zele radije lomiti koplja prema nedostižnoj.
topaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2024., 16:54   #10
Previse generaliziras...

Ajde ispricaj svoju konkretnu pricu pa mozemo komentirati
denilikeslife is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2024., 16:56   #11
Nije život crno-bijel...očekujem da iz tih postova iskoči još neki strašni zmaj.
Prednost je biti dobar.
Problem je što svatko ima svoju istinu i misli da je u pravu. Milijun puta sam čula kako ostavljene osobe kukaju da su bile dobre, no jesu li stvarno bile tako dobre u vezi
Tko je lud da ostavi najboljeg
Rosemary84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2024., 17:08   #12
Quote:
Rosemary84 kaže: Pogledaj post
Dobro imaš top frendicu, frendica ti je, ne privlači te i ti nju ne privlačiš. U čemu je onda problem?
Otkud odmah slika crno-bijelog svijeta?
Otkud da je svaki top komad kučka?
Zato jer te neće?
I otkud ti da misliš da dobre cure loše prolaze?
U konačnici se nađu slični
Ne znam nijedan par da je on/ona super, a on/ona grozan
Pa je li nuzno biti malo zločesta, igrati te igrice zavođenja i raditi te spletke koje zene gurui ljubavi preporučuju ? Tipa pravi se da si nedostupna, nemoj mu odmah odgovoriti na poruku, budi misteriozna, pravi ga ljubomornim, nemoj spavati s njim nakon xx izlazaka, on mora tebe castiti i mora osmisliti izlazak….itd itd.

Ispada kao da je privlačenje i zavođenje cijela naučna fantastika i niz pravila, da su muskarci lovci i moraju te osvajati dugo i mukotrpno da se uopce zaljube u tebe. Tako kazu ljubavni guru-i.

Ako si odmah frendica s njim i dobra si kao i prema svima, on te stavi u frend zonu i koliko ti bila kvalitetna i dobra i draga i super girlfriend materijal. On ili većina te ne vidi kao takvu.

Pa vecina cura za kojima decki sline su zgodne i uspješne ali traze puno u odnosu, neke nisu ni odane, stalno uvjetuju, ne pružaju prijateljsku podrsku, neuhvatljive su, svadljive su, a opet za njima decki luduju, ijako ih ne krasi bas lijepa osobnost.

Znaci mislis da dobar i drag decko zeli biti sa sebi sličnom u osobnosti, no je li je s takvom curom sretan ?
topaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2024., 17:09   #13
Quote:
Rosemary84 kaže: Pogledaj post
Problem je što svatko ima svoju istinu i misli da je u pravu. Milijun puta sam čula kako ostavljene osobe kukaju da su bile dobre, no jesu li stvarno bile tako dobre u vezi
Tko je lud da ostavi najboljeg
Istina. Mada isto "Good guys finish last." vrijedi i za obrnuto. Kako su većina muškaraca nevidljivi instagramušama, biznis ženama itd. Isto tako su "obične cure" nevidljive "frajerima".
Mark1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2024., 17:13   #14
Quote:
topaz kaže: Pogledaj post
Tako kazu ljubavni guru-i.

To su sve sranja.
Meni.
Niti sam se tako ponašala, niti bi me privukla osoba kojoj je to napeto.
Mada imam poznanicu koja voli te hladno-tople igre iako ima 40

Quote:
Mark1 kaže: Pogledaj post
Kako su većina muškaraca nevidljivi.
Ako te privlači sponzoruša, budi sponzor.
Rosemary84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2024., 17:17   #15
Za pocetak uvijek mora biti neki chalenge... neka razlika u potencijalu koja ce baciti iskru... ako je mlako... nece ti se ciniti da je to nagrada za koju se treba boriti...
denilikeslife is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2024., 17:17   #16
Quote:
Rosemary84 kaže: Pogledaj post
Nije život crno-bijel...očekujem da iz tih postova iskoči još neki strašni zmaj.
Prednost je biti dobar.
Problem je što svatko ima svoju istinu i misli da je u pravu. Milijun puta sam čula kako ostavljene osobe kukaju da su bile dobre, no jesu li stvarno bile tako dobre u vezi
Tko je lud da ostavi najboljeg
Pa ne bih rekla da je prednost biti dobar ni osjećajan prema ljudima i zeljeti biti tu bezuvjetno za njih, ne traziti nikada nista za sebe jer takve ljude vecinom nitko ne cjeni. Mislim da je tako u zavođenju i dejtanju. Kao da to nije zanimljivo, kao da je dosadno, kao da iskrena cura otvorenim kartama nije uzbudljiva.
topaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2024., 17:17   #17
Quote:
Rosemary84 kaže: Pogledaj post
Modificirala sam post, kud prije odgovaraš, nisam ni završila

