Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2013., 13:18   #941
jel zna netko mozda kolki budu popusti u grazu u hollisteru nakon nove godine?
maraac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2013., 13:46   #942
Ja sam kupovao tqmo i po 10e polo, henley itd

Sent from my SM-T211 using Tapatalk
__________________
KHL.hr
swoop91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2013., 14:04   #943
to je super, kad pocnu ti popusti?
maraac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2013., 19:56   #944
abercrombie vs hollister velicine

da li netko imas iskustva u razlici iako su deklarirane velicine iste? naime od abercrombiea posjedujem skoro sve vrste robe, od hollistera samo majice kratkih rukava. e sada, htio bih kupiti hollister hlace za plazu, ali dvoumim se da li da uzmem L ili XL (posjedujem L hlace od trenirke od A&F). znam da su se krojevi dosta smanjili, proslo ljeto sam kupio obicne kratke hlace 34 size od A&F i nemam bas komoda, pa evo ako ima tko iskustva molim bih informacije

hvala
prcak2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 15:51   #945
Ponovno je krenuo oporezivanje/carinjenje A&F i Hollister paketa.
Meni je prvi puta nakon 6 mjeseci došao račun, kako je Fedex njihov kurir, onda se na iznos paketa obračuna PDV 25% + troškovi njihovog provođenja carine (cca 120kn). Naručivao sam iz US shopa uvijek. Objasnili su mi da je zadnjih mjeseci pošiljatelj snosio sve troškove, a sada opet šalju pakete bez te izjave/deklaracije, tako da se pripremite, ako ste nešto naručivali zadnjih dana.
__________________
...al' ne zna primitivizam šta je to minimalizam!
diesel_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 17:51   #946
Istina, ja sam naručio 3 stvari s Hollistera, ukupna vrijednost 90$, i zvali me iz FedEx-a da trebam platiti PDV i manipulativne troškove što bi me izašlo 50% vrijednosti paketa tako da sam se zahvalio i rekao da vrate paket pošiljatelju.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 21:01   #947
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Istina, ja sam naručio 3 stvari s Hollistera, ukupna vrijednost 90$, i zvali me iz FedEx-a da trebam platiti PDV i manipulativne troškove što bi me izašlo 50% vrijednosti paketa tako da sam se zahvalio i rekao da vrate paket pošiljatelju.
hvala lijepa na upozorenju, bas sam se mislio naruciti
prcak2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 15:53   #948
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Istina, ja sam naručio 3 stvari s Hollistera, ukupna vrijednost 90$, i zvali me iz FedEx-a da trebam platiti PDV i manipulativne troškove što bi me izašlo 50% vrijednosti paketa tako da sam se zahvalio i rekao da vrate paket pošiljatelju.
Mokry, a jesu li te upozorili iz Fedexa da ti Hollister neće vratiti (cijelu) vrijednost narudžbe za vraćene artikle? Jer, realno, oni su imali svoje troškove slanja, još je k tome shipping u 11/12 mjesecu bio free... Savjetujem ti da im pošalješ mail i objasniš da nisi očekivao toliko visoke troškove.
__________________
...al' ne zna primitivizam šta je to minimalizam!
diesel_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 20:35   #949
Već sam ja poslao mail Hollisteru i napisao zašto će im se paket vratiti. Isto sam im tako skrenuo pažnju da je RH u EU, a na njihovim stranicama lijepo stoji da za European region oni snose sve dodatne troškove. I da, platio sam PayPal-om tako da nemam straha da će mi vratiti manji iznos.

Jedino ne znam što ovi idioti iz FedEx-a rade s tim paketom da ga još uvijek nisu vratili. Već je tjedan dana prošlo od kad sam im rekao da ga vrate i paket je i dalje u ZG.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 23:27   #950
Pametno, jer su eu cijene em vece em losiji popusti

Sent from my SM-T211 using Tapatalk
__________________
KHL.hr
swoop91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 23:59   #951
Dodaj carinu i PDV i na istom si.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 00:09   #952
Mah neda mi se. Tako su i likovi slali kad je carina zadrzala prvi mob iz kine kao "sto meni zadrzite, kad svi sa xy sajta prolaze"

Sent from my SM-T211 using Tapatalk
__________________
KHL.hr
swoop91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 00:12   #953
Da, potpuno isto.

