Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2007., 13:32   #1
Policijska akademija ili škola (tečaj)

Nedavno je bio raspisan ntječaj za prijam vježbenika u policiji. Pa me sad zanima jel itko od vas ovdje zna kakva će testiranja biti ja sam dobio poziv da uskoro dođem na provjeru znanja ( zakon o policiji, zakon o prekršajima i ustav rh). Savjeti! Sta me ocekuje?
HVALA UNAPRIJED!!
__________________
peace
ibuz is offline  
Received Warning
Old 27.03.2007., 15:06   #2
Quote:
ibuz kaže: Pogledaj post
Nedavno je bio raspisan ntječaj za prijam vježbenika u policiji. Pa me sad zanima jel itko od vas ovdje zna kakva će testiranja biti ja sam dobio poziv da uskoro dođem na provjeru znanja ( zakon o policiji, zakon o prekršajima i ustav rh). Savjeti! Sta me ocekuje?
HVALA UNAPRIJED!!
sinko niko ti više ne garantira posao u policiji,nego završiti ćeš tečaj (koji ćeš plaćati iz svoga đepa) pa ako im budeš potreban pozvaće te.
samBogzna is offline  
Old 27.03.2007., 22:26   #3
Quote:
samBogzna kaže: Pogledaj post
sinko niko ti više ne garantira posao u policiji,nego završiti ćeš tečaj (koji ćeš plaćati iz svoga đepa) pa ako im budeš potreban pozvaće te.
ntječaj je bio za popunu radnih mjesta, bilo je napisano koliko gdje treba npr, zagrebačka župnija i grad zagreb trebju 200 vježbenika tj., budućij policajaca
__________________
peace
ibuz is offline  
Old 27.03.2007., 23:19   #4
ako hočeš znati fali više od 2500,policajaca samo na granici,nemoj da ti mažu oći sa ovih 200,
a kriteriji za ovih 200su visoko dignuti,fizički izgled(visina iznad 175cm,težina,hrm neznam) i sve 4 i 5 u srednjoj, e gdje su ona stara vremena kad se moglo i sa osnovnom školom.
samBogzna is offline  
Old 27.03.2007., 23:27   #5
Sam se nadam da se u policiji neće nakotit bahatih klinaca koji neće poznat zakone kak se spada. Već i ovak ih ima previše munjenih.
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Old 27.03.2007., 23:50   #6
Quote:
MilkyWay kaže: Pogledaj post
Sam se nadam da se u policiji neće nakotit bahatih klinaca koji neće poznat zakone kak se spada. Već i ovak ih ima previše munjenih.
otkuda ti pravo da vrijeđaš našu hrvatsku policiju
pa znaš li ti nesrećo da njih dvojica imaju više škole od tvoje pra,pra bake
samBogzna is offline  
Old 28.03.2007., 08:47   #7
Quote:
samBogzna kaže: Pogledaj post
otkuda ti pravo da vrijeđaš našu hrvatsku policiju
pa znaš li ti nesrećo da njih dvojica imaju više škole od tvoje pra,pra bake
ma da mi znati koje skole si ti zavrsio i cime se bavis kad ovako lijepe komenrtare "bacas" na racun policije. kad si toliko upoznat sa svime sto nisi dao covjeku informacije sto ga ocekiva na testiranjima.
rma is offline  
Old 28.03.2007., 14:32   #8
Quote:
rma kaže: Pogledaj post
ma da mi znati koje skole si ti zavrsio i cime se bavis kad ovako lijepe komenrtare "bacas" na racun policije. kad si toliko upoznat sa svime sto nisi dao covjeku informacije sto ga ocekiva na testiranjima.
tako je
__________________
peace
ibuz is offline  
Old 28.03.2007., 14:42   #9
PLAĆE U POLICIJI

Možda sam već dosadan s tom policijo, ali ako netko zan ikakve informacije o plaćama neka podjeli samnom i drugima, hvala.
__________________
peace
ibuz is offline  
Old 28.03.2007., 18:27   #10
Quote:
rma kaže: Pogledaj post
ma da mi znati koje skole si ti zavrsio i cime se bavis kad ovako lijepe komenrtare "bacas" na racun policije. kad si toliko upoznat sa svime sto nisi dao covjeku informacije sto ga ocekiva na testiranjima.
SSS (da je još jedno "S",bio bi srbin )
radim u tajnoj policiji,zadužen sam za "tajne likvidacije"
a da znam sve oko policije neznam,jer ni ministar sam nezna sve,
jer u policiji mora biti onako kako EU želi
samBogzna is offline  
Old 29.03.2007., 04:50   #11
ha, kad zapne najlakse je na humor okreniti. dobar si, skroz si dobar.
rma is offline  
Old 29.03.2007., 08:11   #12
samo vi dečki odite u muriju
čak ako budete pješaci ili prometnici kapitalizirat ćete trud kad tad
dovoljno ulovit kakav šverc pa da ste osigurali familiju iduća tri mjeseca a ako je sreće i trajno
za one koji nemaju strpljenja tu su pekarnice (one su stalno u "kvaru",ugostiteljski objekti,pa čak i i kramari na placu
a cugu će vam plaćat svatko tko ima nečistu savjest.a nema muda
__________________
viva el joint
mali febo is offline  
Old 29.03.2007., 08:29   #13
Quote:
mali febo kaže: Pogledaj post
samo vi dečki odite u muriju
čak ako budete pješaci ili prometnici kapitalizirat ćete trud kad tad
dovoljno ulovit kakav šverc pa da ste osigurali familiju iduća tri mjeseca a ako je sreće i trajno
za one koji nemaju strpljenja tu su pekarnice (one su stalno u "kvaru",ugostiteljski objekti,pa čak i i kramari na placu
a cugu će vam plaćat svatko tko ima nečistu savjest.a nema muda
Respect. Ak im je do cuge, ja im platim i gajbu če treba. A ti ak se budeš zapomogel od flaše pivčuge, onda si u gadnim problemima.
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Old 29.03.2007., 08:41   #14
Quote:
MilkyWay kaže: Pogledaj post
Respect. Ak im je do cuge, ja im platim i gajbu če treba. A ti ak se budeš zapomogel od flaše pivčuge, onda si u gadnim problemima.
uz cugu ide spika,cinka se konkurencija,piše se informacija,bodovi idu na obje strane, UK sve zna ali to je modus operandi i liepo se uklapa u statistike
__________________
viva el joint
mali febo is offline  
Old 29.03.2007., 08:42   #15
milki,baš sam previdio najvažnije:
ti nemaš muda
__________________
viva el joint
mali febo is offline  
Old 29.03.2007., 09:44   #16
Quote:
rma kaže: Pogledaj post
ha, kad zapne najlakse je na humor okreniti. dobar si, skroz si dobar.
a tko je rekao da se ja šalim,pa mora neko i prljave poslove za vladu i policiju obaviti
samBogzna is offline  
Old 29.03.2007., 13:07   #17
Quote:
mali febo kaže: Pogledaj post
milki,baš sam previdio najvažnije:
ti nemaš muda
Otrčal sam nabrzinu do šekreta i olakšanjem ustanovil da su još uvijek u gaćama.
Ufff, fakat si me prepo.
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Old 29.03.2007., 17:46   #18
Quote:
samBogzna kaže: Pogledaj post
ako hočeš znati fali više od 2500,policajaca samo na granici,nemoj da ti mažu oći sa ovih 200,
a kriteriji za ovih 200su visoko dignuti,fizički izgled(visina iznad 175cm,težina,hrm neznam) i sve 4 i 5 u srednjoj, e gdje su ona stara vremena kad se moglo i sa osnovnom školom.
A kad se to moglo samo sa osnovnom skolom ?
Massimo is offline  
Old 29.03.2007., 18:08   #19
Quote:
Massimo kaže: Pogledaj post
A kad se to moglo samo sa osnovnom skolom ?
91/92 osobno znam troji koji su imali samo osnovnu,pa su morali na doškolovanje,
prije 7-8 god.
samBogzna is offline  
Old 29.03.2007., 20:36   #20
ja osobno prošvercao jednog koji je završio specijalnu
a o onima sa osnovnom da ne pričam
bilo je to u kolovozu 90-te
ti ljudi uglavnom više ne rade u policiji ,mnogi su izginuli,a ono malo što je ostalo sustavno je šikanirano,osobno sam čuo jednog glavonju u policiji kako o njima,a govori kao o M-90
__________________
viva el joint
mali febo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:28.