Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2016., 12:38   #41




Nema, uz pravi filter sve izgleda bolje

Jasna je meni simbolika ali se još uvek pravim da nisu braća, pa je ignorišem Cela čar te priče je u tome da se nisu poznavali a životi su im bili isprepletani sasvim dovoljno i bez da su braća .

Ima potencijala za odličnu ljubavnu priču , u vezi sa blistavom korumpiranom zvezdom policije a voli ubačenu poštenu propalicu ( opet kvari što su braća), e sad da li će biti nekog cmakanja i treptanja ne verujem, ja se iskreno nadam da neće

Arasov lik će garant da voli tu skromnu novinarku usvojenu od njegove majke za koju ne zna...A majka će biti stara ljubav Cetinovog lika zato je on i strpao muža u zatvor. Rizin lik biće zaljubljen u Caginog lika i eto vam ljubavnih priča koliko hoćete

šalu na stranu Riza će možda igrati ulogu koju je u filmu igrao Mark Wahlberg
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 15:28   #42
Nisam baš u toku, pa ako ima neka dobra duša da me prosvetli. Gde ćete gledati ovo i koliko dugo se čeka prevod, ako iko bude i prevodio?
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 18:14   #43
Ponchita, Lenka arkadašice moje s nikad bolje teme, a nikad goreg glavnog para. Btw. AFK se 8. put reprizira u Pakistanu na zahtjev gledatelja. Kontam da bi kod njih i serija u kojoj Čaga i Hazal čitaju telefonski imenik bila uspješna!

Meni se tanitim dopao. Sačekajmo prvi fragi, jer ovo je samo najava serije, u kom smjeru ide, generalni utisak o tome što da očekujemo. Dobro mi je snimljeno, koncept frižak, vodjenje kamere isto...

Riza bi mogao biti Mark W., da. Ali živo me zanima Cetin kao okorjeli mafijaš stare garde. Neminovne će biti paralele s Ramiz dayijem iz Ezela, jer ono je vrh vrhova. RIP Tuncel, legendo!

"Sirmica" iz ASK se vraća opet kao žena-paćenica, samo da ne bude uloga poput te. Zbljuv. Ostale ženskinje, teško je reći kakva će kemija biti dok ih ne vidimo u akciji. Aras i Damla bi mogli dobro funkcionirati, to mi se čini izvjesnim. Ćato i ova Kakosezove, ne znam, za sada mi se ne čine kao idealan spoj.. Ja sam navijala da to bude Yasemin Kay Allen, Irmak iz Merhameta, baš gotivim tu žensku, a ima nešto u njoj što viče "ja sam dijete glavnog mafijaša" i dobro bi to iznijela. Sa Ćatom bi imala kemiju sto posto. E sad, nije ona, okej, čekamo ovu...

Lenka, ko je sad ova "stara koka"? Gozde? Ona isto ulazi? Mislim da je glumila u propaloj Kraljici noći odvjetnicu kugarku, s mladom piletinom gužvala plahte. Njonjava mi je glumica. Nije me dojmila.

Friend - gledamo live stream preko neta (uživo s Turcima), a pošto Čaga ima puno fanova prijevoda će sigurno biti.

mina from galaxy s5
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 19:35   #44
Poncha, Lenka, Mina, baš ste me razveselile.
To što vam nisam poznata ne znači da niste vi meni...
Ne znam jel tema bila najbolja jer sam osim nje bila još samo na jednoj-dvije ali svakako je bila nezaboravna. Voljela sam čitati vaše postove i istinski me veseli što ste došle ovamo (ne znam kako nisam pomislila da hoćete, ipak je riječ o Cagi, Arasu, Rizi, Cetinu, na koncu konca Ulucu, imam povjerenja u njega, ipak mi je Ezel bio prva ljubav ).
Poncha doduše odnekud zna za moju slabost, Istanbul...Točno i to do te mjere da zasigurno budem i dosadna ponekad ali to ne prepoznam. Slobodno me osvijestite kad zabrijem.
Poncha, tnx na info o lokaciji...može detaljnije ovdje ili u pp...kako hoćeš..i hvala unaprijed...
Looty is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 11:28   #45
Looty

Slika sa seta. Mobitel u džepu?
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 15:41   #46
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post

