Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2016., 00:01   #41
Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
Da vas pitam šta Hulya misli da se desilo s njenim dijetom?Ne znam da li su to prikazali?Možda mi je promaklo,očito je da ne zna da je dijete kod Melek,pa me zanima šta misli da se desilo s njim?
Ima, mislim u drugoj epizod,i onaj njen "san" ili bolje rečeno noćna mora kad sanja dijete u koljevci i kako ga nestaje..
Malo mi je čudno da žena koja je rodila , dakle nije izvršen pobačaj, nemože više imati djece??? Što bi tu moglo krenuti po zlu??
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 00:20   #42
Moze biti da je nakon porodjaja puno krvarila tj. Materica se nije grcila/skupljala i onda se nazalost odstranjuje materica da porodilja ne bi umrla. A vjerovatno je mislila da nakon poroda da bebu na usvajanje jer sta ce raditi sa bebom u onoj zabiti i sirotinji...i zato je Melek sklonila bebu a njoj rekla da je mrtva. Ovo su neke moje pretpostavke...
jasnapg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 16:32   #43
9. epizoda, fragman

Izgleda da će mnoge stvari koje su skrivane, ovde biti otkrivene
Samo da zbog toga odnos Hulyje i Kerima ne krene unazad

Ali najpre treba pogledati osmu, nadam se sutra-prekosutra prevodu
kraljicaletnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 21:20   #44
Ja sam gledala bez prevoda,bila sam nestrpljiva,a i shvatila sam da mi ruski prevod i ne pomaže baš puno :rolf

Da kažem odmah da mi se Cem smučio,ali totalno,koji odron od čovjeka Hulyi nije bilo dobro kad ga je vidjela,ali nije ni meni,pogotovo što su nam prikazivali scene iz prošlosti tačno sam ga mogla zadaviti kiliko mi je lik odvratan,a Zeynep je živo zlo,ta se hrani tuđom nevoljom i samo uključi one svoje radare i skenira sve koga bi se mogla naslađivati nečijom mukom.Baš mi je žao Huse što je tolike godine morao provesti s njom.Njeno prenemaganje i ludilo mi se smučilo,zapravo muka mi je od same njene pojave,a još kad počne da krešti po kući

Melek u Hulya,naravno nisam razumjela šta su sve pričale,ali sam shvatila da Hulya zamjera Melek vezu sa Husom i traži od nje da se makne iz njegovog života,čak joj je predložila da se uda za nekog i tu me je stvarno naljutila,ja Hulyau oboževam,ali u odnosu prema sestri je nikako ne podržavam i nikako ne mogu biti na njenoj strani,prije svega jer je jako sebična,a pored toga nije u pravu,a i bilo bi dobro da je sestri podrška,mislim da je Kerem po tom pitanju mnogo razumniji.

Kerem i Huso su činimi se zamijenili mjesta Sad je Huso taj koji pravi ˝probleme ˝ a Kerem kao uzoran i poslušan sin to treba da sređuje

Dvije lijepe pjesme koje su obilježile sinoćnu epizodu i odnos naših parova

Hulya i Kerim Uğur Akyürek - Aşk İzi

Melek i Huso Sezen Aksu - Git

Ovaj čupavko sa loknicama mi je baš prirastao srcu
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 23:02   #45
http://www.dailymotion.com/video/x40...ska_shortfilms lijepa,ali istovremeno i tužna scena,hvala Despinama na prevodu
Serija mi sve više počinje ličiti na Merhamet,čak i ovo sada kada likovi pričaju sami sa sobom,odnosno sa svojom dječijom verzijom.

Mala Hulya je definitivno zvijezda serije oduševi me svaki put Fascinantno je koliko mi liče male verzije Hulye i Kerema odraslim verzijama,a s druge strane sa Kayom su totalno fulali



Na ručku ipak nisu bili sami :rolf:
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 23:09   #46
Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
Ja sam gledala bez prevoda,bila sam nestrpljiva,a i shvatila sam da mi ruski prevod i ne pomaže baš puno :rolf

