Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2011., 00:23   #81
Bozicno vrijeme,drustvo od jedno 12 ljudi,da skratim,zadnja lokacija u nizu mnogih,i u jedno 2 minute u rukama i dzepovima vec jedno 4-5 piva.Pijemo,hodamo,pricamo sa drugim ljudima ali i medjusobno lagano odustajemo jer je vec kasno a neki i ne mogu vise,tako da nakratko(nekih 2-3 sata) izgubim ekipu,ali i dalje pijem i pricam sa nekim poznanicima.Pogledam na sat,u jbt pola 8 ujutro,malo prodjem kroz lokal kad kum na sanku naslonjen objasnjava nesto...ozbiljni stav,ruke kao orlova krila,vidim da je vrag odnio salu,reko popijemo i idemo.Popijemo naravno ovo sto ima po dzepovima i na sanku,negdje pola 9.
Izadjemo vani zagrljeni,on odmah s vrata povrati,reko ako je problem ja te vozim doma,ma neeee veli,sjede u auto,upali,trlja oci i kaze,ma ja sad vidim kao snajper,kao kako je maloprije bilo,ubaci u prvu i ode.Gledam,ne prati bas liniju ali dobar.
E reko idem i ja,palim zadnju cigaru i onako setam lagano,nakon par metara shvatim da ne znam gdje mi je uopce auto,razmislim,nisam ni siguran jesam li dosao s njim uopce.Zovem doma,majka se budi kao jel sve ok,reko jel mi ima auta pred zgradom,odgovor negativan,onda pitanja bla bla pa sta je sad,jesi dobro i tako...Spustim i trazim dalje.Kljucevi u ruci,kruzim,kruzim,reko gdje je sad daljinsko,kad pogledam,malo siri ulaz u prodavaonicu cipela,viri nesto plavkasto-ljubicasto,reko ista moja boja,kad ono auto kao u garazi tamo.Sreca ne radi taj dan,ali sa balkona vec pomalo gledaju sumnjivo,reko pali i bjezi.Pojma nemam kako je auto tamo zavrsilo,valjda je padao snijeg,ne znam,pa da ne kisne...
Dionicu od jedno pola km vozim skoro 20 minuta,ostavim na sred puta pred zgradom kao gazda svega,popnem se u stan.Ulazim na prstima naravno,skidam cipele,neke one sjajne,misne kako se vec zovu,a ne nose se cesto,zapele malo.Tisina svi spavaju,reko samo da je do kreveta.Trznem malo jace cipelu,ravnoteza mi se poremeti,i padam nazad,uhvatim se za kao neku vitrinicu sa cipelama sta je u hodniku,srusim nju,a ona zavrnuta za ormar sa jaknama,i sve izvalim zajedno.
Ustaje majka,jesi normalan,gdje ti je auto,demoliras stan,jesi pio i tako...Ma kakvi reko,zanijelo me malo.Nisam ni rekao osjetim penje mi se uz grlo,trk do wc,i ja istresem visak,izadjem,kaze od cega sad povracas,ma reko jeli neke hamburgere sto posto pokvarene.
Sumnjivi pogledi ali ajde,idem spavat nakon svega u jednom komadu.
Sutradan unatoc jos jednom autu u obitelji ja moram vozit do familije cestitavat itd,sjedamo u auto,pivo smrdi,gledam sta je sad,svi sute,mater sumnjicava opet ali nista ne govori.Sjedemo kod tetke govori otac na uho izleti ti par minuta na zrak pa rijesi one prazne boce i gajbu iza zadnjeg sica da mater ne vidi.Sredim to,krenemo doma nekad navecer iz pete kuce,na putu murija izleti,lizalica,ja ono i tad pomalo pripit,reko jel sve u redu,kaze on i nije bas,plocice bi po zakonu trebale bit okrenute pravilno. Reko ima li kraja,okrenem,pregledam jel sve u redu s autom da sad tocak ne otpadne u voznji ili sta ja znam,mater i dalje sumnjiva,te jel ti pijes te ovako te onako,gledam na retrovizor otac se kelji...A sve racunam do tad bio prav-zdrav,kao nisu skuzili nista
Ide mater par tjedana iza kupit neke cipele,naravno nemam pojma ni gdje ni kako,sama trazi,kad zove na telefon,bla bla,gdje ti parkiras,jesi lud,ljudima blokiras ulaz u trgovine,meni srusis stan za par dana Bozica,sad je meni sve jasno...Ma reko vidis luda svijeta samo da im je lagat...
Racunam od toga puta,kupi ti sebi auto sa specijalnom i jedinom bojom u gradu...Ali nikako izravnat stvari od te alkoholne pustolovine...
__________________
Potpis? Pa čime da se potpišem,prstom jel...
kieler is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 06:25   #82
Jedno od najboljih pijanstava mi glasi ovako. Budimo se ja i frend, spavali smo u istoj sobi, i gledamo okolo sve u čudu. Neznamo gdje smo ni što se dešava. Onda on upita "jesmo li mi bili vani sinoć?", a još je gore bilo što nisam znao odgovor....
__________________
Life is a bitch and Im gonna fuck it
Lion_punk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 22:43   #83
Quote:
LAV.Karlo kaže: Pogledaj post
moj biser (prije puno godina):

