Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2007., 19:38   #61
I opet se vraćamo na prvi post i link koji tamo piše http://torrentfreak.com/speed-up-your-torrents/
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 00:09   #62
dobra im je i stranica

http://www.topgear.com/

imaju i blogove, i iznenadio sam se kad sam vidio da su već vozili novu Fabiu, Lexus LS460 obnovljeni Cayenne itd.

Šteta što kod nas netko nije otkupio prava prikazivanja, mislim da bi imali dobru gledanost.
bumbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 00:41   #63
To je stranica od časopisa Top Gear... emisija ima svoju http://www.bbc.co.uk/topgear/
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 13:41   #64
Nije mi jasna jedna stvar. Govorili su o nekoj kompjutorskoj simulaciji, i analizi nesreće, na kraju emisije, a ništa od toga

BTW Dobra epizoda
Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 16:21   #65
Kad je bila prva sezona TG-a? Vidim da se spominje 2002, ali ja imam negdje zametnute videokazete iz 96. sa redovnim epizodama i neke specijale ( Jeremy kod nekog šeika u emiratima i sl.)
Baš sam pogledao novu epizodu. Prije nisu bila ova "okupljanja naroda" u studiju, ali nije loše. Jel inače bude više auta?
samoborski is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 19:28   #66
Evo pa se edicuraj http://en.wikipedia.org/wiki/Top_Gea...inal_format%29


Kako to misliš da nisu bila okupljanja naroda? Zadnjih devet sezona od kada su promijenili koncepciju redovito se okupljaju.
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 19:36   #67
The programme even won an international Emmy in 2005, but car manufacturers continued to worry about the show's influence on the motor trade.

"Speak to anybody who used to work at Vauxhall in Luton," says Mr Harvey, "and they totally blame Jeremy Clarkson for General Motors closing the Vauxhall plant."

The reason for their anger was a review of the company's Mark One Vectra, in which Clarkson remained mute and drummed his fingers on the roof of the car for a full minute.

"He simply had nothing to say about it," says Mr Harvey, adding that there were many more complex reasons why the manufacturing plant was eventually shut down.

__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 01:32   #68
evo tekstualno ocijene od Jeremya Clarksona

http://driving.timesonline.co.uk/sec...,27909,00.html

http://www.driving.timesonline.co.uk...,12529,00.html
bumbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 21:21   #69
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Evo pa se edicuraj http://en.wikipedia.org/wiki/Top_Gea...inal_format%29


Kako to misliš da nisu bila okupljanja naroda? Zadnjih devet sezona od kada su promijenili koncepciju redovito se okupljaju.
Hvala na linku, a zadnja epizoda koju sam gledao(prije ove jučer) je bila kad je Jeremy testirao corrado kad se prestajao proizvodit, onda znaš kad je to bilo.
samoborski is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 14:16   #70
Quote:
samoborski kaže: Pogledaj post
Hvala na linku, a zadnja epizoda koju sam gledao(prije ove jučer) je bila kad je Jeremy testirao corrado kad se prestajao proizvodit, onda znaš kad je to bilo.
Uh, ti si dobro zagorio

Stoga ne preostaje ništa drugo nego te uputiti na prvu stranicu gdje ćeš pronaći link za skidanje svih prethodnih serijala pa kreni lagano sa nadoknađivanjem gradiva... šteta je propustiti nešto tako dobro
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 19:19   #71
postali su bauštelci
Hrvoje xyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 20:52   #72
Malo su ga pretjerali s tim asfaltiranjem.

U biti, ova epizoda mi je veliko razočaranje.

Jedini auto koji su testirali je bio XKR, i malo su ga usporedili S Astonom V8.
A Aston je u emisiji bio već jedno 3 puta, a Jaguar sigurno dva puta (XK).

I OK asfaltiranje, ali ne trebate asfaltirati pola emisije.

I na kraju, Clarkson u tim svojim recenzijama već previše brije. Jer, jasno je meni da on popljuje svaku sitnicu koja mu se ne sviđa i to je OK. Ali u tom silnom pljuvanju ili veličanju više uopće ne iznosi niti jedan objektivni podatak o tome kakav auto u biti je. "Jaguar nema opreme, spor je, smeće, BMW je bolji, ALI FANTASTIČAN JE." Previše tog poetskog recenziranja.

Ekipa iz 5th Geara puno vjerodostojnije prikazuje aute.

I još nešto. Kod naših emisija me najviše živcira to što stalno neke kante recenziraju. Ali u TG-u pak skoro pa JEDINO supercarse testiraju.
Pa hoću vidjeti i usporedni test malih sportskih auta. Kolko god volio Aston Martin, ne da mi ga se gledati iz emisije u emisiju.
__________________
GTR GA HOSHI!
Renault F1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 00:42   #73
Quote:
Renault F1 kaže: Pogledaj post
Malo su ga pretjerali s tim asfaltiranjem.

U biti, ova epizoda mi je veliko razočaranje.

Jedini auto koji su testirali je bio XKR, i malo su ga usporedili S Astonom V8.
A Aston je u emisiji bio već jedno 3 puta, a Jaguar sigurno dva puta (XK).

I OK asfaltiranje, ali ne trebate asfaltirati pola emisije.

I na kraju, Clarkson u tim svojim recenzijama već previše brije. Jer, jasno je meni da on popljuje svaku sitnicu koja mu se ne sviđa i to je OK. Ali u tom silnom pljuvanju ili veličanju više uopće ne iznosi niti jedan objektivni podatak o tome kakav auto u biti je. "Jaguar nema opreme, spor je, smeće, BMW je bolji, ALI FANTASTIČAN JE." Previše tog poetskog recenziranja.

Ekipa iz 5th Geara puno vjerodostojnije prikazuje aute.

I još nešto. Kod naših emisija me najviše živcira to što stalno neke kante recenziraju. Ali u TG-u pak skoro pa JEDINO supercarse testiraju.
Pa hoću vidjeti i usporedni test malih sportskih auta. Kolko god volio Aston Martin, ne da mi ga se gledati iz emisije u emisiju.
Pa cijela koncepcija Top Gear-a se temelji na subjektivnom ocjenjivanju, karikiranju mana i dobroj zajebanciji stoga se treba opustiti i uživati u show-u koji taj trojac izvodi iz emisije u emisiju.
 
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 03:38   #74
Ma kužim ja sve to. Ali prošla emisija je više bila zajebancija nego auto emisija.

O samim autima nismo saznali ništa. Za Jaguar su rekli da je loš i prekrasan.
__________________
GTR GA HOSHI!
Renault F1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 10:36   #75
po meni , trebali su stavit do jag-a i astona i bmw konkurenta i mercedesa (cl klasu i bmw 6 ? ) i onda vidjet po cem je to tolko jag boli od doticnih.
napominjem da bmw 6 unajjacoj izvedbi ima 507 konja , a CL novi - nemam pojma , manje od 550 misli da nema.(sl 65 amg )

mozda je , kaj ja znam , al ocu rec , sta ih nisu usporedili tak odjednom da svi budu zajedno.
Hrvoje xyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 12:59   #76
Neki očito nisu skužili što je smisao Top Gear-a... otto_werke vam je dobro napisao
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 22:16   #77
Gle, znam o ekipi TG-a sve i pratim TG zadnje dvije godine.

I OK je ta zajebancija kad se zbilja testiraju auti. Ali kad se emisija svede na 100% bacanje fora i valjanje gluposti onda izgubi onu čar koju je imala prije.

Jer slušat Clarksona deset puta kako o istom autu govori isto je već dosadno.

Kao auto emisija moraju ipak prvenstveno TESTIRATI aute i u te testove ubacivati zajebanciju, srati po autima itd. A oni su napravili emisiju o asfaltiranju ceste, Hammondovom udesu, oporavku itd... i u to su ubacili kratki "clip" s Jaguarom koji je u emisiji bio već nekolliko puta.

Ako itko kuži smisao TG-a, onda sam to ja, ali zadnja im je epizoda bila jednostavno loša.
__________________
GTR GA HOSHI!
Renault F1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 23:02   #78
Taj Jaguar je ako se dobro sjećam bio u zadnjoj epizodi prošlog serijala (XK). Ovaj model koji je testiran u prvoj epizodi nove sezone je drugi model tj. XK-R i zato je toliko njegovo oduševljenje jer je isto bilo i sa prošlim modelom.

Asfaltiranje je bio centralni prilog emisije i zauzeo je isto mjesta koliko zauzimaju slični prilozi.

Hammondov udes je ipak bio neplaniran i kao takav je morao zauzeti veliki dio emisije jer je cijeli svijet želio vidjeti što se i kako dogodilo.

Mislim da si malo previše zabrijao, tek je prva epizoda
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 23:42   #79
Sutra je slijedeća emisija, nadam se da će se ipak popraviti, i malo više raditi onoga šta kaže R F1, jer ja sam recimo cijelo asfaltiranje jednostavno preskočio jer mi je bilo totalno pretjerivanje.
Banderas-Sedmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 00:33   #80
Ma u 3PM
"Đekna još nije umrla, a kad će ne zna se"
Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:13.