Da kažem odmah da mi se Cem smučio,ali totalno,koji odron od čovjeka Hulyi nije bilo dobro kad ga je vidjela,ali nije ni meni,pogotovo što su nam prikazivali scene iz prošlosti tačno sam ga mogla zadaviti kiliko mi je lik odvratan,a Zeynep je živo zlo,ta se hrani tuđom nevoljom i samo uključi one svoje radare i skenira sve koga bi se mogla naslađivati nečijom mukom.Baš mi je žao Huse što je tolike godine morao provesti s njom.Njeno prenemaganje i ludilo mi se smučilo,zapravo muka mi je od same njene pojave,a još kad počne da krešti po kući

Melek u Hulya,naravno nisam razumjela šta su sve pričale,ali sam shvatila da Hulya zamjera Melek vezu sa Husom i traži od nje da se makne iz njegovog života,čak joj je predložila da se uda za nekog i tu me je stvarno naljutila,ja Hulyau oboževam,ali u odnosu prema sestri je nikako ne podržavam i nikako ne mogu biti na njenoj strani,prije svega jer je jako sebična,a pored toga nije u pravu,a i bilo bi dobro da je sestri podrška,mislim da je Kerem po tom pitanju mnogo razumniji.

Kerem i Huso su činimi se zamijenili mjesta Sad je Huso taj koji pravi ˝probleme ˝ a Kerem kao uzoran i poslušan sin to treba da sređuje

Dvije lijepe pjesme koje su obilježile sinoćnu epizodu i odnos naših parova

Hulya i Kerim Uğur Akyürek - Aşk İzi

Melek i Huso Sezen Aksu - Git

Ovaj čupavko sa loknicama mi je baš prirastao srcu
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...fa&oe=57832FBE
Sve navedeno stoji, ali sam prvi put od prikazivanja, imala dojam da se vrte u krugu, a bila sam baš uzbuđena kad sam vidjela u najavi da idu u zavičaj, očekujući Hulyin susret sa djevojčicom i ko zna šta sve ne, a dobila sam Huso-Melek patetiku na kvadrat, pa čak i one romantične scene Čupka i Hulye su pomalo ispale nespretne sa njihovim dječjim likovima iako je trebalo izgledati kao dobra fora, ali ipak nije, da ne spominjem onu donkihotsku borbu sa olujnim vjerom, cijelo vrijeme mi je to odvlačilo pažnju, mislila sam da će ih otpuhati, jadni glumci, nije im lako. Ali, naravno, produkcija je namirisala dobru prođu i nije se lako oduprijeti tom sirenskom zovu, što me pomalo razočaralo, jer do sada nije u seriji bilo ni sekunde praznog hoda. Utoliko me najava za 9.ep. veseli, izgleda da su se stvari pokrenule.
Da me krivo ne shvatite, meni je Melek jako draga, glumica je divna, ali zar vam se ne čini suludo da ona odgaja sestrino dijete i pri tome ne želi da ta ista sestra zna za to, neka nam brate nekako to objasne ili ću ja i dalje biti devedeset posto epizode ljuta na nju, eto.
hepp is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 23:24   #47
Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
http://www.dailymotion.com/video/x40...ska_shortfilms lijepa,ali istovremeno i tužna scena,hvala Despinama na prevodu
Serija mi sve više počinje ličiti na Merhamet,čak i ovo sada kada likovi pričaju sami sa sobom,odnosno sa svojom dječijom verzijom.

Mala Hulya je definitivno zvijezda serije oduševi me svaki put Fascinantno je koliko mi liče male verzije Hulye i Kerema odraslim verzijama,a s druge strane sa Kayom su totalno fulali
BonyBon
Odlomci i pesme iz 8. epizode su predivni Ovu drugu, "Git" odavno znam, ali kao da je baš za ove scene stvorena

Tebi jedan klip sa odabranim scenama H & K, uz isto tako lepu pesmicu
https://www.youtube.com/watch?v=lXKKze8d2TI
Inače, slatko dolazi na kraju, evo i ja sam uspela da napravim gif, znaš onaj

kraljicaletnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 23:29   #48
Ni meni nije jasno to oko dijeta,ali moglo bi lako biti ovo što kaže jasnapg,ali svakako bi bilo dobro da to razjasne.Ja ne mogu biti ljuta na Melek zbog dijeta,poznavajući karakter obije sestre,ne bih rekla da je Melek uradla nešto iz loše namjere.