Imate li vi kakvih iskustava po kojima ste poznati?
Oženija sam se


I presta sam pit
__________________
Taj sam ;D
cipal is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 22:46   #84
Prijateljevoj majci, kad sam ga donija kući, reka:

"Daj naplati nam ovo"
__________________
Taj sam ;D
cipal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 00:47   #85
na mojoj momackoj doletava murja.sva sreca malo kasno jer je vecina vec otisla.stoje pred ogradom i zvone.izlazim ja bos imam na sebi obucene samo tange od striptizete i nezakopcani kucni ogrtac.dobro vece izvolte.ova dvojica gledaju i ne vjeruju.vele dobili smo dojavu da se tu remeti javni red i mir.reko ja nis nisam cuo spavo sam.veli lik daj mi osobnu,ja se pocnem pipat po slafroku reko nemam.veli lik mozemo uc.ja reko kaj je vama dodjete tu u 3 ujutro probudite me i sad me maltretirate ovdje je bilo sve mirno dok vas dvojica niste dosli.reko ja idem spat a vi slusajte jer ko galami.stajali jos pet minuta malo tuzibaba radila i onda otisli
deri valdez is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 10:58   #86
Nisam ja, ali je moj bratić
Napio se on s ekipom, i sav taj alkohol morao je nekako van, na njegovu žalost, mokraćom. I teturajući njih par do doma, ugledaju nekakvo parkiralište, ovaj kukao kako mu je sila, pa ga sterali na to parkiralište da se isprazni. Na prepunom parkiralištu, on se stane između nekog starog Fiata i ne baš bilokakvog Audija. Izvadi mrcinu i počne šorati po Audiju, uz intonacije ''ja imam ljubavi za sve''. Taman usred pražnjenja, šofer upali Audi, a ovaj nije ni zakopčao slastičarnu, već je dao petama vjetra!
Zagrebačkiplavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 20:09   #87
Nije baš nešto al eto... Išao sa Save na tramvaj, trebao krenut prema Dubravi, čak se sjećam trčanja za tramvajem koji mi je pobjegao pred nosom, od tog trenutka imam neke rupe u sjećanju, al mi se vraća u trenutku kad se nalazim na okretištu Prečko (!), ja i još neka 2 lika u tramvaju, vozač kaže na mikrofon da je zadnja stanica
Izlazim van, nemam pojma gdje sam, vozač se okreće, ja opet ulazim u tramvaj
Dolazi drugi tramvaj, ja izlazim iz ovog prvog, ulazim u taj drugi, pogodio sam. Budim se negdje oko trga, i uspijevam izaći na pravoj stanici.

