Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2017., 16:36   #2361
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Muškarci trebaju dvaput promisliti prije nego se upuštaju u seksualne odnose. Nakon toga, sami su si krivi.
Ne samo da su si sami krivi nego postoji čitav repertoar uvreda koji će ih dočekati na volej ukoliko se drznu propitkivati bilo što.

Puj ti zapadnobalkanci vulgaris... samo im je do lova na vještice, linča, ograničavanja građanskih sloboda, stigmatizacije i demonizacije. Kao da se radi o nekoj podvrsti humanoida sa ograničenim kognitivnim funkcijama.
A samo trebaju prihvatiti tuđe dijete ili još bolje - ne saznati da je tuđe, kako se snajka ne bi uznemirila. Sve im je teško, jebeš takve ljude, čista mizoginija. Da im muško rodi tuđe dijete vjerojatno ne bi ni bilo ove gužve, a kad to napravi žena - odmah hajka!

Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Znaci po ovima kojima je to normalno.

Za zenu je vrlo prakticno napraviti dijete se nekim te se nakon toga poseksati sa nekim bogatim i reci da je to njegovo dijete.
Pa ono... oni ne odobravaju taj čin.

Oni samo vide 'širu sliku' nego mi pa imaju hrpu 'olakotnih okolnosti' za taj čin i to uglavnom završi na tome da su za postupke osobe A, zapravo krive i/ili suodgovorne osobe B, C i D, društvo u cjelini, muškarac kojem je podmetnuto, susjed koji ima tetku u Njemačkoj, teletabisi (najviše onaj ljubičasti!), masovna grobnica u Irskoj otkrivena prije 20-ak godina i tako par tih, naizgled nepovezanih, povijesnih incidenata koji su (navodno) urezani u svijest svake žene ikad, igdje.

Čisto logično i zdravorazumski, jel'te
someonesomewher is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 16:41   #2362
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
A koji su ti 'ovi' sto su rekli da je normalno? Kome se obracas?
Ma visim da se tema razvila u vrlo kratkom periodu.
Pa sam pitao a i pretpostavio da se svasta prica.
Djelomicno sam preletio zadnjih ajmo reci dvadesetak stranica pa se dalo vidjeti svasta.
Nigdje zrijekom nisam vidio da je to netko napisao, pa sam pitao.
Ono sto sam vidio je bilo neko branjenje doticne trudnice.
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 16:47   #2363
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Ma visim da se tema razvila u vrlo kratkom periodu.
Pa sam pitao a i pretpostavio da se svasta prica.
Djelomicno sam preletio zadnjih ajmo reci dvadesetak stranica pa se dalo vidjeti svasta.
Nigdje zrijekom nisam vidio da je to netko napisao, pa sam pitao.
Ono sto sam vidio je bilo neko branjenje doticne trudnice.
Nitko nije podrzao taj cin. Niti jedan forumas koji je pisao ovdje.

Tema se totalno izlizala i postala igraliste pojedincima za dokazivanje njihovog pointa po svaku cijenu. Toliko se pocela vrtit u krug da su neki poceli trcat za svojim repom.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 16:58   #2364
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
A koji su ti 'ovi' sto su rekli da je normalno? Kome se obracas?
Errr imas na temi upis gdje se poprilicno nedvosmisleno pise da je ok da se odabere tip koji ima para jer moze djetetu vise ponuditi, a u nekoliko navrata se spominje sreca djeteta, dok je lik kojem bi se dijete podvalilo nebitan.

Cin nije bio opravdan, al su se spominjale olaktone okolnosti, kaj ce bit s djetetom i slicno.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 17:00   #2365
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Muškarci trebaju dvaput promisliti prije nego se upuštaju u seksualne odnose. Nakon toga, sami su si krivi.
Kaj je ovo, inkvizicija ?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 17:01   #2366
Citam malo temu.

Zar se neki ljudi nikada ne probaju postaviti sto bi bilo da se to njima desi. ( ili njihovima )

Cak je netko napisao da je kao olakotna okolnost izabrati bogatijeg jel je to dobro za dijete i da bi dijete trebalo biti zahvalno zbog toga.

Znaci neko xy dijete koje zivi sa svojim bioloskim roditeljima bi trebalo po toj logici reci majci hvala jer si me napravila sa bogatim ocem
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 17:03   #2367
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Kaj je ovo, inkvizicija ?
Tak je pisalo na temi, nije nis krivo rekao.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 17:14   #2368
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
A koji su ti 'ovi' sto su rekli da je normalno? Kome se obracas?
Mislim da je zapravo htio reći ovi-oni. Kao kad Thompson veli "Antikristi i masoni, komunisti ovi-oni, sire sotonske fraze, da nas poraze."

Dakle, moralne nakaze najgore vrste.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 17:51   #2369
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Tak je pisalo na temi, nije nis krivo rekao.
Vidio sam, ali svejedno
Onako, nakon seksa muško treba biti sretno ako ne dobije vazektomiju i pegging, a još bi isto trebalo plaćati cijeli život
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 00:20   #2370
Quote:
someonesomewher kaže: Pogledaj post
Ne samo da su si sami krivi nego postoji čitav repertoar uvreda koji će ih dočekati na volej ukoliko se drznu propitkivati bilo što.

Puj ti zapadnobalkanci vulgaris... samo im je do lova na vještice, linča, ograničavanja građanskih sloboda, stigmatizacije i demonizacije. Kao da se radi o nekoj podvrsti humanoida sa ograničenim kognitivnim funkcijama.
A samo trebaju prihvatiti tuđe dijete ili još bolje - ne saznati da je tuđe, kako se snajka ne bi uznemirila. Sve im je teško, jebeš takve ljude, čista mizoginija. Da im muško rodi tuđe dijete vjerojatno ne bi ni bilo ove gužve, a kad to napravi žena - odmah hajka!
Sve se to desilo - i lov na 'vjestice' i atmosfera linca i stigmatizacija i demonizacija. I ovaj tvoj post je dio tog lova usmjeren na mene po prinicipu: 'Dajte jednu losu, da joj kopuliramo u zdrav mozak kad vec nema autorice. To su nam dometi btw'.

Samo sto ja nisam losa niti bih svom muskarcu ikad ucinila bilo sto slicno. Napisala sam to i ranije, ali ti je naravno promaklo. Selektivno sljepilo, take 3? Four? Doduse nisam ni tema. Osim tebi.

Btw, daj mi objasni sto znaci ovo 'snajka' please? Mislim kad vec apeli na tebe nemaju bilo kakvog efekta daj barem da naucim nesto.

Quote:
Oni samo vide 'širu sliku' nego mi pa imaju hrpu 'olakotnih okolnosti' za taj čin i to uglavnom završi na tome da su za postupke osobe A, zapravo krive i/ili suodgovorne osobe B, C i D, društvo u cjelini, muškarac kojem je podmetnuto, susjed koji ima tetku u Njemačkoj, teletabisi (najviše onaj ljubičasti!), masovna grobnica u Irskoj otkrivena prije 20-ak godina i tako par tih, naizgled nepovezanih, povijesnih incidenata koji su (navodno) urezani u svijest svake žene ikad, igdje.

Čisto logično i zdravorazumski, jel'te
Ne, osobe koje se ne slazu s tobom imaju smanjene kognitivne sposobnosti, zakljucak se sam namece. Ili su lude? Ili pate od kombinacije navedenog? Koji je to mix mentalnog, duhovnog i intelektualnog zadovoljstva koje zena dozivi provodeci vrijeme s tobom. Dok se slaze s tobom.

Ako ne - pa vec nam je poznato i vrlo je plasticno docarano. Valjda najtuznije od svega sto iz napisanog prsti samozadovoljstvo - mislis ovaj put si uspio u slijepoj potrebi da omalovazis i ponizis. A pokazao si samo sebe.

Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Errr imas na temi upis gdje se poprilicno nedvosmisleno pise da je ok da se odabere tip koji ima para jer moze djetetu vise ponuditi, a u nekoliko navrata se spominje sreca djeteta, dok je lik kojem bi se dijete podvalilo nebitan.

Cin nije bio opravdan, al su se spominjale olaktone okolnosti, kaj ce bit s djetetom i slicno.
Ne, u nekoliko navrata je pojasnjeno da lik koji je emocionalno i mentalno stabilan moze djetetu ponuditi isto takvo djetinjstvo. Koji dio ove recenice je nejasan? Autorica je napisala da se slaze s jednim od njih. S drugim ne zeli biti u vezi. Obojica su donori genetskog materijala koji su svjesno odlucili to biti. Jedan od njih nosilac dijela genetskog materijala ploda. Ona ne zna koji od njih dvojice je nosilac dijela genetskog materijala ploda. Pod naletom je hormona i odlucuje se za onog koji je stabilniji u svakom pogledu. On se tome raduje, ona srlja u quick fixes.

Da li je to opravdava? Ne. Moze li se shvatiti? Ko zeli shvatiti, moze.

Koji dio ti nije jasan?

Btw, posto se 'znamo' duze vrijeme na LJES-u, mogao si primjietiti da sam bila vrlo aktivna na Delvecchio-voj temi - Sto vam je najgore kod prevare? Napisala sam jedno 100-njak postova na toj temi po mojoj pausalnoj procjeni, i svaki njegov pokusaj normaliziranja prevare, opravdavanja iste i slicnog - sam pobila argumentima. Bila je i tema na ovom podforumu na kojoj sam na slican nacin argumentirala svoje stavove u cijelom nizu postova. Dakle ako ne podrzavam prevaru i spremna sam svoj stav argumentirati tjednima - ne postoje bilo kakvi preduvjeti da mogu podrzavati podmetanje tudjeg djeteta. Vjerujem u onu - prevention is better than cure i primjenjujem to gdje god mogu.

Ovdje se moj stav razlikuje iskljucivo zbog toga sto na ovoj temi postoji x-nepoznatih. Da je ovo tema o paru o stabilnoj vezi s jedne strane i letecem tipu s kojim je ta cura zatrudnjela s druge, i da ona odluci podmentuti plod tipu s kojim je u dugogodisnjoj vezi - moj stav bi bio identican tvom i valjda bi prvi put puhali u isti rog. Tu bi i vecina kvalifikacija te cure (koje ste pripisali ovoj) bila na mjestu. S ekstremnim kvalifikacijama se osobno i dalje ne bih slagala, ali to je manje bitno. Zbog naseg slaganja bi se tu forum vjerovatno spontano ugasio.

Ali ova tema to nije. Eto, pojasnila sam 16-ti put.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥

Zadnje uređivanje Alaine Zanna : 18.07.2017. at 01:03.
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 18.07.2017., 09:00   #2371
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
S drugim ne zeli biti u vezi. Obojica su donori genetskog materijala koji su svjesno odlucili to biti.
sumnjam da se itko od njih, ukljucujuci podmetacicu ( ) jebao za produzenje vrste.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 09:08   #2372
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Kaj je ovo, inkvizicija ?
Yeah, right. Insistiranje na korištenju mozga je inkvizicija.

Da je tako, ti bi već odavno bio spaljen.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 09:12   #2373
Nisam već dugo pratila temu.... jel se šta promijenilo od početka teme?
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 09:45   #2374
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Yeah, right. Insistiranje na korištenju mozga je inkvizicija.

Da je tako, ti bi već odavno bio spaljen.
Polako,Leteca, krivog si opandrcila. To je bio sarkazam.
Kao i ovo:

Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Vidio sam, ali svejedno
Onako, nakon seksa muško treba biti sretno ako ne dobije vazektomiju i pegging, a još bi isto trebalo plaćati cijeli život
Nemoj tako, Wikiceha, ima i jeftinih zena.

Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post
Nisam već dugo pratila temu.... jel se šta promijenilo od početka teme?
Autorica se vise nije javila, niti da se zahvali sto su joj svi u dobroj namjeri rekli svoje misljenje. A tako je to - Pomozi sirotu na svoju sramotu.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 09:54   #2375
Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post
Nisam već dugo pratila temu.... jel se šta promijenilo od početka teme?
Je . Autorica je skužila da nije ipak trudna i da je sve to bil samo san.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 10:00   #2376
Quote:
wadle kaže: Pogledaj post

Reći mu ili ne da dijete nije njegovo? Što bi ste vi napravili?
Ja mu ne bih govorila jer je to njihova stvar, i uostalom nije sto posto sigurno da dijete nije njegovo.

Quote:
wadle kaže: Pogledaj post
P.S. S frendicom se družim godinama i bilo je potpuno razumna osoba do ove situacije. Ne znam što ju je spopalo Kad sam je pitala zašto to radi rekla je da s ovim drugim tipom bi morala uselit njegovima koje uopće ne poznaje, tko zna bi li imali dovoljno novaca za dijete i ne želi bit u vezi s njim, a ovaj prvi joj je drag i dobro bi funkcionirali zajedno.
Kad ti je tako dugogodisnja prijateljica onda joj radije savjetuj da mu ona sama kaze istinu jer da nije ugodno zivjeti tako u lazi cijeli zivot, i da ako bi postojala i najmanja sumnja s njegove strane postoji DNK analiza...........jer ako dijete nije njegovo kad tad ce doci na naplatu a onda ce biti lose i za nju i za to dijete i za tog lika (dijete bi jos najvise moglo stradati)
Stegovnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 10:01   #2377
Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Polako,Leteca, krivog si opandrcila. To je bio sarkazam.
Kao i ovo:



Nemoj tako, Wikiceha, ima i jeftinih zena.



Autorica se vise nije javila, niti da se zahvali sto su joj svi u dobroj namjeri rekli svoje misljenje. A tako je to - Pomozi sirotu na svoju sramotu.
Moguće da ne kužim njegov humor. Kao ni to koja je svrha vazektomije nakon seksa. A i pegging sam do sada smatrala spolnim činom, a ne zamjenom za postkoitalnu cigaretu.

Bit će da me je pregazilo vrijeme.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 10:05   #2378
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Moguće da ne kužim njegov humor. Kao ni to koja je svrha vazektomije nakon seksa. A i pegging sam do sada smatrala spolnim činom, a ne zamjenom za postkoitalnu cigaretu.

Bit će da me je pregazilo vrijeme.
Pa da ne dodje jos koja sa bebom u narucju.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 10:07   #2379
Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post



Autorica se vise nije javila, niti da se zahvali sto su joj svi u dobroj namjeri rekli svoje misljenje. A tako je to - Pomozi sirotu na svoju sramotu.
Tema je natukla dosta strana pa sam mislila da se nešto promijenilo.

Thnx na informaciji
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 10:35   #2380
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Zar se neki ljudi nikada ne probaju postaviti sto bi bilo da se to njima desi. ( ili njihovima)
Za to bi vec trebalo neke empatije

Na svaki pokusaj da ih se isprovocira staviti se u tudu kozu urodio je samo time da se stavljaju (zaista nevjerojatne) usporedbe s macehom koja veselo odgaja muzevu izvanbracnu djecu. IQ se ipak ni na trenutak ne moze ugasiti kako bi se zaboravilo da usporedbi nedostaje kljucni element (ne)znanja za postojanje djeteta.

Fascinantno je za gledati da se podmetacica "razumije" i opisuje ju se samo kao izgubljenu i uplasenu, a nikako kao koristoljubivu gotovanku kojoj nije dovoljno to sto dijete nikako ne moze ostati od oca nezbrinuto po sili zakona. Treba ganjati sponzora, ipak.

Sve se bojim kako bi se na drugim temama neke druge gnjusne ljude razumjelo i ispricavalo zbog uplasenosti
__________________
"Opet se netolerantna javljaš?"
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:52.