Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2008., 14:03   #41
Heh jbg,
Quote:
Hladno Pivo je bez Miletovih tekstova - nula.
pa naravno da je 0. Kao sto je Massive Attack bez dobrih rijeci samo "elevator music". Kao sto je Madonna bez $15mlrd vrijedne produkcije samo losa pevaljka. Ne zelis valjda tvrditi da bi Clash/Sex Pistols bili uspjesni da nisu imali jbne tekstove?
Gunner1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 14:14   #42
Svaka takva vijest je dobrodosla. Granicimo jedni s drugima i mir je jedina opcija. Kome se ne svidja moze za Stuttgart, Melbourne ili Chicago. Sad bi se je li trebali zgrazavati nad cinjenicom da nitko na tom koncertu nije vikao "kolji ustase". Fali taj folklor pa nekome smeta.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 14:21   #43
Quote:
Gunner1980 kaže: Pogledaj post
Heh jbg, pa naravno da je 0. Kao sto je Massive Attack bez dobrih rijeci samo "elevator music". Kao sto je Madonna bez $15mlrd vrijedne produkcije samo losa pevaljka. Ne zelis valjda tvrditi da bi Clash/Sex Pistols bili uspjesni da nisu imali jbne tekstove?
e jesi sad povuko paralele u pm.
hocu reci da bi band mogao biti puno bolji i sviracki i da bi ga onda s pravom uzdizali ovako visoko. sad je tu di je jer nema adekvatne konkurencije tog tipa. 90-ih se nisu imali sanse ovako izdici jer su na sceni bilii drugi jaki bandovi. u cijeloj jugoslaviji.
el pistolero is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 14:28   #44
Licno nisam ljubitelj toga sto radi Hladno pivo,ali nek su dosli i nek su odrzali koncert u Beogradu pred 5000 mladih ljudi.Bolje da se pjeva nego da se kolje,vise volim Dip Parpl ili Vajtsnejk.A sto se tice muzickog djela pod nazivom "Geni kameni" to je kao neki bezlicni amalgam izmedju Alena Islamovica i Zeljka Bebeka,naravno jako losa kopija ,pa kad pjevac zvuci kao da pjeva i sere na WC solji u isto vrijeme.
dr.vukdragovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 14:57   #45
Quote:
el pistolero kaže: Pogledaj post
e jesi sad povuko paralele u pm.
hocu reci da bi band mogao biti puno bolji i sviracki i da bi ga onda s pravom uzdizali ovako visoko. sad je tu di je jer nema adekvatne konkurencije tog tipa. 90-ih se nisu imali sanse ovako izdici jer su na sceni bilii drugi jaki bandovi. u cijeloj jugoslaviji.
Aaaaa, tooo.
Ma dobro, mislim da bi oni i u staroj Jugi sa ovako kritickim tekstovima bili dobro praceni i imali bi svoju tirazu, sasvim sigurno vecu nego sada. A da u svojim redovima bas i nemaju virtuoze na instrumentima to naravno, nije tajna
Gunner1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 16:43   #46
Quote:
Greta kaže: Pogledaj post
Ima pjevača koji imaju veze s politikom i onih koji nemaju. Hladno pivo definitivno nema.
hladno pivo nema veze sa ničim
__________________
vidi franje radi sranje,nekad više nekad manje
samBogzna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 16:49   #47
Quote:
el pistolero kaže: Pogledaj post
To su gluposti. Tompsonova glazba je bezvrijedna, a upravo je vi slusate zbog konotacija koje se vezu uz njega. Ja priznajem da Tompson ima dobrih tekstova i svidja mi se npr. pjesma Prijatelji ili Lijepa li si.
A ne slusam ga iz iztog razloga iz kojeg ne slusam ni neusporedivo veceg umjetnika... Boru Corbu. Naime, oba dvojica su smradovi.
50 tisuća ljudi koji dolaze na njegove koncerte,nemaju ukusa.
a 5 tisuća beograđana koji su došli gledati te majmune,imaju

e pa nisam ja kriv što hladno pivo nije popularno kao Thompson,pa moraju zaraditi za "hleb" u srbiji.

a kada si povukao paralelu između MP i govneta bore

ja ću povući između bore i hladnog piva.

neusporedivo bolji je bora,ali ga ne slušam zato što je četnik,
za razliku od hladnog piva koje ne slušam jer je smeće od pjesmuljaka
__________________
vidi franje radi sranje,nekad više nekad manje
samBogzna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 17:00   #48
Quote:
samBogzna kaže: Pogledaj post
50 tisuća ljudi koji dolaze na njegove koncerte,nemaju ukusa.
a 5 tisuća beograđana koji su došli gledati te majmune,imaju

e pa nisam ja kriv što hladno pivo nije popularno kao Thompson,pa moraju zaraditi za "hleb" u srbiji.

a kada si povukao paralelu između MP i govneta bore

ja ću povući između bore i hladnog piva.

neusporedivo bolji je bora,ali ga ne slušam zato što je četnik,
za razliku od hladnog piva koje ne slušam jer je smeće od pjesmuljaka
Amen
Blueray is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 18:36   #49
Quote:
samBogzna kaže: Pogledaj post
50 tisuća ljudi koji dolaze na njegove koncerte,nemaju ukusa.
a 5 tisuća beograđana koji su došli gledati te majmune,imaju
To ti je kao kad je ovaj tvoj kompic s avatara usporedio rasne konje sa peradi i stokom sitnog zuba.
Mislim, kaj znaju ovih 50 tisuca kaj je muzika. Njima je vazno da se pjeva o "krscanskim vrijednostima". Po tome ih mozes usporediti sa fanovima krscanskog rocka. Vrlo zanimljivi i uzbudljivi svati nadasve istancanog ukusa.

Quote:
samBogzna kaže: Pogledaj post
neusporedivo bolji je bora,ali ga ne slušam zato što je četnik,
Apsolutno.
el pistolero is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 18:54   #50
Ma Hladno pivo je jedan obični band koji nema nikakvu alternativu u rock glazbi, i zato su ''popularni''.
Di su bili kad je Daleka obala prašila? Psihomodopop..Pipsi..Kazalište..itd
Di su onda bili Hladno pivo? Niko nije ni znao da postoje a kao 20 godina sviraju.
Odlazak u Srbiju je samo pokaz koliko su jadni.
Radije bi i po Albaniji svirao samo ne u srbiji..
I to još u vrijeme godišnjice pokolja u Vukovaru.
Kakvi gmizavci, beskičmenjaci..

Čujem da će na Maksimiru održati koncert..
Buhuhahahahaaaa

__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 19:15   #51
Quote:
SAMSON_VK kaže: Pogledaj post
Možda su za tebe najbolji naš bend ali za mene su daleko najbolji " prljavci " .
Što se mene tiče , mogli bi i ostati u Beogradu ali svatko ima svoj ukus i o ukusima se ne raspravlja , zar ne !
No Prljavci više nisu aktivni...

A i zadnja tri albuma su im za 2 koplja ispod starih...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 19:27   #52
Quote:
U2dva kaže: Pogledaj post
Radije bi i po Albaniji svirao samo ne u srbiji..
To je zato sto si jako pametan momak, ocito.

Vidi se da bi ti zaradio lovu od muzike Osim ako nisi Zlatan Stipisic undercover, ili pak Tomphson

Sve ostale, naravno stare, hrvatske muzicke zvezde, nisu uspele nigde, dok nisu prvo u Beogradu
Ove nove su uspele prvo kuci, ali su opet dosle u BeGe...

Sto se mene tice, Ladno Pivo nije nizakurac...mlohava cuna...ali lepo sto imaju publiku i ovde.
Henry_Kinasky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 19:30   #53
Tri strane postova zasto su Hladno pivo gostovali u BG,aman te ljudiu kojem st.zivite...
snezana mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 19:35   #54
Ja slušam i Thompsona i H.pivo, ali kad su skrivene političke poruke u pitanju, tada mi se H.pivo niti malo nesviđaju, ali kao nekakav osrednji punk rock band mogu bez problema poslušat.

- imam osječaja kao da su nacionalno neosvješteni. Za vrijeme rata se nesječam niti jednje njihove pjesme s domoljubnom konotacijom ... ali blačenja države je bilo!

Nemoraju oni mjerit kuruzu i neznam šta izvodit, ali nisu pokazali baš nikakav trag podrške onima u rovovima 91. ... bar se ja nesječam.

Neka me netko podsjeti ako griješim!
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 19:53   #55
Quote:
snezana mk kaže: Pogledaj post
Tri strane postova zasto su Hladno pivo gostovali u BG,aman te ljudiu kojem st.zivite...
Da znaš čitat s razumijevanjem vidjela bi da nije problem gdje nastupaju nego je problem što hrvatski mediji plasiraju to kao glavnu vijest.
Mogu nastupati gdje god ih pozovu, sam9o nam se riga od naslova tipa "hladno pivo osvojilo Beograd". Jedina smislena vijest u tom kontekstu bila bi recimo "1. gardijska osvojila Beograd"
Blueray is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 19:57   #56
Quote:
Blueray kaže: Pogledaj post
Da znaš čitat s razumijevanjem vidjela bi da nije problem gdje nastupaju nego je problem što hrvatski mediji plasiraju to kao glavnu vijest.
Mogu nastupati gdje god ih pozovu, sam9o nam se riga od naslova tipa "hladno pivo osvojilo Beograd". Jedina smislena vijest u tom kontekstu bila bi recimo "1. gardijska osvojila Beograd"
Ti se meni više ne obraćaj,možda nekad kad popraviš vokabular jer ovaj tvoj mi je nerazumljiv.
A što se tiče teme videla sam da je bilo na kraj priloga ništa strašno ni dramatično da bi ovde predimenzovali stvari.
snezana mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 20:21   #57
Quote:
Greta kaže: Pogledaj post
Ima pjevača koji imaju veze s politikom i onih koji nemaju. Hladno pivo definitivno nema.
Hladno pivo definitivno nema veze s nicim !

Quote:
el pistolero kaže: Pogledaj post
To su gluposti. Tompsonova glazba je bezvrijedna, a upravo je vi slusate zbog konotacija koje se vezu uz njega. Ja priznajem da Tompson ima dobrih tekstova i svidja mi se npr. pjesma Prijatelji ili Lijepa li si.
A ne slusam ga iz iztog razloga iz kojeg ne slusam ni neusporedivo veceg umjetnika... Boru Corbu. Naime, oba dvojica su smradovi.
I kazes tri, obojica su smradovi ? A koliki si tek ti ?

Quote:
To ti je kao kad je ovaj tvoj kompic s avatara usporedio rasne konje sa peradi i stokom sitnog zuba.
Ti sebe smatras rasnim konjem ? Eventualno se u tvom slucaju moze raditi o olinjalom magarcu, ako i to !
__________________
CUM GRANO SALIS
Long Play is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 25.11.2008., 20:26   #58
Quote:
Henry_Kinasky kaže: Pogledaj post

Sto se mene tice, Ladno Pivo nije nizakurac...mlohava cuna...ali lepo sto imaju publiku i ovde.
Zašto, što se tiče rock bendova u ex yu u zadnjih 10 godina,nitko im nije ni blizu...

Ponavljma, rock scena može oživiti samo kao Beogradska,Sarajevska i Zagrebačka surađuju kao u 80-tima...

Tko u tome vidi jugonostalgiju je idiot...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 21:18   #59
Ne kontam ove "hrvatske domoljube" koji zamjeraju Hladnom pivu na nastupu u BG, nikako???
Ja kada pogledam sta ne tv-stanicama Z1, Otv ili NET pustaju, zapitam se jesu li to BiH ili hrvatske televizije.
Ubi sevdalinka, ubi cirilica, a sve uz pozive kajkavsko/ cajkavskog auditorijoma koji, za boga miloga, kao da nema vlastiti muzicku tradiciju iliti autohton muzicki izraz.
Meni je, naprotiv, drago kada neki gledatelj nazove iz Velike Gorice i trazi da mu "glupi Bosanci" otpijevaju "U lijepom gradu Visegradu". To je opet dokaz kvaliteta jednog autohtonog bosanskohercegovackog proizvoda koji nema konkurenta od slavonski "hop-zic, zica" napjeva pa sve do dalmatinski "morje, morje" klapa.
__________________
Kakva novogradnja? Tražite muslimanske kuće sa zapadne strane Neretve i kupujte to. Bliže su centru od bilo kojeg stana u međuprostoru između Mostara i Širokog. Zar je toliki problem preuzeti par muslimanskih kvartova koji neugodno strše na našoj strani grada i osigurati stolni grad? (Tomislav Diablo)
spiritual beggar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 21:47   #60
Quote:
Long Play kaže: Pogledaj post
I kazes tri, obojica su smradovi ? A koliki si tek ti ?
Tako je, a ja nisam smrad vec savremeni evropeid naprednih shvacanja.

Quote:
Long Play kaže: Pogledaj post
Ti sebe smatras rasnim konjem ? Eventualno se u tvom slucaju moze raditi o olinjalom magarcu, ako i to !
Ja sam za tebe gospon covek, dok se, s druge strane, ne bih kladio da si ne pomazes repom prilikom tipkanja.
Recimo... dok pritisces "shift".
el pistolero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:23.