Da sam bio u Prečkom sam zaključio drugi dan po tramvajima kojima sam se vozio.
__________________
21.09.2008.
derbi
towar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 20:24   #88
ajoj kakve price xD--

moje je prvo pijanstvo ujedno bilo i najgore
-dubrovnik pred ljeto, pun grad ljudi
-petak je navecer
-malo me vodka prevarila, tek sam imao 16 godina :S
-ugl skinuo sma se potpuno gol na stradunu medu cca milijun ljudi, malo stajao na nogama te pao na stomak, zatim sam tek podigao bokserice ali me vidilo ipak previse ljudi
-i sada za novu ispred kafica laure u dubrovniku, ako je ko bio tu za novu znat ce o cemu je rijec, meni je too bad pricati to
__________________
:::Trolovi Mu Se Rugaju Da Je Ružan:::
Raus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 23:06   #89
uh, tih priča imam na desetine a neke i nisu baš za podijeliti s drugim ljudima

jednom smo se na motosusretima koji se održavaju blizu mjesta gdje živim stvarno uništili alkoholom. Kada smo krenuli na parking upitao sam prijatelja pred nekoliko osoba otkud mi u Brčkom ( profulio sam jedno 80 km lokaciju).

Nešto mi u ludoj glavi proradilo da smo na jednom brčanskom parkingu....užas.

Uglavnom ponekad se i stidim nekih izjava ili postupaka u alkoholu napravljenih ali obično to prebolim za dan dva ))
Nighthunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 23:32   #90
Najgore, ali i najsmiješnije pijanstvo mi je bilo na brucošijadi. Ja i još 4 frenda (koji smo apsolventi) se odlučimo tam pojavit. Sve finjaka, odijela, vrhunska usluga, švedski stol, živa muzika itd. Nakon nepoznate količine vina smo odlučili derat po pelinkovcima i odtad je sve pošlo po zlu.

Ne želim vam skratit gušt koji sam ja imao dopisivajući se idući dan s frendovima, a ničeg se ne sjećam, pa evo:


Mister D
Pij s coveci!
Jaaaaaao al smo se našikali pa upravili haos, evo ja se tek sad vratio.

Mister K
Stari moj, ja imam rupu u filmu zadnja 2 sata, a sve me boli tak da baš i neznam jel je dobro.

Mister B
Uzas jebote. Sta je to uopce bilo, koji kurac?

Mister D
Bacile nam beštije drogu u piće. Glavno da smo živi doma došli
Mister K i bolje da imas rupu. Zadnja 2 sata bas i nismo bili za sjecat se

Mister B
Ja ne znam zakaj je nastala frka uopce... Jesmo se mi potukli bar ili smo se samo naguravali ko zene?

Mister D
Ja se ne sjecam bas, brijem da je mozda koja sljaga pala eventualno...

Kako smo ti branik popravljali. Ajme kakvi debili.

Mister B
Jebeno smo ga popravljali, udarali ga nogama... Kaj smo podijelili koju ili smo dobili? Hehehehe... Ma uzas!

Mister D
ma brijem da smo mi vise djelili, pa kaj si ti fakat prst slomio??

Mister B
Da, mali prst mi je slomljen. Ono, ne znam kak!

Mister D
hahahahahahhahaha taj zapresic je zona sumraka, mene cigani na bengi probudili

Mister B
Hahahaha... Koji si klosar... Ke nisi isao kod Mistera F? Ja doso doma i bacio se u krevet... Ne znam ni jesam li ugasio auto... Idem provjerit... Hehehe... Jadne one zene koje su bile s nama, bas smo ispali debili.

Mister D
Ma brijo sam da mogu do doma vozit al sam se prevario, u 9 ujutro sam doso doma ko zadnji klosar.

Nista, sljedece godine samo na veceru i sok pa doma u 11...

A one zene su se stvarno usrecile

Samo cekam da Mister F dodje online, kako je izletio kolima na cestu, bus ga je jedva izbjego.

Mister B
Mister F, ako si prezivio, ispricaj se djevojkama i u moje ime... Uzas!

Mister F
E, haos, ja sam u jednom momentu puko.. ono skroz, podijelili smo koju, bez brige, al ono demonsko je izaslo iz svih nas...

Mister B
Koji smo mi debili... Mi smo se bas tukli a?

