Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2016., 11:41   #41
Ples Nihal i Kemala iz 14. epizode
https://www.youtube.com/watch?v=ksEKC62gMZ4



i scena u kolima iz 15.
https://www.facebook.com/karasevdadi...0826066928026/

Lik koji se pamti - mala prodavačica maramica tužnih očiju

kraljicaletnja is offline  
Old 19.02.2016., 11:47   #42
Quote:
kraljicaletnja kaže: Pogledaj post
Ples Nihal i Kemala iz 14. epizode
https://www.youtube.com/watch?v=ksEKC62gMZ4
Zavodnik zna posao




Quote:
kraljicaletnja kaže: Pogledaj post
Lik koji se pamti - mala prodavačica maramica tužnih očiju[/IMG]
Da, malena je baš slatka i pametna!
Čizkejkica is offline  
Old 19.02.2016., 15:27   #43
Quote:
kraljicaletnja kaže: Pogledaj post
Ples Nihal i Kemala iz 14. epizode
https://www.youtube.com/watch?v=ksEKC62gMZ4

http://i.hizliresim.com/Jn58mB.jpg

i scena u kolima iz 15. :cheer
https://www.facebook.com/karasevdadi...0826066928026/

Lik koji se pamti - mala prodavačica maramica tužnih očiju

http://i.hizliresim.com/8DGWAV.jpgQUOTE]
Moje omiljene scene. Ne znam koliko sam puta pogledala ovu scenu plesa, uf... Burak mi je tu odlican, tacno osjetis koliko je zeli i suzdrzava se... Ali je Leyla odigrala ulogu katalizatora , postavi zena konkretno pitanje :klap:
14 epizoda mi je bila do sada naj sto se tice njihovih scena.
15 epizoda je bila cok komik i Nesli me je ubijedila da je odlicna komicarka.
Kemal Bond Tu sam se njemu najvise smijala, njegov pogled i namjestanje kragne Covjek se zeza na svoj racun i to je cool.
Vidim- i ti napredujes, samo sto nas nisi stigla
__________________
Birak imkansiz kalsin
Sonsuza kadar
sannis is offline  
Old 20.02.2016., 23:59   #44
A znaju i da doruckuju zajedno, super sto se ovako dobro slazu, komplet ekipica!
Sa seta :


Kaan sa porodicom

Kako lici i mladji brat na njega vidite, a i 1 i drugi na mamu tabi xD

Little red dress

Da li je realno da 7 ep. zenska ne skida red dress?! Najjace sto se cak i udala za Ozana u istoj haljini...
Cudo je poklon od Emira!

I za kraj slag na torti, rejting prosle 18te epke :

<3
ssssnake is offline  
Old 22.02.2016., 17:40   #45
Nedeljni rejting 18. epizode:



Nije loše mnogo je više serija ispod, nego iznad

Drage moje Čizkejkica, sannis, ssssnake, stigla sam vas

Šta kažete, genetika je čudo! Kemal pametan, dosetljiv, hrabar, pošten, iznad svega plemenit, rečju - kamo sreće da takav negde postoji, a njegovi brat i sestra totalno suprotni od njega - marionete kojima je lako manipulisati hoće li im jednom doći pamet u glavu, naročito onom priglupom Tariku koji eto postade i ubica ... strašno!

Koliko su različiti, nedajbože da se na kraju ispostavi da je Kemal usvojen pa da se odmah odreknem serije

A lik Emira je da se uplašiš ludak koji majstorski ume da iskoristi ljudske slabosti svake vrste - pritom još i podmukao, bahat i zaljubljen u sebe
kraljicaletnja is offline  
Old 23.02.2016., 19:11   #46
Quote:
kraljicaletnja kaže: Pogledaj post

