Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2017., 14:27   #81
Opel Astra K sports tourer benzin 1.4, 150KS.

Nikakvih problema za sad, doduse tek sam ga dobio, 2000km predjeno.

Jedino sto je iritantno je infotaiment sistem. Naime, moj galaxy S6 zbog nekog razloga nece da pljuje bluetooth avrcp 1.4 verziju usljed cega nemam mogucnost browsanja muzike preko bluetootha. (ispisuje se pjesma i sve ali ne mogu albume mjenjat osim na mobitelu)

tu su i porodjajne muke sa android auto (skinite .apk fajl) i za sada jako bijednom ponudom softvera za isti (google play music na android auto podrzava samo playliste i ne moze ispisivati muziku sa diska)

Elem da ne duzim:
1. za navigaciju koristite android auto + google maps
2. za muziku najbolje je koristiti kabal+usb

Ako jos ima kakvih pitanja pitajte?

Zamjerka moja su gume za sada, bridgestone turanaza 215/45/17 91v. dosta su bucne i neudobne.

Inace android auto je jako mlad sistem i ocekujte redovne updatea. Region locked je sto znaci da vam se nece prikazati u google playu ako niste u odabranom regionu ali nije to problem samo skinite apk file i run.
__________________
Life is a game. With complicated rulez ....
BoLa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 14:39   #82
Kod sve mene sve radi preko Bluetooth-a, Lenovo S1, da li si probao Android ažurirati, tako sam čitao po forumima kada su ljudi imali sličan problem.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 14:41   #83
Quote:
ISB123 kaže: Pogledaj post
Kod sve mene sve radi preko Bluetooth-a, Lenovo S1, da li si probao Android ažurirati, tako sam čitao po forumima kada su ljudi imali sličan problem.
Jesam, trenutno je android 7.x. Meni radi u 10% slucajeva, dobijem listing i sve... Probao sam i sa razlicitim muzickik playerima tipa MDPlayer, Samsung Music. Radi mi iz Google Play Music ali on ne podrzava sviranje fajlova samo playlista pa mi je trenutno beskoristan.

Elem nesto je do mog uredjaja tj softvera
__________________
Life is a game. With complicated rulez ....
BoLa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 15:13   #84
eh kako je vrijeme stiglo., najbitnije ja da ti se mobitel spoji sa autom.. nista drugo nije vazno..
quo vadis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 15:44   #85
Bitno je ako si za to platio.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 18:03   #86
Quote:
BoLa kaže: Pogledaj post
Jesam, trenutno je android 7.x. Meni radi u 10% slucajeva, dobijem listing i sve... Probao sam i sa razlicitim muzickik playerima tipa MDPlayer, Samsung Music. Radi mi iz Google Play Music ali on ne podrzava sviranje fajlova samo playlista pa mi je trenutno beskoristan.

Elem nesto je do mog uredjaja tj softvera
Kako ne podržava sviranje fileova? ja otvorim fajl pa si pustim, a on nastavi sljedeću pjesmu u tom folderu, ali smijem izabrati samo jedan file i radi. O3 i Galaxy S7 na androidu 7.
__________________
Pero
pero_OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 18:46   #87
Quote:
pero_OS kaže: Pogledaj post
Kako ne podržava sviranje fileova? ja otvorim fajl pa si pustim, a on nastavi sljedeću pjesmu u tom folderu, ali smijem izabrati samo jedan file i radi. O3 i Galaxy S7 na androidu 7.
Sviranje fajlova ok. Prikaz sve muzike na mobitelu ne radi ( znac kad kliknes Izbornik > Prikazi Glazbu treba da se ispise sve sto imas na mobitelu i to albumi, playliste, artists i slicno). E to se ne ispisuje.
__________________
Life is a game. With complicated rulez ....
BoLa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 18:49   #88
To ti je do s6 ali ne znam kako se ispravlja. Burajz sa svojim s6 nije mogao kod mene u autu. Mogli smo saltati samo na mobu.

Sent from 'The Beast' using Tapatalk
__________________
Pero
pero_OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 18:56   #89
Zastu su dvije odvojene teme za Astru K?? Daj neka se to spoji u jednu
!!MEDO!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 20:12   #90
BoLa probaj naci nekoga sa S7 ili drugim mobom pa provjeri je li do S6.

Sent from 'The Beast' using Tapatalk
__________________
Pero
pero_OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 13:01   #91
Dakle,

stvar je u Samsung Galaxy S6 sto se bluetootha tice, probao sam druge proizvodjace i sasvim fino radi. Nije bitno, Android Auto je konacno fino proradio

Prvi "issue" koji sam primjetio jeste da mu se bez razloga aktivira prednji parking senzor ponekad, bez razloga... Malo je iritirajuce.
__________________
Life is a game. With complicated rulez ....
BoLa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 15:47   #92
Dodaj na krajeve nosaca tablice sarafe da se priljubi uz branik i da ne strsi. Jer kad strsi aktivira senzore.