Obzirom da ti FedEx sada ionako neće pustiti niti jedan paket bez da ti naplati PDV i ostale troškove, ne vidim u čemu je točno problem, osim što bi, da nas ubace u EU regiju, bili pošteđeni toga da se zajebavamo sa slanjem EORI-ja, punomoći, uplaćivanja i ostalih čuda. O tome da bi paket brže primio da ni ne govorim.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 14:46   #954
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Obzirom da ti FedEx sada ionako neće pustiti niti jedan paket bez da ti naplati PDV i ostale troškove, ne vidim u čemu je točno problem, osim što bi, da nas ubace u EU regiju, bili pošteđeni toga da se zajebavamo sa slanjem EORI-ja, punomoći, uplaćivanja i ostalih čuda. O tome da bi paket brže primio da ni ne govorim.
Ma ne bi ništa brže bilo, pakete bi onda preuzimala pošta, a znamo koliko su HR pošte brze Mene zanima jel netko probao naručiti sa EU shopa, po onim većim cijenama i kako onda ide shipping (da li isto preko FeDexa), i ima li carinjenja... logično mi je da onda nema dodatnih troškova. Ali, čisto da znam, da netko podijeli svoje iskustvo.
__________________
...al' ne zna primitivizam šta je to minimalizam!
diesel_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 13:08   #955
Quote:
diesel_zg kaže: Pogledaj post
Ma ne bi ništa brže bilo, pakete bi onda preuzimala pošta, a znamo koliko su HR pošte brze Mene zanima jel netko probao naručiti sa EU shopa, po onim većim cijenama i kako onda ide shipping (da li isto preko FeDexa), i ima li carinjenja... logično mi je da onda nema dodatnih troškova. Ali, čisto da znam, da netko podijeli svoje iskustvo.
ovo i mene zanima , točnije ako naručim ovu majicu npr. http://www.abercrombie.com/shop/wd/m...tee-1561919_01 i još neke stvari, ukupno za 110 dolara, koje ću još dodatne stvari morat platit, hvala

Zadnje uređivanje anchi1 : 16.01.2014. at 13:40.
anchi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 00:41   #956
Quote:
anchi1 kaže: Pogledaj post
ovo i mene zanima , točnije ako naručim ovu majicu npr. http://www.abercrombie.com/shop/wd/m...tee-1561919_01 i još neke stvari, ukupno za 110 dolara, koje ću još dodatne stvari morat platit, hvala
pa anchi1 ako mislis narucivat sa A&F, sa kojeg roba dolazi iz Amerike ocito ces morati platiti gore navedeno - PDV 25 % I troskove carine na tih 110 dolara. Ja sam narucio sa Hollistera prije tj dana i nisam se nado ovakvim glupostima koje je fedex uveo koje se nisu placale do prije 2 tj !?!
ujko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 12:00   #957
hvala pa opet se isplati, jer 30% pdv i carina je 33 dolara sto nije tako puno. A postoji i dio koji se šalje iz europe? može link molim te, jesu i tamo sniženja,meni se stalno otvaraju cijene u dolarima i us shop?

Zadnje uređivanje anchi1 : 17.01.2014. at 12:22.
anchi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 13:10   #958
Quote:
anchi1 kaže: Pogledaj post
hvala pa opet se isplati, jer 30% pdv i carina je 33 dolara sto nije tako puno. A postoji i dio koji se šalje iz europe? može link molim te, jesu i tamo sniženja,meni se stalno otvaraju cijene u dolarima i us shop?
ovako 1. morat ces zatraziti da izvadis EORI broj (to ce se razvuc na dodatnih 2, 3 dana)
2.platit ces pdv i carinu na tih 110 dolara.. ja sam narucio za 110 dolara i platio sam jos 55 dolara pdv i carinu sto ti ispadne 50 % vrijednosti robe
3.Abercrombie i Hollister stvari sa njihove officialne stranice jedino je moguce naruciti iz US (ako sam dobro informiran)

roba ce ti doc odprilike za 4-5 dana ali dok te oni obavijeste da trebas EORI izvadit, dok ti ocarine robu dok ti posalju racun moze se razvuc na 7-10 dana
ujko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 17:31   #959
Ujko još moraš dodati Fedex-ova špeditera 100 kn + PDV.
Meni roba došla jutros nakon 5 dana.
nucio is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 18:20   #960
Quote:
nucio kaže: Pogledaj post
Ujko još moraš dodati Fedex-ova špeditera 100 kn + PDV.
Meni roba došla jutros nakon 5 dana.
U da to nisam ni skuzio. Ma strasno kako ti uzmu lovu za nista!
ujko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:33.