Mister F
Neki tip nam je počeo uletavat, i počela je neka makljaža, i onda sam popizdio i potero sve van.. jer je počelo bit jebeno nezgodno. i gazda je bio doso i sve.. hehehe i Mister Z je jos bio tam.. xD

Mister F
uf... o ovoj ce se brucosijadi jos pricat godinama.. XD
e.. hehehehhehehe, brijem da nas za ovu šoru i to mogu izbacit s faxa.... llooooooooooooooooooooooool

Mister B
Ma znao sam da cemo podemonit, zato ni ne idem nikad na takva sranja. Meni su oni poceli ic na kurac jos otkad su nas poceli zicat da se premjestimo... Dobro da tad nismo krenuli radit sranja... A kaj ove tvoje cure vele? Ti si onoj Misis S rekao da je kurva kretenu... Hahaha

Mister T
mater ti a di je meni auto!???

Mister D
Hahahahahha Mister T lud si

Mister F ti si i kosulju trgo

Mister B
Mogu nam pusit kurac... Mister Z je sam govorio MAESTRO, MAESTRO... Hahaha... Ma nema sanse da nas izbace, nismo mi nista napravili... Samo smo se naguravali
Mister F ko Tarzan... Hahaha

Mister T
hahahaha!!!!!!vise nikad na brucosijadu!!!kaj smo jos na faksu kak je onaj dekan popizdio s Štakom hahahah "jebo vas bog maknite se"hahahaha

Mister D
Moraju prvo dekana izbacit zbog jebanja matere i mahanja stapom

Mister B
Ma nema nas ko izbacit kad su i oni sami bili sjebani maksimalno... Bestije stare. Bas su bitange!

Mister D
E a zakaj je dekan popizdio? A legendarna mi je bila i ona Mister T-ova i Mister B-ova bbb vs torcida

Mister T
hahahah Mister B mu je vraco štap pa je tek onda poceo s njim mahat!!!!pa smo ja i Mister F pobjegli!!!!a mislim da je to sve bilo zbog one Misis D!!!!a te makljaže se ne sjećam kaj je bilo kaj gadno!!???

Mister B
Mister T se htio sorat sa mnom, ja ga gledam i nije mi jasno koji mu je kurac... Zato kaj ja navijam za Hajduk a on za Dinamo... Hahaha

Mister T
hahahahaha!!Mister B brijem da bi te potrgo!!!hahahahahaha

Mister B
Ma ne momci, ja ispadam... Vise ne pijem i gotova prica... Mi nismo vise djeca, ne smijemo si takve stvari dopustat... Brijem da mi je ovo najgore pijanstvo ikad, ili medju najgorima... Tocka!

Mister F
looooool. Dekan je puko jer se Misis D nama nabacivala, i onda je kreenulo naopako....

Mister D
Hahaha, jedino sto nismo uspeli napravit je ukrast konja

Mister B
Sad cu si napisat na zih soma puta JA SAM DEBIL, JA SAM DEBIL, JA SAM DEBIL.

Mister T
hahahaha!!!joj konj!!!! mogao je bit to totalni mamurluk!!!!trebali smo sobu uzet!!!!! ne ne, ajmo svi na zid napisati ja sam debil!!!!!

Mister K
E ljudi, ja ovo čitam i nevjerujem. Ničeg se ne sjećam o ovome što vi pričate. Zadnja scena koja mi je u glavi je da se budim i vidim da sam vani kod nekog kombija koji utovara nešto. Odem gore u salu i vidim nema nikoga, samo konobari. Reko jebeno, koji je sad ovo kurac.

Mister B
Pa di si spavao ti jebote?

Mister K
Ma nemam pojma, vani naslonjen uz zid (stojećki) valjda, ko neki prosjak jebote. Neznam ni kak sam tamo dospio ni zašto...

Mister D
hahahaha!!!!predobro!!

Mister B
kako si dosao doma uopce?

Mister K
Mister F me peljo doma. Oću ga i crkne mi baterija. Došlo mi je da razbijem mobitel. Sreća pa sam nažico konobare za poziv xD

E da Mister T, šta si ti zapeo u snijegu sinoć???

Mister K
Ispravak netočnog navoda, "oću ga zvat i crkne mi baterija" xD

Mister B
jer je ono gore ispalo HOMO

Mister T
hahah!!ma da!!!kaos!!!!u 9 h sam dosao doma al pjesice!!!

Mister K
Ma pere me mamurluk. Boli me nokat srednjeg prsta i mišić na desnoj ruci. Boga pitaj šta sam radio.

