Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Pogledaj rezultate ankete: Koji grad je bolji za život i posao?
Zagreb 472 71.08%
Beograd 192 28.92%
Glasovatelji: 664. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2008., 19:44   #8241
Pa na ovih zadnjih par stranica si nam stalno svima nabijao na nos kako smo stali uz Sjekiru isključivo iz nacionalnih razloga. Na to sam mislila.

Ne svodi se sve na dilemu Srbin ili Hrvat.
zlatna ribica is offline  
Old 20.12.2008., 19:51   #8242
Quote:
DVD-R kaže: Pogledaj post
Ajde molim vas, taj Tompson nastupa po Zagrebu i odrzava koncerte na glavnom trgu. Kad Baja mali knindza bude nastupio u Beogradu na trgu tada cemo da razgovaramo. Do tada nemojte porediti muzicke ukuse dva grada.
kada baja mali knindža napiše bolju pjesmu od pevaj srbijo možda mu i dođe više od 1.000 fanatika. uspoređivati njegov opus s thompsonovim je sprdnja
dudu is offline  
Old 20.12.2008., 19:51   #8243
Quote:
zlatna ribica kaže: Pogledaj post
Pa na ovih zadnjih par stranica si nam stalno svima nabijao na nos kako smo stali uz Sjekiru isključivo iz nacionalnih razloga. Na to sam mislila.

Ne svodi se sve na dilemu Srbin ili Hrvat.
Pa normalno da vas optužujem kada to radite.
Naravno da se ne svodi. Ja čak nisam ni Srbin.
VrangeL_1917 is offline  
Old 20.12.2008., 19:52   #8244
Quote:
dudu kaže: Pogledaj post
kada baja mali knindža napiše bolju pjesmu od pevaj srbijo možda mu i dođe više od 1.000 fanatika. uspoređivati njegov opus s thompsonovim je sprdnja
Baja je za Thompu underground.
VrangeL_1917 is offline  
Old 20.12.2008., 20:13   #8245
Quote:
Blueray kaže: Pogledaj post
Pisac je "hteo" reći da su Vrangel i DVD-R duhoviti kao slovenci, dakle nisu
Ha,ha... Ovo hteo u navodnicima ("hteo") sam tek kasnije primetio... Ispričavam se, trebao sam napisat "htio"... Inače, meni je stil da na ovom forumu uglavnom pišem ili se trudim da pišem hrvatski na svim ostalim delovima forumima, osim na dva: Luda Kuća i Ex-Yu (tu se raspojasam i pokažem odakle sam ; Nekad ne ni tu, videti temu, koju sam postavio "Pet Hrvata putuje u svemir!" na ludoj kući), jer, ako tu ne bi bilo prisutno Srba, Makedonaca, Bošnjaka, Slovenaca, naravno Hrvata itd., ja ne bih video smisao ta dva podforuma....

Što se tiče tih nacionalističkih prepucavanja tipa "Mi smo bolji,jači, vi ste šabani, čobani itd.", mene to uopšte ne interesuje, iako sam Srbin iz Zemuna... Prvenstveno sam na forumu radi druženja i zezancije... Otuda i nick To all my friends, a inspiraciju sam dobio od Henryja (ko je gledao film Bar Fly, znaće)... Tako da nikad ili vrlo retko (ali to bude veoma blago) se uvlačim u prepucavanja, koja imaju bilo kakav nacionalizam za osnovu... Meni je sve to tako "pointless", jer se vrti sve u krug, ništa korisno, nikakva korisna informacija, osim nekih prepucavanja, koje uključuju istoriju, umetnost itd., jer tu nekad i nešto novo naučim (bonislav je dobar u tim informacijama s hrvatske, a Vrangel sa srpske strane)... Ali, samo toliko...
__________________
Solon: NEMO PVTANDVS BEATVS ANTE MORTEM

Zadnje uređivanje To_all_my_friends : 20.12.2008. at 20:27.
To_all_my_friends is offline  
Old 20.12.2008., 21:27   #8246
Quote:
VrangeL_1917 kaže: Pogledaj post
Pa normalno da vas optužujem kada to radite.
Naravno da se ne svodi. Ja čak nisam ni Srbin.
Nije istina. Jednako bih tako stala i iza npr. Klačka da napiše jednu glupost, pa svi skoče na njega. Pa ako je on Hrvat onda stvarno... Jedan post ne čini forumaša i glupo mi je po jednom postu nekoga pljuvati. A posebno je lako pljuvati po nekome koga nema da se obrani.

Isto kao što sam neki dan obranila Snežanu kad su ju nazvali četnikušom... ne dijelim ljude po nacionalnosti, što mi stalno podmećeš.

Toliko od mene o ovom.

Laku noć.
zlatna ribica is offline  
Old 20.12.2008., 21:52   #8247
Quote:
zutaib kaže: Pogledaj post
Koji grad je po vama razvijeniji, bogatiji, europskiji, napredniji, perspektivniji, jednom riječju, ugodniji za život i posao: Zagreb ili Beograd!
tuđa trava i te stvari?
bezstrahaimane is offline  
Old 20.12.2008., 22:13   #8248
Ajde ne serite gospodo. Čemu to pretvaranje i moraliziranje? U ovom topicu je davno sve rečeno. Argumentirano, brojkama, fotkama, linkovima. U zadnje vrijeme on je postao stjecište raznih srpskih prdiludana koji nemaju pametnijeg posla nego davit nas svojim idiotarijama i mitovima o "istorijskom" Beogradu i sličnim glupostima.

Na stranu što takve tvrdnje vrijeđaju našu inteligenciju, ali notorna je činjenica je da su slični primitivni mitovi, izmišljotine i nebuloze direktan simptom srpskog nacionalnog ludila koje je u zadnjih 20-tak godina prouzročilo neviđene patnje i razaranja.

Ja nisam nikakav ekstremist u nacionalnom smislu, ne mislim da su Hrvati supermeni, ne palim se na nazdravičarski nacionalizam, a na Thomsponu se ne bih pojavio niti mrtav.

Nikad na ovom forumu nisam iznio ekstremne stavove prema Bošnjacima, crncima, Židovima, Arapima, Bugarima, Retoromanima ili Ujgurima, ali prema Srbima koji šire suludu mitomaniju koja me je lišila nekoliko dobrih prijatelja, bogami jesam, a radit ću to i ubuduće...

Beograd je za mene prije svega grad iz kojeg su kretali tenkovi na Vukovar i gdje je Sloba na početku svojih ratnih pohoda okupio milijun ljudi na Ušću, to je i grad gdje je jedan Stjepan Radić ustrijeljen u parlamentu, grad iz kojeg su 45 godina pljuštale optužbe o ustaškom Zagrebu, iako je Zagreb dao 30.000 partizana, a Beograd 30. A ja bih sad, 13 godina nakon rata trebao Srbima titrat jaja i zanemarivat njihove laži i mitove, i oglušivat se na direktne uvrede neke klinke, koja me upravo zbog svoje dobi i iživcirala, jer vidim da nacionalno ludilo i šizofrena mitomanija tamo očito ne staje. Neće moći, gospodo.
sjekira is offline  
Old 20.12.2008., 22:31   #8249
Quote:
sjekira kaže: Pogledaj post
Ajde ne serite gospodo. Čemu to pretvaranje i moraliziranje? U ovom topicu je davno sve rečeno. Argumentirano, brojkama, fotkama, linkovima. U zadnje vrijeme on je postao stjecište raznih srpskih prdiludana koji nemaju pametnijeg posla nego davit nas svojim idiotarijama i mitovima o "istorijskom" Beogradu i sličnim glupostima.

Na stranu što takve tvrdnje vrijeđaju našu inteligenciju, ali notorna je činjenica je da su slični primitivni mitovi, izmišljotine i nebuloze direktan simptom srpskog nacionalnog ludila koje je u zadnjih 20-tak godina prouzročilo neviđene patnje i razaranja.

Ja nisam nikakav ekstremist u nacionalnom smislu, ne mislim da su Hrvati supermeni, ne palim se na nazdravičarski nacionalizam, a na Thomsponu se ne bih pojavio niti mrtav.

Nikad na ovom forumu nisam iznio ekstremne stavove prema Bošnjacima, crncima, Židovima, Arapima, Bugarima, Retoromanima ili Ujgurima, ali prema Srbima koji šire suludu mitomaniju koja me je lišila nekoliko dobrih prijatelja, bogami jesam, a radit ću to i ubuduće...

Beograd je za mene prije svega grad iz kojeg su kretali tenkovi na Vukovar i gdje je Sloba na početku svojih ratnih pohoda okupio milijun ljudi na Ušću, to je i grad gdje je jedan Stjepan Radić ustrijeljen u parlamentu, grad iz kojeg su 45 godina pljuštale optužbe o ustaškom Zagrebu, iako je Zagreb dao 30.000 partizana, a Beograd 30. A ja bih sad, 13 godina nakon rata trebao Srbima titrat jaja i zanemarivat njihove laži i mitove, i oglušivat se na direktne uvrede neke klinke, koja me upravo zbog svoje dobi i iživcirala, jer vidim da nacionalno ludilo i šizofrena mitomanija tamo očito ne staje. Neće moći, gospodo.
Iai is offline  
Old 20.12.2008., 22:52   #8250
alfa mužjak is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:24.