Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2009., 10:56   #1
Odlučio sam postati stari momak - mračne strane i beneficije

Napokon sam se odvažio za uslugu Svijetu i sebi. Zato što sam pametan, ali ne i bogat i uspješan(jer da to jesam onda bi bio selebriti (: ), pa sam samim tim frustriran na više osnova te zašto bi onda ugnjetavao svojim trulim mozgom neko milo djevojče u, nazovimo to, vezi ili braku, ili se trpao u neki odnos gdje postoji veliki potencijal da se dođe i do tih faza odnosa, jelte. Ionako su sve djevojke koje su mi se sviđale pobjegle od mene, a one koje su i ostale, danas se tuču nogom u dupe od sreće što sam ih ostavio. Ova vrst muškaraca k'o ja je najgora: previše seremo, malo meda dajemo, te pijemo krv svima otimajući kisik i najdivnijim cvijetovima oko sebe. Ali dosta o mojim kompleksima i frustracijama jer sam to stari ja.

Ovaj novi ja jest - Stari Momak.

E sad mene zanima od istih, ali i od onih koji se druže s takvima ili znaju nešto o tome koje je klasično ponašanje starog momka, i kako se on ophodi prema svijetu, ženama i sl?

I hoću li, ja kao stari momak imat neke benficije u obliku tog da će se žene lakše trpat u površne odnose tj pičkarat se s menom znajući da im neću pravit djecu il tit neku vezu il brak od njih(jer iako ja možda to nisam ni želio prije nepovjerenje je bilo veliko), tj ako se stigmatiziram kao Stara momčetina oću postat poželjan il neću više nikad jebat?


Spreman sam na ručkiće kod mamice u 35 i slušanje ''A sinko zašto se ne oženiš'' i ''Kad će unuci'', ali i osudu društva ''da je šta valja skrasija bi se, uitila bi ga već koja'' i sažaljevačke poglede mojih prijatelja koji će bit u braku i gledat me k'o crnu ovcu, izroda, kukolja u žitu; sjetna pijana stanja na pirevima uz pjesmu Jesen stiže dunjo moja; upitne poglede kolega na poslu, sumnjičave babuskare iz prizemlja kad mi prijatelj dolazi u stan, spreman sam bit suva kurca na blagdane, slat sms svim ženskim imenima u adresaru mobitela ''jesi za kavu il fuk'' i sve te lijepe stvarčice koje ide uz ''staromomčetavanje''....

Koja stil odijevanja ide uz taj imidž starog momka i koje auto? Jel u razgovoru trebam puno spominjat svoju majku? Oču reć staroj da me zove svaki dan, i to više puta, pogotovo kad sam ispred neke ženske? Koji posao bi trebao radit, i koliko otprilike zarađivat? Jel stari momak zove kurve iz Oglasnika? Šta mogu sve amoralno radit k'o stari momak, a da se to tolerira od strane zajednice? Jel se bolje oženit', pa radit sve te stvari s prstenom na ruci? Jel stari momak ima puknute bičve i puši crveni marlboro i malo je proćelav? Jel to prosječan Hrvat, samo bez vere na prstenjaku? Jel stare momke konobar ne pita što će naručit? Jel ko stari momak okej zavodit ćurke iz trećeg e jezične gimnazije? Jel u redu malo zaškiljit i imat tikove kad pored tebe prođe dobra pička, kad si stari momak?

Hvala vam na savjetima i vašim razmišljanjima. Naravno, oba spola su uključena.

Zadnje uređivanje versilov : 28.11.2009. at 11:18.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 11:04   #2
Piši knjige o sebi.
Dovoljno si opsjednut samim sobom.
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 11:09   #3
Quote:
Nikolajevna kaže: Pogledaj post
Piši knjige o sebi.
Dovoljno si opsjednut samim sobom.
A i imam samo sebe.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 11:14   #4
Ajde, onda ću kupit jednu.

Treba podmetnut neki stari ormar....
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 11:23   #5
Hej, pa to ti je dobar izbor! Ja se na to odlučih još onomad....

Stil odjevanja: od balavog teens wannabe, pa preko elegancije (sakoi na traperice, ali nekad ČAK i na hlače, molim lijepo!!)
i tako ... šarati, kao i u izboru sretnica odabranica.

