Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2017., 20:21   #61
Aha. Znači onda ništa od onoga šta je pisalo da je 3-4 dana dostava. Jer naručeno je u utorak,a još ništa niti maila ni trackinga,a niti dostavljaju. Valjda će mi stići sljedećih par dana
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 20:33   #62
Sve ovisi da li imaji u skladištu ili ne.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 20:41   #63
Nedavno narucivao od njih jednodjelni gumeni tepih za VW T5, doslo za tjedan i pol od narudjbe jer nisu imali na skladistu. Dan prije dolaska dodje mail od DPD-a o stanju posiljke.
semperfidelis67 is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 22:44   #64
Tri puta uzimao kod njih. Prvi put narućio plastiku ispod motora ( ona zaštita). Iako sam platio Paypalom oni poslali pouzrćem i moj stari nr znajući da sam zo platio plati. Mjesec dana sam se natezao s njima da mi refundiraju bar paypal. Drugi put puncu rućku vozaćkih vrata za hyundaia pouzećem. Uredno došla. Treći put vrntilator kabine. Na stranici pisalo hela došao polycar na kojem je uredno pisao kataloški koji na njihovim stranicama piše da je hela, iako imaju dva oznaćena kao hela različite cijene. Reklamacija se na raspravu sa ovom budalom iz HR kod koga imaju telefobski broj i email jer je to sve kao kompatibilno i ovo i ono. Na kraju digao ruke od svega i ugradio ovog. Ukratko kod njih je kako se potrefi, ako prođe dobro prođe, ako ne imaš jebadu. Ukratko ja ih ubuduće izbjegavam širokom luku.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 12:50   #65
Sad piše na njihovoj stranici da je poslano,valjda bude sutra ili prekosutra stiglo.

Zadnje uređivanje bond007 : 24.04.2017. at 13:03.
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 23:53   #66
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Tri puta uzimao kod njih. Prvi put narućio plastiku ispod motora ( ona zaštita). Iako sam platio Paypalom oni poslali pouzrćem i moj stari nr znajući da sam zo platio plati. Mjesec dana sam se natezao s njima da mi refundiraju bar paypal. Drugi put puncu rućku vozaćkih vrata za hyundaia pouzećem. Uredno došla. Treći put vrntilator kabine. Na stranici pisalo hela došao polycar na kojem je uredno pisao kataloški koji na njihovim stranicama piše da je hela, iako imaju dva oznaćena kao hela različite cijene. Reklamacija se na raspravu sa ovom budalom iz HR kod koga imaju telefobski broj i email jer je to sve kao kompatibilno i ovo i ono. Na kraju digao ruke od svega i ugradio ovog. Ukratko kod njih je kako se potrefi, ako prođe dobro prođe, ako ne imaš jebadu. Ukratko ja ih ubuduće izbjegavam širokom luku.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
+1, imao sam gotovo identicno iskustvo...
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 18:46   #67
Stigle gume,tjedan dana od narudžbe,sve super,uglavnom presretna sam jer je DOT 5216,zadnji tjedan prošle godine
Svakako ću naručiti opet nešto ako bude trebalo preko njihove stranice jer su cijene jako povoljne
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 19:08   #68
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
Stigle gume,tjedan dana od narudžbe,sve super,uglavnom presretna sam jer je DOT 5216,zadnji tjedan prošle godine
Svakako ću naručiti opet nešto ako bude trebalo preko njihove stranice jer su cijene jako povoljne
Uniroyal?

Sent from my Apollo Lite
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 22:08   #69
Planirala sam Uniroyal,ali na kraju sam se odlučila na Falken koja ima iste razrede potrošnje i prianjanja kao i Uniroyal RE3,a jeftinija je 100 kn po gumi . Po testovima je bila među prvima,tako da vjerujem da će biti sve super,a i reviewi pokazuju da je odlična guma. U petak montiram pa budemo vidjeli.
Uglavnom i ovdje su mi preporučili da ne trošim previše na gume,rekoše da kupim Savu,pa da je bacim nakon 2 godine,ali mislim da je Falken puno kvalitetnija guma od Save i da bi trebalo poslužiti svrsi.
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 08:04   #70
Ja sam uzimao kod njih. Narucio cetvrtkom stiglo ponedjeljkom. Na stranici mi ponudilo da li je cijena visoka za artikal. Ja sam kliknuo da jest. I spustili mi s 230 na 108kn
somersby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 13:47   #71
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
Planirala sam Uniroyal,ali na kraju sam se odlučila na Falken koja ima iste razrede potrošnje i prianjanja kao i Uniroyal RE3,a jeftinija je 100 kn po gumi . Po testovima je bila među prvima,tako da vjerujem da će biti sve super,a i reviewi pokazuju da je odlična guma. U petak montiram pa budemo vidjeli.
Uglavnom i ovdje su mi preporučili da ne trošim previše na gume,rekoše da kupim Savu,pa da je bacim nakon 2 godine,ali mislim da je Falken puno kvalitetnija guma od Save i da bi trebalo poslužiti svrsi.
Al ćeš opet kmečat za godinu dana ..... iskreno počinjem mislit da bi tebe trebalo pošteno namlatit da počneš uvažavat neke stvari ....
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 14:46   #72
Quote:
semperfidelis67 kaže: Pogledaj post
Nedavno narucivao od njih jednodjelni gumeni tepih za VW T5, doslo za tjedan i pol od narudjbe jer nisu imali na skladistu. Dan prije dolaska dodje mail od DPD-a o stanju posiljke.
kakvi su ti tepisi?

jesu flis papir ili imaju debljinu, da potraju koju godinu?
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 17:28   #73
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Al ćeš opet kmečat za godinu dana ..... iskreno počinjem mislit da bi tebe trebalo pošteno namlatit da počneš uvažavat neke stvari ....
Zašto misliš da je Falken loša marka?
Guma je svugdje na testovima i reviewima odlična. A ima E potrošnju i B razred na mokrom......
Šta bolje da sam uzela Savu, a bome mi se ne baca 100 kn više po gumi jer ne mislim više pretplatiti gume kao što su ove prethodne preplaćene debelo......
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 19:08   #74
1. Jebla te "naljepnica" - 100x smo rekli da nema smisla i zašto nema smisla
2. Vidimo se za godinu-dvije dana. Osnovna razlika šrota i premiuma se ne vidi kad je guma NOVA
3. Radi 100 ćuna štednje si otišla u nepoznato umjesto nečeg provjerenog (i koliko me pamćenje služi nije ti to prvi puta - pa daj nauči već jednom).
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 19:12   #75
rain expert je jeftina guma, pa kolko onda taj falken dođe kad je 100kn jeftiniji od RE3? koja dimenzija?
quadrifoglio is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 20:55   #76
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
1. Jebla te "naljepnica" - 100x smo rekli da nema smisla i zašto nema smisla
2. Vidimo se za godinu-dvije dana. Osnovna razlika šrota i premiuma se ne vidi kad je guma NOVA
3. Radi 100 ćuna štednje si otišla u nepoznato umjesto nečeg provjerenog (i koliko me pamćenje služi nije ti to prvi puta - pa daj nauči već jednom).
Hm,nemam baš CDRW para na bacanje,pa da plaćam gume dvostruko od onoga što mi vrijedi auto prema tržišnoj vrijednosti. Kažu svi uzmi Savu,Barum,reko ne hvala,loše su na kiši. Falken vidim na testovima se pokazala dobra u svim uvjetima,vrijeme će pokazati....
Ako mi potraju 2 godine,neće mi biti žao skinuti sa auta jer ih nisam platila papreno za razliku od Toyo cjelogodišnjih koje sam imala do sada i koje su preplaćene debelo,da nakon 2 godine moram skidati gume jer : ne troše se,ne drže na suhom niti kiši,a bučne kao da vozim tenk......

A btw ,neznam zašto mene osuđivaš dok recimo vidim na Mercedesu novijem Tigar gume ili Audi A4 na Savi Perfecti.....Tako da za Yugo neke osrednje i jeftinije gume su ok

Quote:
quadrifoglio kaže: Pogledaj post
rain expert je jeftina guma, pa kolko onda taj falken dođe kad je 100kn jeftiniji od RE3? koja dimenzija?
Da,ali ovisi koja dimenzija jer u nekima nisu baš jeftine,ali zašto da plaćam 100 kn po gumi više ako mogu jeftinije proći jer za Yugo ,nije za Mercedes.
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 21:22   #77
za yugića 155 70 r13 RE3 dođe 235kn, kaj si onda falken dobila za 135kn? jedino ak nemaš čuniranog yugića na 15 cola pa bi mogla biti razlika 100kn
quadrifoglio is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 10:05   #78
da su pravi skupili bi dami za novi set npr. Continentalki, a ne još prigovarati što kupi nove gume za yugić i trudi se održavati ga bolje nego većina muškića svoje bijesne makine na ovom pdf-u
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 11:04   #79
Quote:
quadrifoglio kaže: Pogledaj post
za yugića 155 70 r13 RE3 dođe 235kn, kaj si onda falken dobila za 135kn? jedino ak nemaš čuniranog yugića na 15 cola pa bi mogla biti razlika 100kn
ko zna koju je dimenziju ona stavila...
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 11:13   #80
Svaka čast na izboru,
šteta je samo što je to na silux temi.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:10.