Zadnja scena u glavi mi je da me Mister S zove do sebe jer je bio valjda ljubomoran što sam htjeo plesat s Misis D. Sjedio sam tam za njihovim stolom, i veli mi lik "nije ti mjesto ovdje". Ja reko dobro, ustanem i odem. Došlo mi je da nabijem frajera s onim njegovim štapom.

I iduća scena koje se sjećam je buđenje vani...

Mister K
Ne znam za vas, ali ova brucošijada barem mene jebeno podsjeća na onaj film Mamurluk. Imo sam 3 pune kutije pljuga kad sam došo, a sad ih je samo 4 komada. Netko me pokro jebote!!

Mister B
Meni je ovo jedno od najgorih pijanstava u zivotu, ako ne i najgore.

Mister F

Jebote tarzan!
Mister K, nisam te ja furo doma.. a?

Mister F
Dekan nije pičkaro samo nama, kasnije se prešalto na bend... xD

Mister K
"Našikam se i pravim haos" je upravo dobilo novu dimenziju. Da netko sa strane koji nije bio tamo pročita ovu našu poruku proglasio bi nas ludim.

Mister B
mi smo najveci idioti na kugli zemaljskoj.

Mister B
recite mi molim vas zasto je pocela sora... ono, detalje molim. rijeci, ko je kome sta rekao da je to pocelo...to me zanima.

Mister K
S kim ste se vi šorali uopće? I jel to bilo u sali ili vani?

Mister B
unutra
s onim debilima kojima smo dali stol
Dante06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 23:33   #91
Mister K
Jel se sjećaš jel sam ja tada bio s vama? xD

Mister T
jebem ih igrao sam s njima tj protiv njih nogomet iz zapresica su!!!Mister X ih zna!!!i onaj kreten iz referade se nest prsio!!!!onaj dugi!!!

Mister B
ne znam ja koji je taj al cu mu jebat mater u ponedjeljak, samo mi ga pokazi.

Mister T
ma čim si ga pogledo samo se sjeo na mjesto nazad i šutio!!!!!!!

Mister D
Mister T, zgleda da se ti svega sjecas... Aj podijeli to sa mnom molim te... No homo

Mister T
haha!!to mi je Mister X onaj dečko kaj je samnom došao pričao!!!sjecam se vise manje do icindenta s Mister S-om svega!!!!onda nestaje film kak smo dolje na stolu završili kolko smo bili i zakej je došlo do haosa!!!!ni kak sam doma vozio! film mi se vraća tek kad sam vidio Mister F-a da s lopatom dolazi!!!!

Mister D
Ma stalno nam je neš patronizirao, a onaj njegov kolega s kojim smo se naguravali se prije nas i s nekim profesorom kacio. Tolko o tome kak su oni mirni bili

Mister T
hahah!!!Mister S tam nekej psuje nam a ti dolaziš i daješ mu štap!!!hahahahah!!onda još s njim počeo mahat!!hahahah tog se sjećam!!!!trebali smo mu sakrit štap!!!!!

Mister D
Jebo vas ne znam kak vi al ja umirem.

Mister K
Hahahahahahaha, koji kurac, kakva mrtva lopata sad???

Mister B
Ja mislim da je pocela frka, zavrsila, ono kao dogovorili smo se, sjeli se stol pored i zezali se i kad smo krenuli kuci, opet je neko nesto dobacio... I onda je pocelo bas... To mi je u glavi... Pitaj kompica.

Mister B
Ja isto, nemrem se pomaknut s mjesta!

Mister D
Pa kosti me bole jebote, ko da gripu imam! Tak je i bilo, stisalo se i kad smo odlazili je taj debil nes dobacio pa je nasto haos, udaranje, striptiz u Mister F-ovom slucaju , al Mister Z nije nis srao kolko se secam skuzio je i on da je taj lik debilcina neka

Mister T
pa kad sam u snijegu završio Mister F s lopatom se pojavio!!!!!da malo počistimo al ni to nije pomoglo jer je kotač bio u zraku!!!!neznam ni kak su ga izvukli poslije valjda s traktorom.

Mister B
Jesmo udarili koga Mister D? Ja nisam nijedan udarac dobio brijem al ne znam kak sam prst slomio!

Mister T
saznat ćemo koji su bili!!!!i Mister Y je tamo s njima sjedio!!!bude nam on reko!!!!ak je neštt ne rješeno ostalo!!!!
e da kaze ovaj mi smo krenuli doma Mister B je rekao bok dečki, pa je taj nekej dobacio, Mister B je tu puko i haos!!!

Mister B
Ok, znaci nism mi bili krivi i bezobrazni nego smo se sam branili... To je dobro.

Mister D
Ma mi nismo popili udarac brijem, ja se ne sjecam jesam blebnuo koga, cini mi se da sam samo tog debila na pod gurnuo u jednom trenu, fakat mi je to naguravanje u magli, al sam 100% ziher da nismo mi krivi, taj lik je i prije provociro i na neke profesore se derao, brijem da sam tobom komentiro kak se iso pozdravljat s tim profesorom ko da su si iz kvarta frendovi, seljacina

Mister D
Eeee pa ja sam i kao snimo kak se taj debil dere n profesora, al sam pijana budala kakva jesam stisnuo slikanje mesto snimanja

Mister B
Da, sjecam se toga s profesorom... Al ti si Mister D stvarno specijalac kakvog nema u okolici. Pa kak mos to napravit? Ziher si uslikao i brijao da snimas i drzao mobitel pet minuta tako... Haha

Mister T
hahaha!!!

Mister D
Da hahahaha. A kaj ocekivat od pijane budale, i jutros gledam jebote zakaj se nece filmic play-at, kak sam se smijao kad sam skuzio kakav sam mutavac
Idem ja spat, pa meni je sve gore, jebote mi ko da smo arsen pili a ne vino

Mister K
Neko nam je ubacio alkohol u cugu xD

Mister B
Bas smo sljuke zadnje. Jebote, ubio si me s onim pelinkovcima.

Mister F

E, sjedili smo ono terali zaebanciju (među nama). Ovi su neki kurac kenjali kao (kolko sam u kontekstu skuzio, kolko se sjecam), kao da idemo doma mi. S tim da je bilo 5h. Onda je taj lik počeo nešto dobacivat, Mister B mu je nes odgovorio (bez agresive), taman smo krenuli, okrenuli se da cemo otic, kad se ovaj digo i kao (Mister B-u) da sta on ima za rec. Mister B mu reko kao da ga nije nista pito i da sta koji kurac on sad oce. I tu je negdje doslo do "majku ti jebem" na sto je Mister B puko, ja sam ga probo nekako zadrzat da ga ne ode polomit, da ne dođe bezveze do sranja. I lik kao kreno prema Mister B-u al su ga kao ovi njegovi zadrzavali, ja sam Mister B-a jedva uspio nagovorit da pusti budalu u kurac, i tako smo dosli do pola dvorane. I u jednom momentu je doslo (ne znam kako) do naguravanja (brijem da je lik kreno na Mister B-a, il je opsovo nesto pa je Mister B kreno na njega) počeli su letit neki šamari udarci, ja sam nekog (brijem da tog lika) pošteno čini mi se jednom dvaput odvalio u bulju i odgurno. Skužio sam da kraj mene stoji Mister Z (njega nisam htio udarat ..)
Pošto sam vidio da bi moglo doc do masovne makljaže i da su svi pijani ko deve, potero sam sve doma (nas-vas) jer sam PUKO. Tu je stradala i košulja, doso gazda i svasta.... Na kraju smo izasli dole, Mister B popizdio sto mu nisam dao da ih udara... hehe. I tu smo negdje krenuli doma...

Mister F
ukratko. Lik je kreten, al nema veze, trebali smo ga udarat vani il ne udarat, ovako smo se samo bezveze zbrukali.

Mister B
Budem rijesio ja to.

Mister T
ma jebo njih ja izgubio sam vozacku!!!Mister F daj pitaj u trajbaru jesu li nasli kakvu vozacku!!!valjda me nije murja haltala!!!!

Mister K
hahahahaha xD
Dante06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 23:39   #92
Ti fakat misliš da bu ovo netko čitao?
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 23:54   #93
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Ti fakat misliš da bu ovo netko čitao?
Imaš ti pravo, onima koji ne žele čitat evo rezime priče:
- jedan izgubljeni auto (zapeo lik u snijegu dok je išo ebat malu)
- jedno buđenje na bengi u 9h ujutro (prokelti cigani)
- jedan skoro poginuo jer ga je bus pokupio
- jedna šora nasred sale, deranje košulje i tjeranje ekipe (puna sala) uz povik MRŠ SVI VAN
- jedna vožnja doma koje se vozač idući dan nije sjećo
- izvlačenje živaca dekanu (frajer je maho štapom i ebo nam sve po spisku) jer smo se upucavali njegovoj "omiljenoj" profi
- jedan slomljeni prst (još uvijek nismo skužili kak)
- popravljanje branika u 2h ujutro uz šutanje istog

Brijem da je to to.
Dante06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 20:43   #94
HAHAHAHAHAAHAHAHHAHA
dugo se nisam nasmijao kao na postove ove teme
ovo je jednostavno predobro

uglavnom nemam nekih velikih gluposti...
išao na roštilj, i malo popio, i gubi se sjećanje, sljedeće sjećanje je da sam sa totalno drugom ekipom na drugom kraju grada bez ikakvog pojma kako sam došao tamo, te onda opet staje sjećanje, budim se idući dan kod frendice, mobitel sa 10 poziva i poruka tipa gdje si? javi se? itd. po pričanjima drugih sam izrigao dušu najmanje 10 puta, da sam prespavao na klupici par sati, da sam imao dugačke monologe i baljezganja, a ničeg tog se nikako ne mogu sjetiti.

a bilo je još jednom prije da sam se kotrljao posred ceste u noći, probudio se iduću jutro bez pola nokta a ne znam kako
živi užas...
__________________
the end?
papaš trumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 14:13   #95
u evo moje teme imam dosta toga sta bi mogao ovdje napisat....
jednom kada sam isao kuci pijan u 5 ujutro biciklom sam 200-tinjak metara prije kuce se prevrnuo u jarak,nisam imao snage ustat i odspavao sam kojih 20-tak minuta,skupio sam snage i dogegao se do kuce,niz stepenice sam puzao i padao par puta,a stara me gledala sa vrha stubista,ja nisam ni skuzio,tek kada sam stigao do vrha mi je cestitala na uspjehu i pitala kolko sam popio,i tada sam pio brlju neku.....
kada sam bio na moru u jadranovu i prvi put sam tamo bio sa stricem i kako ima tamo festi pun k.... frend i ja otisli i strusili skoro dve gajbe,frend otiso doma i ja se jos ubo nekim deckima za stol i jos sam pio s njima,kad je bilo vrijeme za ic doma spat sam skuzio da neznam di mi je vikendica al sam znao da sam nekih 10km od nje,hodao sam kojih 2h i bljuvo po cesti i slucajno pogodio vikendicu....
kada sam se vozio pijan sa frendom na govrnalu od bicikla sam preletio na glavu facom od asfalt i razdero pol glave,iso na sivanje dosla murija,napuho 1.86 i drotovi mi se smijali,nisam vidio iz glave....
kada sam isao kuci iz rijeke vlakom i kasnili smo nekih 3 sata u ZGB,a ja ko zakurac naiso na frajere koji su isli s koncerta od halida i imali su 8l konjaka,ja se upozno s deckima i poceli mi pit,dosta smo toga popili do Zagreba,a dosli smo oko 2 ujutro,jos smo isli na neku festu i tam smo dosta popili,krenuo sam na prvi vlak za Sisak u 5.30 i kada sam dosao na kolodvor skuzio da sam zaboravio putnu torbu i nastavio bez nje,doso doma u 7 ujutro,u nedjelju kad sam se vracao za Rijeku sam imao srece i na kolodvoru naiso na decke s kojima sam putovao iz Rijeke i vratili su mi torbu i rekli da di sam ja otiso,da sam nestao ko duh i ad su me trazili,a meni nista jasno onak...
i imam jos jedno zestoko pijanstvo koje je bilo prije dva tjedna u nedjelju kada sam putovao vlakom za Rijeku i napio se sa deckima iz moravica,takoder je vlak kasnio i zakasnio sam na zadnji bus za Bakar,pa sam hodao s torbom od Rijeke do Bakra (ima skoro 25km) po magistrali skoro 4 sata pijan ko majka,jos sam stopiro i teturo po cesti ali ko bi stao pijanoj budali....
imam ja jos dosta takvih avantura al mislim da je ovo dosta i da cete se nasmijat bar malo.....jebiga mladost-ludost...uzivajte
__________________
potpis
M & S is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 16:15   #96
Ne da mi se baš tipkat pa ukratko :

