Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2016., 20:06   #41
Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
Ma nemam ni ja neka velika očekivanja, jer su se svi već dobro pozicionirali, tako da kad bi dostigli peticu bila bi premija, ali realno je jedno tri-četiri
Nije nemoguće, bitno je da izdrže prvi talas jer ja mislim da Kara Sevda završava u junu , a Poyraz može svakog trenutka pa eto prostora, ali krivo mi jer po tematici-godinama-interesovanjima najviše će oštetiti Poyraza sa neizvesnim opstankom, i onda će doći neka glupava serija kad se raščisti i emitovaće se ful dve sezone

Quote:
Šta ono dvoje voštanih iz No.309 se još nisu istopili?!
tražila sam reč, hvala ti znači ospice dobijam od njegovog keza oni su u jednom trenutku ladno imali 10% u totalu ej ti 10 sad su oko 6,2
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 21:36   #42
Quote:
nala321 kaže: Pogledaj post
Joj kak ima lijepe crvene rukavice!!!!!!!
Ako bude još ovakvih fotki,atmosfera će se usijati!!!!!
Baš se veselim.....eto,brzo će srijeda......a za konkurenciju se u ovom slučaju uopće ne brinem.....uživat ću dok traje!!!!!!
Hvala BonyBon!!!!!
a pazi nje, ona skuži crve rukavice,. e @nala đm, ko ne te zna skupo bi te platio

Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
Ma nemam ni ja neka velika očekivanja, jer su se svi već dobro pozicionirali, tako da kad bi dostigli peticu bila bi premija, ali realno je jedno tri-četiri

Šta ono dvoje voštanih iz No.309 se još nisu istopili?!
e, ako sad ne umrem,(pokušala sam gledat ovu seiju,. čak sam se jako zagrijala, al eto ubili me, skrozzzzzzzzzzzzz)
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 22:08   #43
Ja ti imatina ko bik na crvenu krpu.....ali...mora se priznati tijelo razrađeno do posljednjeg mišića,što bi se reklo...ko isklesano.....eto,takvi se mogu skinuti,pa na ovo valjda neće "puhati" ni loši Arapski vjetrovi i tražiti oblačenje....ipak se ovdje radi o sportu!!!!!!
S Novom godinom dolaze i scene ugodne očima....Mašala!!!!!!
nala321 is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 22:14   #44
Imaju oni sanse srijedom.
U svakom slucaju, meni je drago da su srjedom. Eventualno bih voljela jos petak da su izabrali.

Dirilis ne gledam.
Kara Sevda crnjaci od jutra do sutra. Da 30 epizoda preskocis i ponovo pocnes gledati - docekace te jedno te isto. Odustadoh jos na pocetku, sreca moja.
Sobicu su rastegli i previse. Nadam se da ce je privesti kraju, ali razum mi govori da se uzalud nadam, dok god je rejting takav kakav jeste, a dobar je.

Tako da su meni oni srijedom dosli kao naruceni.
Sobicu mogu na debele preskoke zriknuti i sutradan, taman da se postedim svih kreveljasa i budalastina.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 22:28   #45
Quote:
nala321 kaže: Pogledaj post
Ja ti imatina ko bik na crvenu krpu.....ali...mora se priznati tijelo razrađeno do posljednjeg mišića,što bi se reklo...ko isklesano.....eto,takvi se mogu skinuti,pa na ovo valjda neće "puhati" ni loši Arapski vjetrovi i tražiti oblačenje....ipak se ovdje radi o sportu!!!!!!
S Novom godinom dolaze i scene ugodne očima....Mašala!!!!!!
Ma grijeh bi to bilo oblačiti , što više tog sporta da bude i mi ćemo biti zadovoljne

Nego brine me ova baba Ece, je li ta skroz izlapila, kažu da se i u Kivinoj seriji već pogubila, a kako će se tek snaći sa dvije nije da će joj biti prvi put, ali opet... godine su to mada je možda novo, mlado meso inspiriše
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 22:46   #46
BonyBon....i mene brine to njezino "na dvije staze"....bojim se i ja,da ne pomiješa glavne likove.....onu sam drugu i prestala gledati redovito...škicnem malo,ali mi i nije nešto.....ovdje nek bude puno "sporta",dapače,a za radnju se ne brinem....nek je oku ugodno,pa onda ne mora biti ni nekih zapleta.....može u petnaest rundi svaku srijedu.....
Ja sam se već izjasnila,da ću Ece ovdje oprostiti sve eventualne nebulozne zaplete ...pa ne može žena na dva kolosjeka .....
Sad šalu na stranu,ne znam,zašto rade to što rade...istovremeno isti scenarist na dva razvikana projekta.....voljela bih,da već ima sve napisano,pa kako nam Bog da....ovako....sigurno će biti vrludanja.....svaki projekt će tražiti svoje,ne znam,kako ona to misli provesti??????
nala321 is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 23:08   #47
Ece je pisala i Kad Lišće pada i Fatmu i Kuzeya...U KLP je bilo nekih trudnoća koje traju 15,6 meseci i tako toga ali likovi su bili živopisni laki za saosećati se i poistovetiti itd. ove potonje nisam gledala ali važe za dobre dizije. Ona je jedan od nosilaca Ay Yapimove mašinerije budite ubeđeni da pored potpisanih pomoćnika ko-scenarista i tsl ima još nepotpisanih robova koji kuckaju i pišu tako da ona je tu više kao vođa scenarističkog tima, koja staje imenom i ugledom iza projekta nego što sedi mozga i zapisuje Još jednom treba podvući da je režiserka trenutno broj 1 u dizi industriji tako da je to plus
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 23:23   #48
Red pa to i pretpostavljam....doslovno je nemoguće,da ona sama može i vremenski,a da ne kažem i psihički i fizički svaki tjedan izbaciti epizodu od preko dva sata.....i to u duplo.....I ja se uzdam u režiserku...malo sam ju proučila i sve što sam do sada gledala,moram priznati fino je režirano.....
Nadam se,da će ovi patuljci,koji joj pomažu biti u formi i da će onda svi skupa napraviti lijep projekt!
nala321 is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 14:17   #49
Novi poster, objavio Ay Yapim

__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 18:46   #50
Kažu fragman večeras



Posteri im nisu nešto, puno su bolje fanovi pravili.

Pelin su izgleda preimenovali u Derin, moguće je da su to uradil, jer se Leyla u prošloj seriji zvala Pelin, ja bih im savjetovala da joj i zanimanje promjene teško da će od nje biti neka dobra plesačica.

__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.

Zadnje uređivanje BonyBon : 30.12.2016. at 19:01.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 18:55   #51
Bu Şehir Arkandan Gelecek 1. Bölüm 2. Fragman

Volim kad se ima you tube kanal poseban za seriju a ne kao Kanal D stižu mi notifikacije stvari koje me ič ne zanimaju

bolja je Leyla u ovom


Derin...duboka ...kao produhovljena ili
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 20:23   #52
Pelin,Derin.....ja sam više luda od ovih imena....ova su još i dobra,kakvo je npr. Hakverdi,trebalo mi deset epki,da zapamtim.....
I moj je dojam nekako bolji,što se tiče Leyle u ovom fragiju......ma bit će ona o k imam neki predosjećaj....razigrat će se ona ko leptirica kraj onog slatkog mišićavka...a koja i ne bi....pa još kad joj se u pauzi nasmije....sve će joj biti vrlo lako......a tek lijepe crvene rukavice!!!!!!!....pa pravi mamac,da zaradiš Oscara!!!! ili u njihovom slučaju onog Leptira......
nala321 is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 20:58   #53
Quote:
nala321 kaže: Pogledaj post
Pelin,Derin.....ja sam više luda od ovih imena....ova su još i dobra,kakvo je npr. Hakverdi,trebalo mi deset epki,da zapamtim.....
I moj je dojam nekako bolji,što se tiče Leyle u ovom fragiju......ma bit će ona o k imam neki predosjećaj....razigrat će se ona ko leptirica kraj onog slatkog mišićavka...a koja i ne bi....pa još kad joj se u pauzi nasmije....sve će joj biti vrlo lako......a tek lijepe crvene rukavice!!!!!!!....pa pravi mamac,da zaradiš Oscara!!!! ili u njihovom slučaju onog Leptira......
Ama ti se uhvatila rukavica i ne puštaš