Htjela sam reći da se često bezličnost brka sa dobrotom
Isto kao što su oni koji nikad ne iznose svoje mišljenje svima dragi i dobri, a zapravo nemaš pojma što misle
A imam brze prste, jbg

Složio sam se s tobom, ako pomaže

@Topaz, kučke malo koga pale.
A to što ti je netko dobar za frenda/icu, ne znači da je dobar i za krevet.

Ne znam, po čemu ti biraš partnera?
Treba biti neki klik, kemija, zar ne?
Ako je cura prosjek, treba se i malo više potruditi oko nekih stvari.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2024., 17:20   #18
Quote:
Rosemary84 kaže: Pogledaj post
To su sve sranja.
Meni.
Niti sam se tako ponašala, niti bi me privukla osoba kojoj je to napeto.
Mada imam poznanicu koja voli te hladno-tople igre iako ima 40
I ja mislim da su gluposti no bas i zato zeljela sam misljenja iz prve ruke, jer nekako ti guru-i su posvuda i svi samo kopiraju jedne druge a prodaju nesto sto u realnom zivotu ne drzi vodu ili se ne moze na sve primjeniti, krivo se shvati i slicno.
topaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2024., 17:23   #19
Quote:
denilikeslife kaže: Pogledaj post
Za pocetak uvijek mora biti neki chalenge... neka razlika u potencijalu koja ce baciti iskru... ako je mlako... nece ti se ciniti da je to nagrada za koju se treba boriti...
Da kuzim, mozda i malo podrigrijavanja vatrice nije lose, flert je mozda most koji te dijeli od frendice do matrijala za curu
topaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2024., 17:23   #20
Quote:
topaz kaže: Pogledaj post
Pa mislila sam na cure koje nece provocirati svadu ili ce cak popustiti ako vide kuda to vodi.
Mene privlači takav tip žena.
Ne da nema svoje ja, nego da se ne voli prepucavati i da vidi zajednički interes.
Quote:
topaz kaže: Pogledaj post
Ako je dobra ne znaci da nije pametna nego da ima visoku moralnu ljestvicu i mozda joj je prioritet empatija i dobročinstvo unzivotu nego nesto drugo.
Što to znači visoka moralna ljestvica?
Ako neke stvari ne zna iskomunicirati, ostat će solo.

Također, ovo nažalost nije svijet u kojem je dosta biti dobrotvor i brinuti se samo za neke druge (npr. gladne u Africi), treba se imati i neke prioritete i nadasve mogućnosti složiti vlastiti privatni život kako spada (ako ne možeš sebe dovesti u red, kako ćeš druge?).
Quote:
topaz kaže: Pogledaj post
Svi bi dragu i empatičnu curu u teoriji, sigurno da ce dobra cura pruziti i oralni seks i udobrovoljiti decku u krevetu u svakom smislu ako u tome pronalazi uzitak. Empaticnoj curi nebi trebao biti problem biti dobra u krevetu. Ali mozda njena osobnost nije muskarcima bas seksi ?
Tu se vraćamo da onaj dio da ne smije biti dosadna.

Oralac bi trebao biti normalna stvar, dio predigre.

Subice su (barem meni) hot.
Međutim cura isto mora znati pokazati entuzijam, a ne samo biti drvena Marija....
Quote:
topaz kaže: Pogledaj post
Ali naposljetku previse dobra, previse tu za njega, previse mu oprosti, previse mu tolerira…. Nakraju ce se okrenuti i baciti oko na neku hladnu nedostižnu koja ga ne doživljava. Nije mu zanimljivo, ijako su mozda kvalitete dobre cure ono sto mu treba za lijepu sigurnu vezu, zele radije lomiti koplja prema nedostižnoj.
Ne slažem se s ovim.
Prvo, ovaj dio da će netko htjeti neku hladnu nije istinit.
Htjet će neku privlačnu.
Eventualno novu.

Drugo, cura treba imati i neki svoj život, neke svoje kriterije.
Ako je netko previše otirač, ako ne cijeni sebe...
To znači da nema kriterija, a to vuče na očaj :/
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger