Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2007., 15:16   #361
Cure, trebam prepruku za dobru krojačicu u Sl. Brodu. Prima super šije, ali.... mrvicu su preskupe.
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 01:28   #362
Quote:
Tiho jezero kaže: Pogledaj post
Cure, trebam prepruku za dobru krojačicu u Sl. Brodu. Prima super šije, ali.... mrvicu su preskupe.
poslala sam ti pp. moja svekrva šije pa ju mogu pitati. za kad ti treba i sta?
danijelaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 12:35   #363
Evo me opet.
Molila bih ako netko ima slikica haljina sa full golim leđima da stavi link ili slikice. Ja znam kakvu bih htjela, ali naznam dal će to biti izvedivo sa čipkom i svilom (satenom ili nečim sličnim), pa bih htjela malo pogledati da vidim kako bi to izgledalo.
maxim&brandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 13:10   #364
Cure moje ja sam dosla pogledati savjete i slikice da se lakse odlucim jer mi hitno treba nekakva elegantna haljina....Citam topic od pocetka i vec mi se vrti i ima ih barem 43 koje mi se svidjaju....takda si i nisam puno pametnija

Svejedno, slikice su vam mrak
 
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 01:50   #365
cure upomoć!
svi su me izludili da neću izdržati u vjenčanici cijelu noć i da se moram presvući!!!
ja sam protiv presvlaćenja u ponoć jer je moje stajalište da se vjenčanica može nositi samo na svom vlastitom vjenčanju i da to treba iskoristiti do kraja!

ima li tu netko iskustva? je li stvarno tako teško izdržati u vjenčanici s obzirom da nisam trudna???
mara bubamara is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 08:16   #366
ja se isto neću presvlačiti! i boli me džon šta drugi kažu!
__________________
Album robice
marija36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 08:50   #367
Ja se nisam presvlacila i nisam promijenila misljenje ni nakon vjencanja.
Moja haljina nije bila teska, ali moram priznat da su me na kraju vec malo leda pocela boljet, ali nista strasno.

Ja ne bi! Ali kazem, ako imas jako, jako veliku, raskosnu i tesku haljinu onda ipak razmisli!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 08:59   #368
Quote:
mara bubamara kaže: Pogledaj post
cure upomoć!
svi su me izludili da neću izdržati u vjenčanici cijelu noć i da se moram presvući!!!
ja sam protiv presvlaćenja u ponoć jer je moje stajalište da se vjenčanica može nositi samo na svom vlastitom vjenčanju i da to treba iskoristiti do kraja!

ima li tu netko iskustva? je li stvarno tako teško izdržati u vjenčanici s obzirom da nisam trudna???
ja se isto neću presvlačiti...
jednom je oblačim i želim uživati u njoj....
i nema šanse da me netko prije zore
skine iz nje!!!!!!
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 10:10   #369
Ja sam ju skinula sa zadovoljstvom jer sam ju nakon cjelodnevnog nošenja stvarno počela ''osjećati'', nije mi žao....kad sam nakon nje uletila u svilu imala sam osjećaj da sam gola a i haljina za presvući je bila taaaako dobra da sam jedva čekala da ju obučem....svako po svome ali vjenčanice mi je bilo baš taman do nekih 2 sata u noći od 13 popodne!!!!!
__________________
11.07. došao nam je najveći dar, naš Jan
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 12:50   #370
Ja ću se isto presvlačiti...
Sestrična mi je pričala kak je bila na jednoj svadbi gdje je cura odlučila ne preskidat se zato jer joj je haljina bila ful lagana, međutim nakon 4 sata nošenja, išla se na 10 minuta svako malo svući da može disati. Nakon ponoći više nije izdržala, pa se presvukla u capri hlače i običnu majicu na naramenice
keka1v is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 16:21   #371
ja se neću presvlačiti!

kad se samo sjetim šta sve trpimo za ljepotu, pa preživjet ću i tu noć u vjenčanici...

ako ne mogu za dan D izdrzati 14 sati u vjenčanici, onda si ju ne bih ni uzimala.
danijelaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 17:39   #372
Ja se isto neću presvlačiti.Skupa je ko sam vrag još da je skidan nakon par sati ma nema šanse
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 17:13   #373
Quote:
mara bubamara kaže: Pogledaj post
cure upomoć!
svi su me izludili da neću izdržati u vjenčanici cijelu noć i da se moram presvući!!!
ja sam protiv presvlaćenja u ponoć jer je moje stajalište da se vjenčanica može nositi samo na svom vlastitom vjenčanju i da to treba iskoristiti do kraja!

ima li tu netko iskustva? je li stvarno tako teško izdržati u vjenčanici s obzirom da nisam trudna???
Ma napravis si ju i imas za svaki slucaj ak ti zatreba- ak ne- ostane ti za slijedecu svadbu- vec bus isla nekamo na svadbu nakon svoje
stephanie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 17:41   #374
Quote:
Tiho jezero kaže: Pogledaj post
Cure, trebam prepruku za dobru krojačicu u Sl. Brodu. Prima super šije, ali.... mrvicu su preskupe.
Nisam dobila poruku.
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 22:58   #375
Poslije ponoci...

Dal se planirate presvlacit poslije ponoci i ako planirate, dal bi opet bila haljina ili nekaj drugo.
Zanima me i misljenje od cura koje su se vec udala i ako su se presvlacile, dal im je sada zao?!
ivana:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 23:01   #376
Quote:
ivana:-) kaže: Pogledaj post
Dal se planirate presvlacit poslije ponoci i ako planirate, dal bi opet bila haljina ili nekaj drugo.
Zanima me i misljenje od cura koje su se vec udala i ako su se presvlacile, dal im je sada zao?!
ja se necu presvlacit. ipak si jedan dan u zivotu (NADAMO SE SVI) u vjencanici.

kad bi se presvlacila, onda bi uzela neku prekrasnu haljinu koju inace nebi kupila i koja bi isto bila samo za taj dan. i za *crveni tepih*
__________________
**Covjek pokazuje svoju velicinu nacinom kojim se odnosi prema "malim" ljudima**
ofcica
crna ovčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 23:01   #377
Ja se ne planiram presvlačit. Želim cijeli dan biti u toj posebnoj haljini. Ionako će me odrapiti u salonu, pa ju želim dobro iznositi.
Međutim, imat ću drugu haljinu za svaki slučaj, a to je haljina moje mame u koju se ona presvukla na svojoj svadbi.
milica123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 23:06   #378
Ja sam vec odavno odlucila, kada cu se ja udavat, nema sanse da se presvlacim jer jednom planiram obuc vjencanicu.
ivana:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 00:37   #379
Evo i mišljenja jedne gospođe- ma, odmah sam znala da se neću presvlačiti jer sam htjela cijelu noć imati tu meni najljepšu, moju, jedinu, baš tu...haljinu...I jesam i na kraju me i malkice namučila jer je ipak bila teška, ali sam uživala svaku sekundu u njoj...
__________________
sreća je...
mila78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 00:38   #380
ja imam u planu se presvlačiti u drugu haljinu koja mi je isto tako zapela za oko i koju ću dati šivati. Iako se može desiti da se ne presvlačim jer će mi prebrzo proći vrijeme, ali ipak ću imati za uspomenu doma haljinu koja je trebala biti ili će biti poslije ponoći
Ivy4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:46.