A lik Emira je da se uplašiš ludak koji majstorski ume da iskoristi ljudske slabosti svake vrste - pritom još i podmukao, bahat i zaljubljen u sebe
Emir jeste luđak ali Kaan je komad i po.
tuba11 is offline  
Old 23.02.2016., 20:28   #47
Sutra nas čeka dramatična epizoda. Vidim u drugoj najavi plaču Kemal i Nihan , kao da moraju odustati jedno od drugog
I biće Brkicinog zeybeka
Meni je npr 17 epizoda- koju sam pogledala prevedenu- osim par predivnih Nihan-Kemo scena u kojima mi je Brkica ipak dominirao, bilo puno odličnih scena sa Emirom. Ono, jest on ljigavac, ali kako da se ne nasmijem kad onako mangupski začuđeno pita Tufana: 'Jel nam ovo siromašni princ upravo dao gol?' Ima čovjek humor
Ili kad konstatuje da ga žene u posljednje vrijeme baš iznenađuju- kao podcjenjuje ih. Ili kaže da će zavoliti nauku jer minus i minus poput Zeynep i Ozana daju plus
To su mi tako dobre scene, ne mogu da ga mrzim kako bih trebala ...
I to je sigurno zato što Kaan glumi Emira.
Al kad je onako opak, kad prijeti Nihan, opet se naježim. Kaan , Brkica
__________________
Birak imkansiz kalsin
Sonsuza kadar
sannis is offline  
Old 24.02.2016., 04:13   #48
Ocekujem da ce sutra epizoda biti veoma zanimljiva.
Vidjeh najavu gledajuci Kraljicu noci.
Odmah mi je srce poskocilo od dragosti kad sam povezala da onaj ples Brksi sigurno pelse sa Nihan, a Emir ih gleda i crkava od muke.
Mislim da je to neka vrsta tradicionalnog svadbenog plesa, jer na tu muziku su plesali na svom vjencanju Kerim i Fatmagul.

I praveci gif shvatih da ne moze biti drugacije, to je sigurno Nihan, jer dok mladenci silaze vidi se da je ona u bebi plavoj haljini dugih rukava, a kad prikazuju ples, Brksi plese sa osobom cija se ruka vidi na tren, ali i rukav bebi plave boje.





Ovaj brksijev izazov Emiru ne zelim niposto propustiti. Ima da se sat vremena ranije nacrtam pred ekranom sa kokicama.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 24.02.2016., 13:33   #49
Da Zeybek plesu svako malo- uglavnom na vjencanjima i slicnim proslavama. Ima par dobrih izvodjaca, npr. Kerem Bursin u Seref Meselesi, Kenan I. u Ezelu su oni koje sam ja gledala i dobri su mi. Brkica se uvjezbao, plesao je i u filmu sa Fahriye- Ask sana benser, pa poslije kod Beyaza...
Al mu se i ja veceras posebno radujem i cekam Emirove zajedljive komentare Nesto na temu siromasnog princa
Nisam odavno vidjela takvu punicu kao Vildan hanim, ko o cemu ona o Emiru
Stalno ga ukljucuje u porodicne aktivnosti- te uzela je film, hoce li i Emircem mozda da im se prikljuci- a on joj spusti u svom stilu: da pozovemo i novu tetku
Vildan mi je bas zanimljiv lik, svjesna je da je Nihan nesretna u braku, o sopstvenom braku da i ne govorim, love nema, sve u Emirovim rukama, Emir ih handri kako stigne i opet glumi queen mum
Ali pocela joj se osipati fasada, prelazi s rijeci na djela- samara koga stigne, a Zeynep bi i pojela da joj dozvole. Mislim da je i na cerku ljubomorna, kako drugacije da objasnim njeno ponasanje. I sad je naravno lLyla kriva, ona joj je "otela" Nihan. Na dobrom je putu da izgubi i Özana zbog rata sa Zeynep. Ostaje joj samo Emir-CEM. Leylu mrzi- izgleda da joj je Vildan uvijek bila za petama i otela joj i ovu "igracku" u vidu muza, sto opet mozda i nije toliko lose,kad vidimo u sta se Önder pretvorio.
Mislim da ce biti zapleta sa Leylom i Galipom, opasno je trznuo na nju a izgleda da je on i kupio Leylinu kucu jer Vildan nema para. Kako je bio impresioniran sa Leylom i kad je to ispricao njenim "najblizim", ovo dvoje , oboje od ljubomore, doduse iz razlicitih razloga.
Iskreno receno - Vildan mi je gora i od Emira
__________________
Birak imkansiz kalsin
Sonsuza kadar
sannis is offline  
Old 25.02.2016., 09:53   #50
Vidim na netu olesali su zeybek