Sent from my Apollo Lite using Tapatalk
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 17:13   #93
Kod mene se senzor nikada nije uključio bez razloga ali su kod mene tablice skroz savijene uz branik.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 08:41   #94
Koje zimske gume stavljate?

Mene prodavaci ubjedjuju da moram staviti 205/55/R16 zimske, dok u manualu imam navedenu dimenziju 195/65/R15 koja bi bila dosta jeftinija varijanta ... Nijedan od oficijelnih distributera nece ovu dimenziju da nabavi.
__________________
Life is a game. With complicated rulez ....
BoLa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 09:25   #95
Ma molim te, što ti znači dosta jeftinija varijanta??
205/55 R16 je valjda najčešća dimenzija danas i cijena joj je smiješna. Koliko te 15-ice mogu biti povoljnije? 30kn po gumi?

Mislim da izvodiš gluposti...kupi zimsk i ne znam Goodyear 205/55 R16 i vozi bez brige...

I kakav oficijelni distributer? Nije valjda da gume kupujes u ovlastenom servisu Opela?
apnea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 09:33   #96
Gledao sam kod oficijelnih distributera opela da, jer prodavaci guma koje sam kontaktirao ( Sarajevo i okolina ) nemaju celicne felge ...

Meni treba set gume + felge, i izgleda i senzori za pritisak. Trenutna ponuda koju imam od 3 razlicita distributera ovdje u BiH je cca 5749.92kuna(1500KM) ( 4 gume , 4 senzora, 4 felge ). Malo mi puno zvuci
__________________
Life is a game. With complicated rulez ....
BoLa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 09:41   #97
Quote:
apnea kaže: Pogledaj post
Ma molim te, što ti znači dosta jeftinija varijanta??
205/55 R16 je valjda najčešća dimenzija danas i cijena joj je smiješna. Koliko te 15-ice mogu biti povoljnije? 30kn po gumi?

Mislim da izvodiš gluposti...kupi zimsk i ne znam Goodyear 205/55 R16 i vozi bez brige...

I kakav oficijelni distributer? Nije valjda da gume kupujes u ovlastenom servisu Opela?
Nije bas 30 kn razlika.
Evo kod Furlana GY UG9 u 15 je 443 kune, a u 16 je 626 kuna.
Razlika za 4 gume cca 750 kuna, jos su 15 felge malo jeftinije i ispadne sigurno oko 1000 kuna razlike po setu.

Sent from my Apollo Lite using Tapatalk
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 10:24   #98
Quote:
BoLa kaže: Pogledaj post
Koje zimske gume stavljate?

Mene prodavaci ubjedjuju da moram staviti 205/55/R16 zimske, dok u manualu imam navedenu dimenziju 195/65/R15 koja bi bila dosta jeftinija varijanta ... Nijedan od oficijelnih distributera nece ovu dimenziju da nabavi.
Da si napisao prvi post kak spada, sa ovim quotanim dolje, možda bi i bilo nešto, al ovak, drek!
Quote:
BoLa kaže: Pogledaj post
Gledao sam kod oficijelnih distributera opela da, jer prodavaci guma koje sam kontaktirao ( Sarajevo i okolina ) nemaju celicne felge ...

Meni treba set gume + felge, i izgleda i senzori za pritisak. Trenutna ponuda koju imam od 3 razlicita distributera ovdje u BiH je cca 5749.92kuna(1500KM) ( 4 gume , 4 senzora, 4 felge ). Malo mi puno zvuci
I nemoj mi reći da dođeš u salon, kažeš hoću čelične felge i gume, da to vele NEMOŽE. Stvarno?? Odbijaju mogučnost zarade? A i nemoj mi reč da neki veći diler guma u Bosni nema u ponudi i felge!

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 12:19   #99
Ja sam platio 5000kn gume, čelične felge i senzore.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 12:39   #100
Quote:
Nalc kaže: Pogledaj post
Da si napisao prvi post kak spada, sa ovim quotanim dolje, možda bi i bilo nešto, al ovak, drek!
I nemoj mi reći da dođeš u salon, kažeš hoću čelične felge i gume, da to vele NEMOŽE. Stvarno?? Odbijaju mogučnost zarade? A i nemoj mi reč da neki veći diler guma u Bosni nema u ponudi i felge!

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Yep. Upravo to kazu - Ne moze, i jos se smiju sto trazim. Berlijeta je jedini distibuter koji je uopste htio da prica o R15 dimenziji

Obicu sljedece sedmice distibutere guma pa vidjet. Generalno razmisljam da samo nabacim nove 17' gume na trenutne alu felge i cao. ispalo bi jeftinije ali ne znam da li moram kod oficijelnog distibutera ici da mi resetuje senzore za pritisak ...

Uglavnom, moje pitanje je bilo da li je iko stavljao dimenziju 195/65 nema razloga za nervozu
__________________
Life is a game. With complicated rulez ....
BoLa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:11.