-izgubio ključ podstanarskog stana gdje sam živim, a nemam rezervni, i gdje spavat(zapravo ne izgubio, ostao je u jakni, u klubu u garderobi, a mene su redari izbacili bez jakne)

-razbio auto, ostavio ga u kanalu i otišo kuć spavat

-pao u govna

-ševio nju u njenom autu, i kad završio, izleto bez gaća i rigo joj po haubi

-kod frenda doma na kavi u po bijela dana mrtav pijan mu bario 14-godišnju sestru(ja sam imo 18 tad) pred njegovim roditeljima, da bi potom izašo u dvorište i pišo mu po fasadi kuće

-pjevo na cajkama na mikrofon

to su samo neke crtice....inače, svako žešće pijanstvo imam blackoute i gubim kontrolu, tako da svako drugo cuganje završava s ekscesom


__________________
Ma svi ste vi T R O L L O V I

Zadnje uređivanje Brandauer : 18.05.2011. at 16:21.
Brandauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 17:33   #97
inače, svako žešće pijanstvo imam blackoute i gubim kontrolu, tako da svako drugo cuganje završava s ekscesom
ahahahahaha znam kak ti je
__________________
potpis
M & S is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 17:44   #98
Ajde, lakše se podnese kad znam da nisam usamljen
__________________
Ma svi ste vi T R O L L O V I
Brandauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 17:49   #99
sad sam se sjetio jednog zesceg pijanstva i puno ce vas sad mislit da nismo normalni al zato nas pomorce zovu kroneri
uglavnom ja i frend se sasvim slucajno probudili u 5.30 ujutro i dode on meni ajmo na kavu prije skole,mi dosli u birc i sad pita konobar sta cete,veli on "a daj zuju" ja onak dobro daj i meni,popili mi pivu za 15min i sta sad dode on aj imam ja para idemo pred ducan kupit vina i radenske,normalno ja to nisam mogao odbit i isli smo pit pred ducan,do 8 smo bili gotovi i jos smo uzeli par pivi za skolu i veliki odmor,ala to je bio kaos kad se toga sjetim,jos smo profesore tupili svakih 10 min da nas puste pišat na wc ,cak je jedan reko "pa jeste vi pijani ili sta" cijeli razred se na to smijao,jos smo pod satom u zadnjoj klupi pili pivu,na velikom odmoru takoder,ma bilo je kaos,ali NIKAD VISE,mogo sam izletit iz skole samo tako
__________________
potpis

Zadnje uređivanje M & S : 18.05.2011. at 17:54.
M & S is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 12:35   #100
najzesca pijana dogodovstina je kad svima solis pamet oko svega,a ni sam neznas o cem pricas,to mi se dogadalo puno puta,ili kad pizdis na svaku jebenu sitnicu i od nje napravis tolki problem da se u to upetlja cijela ekipa,i na kraju se i potucete,da i pritom mislim na to kak jednom nisam znao di mi je upaljac i nisam htio upalit s tuđim upaljacima nego sam oko toga napravio incident,ahahahahahahaha
ili npr. kad se tolko napijes kao moj frend i zaspis ispred diska i ujutro se probudis na drugom djelu gradu na placu,a niceg se nesjecas ili izgubis tenisice pa hodas bos po gradu,ulazis takav u gradske buseve,ljudi ti se smiju,u busu ti se pocne rigat pa izades na prvoj stanici sam da se izbljujes,pa zaspis iza ljekarne u jarku i probudis se ujutro,ma ima puno...puno toga
__________________
potpis
M & S is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger