Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2011., 17:19   #381
Iako sad to više nije bitno, bilo bi dobro znati koji su to popisni centri bili u pitanju. Neki ljudi ne znaju što im je u opisu posla.

P.S. meni nije padalo napamet dolaziti ljudima prije 9 ujutro, a i tada je bilo poslije 10. Je iz zbog neke pristojnosti, a i jer se ja nisam htjela ustati tako rano. Ako nisu na poslu, onda treba uzeti u obzir da spavaju pa nije imalo smisla dolaziti prerano.

Zadnje uređivanje Katrin : 05.05.2011. at 18:25.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2021., 18:37   #382
o kojem vi popisu govorite, zar ne ide to sad na jesen?

btw vidim da prijete nekim kaznama, znači oblik iznude/prisile.

Naravno prisilno popisivanje nije jednako kriminalano kao prisilno bockanje je svakako nedozvoljeno.
jumpbyte is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2021., 18:58   #383
Quote:
Regi kaže: Pogledaj post
Odgovora ima jako puno a meni se zuri (posto sutra putujem) pa vas molim da mi ne zamjerite ako se ovo pitanje ponavlja. Takodjer molim da ako netko ima informacije sto prije odgovori jer kao sto sam rekao sutra sam na putu i necu imati pristup internetu a kasnije ce vec biti kasno.

Situacija je ovakva:

Ima osobnu koju sam izvadio dok sam zivio u Zagrebu. U medjuvremenu sam otisao u inozemstvo i sutra planiram da se vratim u RH da bih obavio taj famozni popis. Problem je u tome sto vise ne planiram zivjeti u Zg vec u drugom mijestu u kojem, sutra kada se vratim, planiram izvaditi i osobnu novu posto mi je stara istekla prije mijesec dana.

E sada moje pitanje je GDJE SE JA TREBAM "POPISATI"? Da li u Zg gdje sam prije zivio i gdje mi je zvanicno boraviste tj. gdje sam izvadio osobnu - trenutnu ili to mogu uraditi i u mijestu u kojem u buduce planiram zivjeti i u kojem sada kad se vratim planiram izvaditi novu osobnu?

nadam se da ste razumijeli pitanje i hvala unaprijed na odogovoru!

P.S
Vidio sam ovaj post iznad u kojem pise da se ide u "mjesto stanovanja" ali posto je meni osobna istekla i u ovom trenutku je zbog toga nevazeca da li to i dalje znaci da trebam ici u prvo u Zagreb u popisni centar pa tek onda vaditi osobnu u novom mijestu stanovanja?!?
Nećeš nigdje ići već će popisivači obilaziti teren i popisati te na adresi gdje budeš. 31.08. je referentni dan, ako si tada bio u inozemstvu to ćeš reći. Osobnu ne trebaš davati nikome na uvid.
Ganna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2021., 19:20   #384
Iskopali ste prastaru temu od proslog popisa iz 2011.

EDIT: Ovdje vam je nova tema - https://www.forum.hr/showthread.php?t=1233867
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:03.