Melek i Husu uf da oni se stalno vrte u krug i to će se vjerovatno tako i nastaviti,izgleda do on neće odustati ni nakon ovog Zeynepinog pokušaja ubistva,dok mi tast u najavi za 9. prijeti i kaže mu da je na njemu odluka,jer ako ostavi njegovu ćerkicu ovaj će uništiti cijelu njegovu porodicu.
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 23:48   #49
Quote:
kraljicaletnja kaže: Pogledaj post
BonyBon
Odlomci i pesme iz 8. epizode su predivni Ovu drugu, "Git" odavno znam, ali kao da je baš za ove scene stvorena

Tebi jedan klip sa odabranim scenama H & K, uz isto tako lepu pesmicu
https://www.youtube.com/watch?v=lXKKze8d2TI
Inače, slatko dolazi na kraju, evo i ja sam uspela da napravim gif, znaš onaj

http://i.hizliresim.com/y5jVBk.gif
Hvala puno za gifić odlično to tebi ide a i za klipić baš mi se sviđa i pjesma i odabrane scene,sve je odlično ukomponovano,a kad sam već odgledala taj,da se pretpostaviti da se nisam zaustavila samo na jednom pa onda evo i od mene jedan
ovaj mi se posebno svidio

Pjesmu Git i ja znam od prije,ali ova Aşk İzi mi je bila baš otkriće,sigurno sam je poslušala jedno 10 puta cijelu,spot je snimio sa Türkü Turan,a ona mi je baš simpatična
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.

Zadnje uređivanje BonyBon : 31.03.2016. at 00:02.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 01:18   #50
Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
Ni meni nije jasno to oko dijeta,ali moglo bi lako biti ovo što kaže jasnapg,ali svakako bi bilo dobro da to razjasne.Ja ne mogu biti ljuta na Melek zbog dijeta,poznavajući karakter obije sestre,ne bih rekla da je Melek uradla nešto iz loše namjere.

Melek i Husu uf da oni se stalno vrte u krug i to će se vjerovatno tako i nastaviti,izgleda do on neće odustati ni nakon ovog Zeynepinog pokušaja ubistva,dok mi tast u najavi za 9. prijeti i kaže mu da je na njemu odluka,jer ako ostavi njegovu ćerkicu ovaj će uništiti cijelu njegovu porodicu.
Ma naravno da ne mislim da je Melek loša, naglasila sam to, zato me baš i izluđuje njena panika oko te curice. Znam ja da je ona imala debeli razlog, i na kraju i na sebe navukla osudu cijelog društva (zato se, pretpostavljam i povukla u onu osamu). Meni je to za sada najintrigantniji dio cijele priče, isprela sam toliko mogućih scenarija u glavi, a na kraju će ispasti da je samo štitila Hulyu od Hulye same, pa i po cijenu vlastite sreće, ali to mi je prejednostavno, mora biti još nešto i to će nam sad, bojim se, podgrijavati unedogled.
hepp is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 11:42   #51
Realno Zeynep nije nikoga povrijedila ovdje, a svi su opet protiv nje. Jedina ona vidi nesto jer ne simpatise Hülyu i tako je imuna na nju. Dok su svi drugi zaslijepljeni njom mi svi Boga molimo da ne progledaju, sto bismo u nekoj drugoj seriji ustvari I htjeli. Samo ovdje je to drugacije. Sta Zeynep zamjeram jedino je onakvo histerisanje I razbijanje tanjira pred kcerkicom, gdje se mislim trebala barem zbog nje kontrolisati.

Cem je svarno grozan, pravi vrag sa onom kozjom bradicom. Mislila sam da ce biti ugodan za gledanje al u zadnjoj epizodi sam promijenila misljenje. Odvratan mi je. Odvratno mi je kad muskarac udari zenu. Odvratno mi je kad trojica udare po jednome. Ali kad onako trojica udre po jednoj zeni dobijem nagon da povratim.. ali neka.. Hülya nije pustila suze za ocem kad je umro, osramotila je i sestru i Kerima za svoje ciljeve iako ih voli, pa me bas zanima sta ce tek uraditi Cemu kad za to dodje vrijeme.. opusticu se i uzivai tu nek pusti masti na volju, jer ce prvi put uraditi nesto protiv nekoga ko je to zaista i zasluzio

