Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2012., 13:48   #2781
Quote:
backtothesleep kaže: Pogledaj post
fakat si troll, mislim da znas zasto to velim, jer si vec napisao jednom di imas tu konekciju, al ti je obrisan post jer nisi postovao pravila topica u kojem si to objavio... uglavnom tu konekciju nemogu imati normalni privatni pretplatnici, a za ostao me ne interesira
Nisam nikad pisa ništa na ovom pdf-u. I nisam normalni privatni pretplatnik.
__________________
_-_Help yourself_-_
Logicus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 13:05   #2782
[QUOTE=UltraDelux;38317068]Zabranu da li imaš vrlo je jednostavno otkriti, kad nazoveš broj javlja se poruka "aktivne su zabrane na razini ...." ako se ne javi nikakva poruka o zabrani tada može biti greška tipkanja (ma kako smješno bilo to je jako često), greška u rutama do destinacije ili može se dogoditi da se numeracija dijelom promijenila.
Ako ima točno daš broj sa kojeg se poziva, broj na koji se poziva i točno vrijeme može se vidjeti uzrok. A do tehniara neće doći kvar jer to nisu tehnički kvarovi.

Gle sve je meni kvar ali oni ocito ne znaju sta rade kad tako glupa pitanja postavljaju meni stalno kad nazovem dolazi poruka "biranje tog broja nije vam dozvoljeno" Nisam mutav o tipkanju a zvao sam sa susjedovog kucnog telefona isti broj i sve je bilo uredu! Znaci stvar je u optimi nije sigurno u meni! Kaze meni zenska prosljeđeno je to tehnicarima strpite se jos 48h ja poludio sad i reko da ne dolazi u obzir cekam vec tjedan dana i ako nisu u stanju to sredit onda strasno!!!!!!!! A sto se tice usluge nemam nikakve primjedbe sve najbolje puno jeftinije od t-coma a bolje! Jedino im je tehnicka sluzba koooommaaaaaaaaa! u t-comu su znali isti dan zvat a ove moras cekam 10 dana da ti se jave! Evo jedan primjer meni covjek doso gledat internet jel je wirelles nije valjao nije se htjelo spojit i umjesto da promjeni ruter jer je vidio da se na druge mreze spajam uredno on sjedne on za laptop i gleda 15 minuta i ne zna opce sta radi i pazite pitanje ovo nakon 15 minuta provedenih na laptopu "gospodine koji vi windows imate?" ja onak sav zbunjen gledam i ne vjerujem!!!
harmonikas221 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 14:09   #2783
Nazvali su me iz Optime u vezi ovog tel+net paketa...Kaže ženska nije 169 kn nego 171, 75(sad sam pogledala i vidjela da su promijenili, to je s pdv-om, prije nije pisalo), brzina je DO 4mpbs, a na njihovoj stranici piše OD 4mpbs, i to kaže da su promijenili i da se posebno nadoplaćuje za veće brzine i da je 4mpbs sasvim dovoljno(kako kome ). Kakve su brzine vama koji imate ovu kombinaciju?
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 14:49   #2784
Cijena je veca jer je pdv veci.
A brzina je uvijek bila do 4, tako se ograđuju ako imas manju brzinu. To ti je cisto dovoljno, ja imam O3 paket pa mi je brzina malo jaca od 3MBps kad je samo net, a oko 1 kad radi i tv. Za sada radi normalno i net i tv.
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 15:00   #2785
Quote:
Elich San kaže: Pogledaj post
Cijena je veca jer je pdv veci.
A brzina je uvijek bila do 4, tako se ograđuju ako imas manju brzinu. To ti je cisto dovoljno, ja imam O3 paket pa mi je brzina malo jaca od 3MBps kad je samo net, a oko 1 kad radi i tv. Za sada radi normalno i net i tv.
Znam, ali nije prije pisalo na stranici, sad piše, a gledala sam prije par dana. I za brzinu stoji OD 4mpbs. I nije spomenula ovaj besplatan telefon
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 15:09   #2786
Cijena ti je veca od jucer, a telefon daju od 1. veljace. Imas tu na stranici ili dvije unazad o tom telefonu.
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 15:14   #2787
Quote:
Elich San kaže: Pogledaj post
Cijena ti je veca od jucer, a telefon daju od 1. veljace. Imas tu na stranici ili dvije unazad o tom telefonu.
Ne mogu puno surfati jer nemam net, koristim mobitel kao modem i ostati ću bez mb. Tamo stoji "Svi novi korisnici koji do 31.03.2012. potpišu ugovor na 24 mjeseca za 1 KUNU dobivaju PANASONIC bežićni telefon". Što je super, jer ja uopće nemam telefon.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 15:49   #2788
Evo nakon 1 mjeseca i 10 dana stigla mi je oprema od optime i kad sam pomislio da sam se riješio t-coma dogodilo se nešto novo. Ne znam da li je ikome od Vas i baš bih volio to saznati. Uglavnom danas kad je stigla oprema (valjda sam sad i službeno na optimi?) kroz jedno dva sata zove me moj lokalni tehničar iz t-coma i kaže da je dobio nalog u kojem piše da sam prešao u optimu i nisam više njihov korisnik te iz tog razloga moram vratiti router i receiver od max tv-a i on je došao po njih. Ja mu uredno kažem da sam ja to sve platio pa makar to bilo i 1 kn ali nigdje nije pisalo da sam to iznajmio nego je pisalo da kupujem od njih. On kao kaže ok, ja ću napisati prigovor da sam bio kod vas i da niste htjeli vratiti opremu a onda ću kao ja vidjeti što će t-com o tome reći.
Pa ja ne mogu vjerovati s kojima sam ja to lopovima imao ugovor, ili u ovom slučaju jednostavno tehničar želi izvući od mene router i receiver na tu foru? Da stvar bude luđa max-tv je odjavljen već skoro pola godine i odakle se on baš sad sjetio tražiti receiver nazad?!
maki11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 15:58   #2789
Zato sto si opremu za max tv dobio na koristenje a ne u svoje vlasnistvo. Pogledaj si u ugovor da li pise da si KUPIO ilj dobio na koristenje za 1 kn. Ako pise kupio, imas razlog za prigovor jer u ugovoru tako pise.
To sam ja nekidan objasnjavala optimovcima da cu prijavit udruzi potrosac i dobit cu opremu, a staru ne moram vratit.
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 16:12   #2790
Ok hvala ti na odgovoru, treba sad iskopati ugovor od adsl i max-tv koji sam potpisao prije 7-8 godina ali uvjeren sam da nikad nije bilo kod t-coma spominjano "iznajmljivanje" opreme, dao bih ruku u vatru za to. Možda griješim ali 100% sam uvjeren.
maki11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 16:16   #2791
Svašta... Da im je trebalo god.dana da to traže nazad.
I ja sam spomenula da je tu jos oprema od T-coma i ona je rekla kao dobro, znači vi imate svoju opremu. T-comovci isto nisu tražili ništa nazad, a i da traže, imam uvijek viška svoje opreme
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 16:43   #2792
kod mene je oprema od optime već više od 2 godine i nitko ju nikad nije spomenuo. da bi ju sada iskopali kad smo zvali da je prošlo 30 dana i da nismo dobili niti opremu niti signal za tv.
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 18:10   #2793
Jeli netko uspio raskinuti ugovor sa optimom?

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
teso is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 20:30   #2794
Quote:
maki11 kaže: Pogledaj post
Evo nakon 1 mjeseca i 10 dana stigla mi je oprema od optime i kad sam pomislio da sam se riješio t-coma dogodilo se nešto novo. Ne znam da li je ikome od Vas i baš bih volio to saznati. Uglavnom danas kad je stigla oprema (valjda sam sad i službeno na optimi?) kroz jedno dva sata zove me moj lokalni tehničar iz t-coma i kaže da je dobio nalog u kojem piše da sam prešao u optimu i nisam više njihov korisnik te iz tog razloga moram vratiti router i receiver od max tv-a i on je došao po njih. Ja mu uredno kažem da sam ja to sve platio pa makar to bilo i 1 kn ali nigdje nije pisalo da sam to iznajmio nego je pisalo da kupujem od njih. On kao kaže ok, ja ću napisati prigovor da sam bio kod vas i da niste htjeli vratiti opremu a onda ću kao ja vidjeti što će t-com o tome reći.
Pa ja ne mogu vjerovati s kojima sam ja to lopovima imao ugovor, ili u ovom slučaju jednostavno tehničar želi izvući od mene router i receiver na tu foru? Da stvar bude luđa max-tv je odjavljen već skoro pola godine i odakle se on baš sad sjetio tražiti receiver nazad?!
Upravu si ja sam preso prije dva mjeseca na optimu i nisam nista vratio!!!!
Ne boj se nista upravu si!!!!
harmonikas221 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 22:39   #2795
Quote:
teso kaže: Pogledaj post
Jeli netko uspio raskinuti ugovor sa optimom?

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
ja sam uspjela prije 2 godine odjavit opti tv bez penala. jednostavno je stalno štekao i vidjeli su da mi ne mogu pružit ugovorenu uslugu i odjavili ga.
a čini mi se da ćemo idući tjedan ponovno jer večeras je nenormalno. mogu ili surfat ili gledat tv, nikako oboje
muž ih zvao danas barem 5 puta, pa obečali da će do danas stići nova oprema, naravno da nije, pa obećavali da će poslat tehničare do ponedjeljka, pa stavili da žurno stigne oprema, da bi na kraju danas navečer rekli mužu da će u ponbedjeljak doći tehničar ispitat staru opremu da li valja a ako ne valja dat nam novu.
sve mi se čini da ću morat i ja preko udruge potrošač prijavit prevaru u ugovoru
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 11:10   #2796
Quote:
Elich San kaže: Pogledaj post
ja sam uspjela prije 2 godine odjavit opti tv bez penala. jednostavno je stalno štekao i vidjeli su da mi ne mogu pružit ugovorenu uslugu i odjavili ga.
a čini mi se da ćemo idući tjedan ponovno jer večeras je nenormalno. mogu ili surfat ili gledat tv, nikako oboje
muž ih zvao danas barem 5 puta, pa obečali da će do danas stići nova oprema, naravno da nije, pa obećavali da će poslat tehničare do ponedjeljka, pa stavili da žurno stigne oprema, da bi na kraju danas navečer rekli mužu da će u ponbedjeljak doći tehničar ispitat staru opremu da li valja a ako ne valja dat nam novu.
sve mi se čini da ću morat i ja preko udruge potrošač prijavit prevaru u ugovoru
ma ja sam ti uzeo o3 paket,i prije 3 tjedna otkad su mi signal pustili ne mogu pokrenuti tv,bezbroj puta sam zvao szk,bio je i tehničar isprobo da vidi jel radi sve,da bi ustanovio da je problem u t.com centrali,mora njihov tehničar doći to srediti,poludio sam više od čekanja
teso is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 14:49   #2797
Evo nakon 2 mjeseca i tjedan dana od podnosenja zahtjeva danas stigla oprema od Optime.,
Dobio sam TP-LINK TD-W8961 NB modem,spojio sve po propisu i internet radi bez greske,ali telefon ne-.
Upisem podatke u modem od t-coma(SX 763) i onda radi net i telefon.,
Radi se o tome da mi je spliter spojen direktno na modem na adsl utor i tako je razdvojena linija.,
A na modemu od optime ima samo utor za LINE tako da telefon ne radi-.
E sad me bas zanima hoce t-com traziti da im vratim modem?
Inace brzina downloada mi je na t-comu bila oko 4.20-4.25,sada jedva 4_ali uplad mi se prepolovio sa prijasnjih 0.45 na 0.20-0.25_normalno kod Optime ili?
Jean Paul is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 19:07   #2798
Quote:
Jean Paul Gault kaže: Pogledaj post
Evo nakon 2 mjeseca i tjedan dana od podnosenja zahtjeva danas stigla oprema od Optime.,
Dobio sam TP-LINK TD-W8961 NB modem,spojio sve po propisu i internet radi bez greske,ali telefon ne-.
Upisem podatke u modem od t-coma(SX 763) i onda radi net i telefon.,
Radi se o tome da mi je spliter spojen direktno na modem na adsl utor i tako je razdvojena linija.,
A na modemu od optime ima samo utor za LINE tako da telefon ne radi-.
E sad me bas zanima hoce t-com traziti da im vratim modem?
Inace brzina downloada mi je na t-comu bila oko 4.20-4.25,sada jedva 4_ali uplad mi se prepolovio sa prijasnjih 0.45 na 0.20-0.25_normalno kod Optime ili?
http://www.speedtest.net/result/1815272670.png

Ovako je kod mene,sa upaljenim OptiTv-om
__________________
Bez srca bili bismo samo strojevi...
Pollux30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 19:44   #2799
Quote:
Pollux30 kaže: Pogledaj post
http://www.speedtest.net/result/1815272670.png

Ovako je kod mene,sa upaljenim OptiTv-om
jel ti brzina do 5Mb/s
007jaran is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 21:36   #2800
Ja sam uzeo O2 surf kod Optime brzina 4/256 i definitivno je slabija
brzina nego kod t-coma_pogotovo upload.
Kako ide preko t-com infrastrukture mislio sam da ce biti isto.
Jean Paul is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:19.