Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2003., 16:28   #1
Knjiga žalbe

Listam malo drag nam ovaj podforum, i čudim se koliko se stvari odvija u raznim (suludim, neočekivanim, smiješnim, besmislenim...) smjerovima...
Imam ovaj topic već neko vrijeme na umu, i gdje bolje prilike,nego ove sada?

Moja pitanja:

Imate li ikakvih prigovora (ili posebnih zahtjeva) vezano uz podforum Književnost?
Nedostaje li vam nekih ozbiljnijih diskusija?
Imate li osjećaj da bi se neke stvari (koje? ) mogle bolje izvesti?
Nešto vas smeta?


Vaši prijedlozi ...apsolutno poželjni, potrebni i dobrodošli...


...ili ovdje, ili na moj mejl ([email protected]) ili na PM...




darin
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 23:23   #2
Isto tako, ne bi bilo loše da koristite one opcije o prijavljivanju postova moderatorima...pošto je situacija 'pomalo' zahuktala, ova opcija biti će mi od velike koristi.

Na kraju krajeva, zato i je ovdje...
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 11:15   #3
Pa da, zasto vam moderatori nebi pomogli u osmisljavanju i provodjenju vase ideje s nekim topicom? Ako ste zamislili topic odredjene tematike, sapnite darin ili meni pa cemo se pobrinuti da doticni topic ostane cist od sveg onog sadrzaja kojemu tamo nije mjesto.

Imam ja jednu ideju. Mogli bi pokrenuti topic na kojemu ce ljudi moci hvaliti, kritizirati, komentirati ili recenzirati ono sto se pise u "Malom literalnom kuticu" jer ljudi moji, na stranu Jergovici, Ferici i Tomici, ali mi tamo imamo aktivnu jednu cjelu knjizevnu scenu... carica, nataniel, kisha, kesten, akinetoh blues, tillon.kord, kamen kameni, focus ... i ostali da se tko ne uvrijedi. Dopisite ih vi.

To su sve zivi ljudi. I pisu. Tu sa vama i medju vama. A svaki pisac, budimo iskreni, ima potrebu da bude citan i da ima neku povratnu informaciju o onome o cemu pise.

Kada na sljedecem Interliberu budete uzeli u ruke knjigu nekoga od njih, tada cete moci s ponosom za sebe reci, ehehe i ja sam sudjelovao u formiranju tog pisca.
Porto is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 20:20   #4
Podofrum FANTASY

Pao je prijedlog o podforumu Harry Potter.
Posto mi se cini da je to nekako preuska tema da bi dobila svoj podforum (ispricavam se ljubiteljima istog, ali...) moguce je da se napravi podforum FANTASY, gdje bi onda mogli biti i potterovci i ostali...

Kako vam se cini ta ideja? Ima li to smisla, ili vam je ovako okej?
I, prije svega, ima li po vasem misljenju, dovoljno tema i zainteresiranih, da bi uopce imalo smisla otvarati takav podforum...?

__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 21:16   #5
Mislim da apsolutno ima dovoljno ljubitelja fantasya za podforum -za sad postoje posebne teme za Pottera, Tolkiena, Pratchetta, Pullmana, tema o fantasyu, a nekako se i na drugim temama razgovor stalno navodio na fantasy.
Jedino me strah toga što mnogi mladi i fanatični ljubitelji fantasya vole ratovati s ljubiteljima drugih autora. (npr. "Pullman je bolji nego ono smeće od Pottera." "Salvatore je bolji od onog Tolkiena koji je samo za djecu". "Kako se usuđuješ spomenuti Tolkiena i Salvatorea u istoj rečenici". (Sve ovo je izrečeno negdje na forumu, citiram po sjećanju.)
Hoću reći, podforum Fantasy bi bio odlična ideja, ali uz priličnu dozu discipline i tolerancije od strane članova.
Agatha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 22:43   #6
Quote:
darin kaže:
draga, krenula sam brisati postove i shvatila da toga ima previse, da bi morala paziti da izbrisem sve tragove pojedine rasprave, a konkretnih postova na tvoju temu bilo je nezamjetno puno u odnosu na ostatak.
Ako bas zelis, potrudit cu se i izolirati kvalitetne postove koji odgovaraju istoimenom topicu a obrisati ostatak. Hm?
Mogla bi obrisati sve živo, a ostaviti samo prijedloge (odgovore na topic).

Podforum FANTASY? A podforum SF & Fantasy & Horror?
Možda da postaviš anketu:

- podforum fantasy
- podforum Sf & fantasy
- podforum fantasy & horror
- podforum fantasy & sf & horror
- bolje je ovako
- svejedno mi je

Podforum HP bi imao smisla izvan književnosti, gdje bi raspravljali o knjigama / filmovima / sličicama / figuricama iz cornflakesa itd.
Unutar književnosti nema šanse.
__________________
I think everything counts a little more than we think
finalnifantazista is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 22:52   #7
Okej, i to sto kazes stoi. Imam to sve na umu...sve mi je jasno. Dakle, imate experimentalni podforum. Visit ce tu dva tjedna, dok ne vidimo kako bi se stvari mogle razvijati. Ako to nece imati smisla, vracamo sve kako je bilo, najmanji problem.

Jel' tak?

Sve vas vooooooolim !!!!!!!!!!!

darin )))))))


p.s. 100 ljudi, 100 cudi (100 zhena 200 sisa )...nekako cemo se dogovoriti, pa ljudi smo!
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2003., 01:12   #8
Quote:
darin kaže:
100 zhena 200 sisa
: ostali smajlići koji se lome od smijeha :
__________________
I think everything counts a little more than we think
finalnifantazista is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2003., 14:32   #9
Quote:
darin kaže:
Okej, i to sto kazes stoi. Imam to sve na umu...sve mi je jasno. Dakle, imate experimentalni podforum. Visit ce tu dva tjedna, dok ne vidimo kako bi se stvari mogle razvijati. Ako to nece imati smisla, vracamo sve kako je bilo, najmanji problem.

Jel' tak?

Sve vas vooooooolim !!!!!!!!!!!

darin )))))))


p.s. 100 ljudi, 100 cudi (100 zhena 200 sisa )...nekako cemo se dogovoriti, pa ljudi smo!

Darin, velika pusa!

Napravila si pravu stvar!
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 09:42   #10
kad je vec ovo knjiga prijedloga..onda je moj prijedlog da se proba napravit nesto slicno kao na filmu i glazbi...dakle da se napravi popis svih djela ili bolje autora o kojim su otvoreni threadovi....bilo bi se lakse snac a i neko tko prvi put dodje odma zna sto moze nac bez da se gubi...
mislim da bi to bilo dobro....
istina ne znam koliko ti darin imas vremena sama sve to napravit, al eto prijedlog paaa......
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 12:09   #11
Smart thinkin'!

Samo, daj mi vremena...
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2003., 23:32   #12
Quote:
darin kaže:
Smart thinkin'!

Samo, daj mi vremena...
E da, odlična ideja! Popis svih topica!

Mislim da će i podforum uspjeti.
__________________
I think everything counts a little more than we think
finalnifantazista is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2003., 16:37   #13
svi ste vi moderatori isti- bahato samodopadni cenzorski seronje!
...pustite ljude da pišu kaj god žele..ko ste vi da to sudite?...
..ako anka iz pušće bistre misli da knjiga o drkaroškom plavokosom nogemetašu spada u književnost ta nek se čuje i njen seljački glas..zašto ne?...ak ja koristim riječnik u kojem se često služim terminima k u r a c, pi č ka, gov no...
...ko ste vi ili ti tu da mi sudite?...svjesno gradite jednu lažnu sliku svijeta..a paralelno citate huxleye, orvele i zgražate se nad njihovom prorockom vizjiom buducek drustva...vi svjesno ili nesvjesno vec ste dio tog društva....
..ma ustvari ko sam ja da tu nekaj kenjam.... boli me k u rac za sve...idem ja kod svog 12godišnjeg prijatelja
__________________
u svetu postoji jedno carstvo
Majkl Džekson is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2003., 22:42   #14
Samo izvoli. I nemoj malome pokvariti Playstation.

Darin je dobra moderatorica (sad se malo upucavam, prozirno i loše ).
Nikoga ne briše, jedino voli zaključavati teme (eto, da se ne veli kako sam nekritičan).

Nisam primijetio da ta tvoja seljančica nije smjela reći kako joj se sviđa Beckham(ova knjiga).
stitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2003., 12:38   #15
Avaj

Svrljam tako knjizevnoscu nebi li malo osvjezio pamcenje s "nezaboravnim topicima" glede nominacija za awards 2003, ali avaj... ne mogu naci "cabares cabarei"

Pa kud je nestao taj topic?
Porto is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 02:32   #16
Fantastika bi trebala biti i na početnoj strani foruma...
__________________
I think everything counts a little more than we think
finalnifantazista is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 16:49   #17
cabares cabarei je na starom forumu porto, jesi trazio tamo?

pocetna strana? proces zapocet...
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2003., 14:29   #18
thx darin, vec mi je javljeno...

stari dobri forum, ah kako vrijeme brzo ide...

Porto is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2004., 16:57   #19
glavom kroz zid

Quote:
Porto kaže:
sapnite darin ili meni pa cemo se pobrinuti da doticni topic ostane cist od sveg onog sadrzaja kojemu tamo nije mjesto.

Imam ja jednu ideju. Mogli bi pokrenuti topic na kojemu ce ljudi
Nije da me briga, ali briga me....zašto chat na -Dnevniku forumaša....Apsolutno se gubi smisao u tom trenu...Pa fala, kome(svima) , ima topica širom foruma za to....
A kad bolje pogledam, moderatorica, najviše čini isto....
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2004., 19:14   #20
imas pravo marakana.
ispricavam se. i ja sam zapravo razmisljala o tome, i skuzila da smo mozda malo pretjerali...

hvala ti sto si mi skrenuo paznju na to.

obrisala sam chatterske postove, no ima i onih koji nekako i jesu chatterski i nisu, pa sam ih (iako sam dvojila!) ostavila.

tnx again!
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:41.