Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2003., 10:08   #41
Talking

Quote:
Crow Jane kaže:
Ja i Znanstvenik hodamo po svijetu u istim trenirkama [roza s plavim crtama] i istim tenisicama, bijelim, Reebok.

Uvijek dok idemo na sladoled, tak isti, svi u nas bulje, jer su zavidni kak smo si super.
Bogme bih i ja buljila, ali ja bih se pitala zakaj tip u roza trenirki nosi Reebokice, a ne baletne papucice...
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 10:25   #42
Quote:
bloody sailor moon kaže:
a baš primjećujem, danas se Ljudi nakon što se ožene ni ne drže za ruke više, ne hodaju zagrLjeni, ne Ljube se u javnosti.. ah... nadam se da samnom neće bit tako
Ma tko kaze ... nama nije bed ni nakon nekoliko bracnih godisnjica ljubiti se u javnosti. Na pocetku veze je to meni bilo neugodno, ipak sam strogo odgojen ("Nije red, sinko ..."), danas nekad pretjeram pa me draga blago ukori
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 14:55   #43
Quote:
Jel se vi još ljubite? Mi ne , jer je meni to glupo."
a seks ? To im nije glupo ? To onako dva put nutra van i dosta za taj dan

Bez suvisnih dodira, tko je to jos vidio?

Inace, nek nitko ne shvati osobno - uzasno mi je vidjeti par obucen u istu robu, kao da su iniformirani.
To mi je tako neinventivno.

Prvo sto pomislim da su clanovi nekog istog cluba ili kaj ja znam braca


A muskarac u rozonoj trenirci...sorry ali
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 15:00   #44
Quote:
Winona kaže:
A muskarac u rozonoj trenirci...sorry ali
Koje ste vi bitches, pa kaj fali muškom u roza trenirci?
Još pogotovo ak je trenirka tak super, od šuškavog materijala, iz Mađarije, s placa.

A plave crte na njoj, baš mu lijepo pašu uz plava oka....
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 15:04   #45
Quote:
Crow Jane kaže:
Koje ste vi bitches, pa kaj fali muškom u roza trenirci?
Još pogotovo ak je trenirka tak super, od šuškavog materijala, iz Mađarije, s placa.

A plave crte na njoj, baš mu lijepo pašu uz plava oka....
ne uzrujavaj se CJ, moj je hodao u rozim hlacama i rozoj dolci (prekrasnoj, vunenoj)
a imao je i narancastu fazu, ali tad ga na srecu nisam poznavala
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 15:06   #46
Quote:
Crow Jane kaže:
Još pogotovo ak je trenirka tak super, od šuškavog materijala, iz Mađarije, s placa.
Naravno, OVO potpuno mijenja stvar.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 15:07   #47
Ovako sam za sebe u rozoj trenirci mi i nije nešto

Ali kad ste u partner-look rozim trenirkama, e to je već nešto drugo

Moj muž i ja još samo nemamo jednake kapice za planinarenje, ali i tomu ćemo brzo doskočiti - a na kapice si popikamo značke od obilaznica koje smo prošli. Svi nas u planini gledaju i zavide nam
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 15:13   #48
Quote:
Crow Jane kaže:
Koje ste vi bitches, pa kaj fali muškom u roza trenirci?
Još pogotovo ak je trenirka tak super, od šuškavog materijala, iz Mađarije, s placa.

A plave crte na njoj, baš mu lijepo pašu uz plava oka....

pa fali to sto tebe tako zamisljam da bi ti prva odhebala takvog tipa.

No treba skuzit da se zahebajes
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 15:15   #49
Mi

Nas dvoje u pravilu doživljavaju curom i dečkom (kada smo sami) i do(i)sta se ističemo izgledom i neuštogljenim ponašanjem.
Bez obzira na spavaću sobu, nikada se nismo drpali' ni onako iritantno žvalili vani, osim onih lijepih pusica i držanja za ruku (i iz praktičnih razloga, jer ja sitna teško hvatam korak sa 1,92).
Uglavno, djelujemo jako sretno i zaljubljeno, što nije baš uvijek tako...ponekad i sasvim suprotno....ali...nekako vani zaboravimo sve probleme i postanemo vedri mladi ljudi.
Kada su djeca sa nama, sve izgleda ko reklama za Cedevitu (ili Coca-Colu) - svi lijepi, krasni, veseli, ali naravno da je stvarnost daleko od tog privida.
Inače, kada smo loše raspoloženi ili posvađani, ja se uopće ne suzdržavam;viknem, opalim, pobjegnem, postajem impulzivna, a bome i on. Malo previše temperamenta.
Uglavnom, daleko smo od one slike pristojnih i mirnih parova koji šetaju ulicom. Možda malo prejak koncentrat, više primjeren za vezu no za brak.
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 15:15   #50
Ja uopce ne mislim da se zajebava.

Jedino mozda od zaljubljenosti vidi sve ruzicasto? (that is, mozda je trenerka u sustini plava ili siva)
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 15:21   #51
Quote:
verica kaže:
Svi nas u planini gledaju i zavide nam
Pa to ti ja i velim. Ovak se nas 2 lepo zbigecamo samo za prigode pučkih svečanosti izlaska na sladoled k lokalnom šipcu. Morate znati da sam ja iz provincije, i da je pri nama stvar statusa sa 28 godina imat dečka [jer u suprotnom sam stara frajla i treba me na lomaču], tak da je najlakši način da pokažem da imam dečka, da se isto oblečemo. Ove trenirke smo izabrali s posebnom pažnjom i ljubavlju u Csurgu na placu, di moreš platit i kunama - a ak kupiš jednu, drugu dobiš gratis. A vi se tu smijete!

I onda, kad prolazimo tak kroz grad ~ a sve lokalne stare frajle nas onak zavidno gledaju kak smo si lepi

Koji je to super osjećaj!

Još kad bi me štel primit za ruku, di bi mi bil kraj?
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 15:26   #52
meni je slikica u roza trenirkama osvježila dan.
bez ljutnje, ali ja sam vam u mislima dodala još i trakice i znojnike.
mudrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 15:36   #53
Quote:
Crow Jane kaže:
Ove trenirke smo izabrali s posebnom pažnjom i ljubavlju
Prema seljacko-pederskim krpama?

Jano, samo te zezam. Jest da rikavam od smijeha, ali na pomisao sto ljubav od tebe napravi... Iz obleke za sprovod uskocila u roza trenirku i jos istog takvog tipa vuces za sobom.
Odusevljena sam. Zeni to odma'!
(Si sigurna da Rajna nije u pravu i trenirka je zapravo siva? )
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 15:43   #54
Quote:
I onda, kad prolazimo tak kroz grad ~ a sve lokalne stare frajle nas onak zavidno gledaju kak smo si lepi
ma neee - nisu oni vama zavidni, oni su na trenirke ljubomorni
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 15:46   #55
Quote:
Winona kaže:
ma neee - nisu oni vama zavidni, oni su na trenirke ljubomorni
Znam, providna sam. Zavidna sam Jani.

U rozoj trenerci s plavom crtom bih izgledala bas kao bombona 505 s crtom.

Pa ko bi to propustio. Tu trenerku jednostavno moram imati.
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 15:48   #56
Barbie i Ken.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 15:55   #57
Quote:
Ja i Znanstvenik hodamo po svijetu u istim trenirkama [roza s plavim crtama] i istim tenisicama, bijelim, Reebok.
Isusebože, i ti se čudiš što on jedva čeka da odeš pa ode sa svojom frendicom negdje? Jano, ja bi te ubio da uopće pokušaš progovoriti o takvoj trenurci... Zamisli da završi u zatvoru tako obučen... Dobio bi u dupe više nego Latetete na sajmu automobila...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 16:39   #58
Kad idemo u setnju obicno se zagrimo ,padne i poneka pusica.To pomalo blesavo izgleda ,kad sa nama idu djecica.
Mi skroz zaboravimo da su tu...da ne povjerujes
dolma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2003., 02:56   #59
Quote:
Crow Jane kaže:
Pa to ti ja i velim. Ovak se nas 2 lepo zbigecamo samo za prigode pučkih svečanosti izlaska na sladoled k lokalnom šipcu. Morate znati da sam ja iz provincije, i da je pri nama stvar statusa sa 28 godina imat dečka [jer u suprotnom sam stara frajla i treba me na lomaču], tak da je najlakši način da pokažem da imam dečka, da se isto oblečemo. Ove trenirke smo izabrali s posebnom pažnjom i ljubavlju u Csurgu na placu, di moreš platit i kunama - a ak kupiš jednu, drugu dobiš gratis. A vi se tu smijete!

I onda, kad prolazimo tak kroz grad ~ a sve lokalne stare frajle nas onak zavidno gledaju kak smo si lepi

Koji je to super osjećaj!

Još kad bi me štel primit za ruku, di bi mi bil kraj?

CJ, you are my hero

Sutra su seksom ucijeniti muza da se i mi tako sredimo.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2003., 13:13   #60
Re: Kakav ste par u javnosti ?

Jel bi se skuzilo da smo par? Valjda.
Ne drzimo se za ruke, eventualno ispod ruke. Jel se pipkam u javnosti? Jako rijetko... to ostavljam za doma
dora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:10.