Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2010., 21:20   #41
Quote:
mrzm smglsnk kaže: Pogledaj post
Kako hoćeš... Nemoj da ti poslije bude žao što nisi vidjela...
U ovom linku se radi o posve nećem drugom => dokaz, nema niti jedne ženske osobe u njemu!
ajme majkooo!! ko me natjera!
__________________
~ Ne traži razloge za tugu, već sitnice za sreću! ~
The_Mala is offline  
Old 19.02.2010., 21:43   #42
Quote:
The_Mala kaže: Pogledaj post
ajme majkooo!! ko me natjera!


Priznaj da je zakon! Dođe ti da pogledaš još koji put!!!
mrzm smglsnk is offline  
Old 19.02.2010., 21:49   #43
Quote:
mrzm smglsnk kaže: Pogledaj post


Priznaj da je zakon! Dođe ti da pogledaš još koji put!!!
ma daj bježi!! ne znam zašto sam otvorila link kad sam znala da me nešto odvratno čeka... uh. užas.

bolje bježi na zagonetke i postavi nešt novo nego pratit ovakve bolesnoće
__________________
~ Ne traži razloge za tugu, već sitnice za sreću! ~
The_Mala is offline  
Old 20.02.2010., 01:48   #44
a jeste slabi, to je strašno... mene ne jebe ni jedan ovaj video, ja sam lud...
metalmaniacjb is offline  
Old 20.02.2010., 07:34   #45
Quote:
The_Mala kaže: Pogledaj post
ma daj bježi!! ne znam zašto sam otvorila link kad sam znala da me nešto odvratno čeka... uh. užas.

bolje bježi na zagonetke i postavi nešt novo nego pratit ovakve bolesnoće
mrzm smglsnk is offline  
Old 20.02.2010., 07:35   #46
Quote:
metalmaniacjb kaže: Pogledaj post
a jeste slabi, to je strašno... mene ne jebe ni jedan ovaj video, ja sam lud...
Ma, tko je slab...

Videi su zakon
mrzm smglsnk is offline  
Old 20.02.2010., 17:13   #47
Quote:
metalmaniacjb kaže: Pogledaj post
a jeste slabi, to je strašno... mene ne jebe ni jedan ovaj video, ja sam lud...
Quote:
mrzm smglsnk kaže: Pogledaj post
Ma, tko je slab...

Videi su zakon
+1
__________________
It shouldn't make you sad - it should make you happy to see, hear and realize that there's beauty in everything
Falco SM is offline  
Old 26.02.2010., 18:39   #48
Odgledo sam sve ove kaj su na linku i fakat ooogavno,to trebas ekipu zajebavat i puštat im bez da daš upozorenje heheh.

Uglavnom danas lijepo na laptopu i moj buraz mi pusti filmić 3guys 1hammer http://www.ohlookaforum.com/sick-vid...mmer-t102.html
I prekinuo sam video nakon 2min,gadnij je od svih ovih videa zajedno najbrutalnij video koji sam gledao,ja sam ostao u jebenom šoku.BEWARE SPOIL VIDEA:
uglavnom 3tinejđera Rusi-Ukrajinci imali su hobi hvatanja životinja(mačke,psi...) i mrcvarenja i mučenja s alatima i na kraju ube ih u tim mukama.Uglavnom dječki se sjete e pa mogli bi to i na ljudima,i ubili 20ljudi diljem zemlje na najgore moguće načine i snimali to,ovdje je samo jedan video kako su mrcvarili jednog 48 godišnjaka.Već zvuči bolesno,al kak izgleda,to je jedini video koji ne bi preporučio gledati... UŽas
Fichoslav is offline  
Old 26.02.2010., 18:52   #49
e to je već nekaj... pogledao sam cijeli, i stvarno nije za ljude slabog želuca...
metalmaniacjb is offline  
Old 02.03.2010., 10:15   #50
Jedva čekam doći doma i ono gore pogledati... Baš me zanima!
Ah, šteta, ne mogu se sjetiti linka gdje nejked lik snima sebe kako sjeda na staklenu čašu koja mu ulazi u pak-šu, a onda stisne sfinkter i čaša pukne u njegovom debelom crijevu i krv počne liptati iz njega...
Zakon!
mrzm smglsnk is offline  
Old 02.03.2010., 17:02   #51
Quote:
Fichoslav kaže: Pogledaj post
Odgledo sam sve ove kaj su na linku i fakat ooogavno,to trebas ekipu zajebavat i puštat im bez da daš upozorenje heheh.

Uglavnom danas lijepo na laptopu i moj buraz mi pusti filmić 3guys 1hammer http://www.ohlookaforum.com/sick-vid...mmer-t102.html
I prekinuo sam video nakon 2min,gadnij je od svih ovih videa zajedno najbrutalnij video koji sam gledao,ja sam ostao u jebenom šoku.BEWARE SPOIL VIDEA:
uglavnom 3tinejđera Rusi-Ukrajinci imali su hobi hvatanja životinja(mačke,psi...) i mrcvarenja i mučenja s alatima i na kraju ube ih u tim mukama.Uglavnom dječki se sjete e pa mogli bi to i na ljudima,i ubili 20ljudi diljem zemlje na najgore moguće načine i snimali to,ovdje je samo jedan video kako su mrcvarili jednog 48 godišnjaka.Već zvuči bolesno,al kak izgleda,to je jedini video koji ne bi preporučio gledati... UŽas
Ovako, istu stvar bih im napravio samo što bih ih ja održavao na životu tako da što dulje pate, a onda bih ih ostavio da polako umiru u mukama...
Koja gamad => klinci od 19 godina!
U svakom slučaju, jedan od brutalnijih videa koje sam ikada vidio!
mrzm smglsnk is offline  
Old 04.03.2010., 11:49   #52
Quote:
mrzm smglsnk kaže: Pogledaj post
Jedva čekam doći doma i ono gore pogledati... Baš me zanima!
Ah, šteta, ne mogu se sjetiti linka gdje nejked lik snima sebe kako sjeda na staklenu čašu koja mu ulazi u pak-šu, a onda stisne sfinkter i čaša pukne u njegovom debelom crijevu i krv počne liptati iz njega...
Zakon!
1 guy 1 cup?!

Nikada ga nisam do kraja pogledao.
Zek0slav is offline  
Old 05.03.2010., 12:40   #53


Preach is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:18.