Ma Leyla je dosta limitirana što se glume tiče, ne trba od nje nikakva čuda očekivati ja se samo nadam da će mi biti podnošljiva, mada mi ona u cijeloj priči i nije previše bitna, najbitnije su crvene rukavice i goli torzo i predivni Keremov osmijeh, i umilne okice, i te trepuškice ... i svašta još nešto da sad ne nabrajam u nedogled , ali moram još keksi glas i ruke da me sannis ne preduhitri



__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 21:48   #54
Bony merak etme mene sada samo jedne ruke zanimaju Al sam Kerema pozeljela masallah :klap:. Moze li biti da stvarno krecu iduce hefte Pa nek je I srijeda samo nek krenu...
Fragi divno uradjen, snimljen, slike kao sa plakata, Kerem cak I Leyla ok.
Moglo bi se mozda I teletabi gledati, nema toliko komplikovanih jezickih zavrzlama kao PK.
__________________
Birak imkansiz kalsin
Sonsuza kadar
sannis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 22:02   #55
čaršamba

evo ti ga na, kak sam upamtila ovaj čaršamba akšama kanal d d , iz vremena Fatmagul, a sad ide čaršamba a te ve
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 23:01   #56
Bony...odlično napisano...ona nam uopće nije bitna,a sve one divote,koje si nabrojila su nam puno značajnije....a i priznaj,da mu lijepo stoje crvene rukavice....hahahaha!!!!!
nala321 is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 23:04   #57
Znaci srijeda Fino. Cagri pravi svojoj staroj ekipi iz Poyraza konkurenciju.
Meni licno nije frka za srijedu, kad je bal nek je maskenbal
Imacu sta gledati i u cetvrtak i petak. Al njima se mjeri rejting, ima vec provjerenih uspjesnica srijedom itd itd... Vec ste pisale o tome. Valjda se nece preracunati.
__________________
Birak imkansiz kalsin
Sonsuza kadar
sannis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 23:53   #58
Quote:
sannis kaže: Pogledaj post
Cagri pravi svojoj staroj ekipi iz Poyraza konkurenciju.
bez milosti nas k**** nasukala na sprud šalim se ali biće tako

Quote:
Meni licno nije frka za srijedu,
Ni meni ovo će se gledati kad postave na you tube lagano premotaj vrati bez striminga neuroza praćenja twittera opuštencija, naišla sam na podatak da KS neće biti emitovana 4. tako da eto prilike lepo da se krene







Koliko mogu po fragijima da zaključim, prva epizoda biće baš u spidu, dakle on pristaje u Istanbul, upoznaje nju, smuva je ( očigledno) dobije batine, upozna pravog oca,plače boksuje, njen verenik već zna, rastaju se Šta ostaje za drugu epizodu

Kerem- osmeh, žmirkanje polu šuškanje
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 00:02   #59
Preveden fragi https://www.youtube.com/watch?v=2mJsqMj3qjE, hvala curama za prevod, odmah sam se pretplatila na kanal

Evo nek se nađe i fb stranica https://www.facebook.com/Bu-%C5%9Eeh...MELINE&fref=nf
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 19:44   #60
Malo prazniče atmosfere https://twitter.com/KeremBrsnFans/st...52026007072770


__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:48.