Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2016., 19:49   #1
Velvet (2014-2016)



Vratite se u 1958 godinu. Moda u Španiji je izložena velikoj promeni sa pojavom prêt-à-porter - a (francuski: "spremno za obuvanje"). Serija prati život ljudi koji su povezani sa galerijom somota kojom upravlja porodica Markez na čijem je čelu patrijarh Don Rafael Markez koji je oženjen Glorijom.

Uloge: Paula Echevarría, Miguel Ángel Silvestre, Marta Hazas, Javier Rey

Serija ima tri sezone, a odobrena im je i 4.sezona.

Najava

https://www.youtube.com/watch?v=e75pmcod6Gg
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 19:57   #2
Inače, serija kreće 17. travnja, u nedjelju, na RTL televiziji u 22:20 i emitirat će se od ponedjeljka do četvrtka u 23:40 pa možeš otvoriti temu i na serijama, ako želiš.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 20:05   #3
Videla sam sinoc da pocinju, zato sam i krenula sa otvaranjem teme,
postavicu je i tamo
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 20:07   #4
Velvet (2014-2016)



Vratite se u 1958 godinu. Moda u Španiji je izložena velikoj promeni sa pojavom prêt-à-porter - a (francuski: "spremno za obuvanje"). Serija prati život ljudi koji su povezani sa galerijom somota kojom upravlja porodica Markez na čijem je čelu patrijarh Don Rafael Markez koji je oženjen Glorijom.

Uloge: Paula Echevarría, Miguel Ángel Silvestre, Marta Hazas, Javier Rey

Serija ima tri sezone, a odobrena im je i 4.sezona.

Najava

https://www.youtube.com/watch?v=e75pmcod6Gg
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 11:20   #5
Serija pocinje sutra, 17.aprila na RTL u 22:20 h.
Emitovace se od ponedeljka do cetvrtka u terminu od 23:40 h
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 11:32   #6
Na hrv RTL?
Je li to sapunica ili? Po najavi ne bih iskljucila tu opciju.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 12:08   #7
Nije sapunica, serija je. Paula Echevarría i Miguel Ángel Silvestre baš dobro izgledaju zajedno, iako je ona malo ograničena sa glumom. Bar se nije proslavila u "Gran reserva".

Ako bude linkova na netu, bacio bih pogled.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 22:47   #8
Nemojte početi pratiti na RTL-u jer će ukinuti u roku od tjedan dana. Termin katastrofa + tip serije koji u HR ne prolazi.
Fforumaš1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 23:30   #9
ovo se misli stalno prikazivati ovako kasno?
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 23:39   #10
Izgleda da da, ko i Principe na novoj
__________________
__________________
SantaDiabla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 23:43   #11
kako su glupi! sviđa mi se ovo što vidim..inače nisam tip od serija, na prste mogu nabrojati koliko sam ih pratila ali ovu primjerice bi..
ljudi rade, halo, rtl koji vam je?
nije da se do 1 može biti budan svaku večer
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 13:12   #12
Pogledala sam prvu epizodu, zahvaljujuci snimalici. Ugodno iznenadjenje, taman za mozak na pasu i opustanje, vizualno prekrasno napravljeno, a prica je pravi mamac za vecinu zena. Termin je katastrofalan!! A kad bi ga prikazivali oko 20 ili 21 sat, imao bi veliku gledanost. Ali ne, navecer na svim programima sami reality serije, sto Voice, xtalent, masterchef, kuhanje, ovo, ono,bb..budalastine.
Tako je i HTV prije dva mjeseca ili tu negdje prikazivala u podne lijepu tal. seriju Dama pod velom, umjesto da su je navecer prikazivali. Da nemam snimalicu, Tv ne bih ni palila.

Dobar su i lijep glavni par, ima kemije. A mala Ana je bila preslatka.
Zasto se stari ubio? Zato sto sin nije htio preuzeti tvrtku?Glup razlog.

Ako ukinu na RTL seriju, ima je online sa srpskim prijevodom.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 14:40   #13
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Zasto se stari ubio? Zato sto sin nije htio preuzeti tvrtku?Glup razlog.
Koliko se secam, ubio se zbog dugova i bankrota Velveta. Jedini spas je video
da Alberto preuzme firmu i pokusa da spasi stvari, ali...

Serija uopste nije za tako kasni termin, bas onako za popodne, predvece,
opustajuca romanticna komedija sa primesama drame. I dosta dobre muzike
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 16:17   #14
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Pogledala sam prvu epizodu, zahvaljujuci snimalici. Ugodno iznenadjenje, taman za mozak na pasu i opustanje, vizualno prekrasno napravljeno, a prica je pravi mamac za vecinu zena. Termin je katastrofalan!! A kad bi ga prikazivali oko 20 ili 21 sat, imao bi veliku gledanost. Ali ne, navecer na svim programima sami reality serije, sto Voice, xtalent, masterchef, kuhanje, ovo, ono,bb..budalastine.
Tako je i HTV prije dva mjeseca ili tu negdje prikazivala u podne lijepu tal. seriju Dama pod velom, umjesto da su je navecer prikazivali. Da nemam snimalicu, Tv ne bih ni palila.

Dobar su i lijep glavni par, ima kemije. A mala Ana je bila preslatka.
Zasto se stari ubio? Zato sto sin nije htio preuzeti tvrtku?Glup razlog.

Ako ukinu na RTL seriju, ima je online sa srpskim prijevodom.
Jel moze link...
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 19:32   #15
Poslacu ti link sajta koji radi prevod.
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 19:45   #16
Nije da oatim seriju ili ita...ali me začudio termin,inače talianji je emitirjau već treću sezonu za redom i to u terminu od 21 navečer po dvije epizode tjedno.To im je inače njihov prime-time termin.Ovdje kod nas izgleda taj termin je sačuvan za turske sapunice i realitye.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 11:49   #17
Odgledala i sinocnju epizodu, dobra je
A RTL radi ogromnu gresku s terminima. Serija u primetimeu bi bila daleko gledanija, ma kakav BB, to je toliko izlizano...
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 19:35   #18
Mislila sam gledati ovu seriju, ali ništa od toga. Termin je katastrofalan. RTL baš mora uprskati. Tako tipično za tu TV kuću.
Bucka --- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 11:15   #19
mislila sam da je sapunica, i da ce ona sad patit 365 epizoda jer on zeni drugu, ali nije, gledljivo je dobro radnja jest malo sapunicarska, ali glumci su puno bolji od latinoamerickih, nije presporo, svidja mi se serija
__________________
kakav pirinac, riza!
beautiful_garbage is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 16:33   #20
Prava serija u krivom terminu!
Kao i Principe na Novoj.
Nije to termin za radni narod.
happy Lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:13.