[Zeybek (harmandali)-tradicionalni ples koji simbolizira hrabrost. Obicno se plese na svadbama u dvoje. ]

https://m.youtube.com/watch?v=x1XXnXm3RWI

Dobro to Burak radi. Bolje od Cagataya Ulusoya i Engina Akyureka, koji plesu dobro. Solidno.

Ali losije od:
-Alakurta
-Kerema Bursina
-Kenana I.
(Kenan iz mlađih dana
-Necatija i Gurkana

(pisem o tehnici, a ne licnom dojmu)

Neslihan s druge strane (recimo Cansu je dobro otplesala gore na klipu)
Bolje da nije zamisljala nista. Nikakve energije u tom plesu nema. Jos haljina preuska. A kosa katastrofa. Neslihan je bas sladak curetak. Nema potrebe za ovim.

Meni bi bilo bolje da su zeybek plesali Emir i Kemal
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 26.02.2016., 21:26   #51
Xavi-8 :
"Meni bi bilo bolje da su zeybek plesali Emir i Kemal"


A izgleda da i fanovi iz Turske vide tu ogromnu ljubav, vidite samo ove work-ove :

#LoveIsInTheAir



#SelfieTime


P.S. A sta kazete na ovo i kako vam se cini Kaanova cura?! (kako pisu njihovi mediji today)

...
ssssnake is offline  
Old 28.02.2016., 18:28   #52
Fragman za 20. epizodu

http://www.dailymotion.com/video/x3uplk3

Kemal stiže na adresu Kareninog ubice ... šta će se desiti kad mu brat otvori vrata?

"Nihan je oteta!" Da li je to istina, ili samo Kemal tako misli? Ako je istina, ko je otmičar i zašto? Možda tajanstveni Tufanov nalogodavac, koga smo upoznali samo kao glas preko telefona

Evo i nedeljnog rejtinga za 19. epizodu Skok za jedno mesto u odnosu na prošlu :klap:



Tu su i neke druge serije, da možemo da uporedimo ...
kraljicaletnja is offline  
Old 29.02.2016., 16:58   #53
Yes ceka nas opet uzbudljiva epka! Prosla, 19, je bila odlicna, puna romantike, akcije, suza, dobre muzike...

https://www.youtube.com/watch?v=z9Tw6fHFH1o

Pregledala sam glavne scene s prevodom, ipak je tesko docekati tu srijedu za prevedenu epizodu, a navece je vec i sljedeca live...
No bojim se da ova, 20 epizoda nece imati toliko romantike kao prosla, steta. Fragi nam obecava akciju i dramu. Kemal shvata zasto je dobio adresu Kareninog ubice a ne ime, shvata dokle je Emir spreman ici da sacuva svoju tajnu. Zato vjerovatno i porucuje da Nihan mora odgovoriti na neka pitanja i da njien brak sa Emirom jos nije zavrsen.
Dobro pitanje je ko je oteo Nihan. Namece se da je neki Emirov neprijatelj a ne Kemalov, jer niko i ne zna za Kemala i Nihan.
Da li se moze reci, da je neko ko je Emirov neprijatelj automatski na strani dobra ili ima neko jos gori od Emira?