Slika sa seta. Mobitel u džepu?
nadam se



veća

Hellouuuu Mr Ulusoy :klap: izgledaće super u seriji, da bi bio baš po mom ja bih ga još "pogrubela" ali i ovako
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 17:19   #47
Red, pa bilo je vec i vrijeme da otkrijes Mr Ulusoya, canim
Jos kad ga vidis kako glumi
Ja se jako radujem seriji, mislim da ce biti prva liga
I da, pozdrav svim curama kako starim tako i novim 'nickovima'
__________________
Birak imkansiz kalsin
Sonsuza kadar
sannis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 19:39   #48
Hmmm mislila sam da Caga ima jači fandom na forumu Hr ako je ovo spalo na mene



veća

Gotovo, zaljubila sam se par su

šuška se da će drugi teaser večeras
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 19:50   #49
Koliko epizoda je planirano? Mislim baciti oko, Cagatay je vrhunski glumac.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 19:54   #50
Fragman ce biti u 20.33 po nasem vremenu.

Planirano je 39 epizoda. Ali to se u Turskoj nikad ne zna, sve zavisi od rejtinga.

Btw. Bensu i Caga su .
Saraaaa84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 20:06   #51
Zgodni.......!al on je poseban.../.../
sathuam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 20:38   #52
İçerde 1. Bölüm Fragman
https://www.youtube.com/channel/UC1B...jtpJcDwhKc544A
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 20:56   #53
aaaaa ovo je već fragi za epizodu

Bolje biće bome nabijeno akcijom , odličan je Caga ...nije im baš vešt ovaj što radi fragije mnogo hoće malo kaže...

liči na Departed bacanje šapki i to...
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 20:56   #54
Već su me slikom osvojili.




A onda je stigao i fragi. Oduševljena sam svime, nisu me razočarali.





__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 21:00   #55
^
Biće...napeto ...u svakom segmentu
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 21:29   #56
Vay vay, Caga is back U odlicnoj formi i perfektnom izdanju adamunesvjest:
Sto se partnerke tice nisam jos ubijedjena, cura mi je 'nako. Mislim da je uloga zahtjevna. Jos zalim za Farah koja je bila u kombinaciji ranije. No mozda je Turcima bilo previse Bosanaca na jednom mjestu Za sada me muski drze, samo se nadam da ce Cetin snimati bez mobilnog u dzepu Al mi je I on djelovao uvjerljivo kao mafija baba.
__________________
Birak imkansiz kalsin
Sonsuza kadar
sannis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 22:04   #57
Totalni Hollywood. Caga vrh a i Aras mi djeluje uvjerljivo. Nadam se da nece pretjerivati sa tucnjavom i Poyraz efektima koje samo njemu mogu oprostiti.
Lunci is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 22:05   #58
Vay beeee...
Ovo izgleda PROKLETO dobro!

Aras drugačiji skroz, odličan. Hanume su tu. Lajkam. Cetin kao opaki mafijozo s fudbalerkom i mobitelom u džpu , moćno. Akcija na sve strane i red emocija s majkom. A Čaga, svaka mu dala, eyvallah! Predobro izgleda. Ova serija se ne propušta. 19.09. tefterim.

mina from galaxy s5
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 22:11   #59
Najava sa prevodom..

http://www.dailymotion.com/video/x4rr9ld
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 23:01   #60
Pozdrav svima, naročito dragoj Red, Ponchi i Sari!

Quote:
Red Coat kaže: Pogledaj post

http://is03.ezphotoshare.com/2016/09/03/raq8b.jpg

Gotovo, zaljubila sam se par su
I ja sam se zaljubila (ako misliš na njih dvoje kao par ), imaju neverovatnu hemiju! Očekivala sam da će biti dobar par, jer Caga sa svakom partnerkom uspe, ali moram da priznam da ovakvu hemiju u skorije vreme nigde nisam videla.
Sekund i tako varnice da pršte na sve strane, oduševljena sam!!!

I slažem se sa Ponchom, u prvoj slici su i mene osvojili, fizički idu jedno uz drugo kao saliveni.

Takođe pohvale i za Arasa!
__________________
Eyşan&Ezel Forever ❤

Zadnje uređivanje Cansu OnlyQueen : 03.09.2016. at 23:37.
Cansu OnlyQueen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:18.