Ono pored mora sa mladjim glumcima se meni dopalo. Samo da je Hülya barem rukavice imala kad joj se vec Kerim nije primakao da je malo ugrije (evo mogli su barem ovo uraditi da bude neki tjelesni kontakt).. razgovor sa njima kao djecom pokazuje koliko su ostali vjerni sebi.. Hüyla nam sad malo kulira da joj je svejedno, a Kerim se pocinje lomiti..
Black Kelebek is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 12:32   #52
Svidja mi se kako brzo izbacuju fragmane, mozda bude i treci u toku dana

https://www.youtube.com/watch?v=L7wuIJw3qpo

bice svasta
Black Kelebek is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 12:39   #53
Pozdrav
Svratih caskom samo da se nadovezem na pricu o sceni pokraj mora, dok su na rucku. Jednostavno sam odusevljena Nista ne bih dodavala, niti menjala. Nije da nismo vidjali slicne scene u mnostvu drugih serija, ali je meni ova ovakva bila bas lepa. Nekako kao da vetrovi i ti nadolazeci oblaci nagovestavaju nadolazece bure u njihovim dusama... o njima kao deci sve ste kazale, preslatki vrlo verno oslikavaju psihofizicke osobine njih odraslih. Medeni su njih cetvoro skupa
milengin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 12:45   #54
hop evo ga i drugi fragi za devetu .... Hvala lepo
Odoh da ga proucim mislim ovaj poslednji deo istog
milengin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 14:17   #55
Evo i prevedenog fragmana, hvala Dazzling Team-u https://www.youtube.com/watch?v=G7vy5Y7RwNQ,jao kakav kraj jedva čekam,tajne su se već počele otkrivati,samo da ne dovedu Filiz da živi s njima
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 17:24   #56
Quote:
Black Kelebek 2 kaže: Pogledaj post
Realno Zeynep nije nikoga povrijedila ovdje, a svi su opet protiv nje. Jedina ona vidi nesto jer ne simpatise Hülyu i tako je imuna na nju. Dok su svi drugi zaslijepljeni njom mi svi Boga molimo da ne progledaju, sto bismo u nekoj drugoj seriji ustvari I htjeli. Samo ovdje je to drugacije. Sta Zeynep zamjeram jedino je onakvo histerisanje I razbijanje tanjira pred kcerkicom, gdje se mislim trebala barem zbog nje kontrolisati.

Cem je svarno grozan, pravi vrag sa onom kozjom bradicom. Mislila sam da ce biti ugodan za gledanje al u zadnjoj epizodi sam promijenila misljenje. Odvratan mi je. Odvratno mi je kad muskarac udari zenu. Odvratno mi je kad trojica udare po jednome. Ali kad onako trojica udre po jednoj zeni dobijem nagon da povratim.. ali neka.. Hülya nije pustila suze za ocem kad je umro, osramotila je i sestru i Kerima za svoje ciljeve iako ih voli, pa me bas zanima sta ce tek uraditi Cemu kad za to dodje vrijeme.. opusticu se i uzivai tu nek pusti masti na volju, jer ce prvi put uraditi nesto protiv nekoga ko je to zaista i zasluzio

Ono pored mora sa mladjim glumcima se meni dopalo. Samo da je Hülya barem rukavice imala kad joj se vec Kerim nije primakao da je malo ugrije (evo mogli su barem ovo uraditi da bude neki tjelesni kontakt).. razgovor sa njima kao djecom pokazuje koliko su ostali vjerni sebi.. Hüyla nam sad malo kulira da joj je svejedno, a Kerim se pocinje lomiti..
Za Zeynep se ne bih složila,žena je očito isfrustirana i nezadovoljna svojim životom pa se onda hrani tuđom nevoljim,dovoljno je da samo njanjuši da s nekim nešto nije u redu pa da joj se odmah raspoloženje popravi a uz to je i pokondirena tikva,umišljena da vrijedi više od drugih,za nju je Hulya u startu biće druge vrste i da nije takva kakva jeste Zeynep bi je opet isto posmatrala,njen odnos ne bi bio ni malo drugačiji prema njoj,možda bi je čak još više nagazila pa je neka plašljiva povučena dobrica. Brak sa Husom je očito babo iznudio,princezica je zapikirala muža na koga se morao izvršiti pritisak da bi je oženio,njene drame je meni preko glave i još sad taj pokušaj ubistva,o kome je naravno blagovremeno obavjestila Husu,jadno da jadnije ne može biti.

A za Hulyinim ocem ni ja ne bih pustila suze,Hulya ima mnogo grijeha,najveće je napravila prema sestri i Kerimu,a što se tiče oca pijanca koji tuče ženu i djecu,koji je vjerovatno kriv za preranu smrt njihove majke,ja ga ni malo ne žalim,a mogu razumjeti i nju zašto ga ne žali.

Sa ostalim se uglavnom slažem
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 19:51   #57
Despine su prevele još dvije scene
http://www.dailymotion.com/video/x40zaeo

http://www.dailymotion.com/video/x40...ek-ask-izi_fun , ne mogu prestati slušati ovu pjesmu,a tek kad je on onako pogleda ja se sva istopim

kako su se samo gledali
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 22:45   #58
Cure gdje ste se sve izbubile,nisam vas valjda ja rastjerala

Izašao ozet

i slike



I ja sam bila u krađi




Jedva čekam novu epizodu,a dok je čekam vrijme kratim gledajući njihove klipiće https://www.youtube.com/watch?v=KJWp8FBHWn0
https://www.youtube.com/watch?v=rK8pzAaqhZw
https://www.youtube.com/watch?v=JdpO...&feature=share drago mi je da se njih dvoje sve više zbližavaju,Kerim me je kupio kada joj rekao da će je zaštititi od porodice ako je budu napadali zbog Melek,nadam se da će to uraditi i kada saznaju za dijete.
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 08:42   #59
Odmah se pojavio fragman za 10. epizodu

https://www.kanald.com.tr/hayat-sark...857615dcd53ebb

Nisam gledala devetu, ali kažu da je bila ucena na trista hiljada lira (!) verovatno mačji kašalj za rudnike zlata



Izgleda da će Kerim zateći Hulyju i Cema ...
Ako su događaji u fragmanu redom, to im neće pokvariti odnose
deluju mi dosta "prijateljski" u zadnjoj sceni kad skaču iz kreveta
ali Mehmeta nema
kraljicaletnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2016., 11:07   #60
Pitanje je da li je on uopšte vidio Cema,jer kad je došao ona je već bila sama,jedino oko je čekao u prikrajku i špiunirao a ako ih je vidio baš me zanima šta će Hulya ovaj put da slaže ja bih volila da mu kaže istinu mada ne vjerujem da će to uraditi,nije Kerem zatucan da će ga pogoditi to što je ona imala u prošlosti nekog,jedino će možda malo biti razočaran,jer on ipak misli da je ona čitav život zaljubljena samo u njega,malo bi mu bio povrijeđen ego,ali preživio bi on to i mogao bi je zaštititi od one ljige.

Izašao je i drugi fragman https://www.youtube.com/watch?v=85St39r1Emk prevod Despine

Zeynep mi je toliko odvratna,bolje joj je da se bavi svojim životom nego što nastoji da uništi tuđi,ne zna da će Husi nakon ovoga postati još gadnija.One Filiz mi ponekad bude i žao,ali Zeynep mi je prava zmijurina,ne čudi me uopšte što se dobro slaže sa Cemom,njih dvoje bi bili odličan par,dva ljigavca.

Inače epizoda mi je bila jako dobra samo odnos Kerema i Hulya čini mi se da ide korak naprijed,dva nazad ali bilo je svega u ovoj epizodi i poljubac i izjava ljubavi od strane Kerima,doduše to je rekao Zeynep a ne Hulyi i pomalo je ispalo kao da je to rekao samo da bi je zaštitio od vještice Zeynep,mada znamo da je to iskreno mislio,tako da se nadam da će reći i njoj uskoro Inače Kerim voli da je malo i zeza što možda i nije uvijek najbolje poznavaljući Hulyin karakter mada meni ipak to bude slatko. Super mi je bio u sceni poljupca kada se čudi kako to da je ona bila ludo zaljubljena u njega sve dok je nije poljubio i pita je zar se toliko loše ljubi i naravno traži popravni.

Super mi je bila i scena kada ona pjeva uspavanku tu sam se sva istopila,a i lijep mi je bio njegov gest kada je iznenadio i sam došao po nju umjesto vozača ,a ona se sva pogubila ni jaje ne zna napraviti



Imala bih još svašta pisati,ali vidim da niko ne piše pa da vas ne davim previše
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:44.