Ja licno mislim da je Galip gori i okrutniji od Emira. Rekao je da mrzi kad je neko jak i nezavisan, kad ga odbije poput Leyle, zato je kupio Leylinu kucu, da bi je drzao u saci. A mrzio je i Emirovu majku jer je bila slaba. Pa sta sad ne valja, biti jak ili biti slab u Galipovim ocima?
Ili scenario pisu razliciti scenaristi, naizmjenicno Ne volim inkonzistentne likove. Svak ima pravo da se promjeni, ali da nam to bar malo objasne, a ne da skacu sebi u usta.
I bas me zanima sta je to Zeynep smislila, kako ce se osvetiti Emiru. Ako misli da ga to pogadja sto je mora gledati svaki dan za doruckom, prije mislim da nju pogadja sto Emir posebno poklanja paznju Nihan. Da joj ovo ne bude auto-gol ... jos ako Özan navali sa cucukom
Salih mi je bio dobar lik ali ga je zamijenio Zehir, rekla bih. Zehir mi je faca. Takav treba Kemalu da se igra Bonda, Salih mu moze biti drustvo u kafani...Nadam se da ce mu ponovo dati malo vaznosti u seriji.
Mozda ce na m2. fragi malo pojasniti situaciju.
__________________
Birak imkansiz kalsin
Sonsuza kadar
sannis is offline  
Old 29.02.2016., 21:11   #54
Evo 2. fragmana za 20. epizodu ...

http://www.dailymotion.com/video/x3u...n-2_shortfilms

"Nateraću Emira da proživi ono što sam ja preživeo!" kaže osoba koju ne vidimo - može da znači da je Nihan oteta da bi se neko osvetio Emiru ... i on sam je toga svestan ... sigurno će uskoro povezati onog "simpatičnog" Tufana sa otmičarem - Tufanu se crno piše

Biće stvarno dramatična epizoda

Zadnje uređivanje kraljicaletnja : 29.02.2016. at 21:22.
kraljicaletnja is offline  
Old 01.03.2016., 13:46   #55
Quote:
kraljicaletnja kaže: Pogledaj post

"Nateraću Emira da proživi ono što sam ja preživeo!" kaže osoba koju ne vidimo - može da znači da je Nihan oteta da bi se neko osvetio Emiru ... i on sam je toga svestan ... sigurno će uskoro povezati onog "simpatičnog" Tufana sa otmičarem - Tufanu se crno piše

Biće stvarno dramatična epizoda
Mislim da Emir ima polubrata koji mu se osvećuje.
Čizkejkica is offline  
Old 01.03.2016., 19:06   #56
http://www.startv.com.tr/foto-galeri...fotograflari/6

Taner je kidnapovao Nihan, sürpriz...
__________________
Birak imkansiz kalsin
Sonsuza kadar
sannis is offline  
Old 01.03.2016., 21:01   #57
Quote:
sannis kaže: Pogledaj post
http://www.startv.com.tr/foto-galeri...fotograflari/6

Taner je kidnapovao Nihan, sürpriz...
Trebalo je da pretpostavimo ... po principu - oko za oko, zub za zub, ... , žena za ženu
Ili ima tu još nešto ... iz prošlosti
Mada mi ovaj Taner nije delovao kao neki opasan tip - više mi je ličio na preplašenog begunca
kraljicaletnja is offline  
Old 01.03.2016., 22:07   #58
Quote:
kraljicaletnja kaže: Pogledaj post
Trebalo je da pretpostavimo ... po principu - oko za oko, zub za zub, ... , žena za ženu
Ili ima tu još nešto ... iz prošlosti
Mada mi ovaj Taner nije delovao kao neki opasan tip - više mi je ličio na preplašenog begunca
Pretpostavila sam ja to (na drugoj temi)...
Vidiš, a meni je Taner bio čudan cijelo vrijeme, odudarao mi likom od uloge koju glumi. Naime nije mi uopste bio par sa Karen, prije bih uz nju vidjela nekog poput Emira, a Tanera pokazaše ko nekog smotanka. I face poput njegove su zadužene za uloge mafijoza, rekla bih.
Tipa- kad udje neki brko u scenu- znaš da je vozač autobusa .
Tako mi Taner bio nekako neprirodan u ulozi žrtve.
Zanima me šta mu je Emir napričao u onoj kolibi, dok ga je držao kao taoca i kako to da je sad na slobodi. Znači mora da je Tarik u zatvoru ili je Karen ipak živa...
__________________
Birak imkansiz kalsin
Sonsuza kadar
sannis is offline  
Old 02.03.2016., 23:40   #59
Hay Allah ya, poljubac je pao Nije bio čak ni loš
Napeta epizoda, Kemal kahraman spašava Nihan Emir polako gubi snagu, u ovoj epizodi mi je bio najslabiji.
Kad prevedu biće mi jasnije šta i kako, samo sam skontala da je Taner rekao Nihan da joj je brat nevin
Emiru se bgm radi o glavi
A Vildan bih tako . Onder je na putu prema Leyli. Na kraju će biti da je Vildan Leyli uzela kuću, a Leyla njoj muža i ćerku
__________________
Birak imkansiz kalsin
Sonsuza kadar
sannis is offline  
Old 05.03.2016., 02:11   #60
sannis :
"Onder je na putu prema Leyli. Na kraju će biti da je Vildan Leyli uzela kuću, a Leyla njoj muža i ćerku"


sannis :
"Zanima me šta mu je Emir napričao u onoj kolibi, dok ga je držao kao taoca i kako to da je sad na slobodi.
Znači mora da je Tarik u zatvoru ili je Karen ipak živa..."

- I pored prevoda - je izgledalo tako dvosmisleno i cudno... ali ipak mi se cini da Karen nije ziva,
ne bi se ovako svetio Taner... a Emir mu je u kolibi u prosloj epki postavio ultimatum, da bira - da li ce da prodje kao Karen,
ili ce da zivi - ali da bude u zatvoru "za ubistvo Karen", a Emir ce ga nakon godinu dana osloboditi... o.O
(znaci ipak nije ziva Karen... ufff...)

Pa je sad jos cudnije - ko ga je onda oslobodio... a nije Emir - jer vec rece da ce ga tek za godinu izbaviti iz zatvora...
mozda cak nije ni Tufan, ali njegov gazda - neko treci for sure!

A sa scenom kiss-a su se iskupili za sve ove 20 ep! (ma gdje los kiss sannis, bio je extra, koliko smo ga samo cekali, nije moglo bolje! xD)
https://youtu.be/7tUdWNc-AAs <3
:klap: za naseg Brkicu, bio je genijalan u ovoj epki (kao i u svakoj do sad)

Ali stvarno, koja samouvjerenost, spretnost, na kraju koju emociju nam je preniJeo, a jos hemija je frcala, svaka njemu cast! <3
(ipak moram da priznam da mi je u ovoj sceni kiss-a bio bolji od Nesli i to mnogo,
jer mi je ona nesto mnogo bila ukocena i uplasena, a vidite samo njega...
sa kojom emocijom je usao u kiss-u hehe, a tek uvjerljivost... a razumijem i Nesli isto... bgm, nije joj bilo lako, a i 20 epki cekamo na ovo,
zaboravila je sigurno kako se ljubi - iz prve epke jos, eh, davno li je to bilo i mi smo zaboravili, a ne ona )

I u ovoj sceni Brkica <3 :
https://youtu.be/4yAn1PhiHfo
Eh, da je samo stvarno stvaran ovaj Kemal i da ih je malo vise i u RL-u!

Nije ga vidite ipak za dzabe Nihan pitala da li je on stvaran



Steta sto je ipak bio san... dobra scena bas!
Ali dobro, iskupio joj/nam se Kemica - na kraju glavno ipak kiss nije bio san!
<3
ssssnake is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:04.