Imati veliki krevet doma, redati.... trofeje, voziti neki auto, pa makar i polovnjački, ali lijepo ušminkan i da miriši iznutra (preporuka: mirisi s OMVja, npr. miris New Car) i to je to.
Spreman si za užitak!

Čestitam, odlučio si pravu stvar....
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 12:30   #6
slušaj , za bit stari momak , moraš preć bar 40 kuka , jer sve ispod još uvijek ima šamse za zajeb
odjeća , obavezno klasika , sako dobre marke , ali malo izlizan , tek neznatno istrošen , u slobodno vrijeme sportska odjeća vrhunskih marki
uvijek ozbiljan i šutljiv , tako izgledaš još pametniji, nikako se ceriti i naglas smijati , samo ovlaš , krajem usana dati znak da je smiješno
jebat , samo one do dvadeset , one preko 21 , su prestare , to što ništ ne znaju i tako nema veze , jer si ti taj koji ih trebaš učiti i u krajnjem slučaju u tebi i vide taticu
što još , e da , mamu nikako ne spominji , jer će ispast da si radi njenog utjecaja i ostao stari momak(kao da i nije )i da ona u stvari i dalje manipulira s tobom
tomobil , mora biti obavezno stari i velik , neke višlje klase , stari peugeot bi bio ok
eto sve sam ti reka , jedino još moraš biti tek malo zapuštan , ono brada od dan dva , nikako duža i nikad izbrijan
govori polako i isto tako i jebi
ako misliš da je biti stari momak lako , e onda si se zajebao , težak teret je na njihovim plećima
poslije dođi po još
bokacco is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 12:30   #7
Čestitam, momče! Ja sam odlučila postati stara cura! Imaš moju punu podršku u ostvarivanju svog genijalnog nauma.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 12:35   #8
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Čestitam, momče! Ja sam odlučila postati stara cura!
jesil odlučila il te nitko neće
bokacco is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 12:36   #9
Neki stari momci idu po birtijama, večeri i noći provode tamo laprdajući o glupostima i praveći se važni a u đepu nemaju kune. Te pune one aparate za kockanje non stop, kad dođe plaća odma je pola ostave u birtiji. Neki od njih, kupuju one najjeftinije pljuge. Ako želiš auto to mora biti neki jako ofucan punoljetan golf ili kadett, neopran 10 godina a unutra mora biti smeća barem za 3 pune vrećice. Jer nisi kul ako opereš auto, odma će te ostali u birtiji gledat čudno. Stil odjevanja nesmješ imati, nosiš ono u ćemu radiš, a radiš u nekoj radioni i sav si zmazan. Obavezno poslije posla direktno ići u birtiji jer doma nema šta raditi jer ti je dom prazan i jadan. Oglasnici radi kurvi se zovu za vrijeme božičnih blagdana i za rođendan. Svaku konobaricu znaš, znaš je već od kad dođe na razgovor za poso, i znaš bolje od nje dal će je primit i kad će otić. Zoveš je imenom i upucavaš joj se svako malo nadajući se da će ti dati iako je vrlo moguće da ima kakvu bolest.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 12:43   #10
Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
Neki stari momci idu po birtijama, večeri i noći provode tamo laprdajući o glupostima i praveći se važni a u đepu nemaju kune. Te pune one aparate za kockanje non stop, kad dođe plaća odma je pola ostave u birtiji. Neki od njih, kupuju one najjeftinije pljuge. Ako želiš auto to mora biti neki jako ofucan punoljetan golf ili kadett, neopran 10 godina a unutra mora biti smeća barem za 3 pune vrećice. Jer nisi kul ako opereš auto, odma će te ostali u birtiji gledat čudno. Stil odjevanja nesmješ imati, nosiš ono u ćemu radiš, a radiš u nekoj radioni i sav si zmazan. Obavezno poslije posla direktno ići u birtiji jer doma nema šta raditi jer ti je dom prazat i jadan. Oglasnici radi kurvi se zovu za vrijeme božičnih blagdana i za rođendan. Svaku konobaricu znaš, znaš je već od kad dođe na razgovor za poso, i znaš bolje od nje dal će je primit i kad će otić. Zoveš je imenom i upucavaš joj se svako malo nadajući se da će ti dati iako je vrlo moguće da ima kakvu bolest.
promatrajući svoju okolinu, najviše familiju, morala bih se više-manje složiti s ovim opisom. jedino šta većina ovih ni ne radi (ako se zanemari fuš, može li se čuvanje krave, ovaca ili odlazak u ribe tako nazvat )
auta se uopće nema, a tamo di oni žive ni kurve ne dolaze.

uglavnom, ne bih preporučila. bolje se ti oženi, makar da imaš koga da ti pere gaće i sprema marendu.
__________________
Ojala pudiera ir volando a tu ventana...
Serenità is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 12:44   #11
Quote:
bokacco kaže: Pogledaj post
jesil odlučila il te nitko neće
Odlučila još s 13, prijatelju moj...
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 12:47   #12
Quote:
serenita kaže: Pogledaj post

uglavnom, ne bih preporučila. bolje se ti oženi, makar da imaš koga da ti pere gaće i sprema marendu.
ma nemoj , što vas je dovatila kriza , što više starih dečki , još vam se teže udat

možda je bolje i bit neopranih gaća , nego da te svakojaka šupljača zajebava
bokacco is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 12:58   #13
Quote:
bokacco kaže: Pogledaj post
ma nemoj , što vas je dovatila kriza , što više starih dečki , još vam se teže udat

možda je bolje i bit neopranih gaća , nego da te svakojaka šupljača zajebava
a čuj, ne mora on najočajniju šupljaču izabrat.
zato mu i kažem za njegovo dobro da odma' na početku odustane od ideje jer dok je mlad i u snazi ima bolju ponudu, ne?
__________________
Ojala pudiera ir volando a tu ventana...
Serenità is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 13:05   #14
Quote:
bokacco kaže: Pogledaj post
ma nemoj , što vas je dovatila kriza , što više starih dečki , još vam se teže udat

možda je bolje i bit neopranih gaća , nego da te svakojaka šupljača zajebava
Pa valjda može zbog svog duševnog mira, sam naučiti prati.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 13:11   #15
Quote:
serenita kaže: Pogledaj post

uglavnom, ne bih preporučila. bolje se ti oženi, makar da imaš koga da ti pere gaće i sprema marendu.
Nikad! pravo muško radije umre od gladi. Ajd još ovo za merendu je ok, ali da nosim čiste gaće
Quote:
bokacco kaže: Pogledaj post

možda je bolje i bit neopranih gaća , nego da te svakojaka šupljača zajebava
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Pa valjda može zbog svog duševnog mira, sam naučiti prati.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 13:12   #16
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Pa valjda može zbog svog duševnog mira, sam naučiti prati.
zašto bi sam pra gaće , samo ih nakon nekog vrimena preokrene
bokacco is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 13:17   #17
Quote:
bokacco kaže: Pogledaj post
zašto bi sam pra gaće , samo ih nakon nekog vrimena preokrene:D
A onda baci. Ili ipak ne?
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 13:28   #18
Quote:
serenita kaže: Pogledaj post
uglavnom, ne bih preporučila. bolje se ti oženi, makar da imaš koga da ti pere gaće i sprema marendu.
Ovo ide pod mračnu stranu!
Totalni zgoditak!

J ga, ne može čovjek imati samo prednosti... :tuzan:
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 13:44   #19
e sad biste vi i jare i pare!
ne ide to tako.

mene sad zanima kako će izgledati versilovljev uvod u svijet starih momaka jer tome nisam nikad prisustvovala. viđala sam samo gotove produkte.
najbolje nek tu piše nešto kao dnevnik pa ćemo ga usmjeriti ako zastrani ili pohvaliti ako sve etape uspješno završi.
nešto kao projekt trash vjenčanje samo obrnuto.
__________________
Ojala pudiera ir volando a tu ventana...
Serenità is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 13:47   #20
Nešto kao Dnevnik Bridžit versilova?



Nije loše, tako bi i ovi mladi neiskusnici, koji bi mogli pasti pod jaram neke od udavača, na vrijeme mogli vidjeti što ih čeka odupru li se!
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger